Opinie o Remondis Górny Śląsk Sp. z o.o. w Ruda Śląska Piotra Skargi 87

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Remondis Górny Śląsk Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Remondis Górny Śląsk Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remondis Górny Śląsk Sp. z o.o. w Ruda Śląska Piotra Skargi 87

Yogi

W firmie remondis w zamian za odbiór odpadów medycznych (ludzkie kończyny, ludzkie organy, igły i strzykawki z oddziałów zakaźnych szpitali) płaci sie 2500 netto - przekazano na rozmowie kwalifikacyjnej przez kierownika logistyki z centrali w Dąbrowie Górniczej. Myślę, że trzeba godności nie mieć, żeby swoim nazwiskiem reprezentować taką firmę jak ten pan.

@Yogi

A jakieś inne informacje o pracy na tym stanowisku w Remondis masz? To wynagrodzenie jest wypłacane na podstawie umowy o pracę? Mam nadzieję, że ktoś odpowie.

Jasiek

@Yogi Czy na pewno o tej firmie chciałeś napisać? Remondis ma opinie dobrego pracodawcy więc nie rozumiem o co chodzi?

Jorguś

Cześć, rozglądam się za zmianą pracy. Jestem kierowcą z 3 letnim doświadczeniem. Na jaka stawke na początek mogę liczyć? Podstawa? Premia? Są nadgodziny? Jak socjal?

@Jorguś

Czasami takie zmiany są potrzebne. Dobrze, że zainteresowałeś się podjęciem pracy w Remondis Górny Śląsk. Na jednej ze stron z ogłoszeniami zauważyłam, iż chcą zatrudnić kierowcę kat. C - ogłoszenie powinieneś bez większego problemu odnaleźć w Internecie. Od czasu Twojej ostatniej aktywności na bieżącym wątku minęły już dwa miesiące, dlatego wypada zapytać, czy nadal poszukujesz pracy w tym przedsiębiorstwie?

Twardziel

No i kolejni kierowcy złożyli wypowiedzenie.Kierownik i dyspozytorzy do wymiany,a stara ekipa wróci Panie Prezesie.

nowy
@Twardziel

Twardzielu - czemu tego nie powiedz w biurze. Internetowy kozak. A stara brygada to była banda złodziei dlatego firma vanganse padła!

twardziel
@nowy

Nowy,za jakiś czas przyznasz mi racje i tyle.A kozakiem i w biurze byłem.A ty pewnie liżesz ale ci to pewnym czasie nie pomoże.Zobaczysz,pewnie sie o tym nie dowiem bo i po co.

Operator
@nowy

(usunięte przez administratora) to remondis z pewna Pania na czele. Stara gwardia nojlepszo

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Remondis Górny Śląsk Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
mark

Remondis Ruda Śląska - Halemba przebieranie ludzi na rozmowach kwalifikacyjnych zapotrzebowanie od Listopada przez pup i różne portale lecz bez skutków .

@mark

Jestem z ogłoszenie rozmowa ok i jutro zaczynam pozdrawiam

trb 3 astra

Kierownik (usunięte przez administratora)nie potrzebuje kierowców tylko ładowaczy z prawem jazdy ,zatem należy się liczyć z ciężką pracą fizyczną w niekorzystnych dla zdrowia warunkach .Poza tym większość samochodów to wraki za które trzeba płacić mandaty ze swojej kieszeni .Dodam jeszcze że po szatniach biegają szczury ,nadgodziny są wymuszane na pracowniku ale i tak się więcej nie zarobi tzn. jeden pracuje 7 godz. drugi 11 godz i każdy zarobi tyle samo czyli +/- 3000zł.

Merc
@trb 3 astra

nie zgodza sie - mam wiece niz 3000 - musisz byc chyba jednym z tych ktorzy nic nie robia a chcieliby zarobic

twardziel
@Merc

Masz racje,kasa większa ale jakim kosztem,zapomniałeś o kolegach,że biuro idzie po trupach,i jak jesteś traktowany,i dobrze o tym wiesz.

@twardziel

Od czego zależy wysokość wspomnianego w komentarzach wynagrodzenia lub ewentualnych premii? Jakie wymagania należy spełnić, by ową premię w ogóle otrzymać? Rozwiń proszę swoją wypowiedź, gdyż na ten moment może okazać się ona niezrozumiała dla użytkowników zainteresowanych Remondis Górny Śląsk.

xxxx

nie polecam remondis górny Śląsk ruda Śląska pan kierownik Adrian w oszust kłamca ludzi nie szanuje wyzywa ludzi proponuje na początku inne pieniądze potem na wypłacie wychodzi co innego zrobisz sobotę nie płatka każą Ci wybrać (usunięte przez administratora) na bazie zrobisz nad godziny to uwali ci z wyplaty ludzie nie polecam pracy w remondis górny Śląsk pozrro

Potencjalny pracownik

Witam! Proszę podajcie coś jakieś informację na temat pracy jako kierowca ciężarówki.

Pracownik zarabiający

Remondis grupa ludzi dyrektor i kierownicy na których każdy fizyczny na ta bandę robi a dostanie nędzne 2000zł za kółkiem cięcia na pracownikach rękawiczki 4 pary na miesiąc idiotyzm logistyka na zadane pytanie odpowiada pytaniem umiał tylko demoralizowac człowieka jak w biurze dyspozytorow tak jak i Ludzi pracujących na nich wszystkich pani J... Dyrektor potrafiła ladowaczowi powiedzieć ze ma wyjść z biura gdzie zawsze się Wchodziło wcześniej może ładu nie było ale poszanowanie pracownika było prezes przyszedł i się przywitał a teraz potrafi wywalić chłopaka przy wszystkich za drzwi bo on roznosi bakterie stanowczo odradzam ja czekam może sami mnie zwalnia a tak po za tym to pozdrowienia dla dawnego Van Gansevinkiel

Zostaw merytoryczną opinię o Remondis Górny Śląsk Sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Remondis Górny Śląsk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Remondis Górny Śląsk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remondis Górny Śląsk Sp. z o.o.?

Remondis Górny Śląsk Sp. z o.o.

Remondis Górny Śląsk Sp. z o.o.