Remondis Opole Sp. z o.o.

Opole

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Remondis Opole Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remondis Opole Sp. z o.o.

anonymous

Kierowca obsługujący ulice Nysy Łużyckiej jest beszczelny robi na zlosc mieszkańcą a do tego używa wulgarnych słów zachowanie tego pana jest bardzo dziwne i daje do myślenia

Administrator

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji do Remondis Opole Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

pracownik

Co niektórym przydal by się alkomat zanim dojdzie do tragedii

Klient

Nie wiem czy jakiś półgłówek czy jakiś inny baran? układał harmonogram wywozu odpadów dla mieszkańców Groszowice Il zabudowy jednorodzinnej. Jak można było zaplanować wywóz pojemników zielonych (szkło) na 21 listopada 2017r., a kolejny dopiero na 30 stycznia 2018r. Chyba jakiś imbecyl? mógł coś takiego zaplanować mając na uwadze święta w grudniu i styczniu. Jak się później dziwić, że ludzie pozbywają się nadmiaru odpadów wyrzucając je gdzie popadnie.

adam

Kolego pracowałem w remondis opole 8 lat,wszystkie warunki są uzgodnione w umowie i ludzie z którymi pracowałem byli zawsze otwarci ,na pomysły propozycje,nawet szef miał czas (nie miał ale wysłuchał..)by swojego pracownika wysłuchać,owszem można znaleźć ludzi mało bystrych ale zawsze praca w ekipie w której bylem wspominam z radością i życzę każdemu takich osób do współpracy teraz przyjacielu idź do firmy prywatnej i zobaczysz kim będziesz....

rkopisf

No i w tej firmie masz wszystko @frydz na piśmie, w umowie o pracę wszelkie warunki zatrudnienia są napisane i raczej doczepić się nie można ,bo jest też i premia

Dyr. Kac

Oszukali mnie na stawce przy zatrudnieniu. Trzeba wcześniej uzgodnić warunki finansowe na piśmie! Jest się tam trybem w wielkiej machinie.

Magda

Dlaczego uważasz, że Pani [usunięte przez moderatora] to oszust? Byłam tam na rozmowie, co prawda pracy nie dostałam - ale odniosłam wrażenie, że to bardzo elegancka i miła osoba.

pracownik

Remondis Opole to firma zarządzana przez dwóch oszustów [usunięte przez moderatora]były aferowiec ratuszowy którzy oszukują na wypłatach a wymagaj by człowiek pracował a o urlop nie pytał a o L4 możesz zapomnieć bo jak pójdziesz to już jesteś na czarnej liście , ale tak poza tym pracownicy większości OK ale jest paru kabli i donoszą do szefostwa

Zostaw opinię o Remondis Opole Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remondis Opole Sp. z o.o.