Opinie o Wir-Mar Mariola Suchańska w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wir-Mar Mariola Suchańska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wir-Mar Mariola Suchańska o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wir-Mar Mariola Suchańska w Szczecin

Jakub Nowy wpis

Uczciwi ludzie będą traktowani uczciwie. Pracowałem w wir-marze kilka lat i powiem szczerze, że podobało mi się to w jaki sposób szefowa podchodziła do relacji szef-pracownik. Czułem sie traktowany z należytym szacunkiem a i nie była jakaś niesamowicie trudna.

Bezdomny Strażak Nowy wpis

Jak ktoś lubi pracować dużo i mało zarabiać to polecam. Jesz na dworze lub w parku na ławce jak bezdomny , kodeks pracy łamany aż miło. Żadnych posiłków regeneracyjnych po więcej niż 8 godz. pracy . Nadganiana robota by kar nie płacić , które częściowo pokrywa pracownik czy tego chce czy nie brak możliwości zatrudnienia chyba że na jakieś śmieciówce. Sprzęt nadaje się dawno do utylizacji. Zero poszanowania godności i doceniania pracownika . Lepiej nie zaczynać w tej pato firmie . Wieloletni pracownicy poszli pracować w inne miejsca. Zostało może ze 2 lub 3 którzy są legalnie zatrudnieni. Chory system karania za coś czego można nie znać lub nie przestrzegania czasu wykonania zlecenia realizowanego przez firmę.

Dawid Nowy wpis

Dziś zobaczyłem pracowników koszacych trawę w deszczu cali mokrzy jak zapytałem dlaczego w deszczu to odpowiedzieli że firma niema samochodu żeby ich zabrać i szefowa kazała schować się pod drzewo. Gdzie wasze sumienie i szacunek dla pracownika

Konkret

Z własnego doświadczenia powiem że praca jest ok robisz swoje i nikt nic złego ci nie powie jak dasz dla firmy coś od siebie ale minus w tym że firma nie daje nic dla pracownika za to tylko by uciąć z pensji to jest ten minus tej firmy. Czasy się zmieniły teraz firmy szukają pracowników a nie pracownik firmy jest dużo zakładów które płacą o wiele więcej i doceniają pracownika który daje coś od siebie

Maja Nowy wpis
@Konkret

A za co te pensje ucinają?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Wir-Mar Mariola Suchańska na stanowisko Praca - stolarz - operator CNC bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Franek

Proszę uważać na firmę Wir Mar nie chce płacić zobowiązań dla podwykonawców

@Franek

Pisze to osoba nieuczciwa która nie wykonała zapewne w pełni zleconych zadań, to nic dziwnego ze firma nie chce płacić. Z doświadczenia jako kontrahent wiem ze Wir-Mar jest rzetelną i uczciwą firmą. Zawsze w pełni wywiązują się z umowy i nigdy nie było żadnych problemów.

Nie znajomy

Zgadzam się z ludźmi co piszą na temat tego zakładu

Maja
@Nie znajomy

Hmmm... a z czym konkretnie się zgadzasz? Bo nie wiem do czego dokładnie się odnosisz... A Twoja opinia o pracy w Wir-Marze jest pozytywna czy negatywna? No i czemu? :D

Jasiek

Jeśli ktoś będzie bardzo chciał oczernić to zawsze znajdzie pretekst. Dla mnie firma jest zupełnie ok.

Mateusz

Macie jakieś fajne premie lub dodatki ?

Doris

Ostatnie wpisy z dawna a jak obr nie wygląda sytuacja w firmie? Warto aplikować?

Helmut

Zawsze jest tak, że najbardziej narzekają osoby, które nie przepadają za sumienną pracą.

Thomas

Wszystko przez Gluta... Okrada Mariole jak może.. Jak ktoś pracuje uczciwie to Suchanska potrafi docenić. Ale generalnie to większość obiboków i pijusów na czele z BRYGADZISTA

Sławomir

@JA, rozumiem emocje jednak postaraj się nie używać słów powszechnie uważanych za obraźliwe w stosunku do innych użytkowników. Jak wnioskuję po Twojej odpowiedzi jesteś byłym pracownikiem firmy? Mógłbyś podzielić się z nami informacjami na temat warunków pracy w tym miejscu?

tołdi

Firma nie godna polecenia.Brak szacunku dla ludzi ze strony pracodawczyni,nieterminowe wypłaty,kary finansowe i wykorzystywanie pracowników,to wszystko na porządku dziennym.

JA
@tołdi

co za badziew tu wypisujecie,pracowałem tam i wiem jak było. Szefowa jest ok..Tylko te matoły(w więkrzości)to ostatnie lesery i obiboki. Wiecej szkód niż pożytku z nich. Kobieta potrafi docenić utrzciwych i pracowitych. Pijaków i złodzieji goni. Tych jeszcze sporo zostało,jak zrobi porządek będzie ok. jeśli każe za coś płacić to koleś napewno nie za fri tylko narozrabiałeś.Nie raz widziałem jak traktuje się mienie firmy.Tam największa solidarność to jest w kantowaniu szefowej i oszustwach. Prawda ZNIESMACZONY!

Kudłaty

Nie wyplacalna , jak by mogla to by biczem lała , potrafi sie tylko drzec i nic wiecej a co do atmosfery to jest bardzo dobra ludzie sa wporzadku

Młody

Za czasów Marka (szefa) było spoko. To teraz widzę że się wali wszystko. Ludzie się spotykają I gadają. Mówią jak to pewien stary leser dziobak i (usunięte przez administratora) został prawą ręką szefowej po śmierci męża. Jest to możliwe że tak jest jak piszą tu ludzie bo to nie są zagrywki szefowej tylko tego Piotrusia.

Jaki

Panowie na szacunek trzeba sobie zasłużyć! Za złodziejstwo i pijaństwo kara musi być . Jeśli bście byli w porządku to pracowali byście tam dalej,bo nie jest żle. Siermięgi i lenie wszędzie mają pod górkę. Mógłbym całą liste wypisać kogo jeszcze szefowa powinna wylać na zbity pysk! Pewnie się pokapuje i to zrobi to i atmosfera się poprawi!

Zniesmaczony
@Jaki

Czyli wiadomo, kto komu buty liże i dlatego jeszcze ma pracę.

Marti

Zgadzam sie nic dobrego nikogo tam nie czeka , zero szacunku wstosunku do pracownika . Praca w bardzo zlych warunkach . Ktos powinien wkoncu zrobic z ta firma porzadek .

nieznajomy

Wyplata nie na czas, potracenia z pensji za byle co, nie przyjemna atmosfera. Wykorzystywanie czlowieka. Nie polecam tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Wir-Mar Mariola Suchańska - Szczecin

• Jak się pracuje w Wir-Mar Mariola Suchańska?

Zobacz opinie na temat firmy Wir-Mar Mariola Suchańska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wir-Mar Mariola Suchańska?

Wir-Mar Mariola Suchańska
2.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Dębogórska 34-36
    71-717 Szczecin