AsstrA

Opinie o AsstrA

Tosia Nowy wpis

Po jakim czasie magazynier ma dostęp do kafeterii nagród? Piszą, że to zależy od stażu w firmie. Jeśli jest okres próbny, to ile on trwa?

Nowy wpis

@Tosia

Szanowna Pani, zapraszamy do kontaktu, a chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i opowiemy o stanowisku :) Phone: +48 22 59 29 538 E-mail: hr_department@asstra.pl

Anka Nowy wpis

Startował ktoś na sekretarkę? :D Widzę że szukają kogoś z b2 angielskim ale też rosyjskim a akurat władam tymi językami. Zastanawiam się tylko czy umowa o pracę jest konieczna na wstępie czy można zacząć od stażu?

Recruiter AsstrA Nowy wpis
@Anka

Roam

Moim zdaniem firma jest dobrym startem, pozwala na rozwój i naukę :)

Robert
@Roam

Dobrze wiedzieć, bo akurat szukam swojej pierwszej pracy tylko problem w tym, że nie mam doświadczenia zawodowego i trochę się stresuję, czy by mnie przyjęli. Jak firma pomaga w rozwoju i w nauce to jak często są tam jakieś szkolenia i przykładowo, czy każdy pracownik, jak coś może się zgłosić, że chce się nauczyć czegoś więcej?

Roam
@Robert

Sprobuj aplikowac na stanowska asystenckie, czesto takie rekrutaacje sa otwarte, a przyjmuja takze osoby bez/z malym doswiadczeniem. Z tego co widze to wazna jest chęć do pracy :)

Jak wygląda praca w Asstra Polska sp. z o.o.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Harold

W zależności na jakim stanowisku jesteś. Każdy robi coś innego ;)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie AsstrA? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
P

Witajcie, opinia jest jak racja - każdy ma swoją. Według mnie AsstrA daje ogromne możliwości rozwoju i pracy w międzynarodowej firmie. Zespół jest dość młody ponieważ firma jest otwarta i przyjazna również dla pracowników z wieloletnim doświadczeniem. W innym razie młody personel nie byłby w stanie czerpać wiedzy i uczyć się od ekspertów, których jest w firmie dostatek. Relacje i atmosfera w firmie są bardzo przyjazne, nikt nie zostaje pozostawiony sam sobie i każdy może liczyć na pomoc. W AsstrA to ludzie są najważniejsi i ONI są dla firmy wartością nadrzędną.

Cześć Dostałem propozycje pracy w firmie AsstrA w Warszawie. Czy ktoś z Państwa mógłby się podzielić wrażeniami ze współpracy? Jest to ryzykowna decyzja ze względów oczywistych. Zmiana pracodawcy nigdy nie należy do łatwych decyzji

Danuta
@Zainteresowany

O, a wolno zapytać, jak ta propozycja do Ciebie trafiła? Firma "zaczepia" na jakichś portalach dla profesjonalistów? Nie słyszałam o takiej praktyce :)

Julia

Mówiąc o zarobkach, ciężko jest wynegocjowac lepszą stawke? :P Trzeba sie troche natrudzić, czy raczej firma zgadza się na "ustępstwo?

ed

co to znaczy młody zepół?? jak ktoś po 40-ce, to stary?

Robert

Cześć. Wszedłem do tego wątku z nadzieją, że uda mi się czegoś dowiedzieć o pracy w firmie Asstra Polska, jednak niestety nie znalazłem żadnych nowych i merytorycznych wpisów. Może na dobry początek ktoś będzie wstanie przedstawić ile dokładnie można zarobić za pracę w tym miejscu? Strasznie mnie to interesuje, więc może ktoś jest chętny?

@Robert

Hej, nie wiem czy jeszcze aktualne, ale ja pracowałam w asstra kilka lat i dla mnie to jest fajna firma, mają dobry social i rozsądne wynagordzenia no i przede wszystkim atmosferę pracy. Teraz mają biuro na Krakowiaków więc jeszcze jest blisko do green coffee : )

Wiktoria

Czy firma jest rozwojowa czy raczej stoi się w miejscu?

Tomasz

@Stefan Złej tańcownicy przeszkadza rąbek u spódnicy. Firma jak najbardziej dobra dla chcących pracować.

Gerty
@Tomasz

Co dobrego jest w tej firmie? Rozwój? Atmosfera? Pensje?

admin

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy Asstra Polska sp. z o.o.? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum.

@admin

Od roku jestem pracownikiem AsstrA, szczerze polecam z kilku powodów, mianowicie: super atmosfera, młody zespół zorientowany na biznes, dobre warunki zatrudnienia, nowe biuro, możliwość własnego rozwoju, pakiet socjalny, integracje i wiele innych ...

Zostaw merytoryczną opinię o AsstrA - Warszawa

• Jak się pracuje w AsstrA?

Zobacz opinie na temat firmy AsstrA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AsstrA?

AsstrA