Opinie o Ejko Sp. z o.o. sp.k. w Błonie 38

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ejko Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ejko Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ejko Sp. z o.o. sp.k. w Błonie 38

Jak dużo osób pracuje w Ejko Sp. z o.o. sp.k.?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Ejko Sp. z o.o. sp.k.?

Niezbedny Nowy wpis

Jak chcesz pracować za 3600 do ręki z premia to zapraszamy.

Tęczowy Aktywista Nowy wpis

Odzyskał ktoś w całości pieniądze ?

Ogólnopolski instytut pomocy przedsiębiorcom to tylko z nazwy ogólnopolski i tylko z nazwy pomocny. Nie polecam nie dzwonić

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Ejko Sp. z o.o. sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego

Szukają do pracy ludzi ?

I jak tam sytuacja? Poprawiło się co nieco? Bo chodzą słuchy o jakichś problemach i że idzie to w nienajlepszym kierunku dla istnienia firmy?

Wiem
@Zainteresowany

Szkoda nawet strzępić języka. Powiem szczerze - właścicielowi się należy. Za cłokształt i za kulturę zarządzania. Nikt nie będze płakał.

@Wiem

Cała góra w tej firmie chyba myśli i się zachowuje jak by płacili miliony i byli jedynymi pracodawcami w okolicy ???? ps. Przeprowadzili się na Pass

Mikołaj

Sytuacja tej firmy jest bardzo niepokojąca. Zachęcam do kontaktu w celu wymiany informacji - 882126851

Eugeniusz
@Mikołaj

Za długo czekaliśmy na swoje pieniądze, Pan Mikołaj podszedł do sprawy bardzo indywidualnie i doradził drogę działania.

Orczyk
@Mikołaj

Mi wisieli za jedną FV i nagle ugode proponujo, niech zapomno.

Zbigniew i Mariola Podlasie

dziękujemy za pomoc Panie Mikołaju

@Orczyk

Najpierw naucz się pisać po polsku a potem komentuj w internecie analfabeto

Mat

franek
@adam

;)

Jakub

Dzięki za numer - polecam ;)

Można liczyć kontakt do firmy ? Chciałbym zapytać o prace

Mikołaj

maciej

uwaga frma ejko bankrutuje

Łukasz

Nie płacą. Kilkaset euro mi są winni i muszę walczyć o swoje w sądzie. Nie polecam!

@Łukasz

Firma jest w stanie restrukturyzacji więc sobie poczekasz

Grzesiek

A czy w obecnej sytuacji to firma w ogóle prowadzi rekrutacje i organizuje wyjazdy do pracy?

jasnowidz

omijać szerokim łukiem bo nie dość że bur*el to jeszcze moderują forum i usuwają negatywne - ale prawdziwe komentarze

jasnowidz

Z informacji i opinii na mieście właściciel tej firmy to jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie szanuje ludzi, pracowników ma za nic,...takie zarządzanie i prowadzenie firmy modne było za czasów PRL,.. Ludzie otwórzcie oczy, z takiej firmy to jak najdalej,...Obecnie rynek czeka na ludzi z doświadczeniem i oddaniem,....

Zostaw merytoryczną opinię o Ejko Sp. z o.o. sp.k. - Błonie

• Jak się pracuje w Ejko Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Ejko Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ejko Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ejko Sp. z o.o. sp.k.

Ejko Sp. z o.o. sp.k.