Opinie o Noark Electric Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Noark Electric Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Noark Electric Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Noark Electric Sp. z o.o. w Poznań

Nina

Uczestniczyłam w rekrutacji na stanowisko Starszego Kierownika Sprzedaży, globalnie nie polecam firmy. Mówią dużo o wartościach, a byli pracownicy nie mówią w superlatywach l firmie. Na rozmowie z Dyrektorem też nie było chemii uciekał wzrokiem od kamery kręcił się ciągle jakby sprzątał biurko w czasie rozmowy i mówił o dźwigach na rozmowie rekrutacyjnej. Mission Impossible pracujac z kimś takim. Koleżanka z działu zasobów ludzkich bardzo konkretna.

Wojciech Jurczak
@Tico

Dziękuję za pozdrowienia. Ja również pozdrawiam i życzę miłego dnia.

A ja osobiście bardzo polecam. Gowork jak zwykle służy do wylania bezpodstawnego żalu. Napiszcie do nas prywatnie na linkedin, na pewno powiemy Wam szczerze co i jak ;)

Honorata
@Qqqqq

A te osoby, które dobrze żyją z przełożonym, maja jakieś korzyści(że tak to ujmę) z tego powodu, oprócz stabilnego zatrudnienia? Nie wiem, wolna ręka z urlopem, jakaś premia uznaniowa, lepsze zadania/projekty?

Nina

Tico Nowy wpis
@Nina

Zgadza się, Country Manager nadpobudliwy, dziwaczny i zmienny. Właściwie nigdy nie patrzy w oczy! Nigdy nie wiesz jakie są jego prawdziwe intencje! Wyspecjalizował się w irytujących mailach, że trzeba więcej z siebie dawać. A tak w ogóle nie ma nic istotnego do powiedzenia bo o wszystkim decyduje pewien specyficzny pan z Łotwy (aktualnie w centrali w Pradze), który ma swoje ucho w PL w postaci nieogarniętej paniusi z HR i kilku (usunięte przez administratora) z czasów, gdy pracował w PL. Okropne kolesiostwo i donosicielstwo : firma podzielona na garstkę wybrańców i całą resztę….

Wojciech Jurczak Nowy wpis
@Tico

Szanowna, Szanowny TICO, W firmie Noark bardzo cenimy szczerość i otwartość. Jeżeli masz takie obserwacje i odczucia bardzo proszę podziel się nimi bezpośrednio ze mną. Chowanie się za nickami i wyrażanie swojej opinii w ukryty sposób nie doporowadzi do polepszenia Twojego odbioru firmy Noark jak i zwiększenia Twojej satysfakcji z pracy. Odwaga i szczerość to cechy charakteru, które bardzo cenię. Wojciech Jurczak Country Manager

Tico Nowy wpis
@Wojciech Jurczak

Prawda zabolała :) Opinia może pozostać bezosobowa i wszyscy wiemy dlaczego... pozdrowienia dla Ciebie i nieogarniętych HRów

Wojciech Jurczak Nowy wpis
@Tico

Dziękuję za pozdrowienia. Ja również pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Mają jeszcze miejsce dla Key Account Managera? 2 miesiące temu była jeszcze oferta no i ciekawe, czy kogoś już definitywnie przyjęli, nie chciałbym stracić tej okazji. Chciałbym też wiedzieć, jakie aktualnie są godziny i czy często się zdarza praca w godzinach nadliczbowych, jak to wygląda? Zależy mi, żeby było bez.

Hahaha

Hr przestancie się produkować bo slabo Wam idzie ????

Tico

Nadgodziny to norma. Oczywiście bez wynagrodzenia….

Aneta
@Tico

Jak bez wynagrodzenia, to nie płacą key account managerowi za dodatkowe godziny? To daj znać, jak to rozwiązują w takim razie. Oddają w formie wolnych godzin? Bo i tak kiedyś miałam w jednej firmie.

Wera

Bardzo mnie interesuje dostępność stanowiska Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta. Widzicie szansę na rekrutację w tym półroczu? Inna sprawa, to widoki na awans, np. co się zmienia po nabraniu doświadczenia, czy są pozycje specjalisty i starszego specjalisty z lepszym uposażeniem?

