Remondis Electrorecycling Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Remondis Electrorecycling Sp. z o.o.

iteko

niestety z tego co wiem to nie mają nowych ofert pracy, ale warto porozglądać się na gowork pewnie coś tego typu się trafi :)

kPa

Ładowacz, tak fachowo w ofertach o pracę piszą. Czyli potocznie tzw śmieciarz.

BullyPL

witam mam pytanie jak sie nazywa stanowisko , na którym Ludzie jezdzą z Autem remodis-a i ładują ze smietników do Tego auta ^^ ? :D

Patryk

Witam ja też długo szukam pracy w łodzi i nie mogę znaleźć to jak się dostać do tej firmy Remondis Electrorecycling Sp. z o.o. Proszę o podpowiedź:)

Zostaw opinię o Remondis Electrorecycling Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remondis Electrorecycling Sp. z o.o.