Opinie o SP Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie SP Europe Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SP Europe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SP Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Сотрудник Компании Nowy wpis

В SP Europe работаю больше года. В целом работой доволен. Из плюсов хочу выделить: - возможность развиваться и расти, как профессионал, в молодом быстро развивающемся коллективе, - молодой, дружный коллектив - компетентность и отзывчивость руководителей - принцип "открытых дверей" - к руководителю любого уровня можно обратиться с проблемой напрямую - полный соц. пакет, - UMOVA O PRACĘ, - карта MULTISPORT, - корпоративное страхование LuxMed, - корпоративные мероприятия и подарки к НГ за счет Компании - чай/кофе/воды за счет Компании + организована доставка обедов (обеды за свой счет) - обучение и переподготовка на должность водителя погрузчика за счет Компании - частичная компенсация курсов польского языка - доставка до работы корпоративным транспортом - удобный график без ночных смен - возможность выходить на переработки

Nick Nowy wpis
@Сотрудник Компании

Wygląda na reklamę od pracownika. Nie polecam tą firmę, nie mają szacunku do pracownikow

Pracownik firmy Nowy wpis

Nie do końca rozumiem negatywne opinie kandydatów. Jeżeli pracodawca wymaga znajomości języka (w tym wypadku rosyjskiego) to ma do tego prawo. Ciekawe, że znajomość j. angielskiego w większości polskich firm nie budzi żadnego oburzenia.... Odnośnie benefitów to obecnie one są: opieka medyczna Lux Med oraz karta Multisport, dodatkowo paczki świąteczne. Łatwo jest oceniać negatywnie jeżeli nie posiada się kwalifikacji na dane stanowisko. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie.

Работал кладовщиком Nowy wpis

Работал кладовщиком в этой компании, отвратительное отношение(как к скоту или расходному материалу)польские законы им не чужды, пытаются строить Белорусскую-совковую политику Аля:"не (usunięte przez administratora) прощаться". 0 обратной связи и решения проблем как и обучения собственно , на должности внутри склада садят людей которые не задают вопросы и постоянно пресмыкаются даже если им поступила глупая команда.Во многих вопросах не знают ответа и не знают как решить проблему которая поступает от кладовщиков.(usunięte przez administratora).Всяческие нарушения RADO и охраны труда со стороны руководства как и Польского законодательства.

Pysznej kawusi

Parę miesięcy temu złożyłem aplikację na stanowisko IT w SP Europe. Pani z rekrutacji w rozmowie tel. powiedziała m.in. że komunikacja w zespołach jest tylko w języku rosyjskim, język polski oraz angielski nie wystarczą. Firma jest z Białorusi więc pracownik musi znać ich język. Brak benefitów, zapomnijcie o prywatnej opiece zdrowotnej, multisport itd.na Białorusi tego nie znają więc polski pracownik również ma niemieć takich przywilejów! Czy w kraju naprawdę jest za mało "januszexów" że jeszcze trzeba importować (usunięte przez administratora). Życzę wszystkim pysznej kawusi ;)

Brałeś udział w rekrutacji do SP Europe Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
nie polecam

Polacy musza uczyć się rosyjskiego żeby pracować w tej firmie!!! A może to obcokrajowcy powinni się uczyć Polskiego w POLSCE???

Zostaw merytoryczną opinię o SP Europe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SP Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SP Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SP Europe Sp. z o.o.?

SP Europe Sp. z o.o.
  • Bohaterów Warszawy 23 lok. 2