Opinie o Go Global S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Go Global S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Go Global S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Go Global S.A. w Warszawa

Januszex Nowy wpis

Po przejściu przez cały proces rekrutacyjny nie mogę wyrazić satysfakcji z doświadczenia. Poniżej przedstawiam kilka ogólnych uwag dotyczących różnych faz procesu: Na moim przykładzie: aplikacja na stanowisko 08/2023 > otrzymanie maila o zadaniu rekrutacyjnym 09/2023 > informacja o wynikach rekrutacji 11/2023 Treść niektórych maili: 09/2023 […] Zainteresowała nas Twoja kandydatura dlatego postanowiliśmy zaprosić Cię do etapu II. Gratulacje! Etap drugi rekrutacji polega na realizacji krótkiego zadania rekrutacyjnego (ok. 60-90 min.). Zadanie rekrutacyjne: Wyobraź sobie, że jesteś konsultantem biznesowym GO GLOBAL GROUP. Twoim zadaniem jest krótka, zwięzła i szybka analiza sytuacji rynkowej w Polsce dla wybranej przez Ciebie branży (np. budowlana, chemiczna, meblarska, kosmetyczna, spożywcza, IT, inna) oraz wytypowanie min. 1 – max. 3 rynków zagranicznych, które zaproponujesz swojemu klientowi (z wybranej przez Ciebie branży) jako rynki z największym potencjałem eksportowym wraz z argumentacją dlaczego właśnie takie rynki rekomendujesz. Format: plik word. Objętość: max. 2-3 strony. Czas realizacji: max. 60-90 min. Co oceniamy? Sprawność researchu. Prezentacje i dobór kluczowych danych (wraz z podaniem źródła). Siłę argumentacji. DEADLINE: 5 dni kalendarzowych od dziś. 09/2023 [...] Z uwagi na znaczną liczbę kandydatów na stanowisko, na które kandydujesz, chcemy Ci zadać jeszcze kilka pytań, zanim zdecydujemy o Twoim przejściu do ostatniego - trzeciego etapu naszej rekrutacji (spotkanie z Team Coordinator). Czy w ramach realizacji zadania rekrutacyjnego posługiwałeś/aś się jakimkolwiek narzędziem z zakresu sztucznej inteligencji? Jeśli tak, jakim? Czemu interesuje Cię consulting biznesowy? Czy/jakie masz doświadczenie w zakresie jaki opisaliśmy w naszym ogłoszeniu? Czy znane Ci są takie narzędzia analizy/wyceny/pojęcia jak (PEST, 5 sił Portera, SWOT, DCF, Business Model Canvas)? Jaki najdłuższy/najbardziej skomplikowany dokument udało Ci się opracować? Napisz nam proszę "kilka słów" nt. tego dokumentu. Idealnie jeśli wyślesz nam jeden/kilka dokumentów, które opracowałeś i chciałbyś/chciałabyś się nimi pochwalić. Jeśli nie miałeś/aś okazji w swojej karierze zawodowej opracować żadnego dokumentu, prześlij nam do wglądu swoją pracę licencjacką/magisterską. Zależy nam aby poznać Twój styl pisania, argumentowania etc. Wszelkie przesłane przez Ciebie materiały potraktujemy jako materiał poufny, który nie będzie używany do innych celów niż przedmiotowej rekrutacji. Czy jesteś gotowy na pracę stacjonarną (w biurze w Warszawie) czy akceptujesz tylko formę hybrydy (trochę w biurze, trochę w ramach home office) lub akceptujesz jedynie formę zdalną (ponieważ np. mieszkasz poza Warszawą)? Po otrzymaniu Twoich odpowiedzi będziemy potrzebować maksymalnie 5 dni na naszą ostateczną decyzję odnośnie Twojego zakwalifikowania do ostatniego, trzeciego etapu rekrutacji. 11/2023 [...] Na wstępie przepraszam za brak informacji zwrotnej z naszej strony odnośnie wyników rekrutacji. Na bazie wszystkich informacji jak również wymiany naszych spostrzeżeń wewnątrz Zespołu odnośnie Twojej kandydatury na stanowisko: Analityk, chcielibyśmy zaproponować Ci współpracę na bazie pojedynczych zleceń jako "analityk zewnętrzny" aniżeli zasilania naszego zespołu wewnętrznego (praca na cały etat). Jeśli chodzi o tego typu współpracę (praca zdalna), opierałaby się ona na pojedynczych zleceniach tj. realizacja pod konkretny projekt. W tym wypadku stawka za dane zlecenie, jest ustalana indywidulanie w zależności m.in. od zakresu czy terminu danego projektu. W przypadku pojawienia się zlecenia, przesyłamy do Ciebie zakres wraz ze szczegółami propozycji. 11/2023 – lokko zmienione dane ze względu na wrażliwe elementy; ten mail został wysłany do wielu osób = prawdopodobnie pani Junior Business Development Specialist jeszcze nie umie odpowiednio wysyłać wiadomości grupowych. Wspomnę tylko, iż nie zgodziłam się na współpracę, więc nie wiem, dlaczego otrzymałam tę wiadomość: [...] Mam do zaoferowania pierwsze zlecenie dla Ciebie. Do wykonania będzie raport dot. analizy rynku. Zakres prac będzie obejmował m.in,: szczegółową analizę branży na rynku docelowym; analizę cenową i produktową rynku, wielowymiarową analizę SWOT, analizę uwarunkowań handlowych, plan marketingowo-reklamowy. Celem projektu jest opracowanie rozwiązań cyfrowych służących rozwiązywaniu problemów optymalizacyjnych z danych przez system Al. Stawka za przygotowanie raportu: 500 zł netto (UoD/UZ). Termin opracowania dokumentu: * za tydzień - termin na wysłanie ok. 18-20 stron * za 2 tygodnie - termin na wysłanie pełnego dokumentu ( tj. minimum 30 stron). Jeżeli warunki są akceptowalne proszę o przesłanie: informacji o formie umowy - umowa o dzieło/umowa zlecenie / imię i naziwsko / nr PESEL / nr dowodu osobistego / Urząd skarbowy (zgodny z adresem zamieszkania) / numer konta bankowego. Informację są mi niezbędne do sporządzenia umowy oraz sporządzenia NDA.

