Opinie o Remondis Górny Śląsk Sp. z o.o. w Ruda Śląska Piotra Skargi 87

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Remondis Górny Śląsk Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Remondis Górny Śląsk Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remondis Górny Śląsk Sp. z o.o. w Ruda Śląska Piotra Skargi 87

Ładowarka

Zapraszam wszystkich do Prezero Ruda Śląska Kokotek 33. Potrzebują kierowców i ładowaczy. Płacą pełny zus, dodatki na święta , nadgodziny i daja porządne ubrania robocze co jest rzadkoscia w tego typu firmach.

Radek Nowy wpis

Fatalnie niskie zarobki na stanowiskach wymagających doświadczenia, odpowiedzialności i uprawnień. W porównaniu do konkurencji to jest po prostu kpina. Brak realnych podwyżek, spóźniają się z wypłatami.

Czy można liczyć w Remondis Górny Śląsk Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Kandydat Nowy wpis

Właśnie wróciłem z rozmowy o prace. kierownik działu logistyki na wstępie powiedział mi, że tyle to tutaj się nie zarabia-pomimo że zostałem zaproszony na rozmowę tj. zostały zaakceptowane moje widełki. Powiedział, że kolezanka wybrała kilka najlepszych cv i on to w sumie nawet ich nie oglądał. Nie pozdrawiam i dziękuje za zmarnowanie mojego czasu. Mam nadzieję, że czas swoich pracowników szanujesz a nie postępujesz tak jak z potencjalnymi. Radzę się trzymać z daleka, chyba że komus odpowiada, że @Pracodawca ma cie w (usunięte przez administratora)

BaldoNorris Nowy wpis
@Kandydat

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. Logistyki? Jak przebiegła rozmowa?

Czy w Remondis Górny Śląsk Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Remondis Górny Śląsk Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
Ładowarka

Tasior

Tasior sprzedaje płyny eksploaacyjne i wpisuje je jako wydane do pojszdu i tak je wpisuje Panie robercie niech Pan się zainteresuje swoim pracownikiem

Tasior

Niestety magazynier Tasior (usunięte przez administratora) firmę pod tytułem dostępu do magazynu i sprzedaję zasoby tj oleje kierowcom które są przeznaczone dla utrzymania ruchu firmy naszego prezesa, kradnie bo ma do tego dostęp oleje ,płyny eksploatacyjne oraz sprzęt elektroniczny który jest przeznaczony do utylizacji, jest rozpowadzany między pracowników magazynu a pan robert kierownik nic nie działa w tym temacie bo mu jest tak dobrze

Prawda

Daremni !!!! Posiadają ogłoszenia w sprawie oferty pracy , gdy aplikujesz wysyłając cv to Pan odpisuje skąd masz jego adres e-mail ? Że ofert nie dawał . Gdy odpowiadasz jak sprawa wygląda krótka odpowiedź NIEAKTUALNE . Po prostu nie warto aplikować na stare oferty które są nieważne .

Rafał

Witam jak wyglada praca w remondis jako kierowca kat. C lub B jak wyglada harmonogram pracy czy ludzie chętnie przychodza do swojej pracy ???

Xyz

Na jakim stanowisku da się najlepiej zarobić jaki w ogóle są zarobki..

Lidia

Jak teraz wyglada rotacja? Wczesniej ktos pisal, ze odeszlo 3 spoko pracownikow...

Witam. Proszę powiedzieć jak wygląda praca jako kierowca kat c ? Ile godzin dziennie ? Czy od pon do piątku? Czy są zmiany? Jaka kasa? Z góry dziekuje za odpowiedź

Grzegorz

Jestem na etapie zatrudnienia jako kierowca z kat C. Czy obiecane 5000 netto jest realne?

@Grzegorz

5000zł netto!?

Nowy szofer

Chyba słabo tyle to mają ci którzy pracują tu dosyć długo nowi zarabiają więcej 5300-5500 zależy niby nie dużo ale w ciągu roku to wychodzi jedna wypłata więcej dlatego lepiej się zwolnić i zatrudnić na nowo zeesztom to motto naszego kierownika

Achim
@Grzegorz

Hahhaha dobry żart ????

A jak tu z ubiorem? Jest jakiś konkretnie wymagany ?

Pedro

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Może komuś nie odpowiada sama praca to może ją zmienić ale firma jest ok!

Kiko
@Pedro

Potwierdzam. Grupki kombinatorów zawsze będą narzekać, w czasie koronawirusa Biedatransy pozamykały się i już po tych firmach, a w Remondis stabilnie, bez redukcji.

Achim
@Pedro

Firma ok? W którym miejscu? Chyba przy bramie jak wyjeżdżasz? Kierownictwo jedno wielkie dno na czele z debilnym Adrianem W. Że mu nikt mordy nie obił to się dziwię. Ale chyba już nie długo.

spenser
@Achim

Witam dlaczego taka opinia dla kierownika? Mozecie rozwinąć jakie sytuacje sie zdarzają ??

Twardziel

W ciągu miesiąca odeszło trzech dobrych kierowców bo skończyły sie czasy niewolnictwa.Kierownik i dyspozytorzy totalne dno które ma ludzi za nic.Opinia moja rzetelna,pracowałem,ODRADZAM!

Tiki
@Twardziel

To prawda jest kierownik totalne dno.zero kultury szacunku dla kierowców trzeba to zgłosić prezesowi bo szkoda żeby ludzie się zwalniali a wystarczyłoby żeby on odszedł

Zzzzzz.

Firma ok na tle dokumentu .(usunięte przez administratora) kierownik nie ma szacunku do kierowców nie polecam tą firme jako kierowca

klops
@Zzzzzz.

To po co tam pracujesz? W Polsce przecież nie ma przymusu pracy. Zawsze możesz otworzyć własną firmę...

Stal bram

Firma nie solidna

Honorata
@Stal bram

Pod jakim względem, Twoim zdaniem, Remondis to niesolidna firma? Pracujesz dla nich? Powiesz nieco więcej?

Morawiec

Dzień dobry, mam pytanko: jakie zarobki na stanowisku kierowca kat b oraz na ładowacz nieczystości stałych w Rudzie śląskiej

Witam czy wiadomo coś na temat przyjęć ładowaczy albo na sortowni? W tarnowskich górach lub ruda śląska?

Zostaw merytoryczną opinię o Remondis Górny Śląsk Sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Remondis Górny Śląsk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Remondis Górny Śląsk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remondis Górny Śląsk Sp. z o.o.?

Remondis Górny Śląsk Sp. z o.o.

Remondis Górny Śląsk Sp. z o.o.