Opinie o Remondis Szczecin Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Remondis Szczecin Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Remondis Szczecin Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remondis Szczecin Sp. z o.o. w Szczecin

Mali Nowy wpis
Inne

Cześć. Jestem zainteresowana firmą i pracą jako referent w dziale obsługi zakładu. Super, że piszą o wspaniałej atmosferze, ale wszędzie mają takie wzmianki. A tu organizują wyjścia czy imprezki firmowe, aby zbudować właśnie dobre relacje między osobami? Czy to też tylko taki chwyt na kandydatów?

Mikołaj
Inne

Ktoś tu pisał, że płaca niedostosowana do trudów pracy. Kto wie, ile obecnie mógłbym zarobić, jako ładowacz? Takie ogłoszenie jest na stronie firmy, ale bez podanej stawki...

Grzegorz z Bolinka. Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Mikołaj

To jest praca na akord. To zależy od ilości pojemników ile masz do opróżnienia, od rejonu i ile osób jeździ w brygadzie? Dwóch, czy trzech.

Ok Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@Grzegorz z Bolinka.

No ok , ale średni przykład można podać czy nie bardzo? Dla dwóch i trzech osób?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy rotacja pracowników w Remondis Szczecin Sp. z o.o. na Kierowca jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 30 lipca na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Mieszkaniec ul. Wiankowej w Sz
Inne
 Pytanie

Zbyt często nie stosują się do grafika. Firma zamiast w czwartek potrafi pojawić się w piątek i oczywiście kubły są już schowane na posesji. Dzisiaj np. z ul. Wiankowej nie odebrali odpadów segregowanych. Jak zwykle dziki rozrzucą (usunięte przez administratora) po całej ulicy. Zaś Remondis tego jak zwykle nie sprzątnie. To mieszkańcy muszą ponownie wrzucić zebrane (usunięte przez administratora) do worków. Ale dlaczego mamy je trzymać w domach przez kolejne dwa tygodnie?

Grzegorz z Bolinka.
Były pracownik
@Mieszkaniec ul. Wiankowej w Sz

Widocznie w środę było święto i firma nie pracowała, dlatego nastąpiło przesunięcie wywozu o jeden dzień. Środa we czwartek, czwartek w piątek, a piątek w sobotę. Brygada pracuje na akord i nie ma czasu sprzątać (usunięte przez administratora) leżących na ziemi.14 lat pracowałem w firmie.

 Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Remondis Szczecin Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Ładowacz powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
(39 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Inspektor ds.Ochrony Środowiska
Warszawa
PKP Intercity S.A.
(2932 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Odradzam pracy tutaj...
Pracownik

STANOWCZO ODRADZAM pracy tutaj. Bardzo niemiła i plotkarska obsada w biurach. Ludzie roszczeniowi, uprzedzeni, zakłamani, traktujący innych z góry. Uważają się za panów świata. Negatywna atmosfera na pewno udziela się od zarządzających. Dla nowych pracowników są nadwyraz krytyczni i bezduszni Wykorzystują swoje stanowiska aby z byle powodu zwalniać ludzi. W szczególności bardzo ostra krytyka w kierunku P(usunięte przez administratora), którzy kierują się bardziej własnymi "upodobaniami" odnośnie zatrudnianych osób niż dobrem firmy. Z całą stanowczością -NIE POLECAM.

Prezes
Pracodawca
@Odradzam pracy tutaj...

Szanowna Pani Kingo! Dziękujemy za krytyczną opinię. Jak z każdej krytyki, wyciągamy z niej wnioski, które mają poprawić funkcjonowanie naszego zespołu. Okazała się Pani bardzo wnikliwym obserwatorem, skoro pracując zaledwie 2 miesiące i to tylko na 1/2 etatu w 3 osobowym dziale, tak dobrze udało się Pani poznać firmę i kilkudziesięcioosobowy zespół zatrudniony w biurach. Życzę Pan zdrowia, bo jak mi wiadomo, następnego dnia po otrzymaniu od przełożonej z 1-miesięcznym wyprzedzeniem informacji, że Pani umowa na okres próbny nie zostanie przedłużona, przestała się Pani pojawiać w pracy - jak się okazało dostała Pani zwolnienie lekarskie. Z poważaniem Prezes Zarządu REMONDIS Szczecin Sp. z o.o. Ronald Laska

Olga
Inne

widzę, że ktoś też się pracą zainteresował niedawno, chciałabym się spytać o to ile osób teraz pracuje w biurze? Widziałam dawniejsze ogłoszenie dla pracownika adm - wagowego i chciałabym się zorientować w aktualnych warunkach jakie mogą tu proponować. Widziałam, że jest uop i zlecenie. Którą formę preferują? I na jakiej obecnej stawce umowa by była?

AdrianP
Kandydat
 Pytanie

Jest oferta na kierowca-ładowacz. Czy ktoś z Was wie jakie zarobki proponują?

J

Nie polecam,szkoda czasu i zdrowia.

Ilona
Inne
@J

@J, czy możesz proszę rowinąć swoją myśl? Dlaczego nie polecasz pracy w firmie Remondis Szczecin Sp. z o.o. i według Ciebie szkoda czasu i zdrowia? Jaka panuje w tej firmie atmosfera? Czy pracownicy mogą liczyć na wsparcie przełożonych?

Karel
Pracownik
@J

Szanowny Panie, taka opinia jest bardzo krzywdząca i narusza dobra osobiste firmy. Może skończyć się założeniem sprawy na policji

Marzena
Inne

Szczecińska firma Remondis świadczy usługi komunalne dla samorządów gminnych, przedsiębiorstw, instytucji oraz mieszkańców, zajmują się między innymi odbiorem i zagospodarowywaniem odpadów komunalnych, budowlanych itp. Wiecie, jak działa firma? Wszystko jest zawsze na czas?

Administrator

Wiecie coś nowego o tym co się dzieje w firmie Remondis Szczecin Sp. z o.o. w mieście Szczecin? Czekamy na informacje od Was. Może ktoś z osób pracujących powie nam co nowego u nich? Dodajcie opinię!

Ja
@Administrator

Nie polecam tej firmy nikomu szkoda zdrowia i nie za tą kase jeśli chodzi o pracowników żeby pisali nikt nie napisze bo to miękkie faje i daja sie robić w bambuko ale przyjdzie czas że napisze ktoś

Ryszard
Inne

@J Fajnie by było gdybyś dodał jakieś uzasadnienie. Mam zupełnie inne zdanie ale staram się dobrze obić swoje.

Gogol
Inne

Opinie o firmie są dobre w internecie. Szkoda, że nikt z pracujacych nie pisze na wątku.

Zostaw merytoryczną opinię o Remondis Szczecin Sp. z o.o. - Szczecin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Remondis Szczecin Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Remondis Szczecin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Remondis Szczecin Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Remondis Szczecin Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Janiny Smoleńskiej Ps. \"Jachna\" 35
  71-005 Szczecin
 • NIP: 8520014018 REGON: 810452985 KRS: 0000062386
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Remondis Szczecin Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii