Ejko sp.jawna

Radonice

Opinie o Ejko sp.jawna

Anymous

Dramat każdemu kto chcę podjąć pracę w tej firmie radzę się zastanowić 100 razy, harem nie masz prawa nic się odezwać, kierowcy kółko różańcowe chodzą i patrzą tylko kogo ujeb@ć

stiv

Wszystko jest okey tylko jak dla mnie za mało pracy na akord

abc

Polecam, firma bardzo w porządku.

kasia

Generalnie polecam, zarobki na magazynie min. 2300-2500 netto(otwarci na negocjacje, w kontekście podwyżek), ekipa zgrana. Można się dogadać w każdej sprawie. Nie mają bonusów pozapłacowych, ale jest klimat.

kowalski

Witam nie polecam nikomu tej firmy ( usunięte przez administratora )co nic nie potrafia

Zostaw opinię o Ejko sp.jawna - Radonice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ejko sp.jawna