Remondis Opole Sp. z o.o.

Opole

Remondis Opole Sp. z o.o.
3 4

Opinie o Remondis Opole Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jowita12&

Jestem niezadowolona z firmy remondis. Nie dosc ze trzeba caly dzien spedzic przy telefonie z mysla ze moze sie uda w koncu połączyć ale nie nie da sie . Wkoncu jak pojedzie sie osobiscie zglosic wywoz bigbaga to czeka sie bardzo dlugo na wywoz. Ja juz czekam tydzien na samo wywiezienie. Nie mozna siesię dodzwonić. Jak dodzwoni sie wkoncu pod jaki kolwiek numer to pani po drugiej stronie powie remondis i na tym polaczenie sie konczy. Bardzo ale to bardzo nie polecam. Sa inne prywatne firmy ktore przywioza bigbag pod dom i go odbiora a remondis juz nie jest tak dobra firma jak kiedys

Anet1812

Po wizycie pracowników remondis zginął rower z pod bloku ale spokojnie nie załamuje się bo wszystko nagrał monitoring. Pozdrawiam pazernych panów i dozobaczenia na drodze sądowej!!!!!!

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Remondis Opole Sp. z o.o. o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

[email protected]

Kilka dni temu pojawiły się nowe czarne pojemniki na śmieci.Dawne zielone plastikowe zniknęły z poboczy na chodnikach.Gratuluję pomysłodawcy usytuowania w/w koszy,gdyż idąc od ratusza w kierunku ronda ulicą Ks,Opolskich po drodze kosza nie uświadczysz.Jeden usytuowany jest obok katedry,drugi schowany obok szkoły specjalnej przy Konopnickiej a trzeci na Wieczorka,.Chcąc wyrzucić co kolwiek należy sobie poszukać pojemnika na śmieci,bo w miejscach gdzie przemieszcza się najwięcej pieszych koszy na śmieci nie ma .Więc teraz śmiecie będą hulały po całym i tak już brudnym centrum w zależności od kierunku wiatru.To tyle na ten temat.Oddzielne pismo skieruję do Ratusza bo to co rok dzieją się takie rzeczy.Jako rodowita Opolanka mam negatywną opinię dotyczących jakże uciążliwych zmian.

anonymous

Kierowca obsługujący ulice Nysy Łużyckiej jest beszczelny robi na zlosc mieszkańcą a do tego używa wulgarnych słów zachowanie tego pana jest bardzo dziwne i daje do myślenia

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji do Remondis Opole Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Co niektórym przydal by się alkomat zanim dojdzie do tragedii

Klient

Nie wiem czy jakiś półgłówek czy jakiś inny baran? układał harmonogram wywozu odpadów dla mieszkańców Groszowice Il zabudowy jednorodzinnej. Jak można było zaplanować wywóz pojemników zielonych (szkło) na 21 listopada 2017r., a kolejny dopiero na 30 stycznia 2018r. Chyba jakiś imbecyl? mógł coś takiego zaplanować mając na uwadze święta w grudniu i styczniu. Jak się później dziwić, że ludzie pozbywają się nadmiaru odpadów wyrzucając je gdzie popadnie.

adam

Kolego pracowałem w remondis opole 8 lat,wszystkie warunki są uzgodnione w umowie i ludzie z którymi pracowałem byli zawsze otwarci ,na pomysły propozycje,nawet szef miał czas (nie miał ale wysłuchał..)by swojego pracownika wysłuchać,owszem można znaleźć ludzi mało bystrych ale zawsze praca w ekipie w której bylem wspominam z radością i życzę każdemu takich osób do współpracy teraz przyjacielu idź do firmy prywatnej i zobaczysz kim będziesz....

rkopisf

No i w tej firmie masz wszystko @frydz na piśmie, w umowie o pracę wszelkie warunki zatrudnienia są napisane i raczej doczepić się nie można ,bo jest też i premia

Dyr. Kac

Oszukali mnie na stawce przy zatrudnieniu. Trzeba wcześniej uzgodnić warunki finansowe na piśmie! Jest się tam trybem w wielkiej machinie.

Magda

Dlaczego uważasz, że Pani [usunięte przez moderatora] to oszust? Byłam tam na rozmowie, co prawda pracy nie dostałam - ale odniosłam wrażenie, że to bardzo elegancka i miła osoba.

Remondis Opole to firma zarządzana przez dwóch oszustów [usunięte przez moderatora]były aferowiec ratuszowy którzy oszukują na wypłatach a wymagaj by człowiek pracował a o urlop nie pytał a o L4 możesz zapomnieć bo jak pójdziesz to już jesteś na czarnej liście , ale tak poza tym pracownicy większości OK ale jest paru kabli i donoszą do szefostwa

Zostaw opinię o Remondis Opole Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remondis Opole Sp. z o.o.