Aaaa Nowy wpis
@Januszex

Czyli rekrutacja kilka miesięcy i zlecenie 500 zł za 30 stron? Kiepsko Najpierw zrobić jeszcze research Czyli całość pewnie kilkadziesiąt godzin szczególnie jeżeli ktoś robi to pierwszy raz. I bez szkolenia

Zleceniobiorca Nowy wpis

Z perspektywy zleceniobiorcy mogę napisać, że: wynagrodzenie zostało wypłacone zgodnie z umową, zakres zadania koordynowany na bieżąco a oczekiwania pokryły się z rzeczywistością. Na dodatkowe wyróżnienie zasługuje Pani Julia z uwagi na szybką reakcję oraz jasne wskazówki.

Kandydat Nowy wpis

Typowy scam. Zero kontaktu z rekruterami, zamiast tego zadanie na kilka godzin by dzwonić po wybranych firmach z branży oświetlenniowej i wyciągać informacje. Wykorzystywanie kandydatów do takich rzeczy jest mega słabe.

oxybele

Wykorzystują kandydatow w ramach zadań rekrutacyjnych do robienia pracy za nich. Nie polecam aplikowania, ani zawracania sobie głowy tą firmą.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Go Global S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Tonca

Potwierdzam, zamiast rozmowy rekrutacyjnej otrzymujesz zadanie do wykonania na kilka godzin pracy, gdzie oczekują także źródeł. Dont get na wrong, nie mam nic przeciwko zadaniom rekrutacyjnym gdy już się poznamy, ale wjeżdżać z buta z czasochłonną pracą przed rozmową to przesada. Na moją prośbę o spotkanie osobiste, online czy chociaż przez telefon przed przystąpieniem do zadania zostałem zignorowany. Nie polecam januszexu

Potwierdzam komentarze

Wlasnje wyslano mi zadanie rekrutacyjne ; przygotowanie od A do Z tekstu 1200 znakow na ich strone. W wymaganiach; dobrane zdjecia i podane zrodlo informacji. Wszystko ma byc ladnie przygotowane zeby mogli sobie tylko wkleic gotowca na strone za co, jak sami piszą, nie zapłaca. Ludzie, że wam nie wstyd.

niedoszła kandydatka

Januszex na maxa, szukają (usunięte przez administratora)do robienia ich pracy (czytaj : zadania rekrutacyjne, za które nie placą a roszczą sobie prawo do dalszej publikacji! Zero informacji o wynagrodzeniu, ktore proponuja, ale narob sie 5 zadan a my potem sobie je najwyzej opublikujemy... Smiech na sali i żenada. Jakby ktoś zapomniał jesteśmy w 2k23)

były_kandydat

(usunięte przez administratora)- zrobili rekrutację na Konsultanta, każą dzwonić za granicę i robić research dla ich klienta z branży oświetleniowej. za co oczywiście nie płacą, a dane mają za friko co za Januszerka

Krzysztof

Zamiast inwestować w progam lojalnościowy zainwestujcie w jakość obsługi klijenta

Zostaw merytoryczną opinię o Go Global S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Go Global S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Go Global S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Go Global S.A.?

Go Global S.A.
  • Chmielna 2 lok. 31