ASSTRA POLSKA SP. Z O.O.

Szczecin

Opinie o ASSTRA POLSKA SP. Z O.O.

Hanna

@janke, a jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Zastanawiasz się nad aplikowaniem? A może już to zrobiłeś? Jeżeli tak, to koniecznie podziel się z nami swoimi wrażeniami po odbytej rozmowie kwalifikacyjnej. Udało Ci się dostać pracę?

janke

Powiedzcie czy mają jakieś aktualne oferty pracy, dzięki

Jako spedytor, to pewne dobre zarobki zawsze na czas, przed innymi firmami jest wyplacalna, prywatna sluzba zdrowia

ona

bagdran jesteś w błędzie kierowców jest coraz mniej a ci co pracują w dobrej firmie gdzie jest mila atmosfera nie odchodzą czyli coś z asstra jest nie ta?

omijajcie tą firmę z daleka, szefowie oszuści, atmosfera cieżka do wytrzymania, kasa nieterminowo i nie tyle co obiecują

z mojego doświadczenia: stabilna praca, zarobki dobre i na czas.

ANONIM

Niestety firma tylko dla tych co umieją przymknąć oczy na machloje, uczciwy człowiek długo nie wytrzyma.

pracowalem w tej firmie trzy lata i pieniadze dostawalem na czas. Fajni ludzie i mila atmosfera pracy.

potwierdzam wszystko co w poprzednich opiniach, Białorusini oszukują na każdym kroku, płacą kiedy chcą i komu chcą, nie przestrzegają prawa az dziwne że jeszcze taka pseudo firemka działa w Polsce i żaden urząd się do nich nie dobrał

"nie rozumieją" - to zbyt miękkie powiedzenie, ono jest po prostu regularnie łamane i nie przestrzegane. Premie są wypłacane uznaniowo, czyli nie zależnie od tego jak się starasz i tak dostaniesz tyle ile na ciebie zaplanowano lub nie dostaniesz wcale. Ale mimo to pracują tam bardzo fajni ludziki-spedytorzy.

PRACOWADWCĄ JEST NIBY POLAK, ALE WŁAŚCIWIE WSZYSTKO ZALEŻY OD BIAŁORUSINÓW. PRACA ZA MAŁE PIENIĄDZE A WYMAGANIA Z GÓRNEJ PÓŁKI. NIE ROZUMIEJĄ POLSKIEGO PRAWA PRACY.

Zostaw opinię o ASSTRA POLSKA SP. Z O.O. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASSTRA POLSKA SP. Z O.O.