Opinie o Remondis Szczecin Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Remondis Szczecin Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Remondis Szczecin Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remondis Szczecin Sp. z o.o. w Szczecin

Mikołaj

Ktoś tu pisał, że płaca niedostosowana do trudów pracy. Kto wie, ile obecnie mógłbym zarobić, jako ładowacz? Takie ogłoszenie jest na stronie firmy, ale bez podanej stawki...

Grzegorz z Bolinka. Nowy wpis
@Mikołaj

To jest praca na akord. To zależy od ilości pojemników ile masz do opróżnienia, od rejonu i ile osób jeździ w brygadzie? Dwóch, czy trzech.

Ok Nowy wpis
@Grzegorz z Bolinka.

No ok , ale średni przykład można podać czy nie bardzo? Dla dwóch i trzech osób?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy rotacja pracowników w Remondis Szczecin Sp. z o.o. na Kierowca jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 30 lipca na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Mieszkaniec ul. Wiankowej w Sz

Zbyt często nie stosują się do grafika. Firma zamiast w czwartek potrafi pojawić się w piątek i oczywiście kubły są już schowane na posesji. Dzisiaj np. z ul. Wiankowej nie odebrali odpadów segregowanych. Jak zwykle dziki rozrzucą (usunięte przez administratora) po całej ulicy. Zaś Remondis tego jak zwykle nie sprzątnie. To mieszkańcy muszą ponownie wrzucić zebrane (usunięte przez administratora) do worków. Ale dlaczego mamy je trzymać w domach przez kolejne dwa tygodnie?

Grzegorz z Bolinka. Nowy wpis
@Mieszkaniec ul. Wiankowej w Sz

Widocznie w środę było święto i firma nie pracowała, dlatego nastąpiło przesunięcie wywozu o jeden dzień. Środa we czwartek, czwartek w piątek, a piątek w sobotę. Brygada pracuje na akord i nie ma czasu sprzątać (usunięte przez administratora) leżących na ziemi.14 lat pracowałem w firmie.

Odradzam pracy tutaj...

STANOWCZO ODRADZAM pracy tutaj. Bardzo niemiła i plotkarska obsada w biurach. Ludzie roszczeniowi, uprzedzeni, zakłamani, traktujący innych z góry. Uważają się za panów świata. Negatywna atmosfera na pewno udziela się od zarządzających. Dla nowych pracowników są nadwyraz krytyczni i bezduszni Wykorzystują swoje stanowiska aby z byle powodu zwalniać ludzi. W szczególności bardzo ostra krytyka w kierunku P(usunięte przez administratora), którzy kierują się bardziej własnymi "upodobaniami" odnośnie zatrudnianych osób niż dobrem firmy. Z całą stanowczością -NIE POLECAM.

Prezes
@Odradzam pracy tutaj...

Szanowna Pani Kingo! Dziękujemy za krytyczną opinię. Jak z każdej krytyki, wyciągamy z niej wnioski, które mają poprawić funkcjonowanie naszego zespołu. Okazała się Pani bardzo wnikliwym obserwatorem, skoro pracując zaledwie 2 miesiące i to tylko na 1/2 etatu w 3 osobowym dziale, tak dobrze udało się Pani poznać firmę i kilkudziesięcioosobowy zespół zatrudniony w biurach. Życzę Pan zdrowia, bo jak mi wiadomo, następnego dnia po otrzymaniu od przełożonej z 1-miesięcznym wyprzedzeniem informacji, że Pani umowa na okres próbny nie zostanie przedłużona, przestała się Pani pojawiać w pracy - jak się okazało dostała Pani zwolnienie lekarskie. Z poważaniem Prezes Zarządu REMONDIS Szczecin Sp. z o.o. Ronald Laska

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Remondis Szczecin Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Ładowacz powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
Olga

widzę, że ktoś też się pracą zainteresował niedawno, chciałabym się spytać o to ile osób teraz pracuje w biurze? Widziałam dawniejsze ogłoszenie dla pracownika adm - wagowego i chciałabym się zorientować w aktualnych warunkach jakie mogą tu proponować. Widziałam, że jest uop i zlecenie. Którą formę preferują? I na jakiej obecnej stawce umowa by była?

AdrianP

Jest oferta na kierowca-ładowacz. Czy ktoś z Was wie jakie zarobki proponują?

J

Nie polecam,szkoda czasu i zdrowia.

Ilona
@J

@J, czy możesz proszę rowinąć swoją myśl? Dlaczego nie polecasz pracy w firmie Remondis Szczecin Sp. z o.o. i według Ciebie szkoda czasu i zdrowia? Jaka panuje w tej firmie atmosfera? Czy pracownicy mogą liczyć na wsparcie przełożonych?

Karel
@J

Szanowny Panie, taka opinia jest bardzo krzywdząca i narusza dobra osobiste firmy. Może skończyć się założeniem sprawy na policji

Marzena

Szczecińska firma Remondis świadczy usługi komunalne dla samorządów gminnych, przedsiębiorstw, instytucji oraz mieszkańców, zajmują się między innymi odbiorem i zagospodarowywaniem odpadów komunalnych, budowlanych itp. Wiecie, jak działa firma? Wszystko jest zawsze na czas?

Wiecie coś nowego o tym co się dzieje w firmie Remondis Szczecin Sp. z o.o. w mieście Szczecin? Czekamy na informacje od Was. Może ktoś z osób pracujących powie nam co nowego u nich? Dodajcie opinię!

Nie polecam tej firmy nikomu szkoda zdrowia i nie za tą kase jeśli chodzi o pracowników żeby pisali nikt nie napisze bo to miękkie faje i daja sie robić w bambuko ale przyjdzie czas że napisze ktoś

Ryszard

@J Fajnie by było gdybyś dodał jakieś uzasadnienie. Mam zupełnie inne zdanie ale staram się dobrze obić swoje.

Gogol

Opinie o firmie są dobre w internecie. Szkoda, że nikt z pracujacych nie pisze na wątku.

Zostaw merytoryczną opinię o Remondis Szczecin Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Remondis Szczecin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Remondis Szczecin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remondis Szczecin Sp. z o.o.?

Remondis Szczecin Sp. z o.o.
  • Janiny Smoleńskiej Ps. \"Jachna\" 35
    71-005 Szczecin
  • NIP: 8520014018 REGON: 810452985 KRS: 0000062386

Remondis Szczecin Sp. z o.o.