Remondis Opole Sp. z o.o.

Opole

Opinie o Remondis Opole Sp. z o.o.

adam

Kolego pracowałem w remondis opole 8 lat,wszystkie warunki są uzgodnione w umowie i ludzie z którymi pracowałem byli zawsze otwarci ,na pomysły propozycje,nawet szef miał czas (nie miał ale wysłuchał..)by swojego pracownika wysłuchać,owszem można znaleźć ludzi mało bystrych ale zawsze praca w ekipie w której bylem wspominam z radością i życzę każdemu takich osób do współpracy teraz przyjacielu idź do firmy prywatnej i zobaczysz kim będziesz....

rkopisf

No i w tej firmie masz wszystko @frydz na piśmie, w umowie o pracę wszelkie warunki zatrudnienia są napisane i raczej doczepić się nie można ,bo jest też i premia

Dyr. Kac

Oszukali mnie na stawce przy zatrudnieniu. Trzeba wcześniej uzgodnić warunki finansowe na piśmie! Jest się tam trybem w wielkiej machinie.

Magda

Dlaczego uważasz, że Pani [usunięte przez moderatora] to oszust? Byłam tam na rozmowie, co prawda pracy nie dostałam - ale odniosłam wrażenie, że to bardzo elegancka i miła osoba.

Remondis Opole to firma zarządzana przez dwóch oszustów [usunięte przez moderatora]były aferowiec ratuszowy którzy oszukują na wypłatach a wymagaj by człowiek pracował a o urlop nie pytał a o L4 możesz zapomnieć bo jak pójdziesz to już jesteś na czarnej liście , ale tak poza tym pracownicy większości OK ale jest paru kabli i donoszą do szefostwa

Zostaw opinię o Remondis Opole Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remondis Opole Sp. z o.o.