remondis nakielska 1-3

Tarnowskie Góry

Opinie o remondis nakielska 1-3

Fejk

No oczywiście, ze trzeba pracować, polecam próbować tu

Ktoś

Pierdolicie Hipolicie tyle mogę na ten temat powiedzieć nie ma aż tak źle faktem jest biura patrzą na Ciebie z góry ale tak jest wszędzie musisz się nie dać i tyle a jak sobie wyrobisz opinie to jest ok są dni, że robisz długo ale są też takie w których pracujesz po 4h nigdzie nie ma idealnie na plus remondisu w miarę dobry sprzęt i luz a zarobki jak wszędzie szału nie ma ale są na czas no i ktoś musi Cię dobrze w plecy pierdolnąć żeby tam robić

Ładowacz

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM! Kierowca jest tam traktowany jak te śmieci z tyłu.Umowa zlecenie 8 zł na reke ile godz. wypracujesz tyle masz czyli zarobki miedzy 1300-1600.Na zleceniu za sobote masz 64zł Ci co maja umowe o prace maja około 120.Jedziesz za kogoś na rejon to Cie wykiwaja bo nie wypłaca Ci akordu który doliczja tym na umowe o prace a jest to kilka set złotych w skali miesiąca.Na święta dostają tylko ci co mają umowe o prace.Jeżeli robisz na nocki to tu znowu cie maja bo nie masz dodatku nocnego.Prezes na takich ludziach własnie żeruje i ma wtedy do siebie premie roczne za zaoszczedzone pieniądze.Także ogólnie rzecz biorąc Remondis Tarnowskie Góry wygląda ładnie tylko z zewnątrz nowe auta itp. ale kto tam pracował to doskonale wie jakie panują tam warunki.

Opinie o firmie remondis moge wystawic jako negatywana nie miła obsługa ludzie w pracy tak negatywnie nastawieni do nowych pracowników ze szkoda gadac wykorzystuja na maxsa stazystów a sami dupe plaszcza i nic nie robia nik nikomu nie pomoze ni e powie co ma robic wazne ze stały pracownik ma dla siebie Nie polecam tej firmy nikomu szefostwo nawet sie niczym nie za interesuje pozdrawiam

Zostaw opinię o remondis nakielska 1-3 - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie remondis nakielska 1-3