WIR-MAR MARIOLA SUCHAŃSKA

Szczecin

Opinie o WIR-MAR MARIOLA SUCHAŃSKA

Kudłaty

Nie wyplacalna , jak by mogla to by biczem lała , potrafi sie tylko drzec i nic wiecej a co do atmosfery to jest bardzo dobra ludzie sa wporzadku

Młody

Za czasów Marka (szefa) było spoko. To teraz widzę że się wali wszystko. Ludzie się spotykają I gadają. Mówią jak to pewien stary leser dziobak i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] został prawą ręką szefowej po śmierci męża. Jest to możliwe że tak jest jak piszą tu ludzie bo to nie są zagrywki szefowej tylko tego Piotrusia.

Jaki

Panowie na szacunek trzeba sobie zasłużyć! Za złodziejstwo i pijaństwo kara musi być . Jeśli bście byli w porządku to pracowali byście tam dalej,bo nie jest żle. Siermięgi i lenie wszędzie mają pod górkę. Mógłbym całą liste wypisać kogo jeszcze szefowa powinna wylać na zbity pysk! Pewnie się pokapuje i to zrobi to i atmosfera się poprawi!

Zniesmaczony
@Jaki 12.09.2016 04:04

Czyli wiadomo, kto komu buty liże i dlatego jeszcze ma pracę.

Marti

Zgadzam sie nic dobrego nikogo tam nie czeka , zero szacunku wstosunku do pracownika . Praca w bardzo zlych warunkach . Ktos powinien wkoncu zrobic z ta firma porzadek .

tołdi

Firma nie godna polecenia.Brak szacunku dla ludzi ze strony pracodawczyni,nieterminowe wypłaty,kary finansowe i wykorzystywanie pracowników,to wszystko na porządku dziennym.

nieznajomy

Wyplata nie na czas, potracenia z pensji za byle co, nie przyjemna atmosfera. Wykorzystywanie czlowieka. Nie polecam tego pracodawcy.

Zostaw opinię o WIR-MAR MARIOLA SUCHAŃSKA - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WIR-MAR MARIOLA SUCHAŃSKA