Hej, warto iść do nich na staż, co myślicie? Mam trzy opcje do wyboru, w tym jedną z urzędu dla bezrobotnych, ale znalazłam właśnie jeszcze tutaj tą. Ile trwa taki staż i jakie są szanse, że później się dostanie normalnie pracę? Może komuś się udało i coś powie.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Noark Electric Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Starszy Kierownik Sprzedaży.
ZAWIEDZIONY

Po rozmowie rekrutacyjnej, gdzie dużo obiecują szybko pryska czar. Samochód służbowy z przebiegiem ponad 100000 km, nawet dział HR nie był w stanie określić ilu kierowców wcześniej nim jeździło, bo tak często się ludzie zwalniają. Premia kwartalna i roczna po miesiącu pracy dowiadujesz się, że jest nierealna do zdobycia, bo cele są tak wysokie. Prezes co tydzień w piątek po 16 stosuje lekki (usunięte przez administratora) aby zniszczyć humor wszystkim pisze maila, że wyniki są bardzo słabe i trzeba wziąść się do roboty. Nic dziwnego, że w 2023 roku 3/4 handlowców się zwolniło, a ci co zostali szukają roboty.

Jakie są mocne strony pracodawcy Noark Electric Sp. z o.o.?

Tzn. co, wszystko jest źle? Możesz napisać konkretniej co wg. Ciebie jest nie tak? Bardzo by się przydała taka aktualizacja, a tak ograniczona opinia nie jest pomocna ... Jest umowa o pracę? Jakieś dodatki/premie? A co sądzisz o wynagrodzeniu, ile na start?

Firma aspiruje do tego by być korpo a zachowania jak w małej firmie. Kolesiostwo, pracownicy lepsi i gorsi. Wyjazdy zagraniczne dla tych pierwszych, praca dla drugich. Słyszysz że jak chcesz dobrze żyć z władzą to masz być lojalny. Krytykować nie można. Jednych chwalimy innych ganimy. Dobry CSM, ale to nie wszystko. Może zmiana na stanowisku HoS przyniesie lepszy czas dla firmy ?

No tak

Ale to jest malutka firma, a nie korpo i zasady jak w malej firmie czyli brak zasad. Jak sobie poscielisz tak sie wyspisz :) ale fakt najgorszy hr ever (usunięte przez administratora) sie obijaja… i maja dobre pieniazki..

Niżej ktoś napisał ze jest słabo z benefitami. Z tego co widzę na ich stronie No to oferują sporo. Jak to jest w praktyce jeżeli chodzi o szkolenia? Oferują jakieś ciekawe, albo można samemu zaproponować? Są dofinansowania do kursów? Jeżeli tak to ile firma dopłaci? O co chodzi w zajęciach językowych? Są w trakcie pracy? Czy po godzinach? Są nieodpłatne? W dużych grupach czy indywidualne ?

Wiem

Nie da sie tej firmy polecic. Amatorszczyzna. Bardzo słaba oferta benefitowa. Na rozmowie obiecuja gruszki na wierzbie a rzeczywotosc jest zupelnie inna. Obslugujesz male firemki z kowalskimi i nowakami. Slaba oferta benefitowa, beznadziejny dzial HR, ktory nic nie robi dla pracownikow.

@Wiem

Co dają w benefitach że uważasz że jest słabo? Na rekrutacji obiecywali cie wyższe zarobki czy większe firmy do obsługiwania? Powiesz czym się różniła obietnica z rozmowy od tego co w robocie?

W starym ogłoszeniu z pracą na stanowisku Regionalny Kierownik Sprzedaży widzę sporo benefitów. Czy są gwarantowane tylko na kierowniczych stanowiskach, czy np. bony żywieniowe są dla wszystkich szczebli?

Liks

Totalny brak profesjonalizmu. Nawet nie informują o wyniku rekrutacji. Żenada

Czemu tak mówisz? Nie ma możliwości rozwoju i dlatego ludzie stracili chęć do nauki nowych rzeczy? Sam też jesteś zatrudniony że tak oceniasz innych?

Notes

Nie polecam. Bardzo ciężki klimat, większość osób koło 30 którzy myślą że zjedli wszystkie rozumumy. HR managerka z poczuciem wyższości nad wszystkim i wszystkimi zapatrzona w swojego szefa. Podział pracy handlowców bardzo nierówny. Próbuję kupić ludzi iphonami ????

Aaa
@Notes

Możesz napisać więcej o podziale pracy między handlowcami? Na jakiej zasadzie w takim razie on działa? Ile wynosi procent premii od podstawy? To praca mobilna, czy raczej wyjazdy się nie zdarzają?

Noark Electric Sp. z o.o. w mieście Poznań poszukiwała pracowników na Staż. Co możecie powiedzieć o pracy tam? Jak wyglądał proces rekrutacyjny?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Noark Electric Sp. z o.o.?

Jak widzisz nie uzyskasz odpowiedzi nawet. Dzial HR jest tak zapracowany, ze nie masz co liczyc na cokolwiek. Wiesz pot, krew, praca wrze, rekrutacje, szkolenia, dokuemnty, procedury, teczki.. Nawet kawe maja zimna…

Dominika

A dałaby się napisać to tutaj? Szczególnie jeśli masz pozytywne zdanie co do pracy w firmie. :-) Chętnie poczytam, co myślisz o warunkach, jak i reszta potencjalnych kandydatów;)

Yeti
@Dominika

Dominika byc moze Pracownik juz tak nie pracuje, bo albo go zwolnili gdy okazal sie zbedny lub sam sie zoorientowal, ze pracuje w chaosie i bałaganie i po prostu sie nie da. Nie polecam. Brak procedur, brak zasad kazdy robi jak uwaza i na co mu pozwoli przelozony. Na rynku jest o wiele wiecej rzetelnych firm.

Qqqqq

Przełożony z zagranicy jest największym problemem tej firmy. Jest panem i władcą a to co się dzieje w firmie to wyłącznie jego widzimisię. Jak ktoś wchodzi tam, gdzie nie dociera światło to jest pupilem i ma dobrze, w przeciwnym razie nie znasz dnia i godziny kiedy popadniesz w niełaskę i będziesz skreślony/a

Honorata
@Qqqqq

Patryk

W tej firmie dostąpisz czegoś, co nie oferuje żadna inna. Najgorszy dział hr w całym wszechświecie. Serio, w mojej kilkunastoletniej karierze nie spotkałem bardziej nieprofesjonalnego działu kadr. Kilka przykładów: - zero zaangażowania i pomysłów od siebie. jej szczyt inwencji twórczej to napisanie maila "co proponujecie" - hipokryzja w temacie urlopów. nie pozwala odgórnie na urlop dłuższy niż 2 tygodnie, a sama robi sobie wycieczkę do stanów na 3 tygodnie - zimą w biurze nie działało ogrzewanie i kazała przychodzić pracownikom, mimo, że temperatura była poniżej 18 stopni (pip?!) - jak jest poza biurem to nie odbiera telefonu, nie oddzwania - jeździ bez przerwy autem służbowym, łącznie w weeekendy, a ponoć jest to samochód przypisany do biura dla każdego pracownika - jej najważniejszym zadaniem była rekrutacja nowego country sales managera. zatrudniła człowieka oderwanego od rzeczywistości, którego od początku nikt nie lubił oprócz jej. jak się zorientowała, że tak jest to w końcu go zwolniła (usunięte przez administratora) Na resztę zrzucam kurtynę milczenia, są to zbyt poufne informacje aby wrzucać je do internetu.

Kamila
@Patryk

Ale czekaj, piszesz o dziale kadr, ale brzmi to bardziej jakbyś opisywał jedną osobę. W tym dziale nie pracuje nikt więcej kto byłby gotów pomóc? :/ I wy macie jeden samochód na wszystkich pracowników? To ilu was tam w zasadzie jest, bo brzmi to dość dziwnie. Próbowaliście w ogóle to wszystko zgłaszać? Jakaś interwencja by się przydała z góry jeśli faktycznie jest tak jak piszesz.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Kierownik Sprzedaży w firmie Noark Electric Sp. z o.o.?

Ktoś

+\- 20 osób, w zależności ile osób właśnie szukaja :D Nie ma co ukrywać, ze RKS w Noarku to po prostu zwykły przedstawiciel handlowy.

PIotr

Nie polecam tej firmy, jestem byłym pracownikiem i naprawdę dajcei sobie spokój...

Chętna
@PIotr

Piotrze, czy możesz rozwinąć dlaczego?

Agata
@Chętna

Może chodzi o to co ktoś pisał jeszcze 2 lata temu? Podobno spora rotacja i ogólny chaos. Układy, lizusostwo itp...? Tylko czy to prawda?

Tymek

Czy firma wprowadziła dużo zmian pod kontem zapewnienia bezpiecznej pracy dla pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Noark Electric Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Noark Electric Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Noark Electric Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Noark Electric Sp. z o.o.?

Noark Electric Sp. z o.o.
  • Romana Maya 1
    61-371 Poznań
  • NIP: 1132852232 REGON: 145920395 KRS: 0000405497

Noark Electric Sp. z o.o.