Opinie o Remondis Electrorecycling Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Remondis Electrorecycling Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Remondis Electrorecycling Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remondis Electrorecycling Sp. z o.o. w Łódź

Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Czy są przyjęcia do pracy dla kobiet??

Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Czy są przyjęcia do (usunięte przez administratora) dla kobiet w tej firmie i na jakie stanowisko??

Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Ile zarobi netto nowy pracownik??

Jaki jest styl zarządzania w Remondis Electrorecycling Sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis

Na pewno to nie jest taka typowa sztywna korporacja :). Wiadomo, jest kontrola, nadzór i zadania do wykonania ale generalnie kadra zarządzająca to spoko ludzie. Wymagają ale wszystko z rozsądkiem, szacunkiem dla pracowników i dbaniem o dobrą atmosferę w zespole.

Czy po rozmowie w Remondis Electrorecycling Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wypłacają dodatkowe nagrody w Remondis Electrorecycling Sp. z o.o.?

Pracuję tu

Jest sporo dodatków do pensji, bony na święta, premie miesięczne, premie za staż, premie roczne ostatnio. Poprawiła się sytuacja i wreszcie dobrze się zarabia.

@Pracuję tu

ile mozna wyciągnąć na rękę miesięczne?

Kierown
@ja

To zależy od stanowiska, stażu i jakości pracy.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Remondis Electrorecycling Sp. z o.o.?

Kierow

To zależy od stanowiska, zaangażowania w pracę. Jak się sprawdzisz, po roku na pewno będziesz miał umowę na czas nieokreślony moim zdaniem.

minor55

Jestem osobą nie pełno sprawną po trzech udarach i dwóch zawałach w dniu 23-12-2022r wystawiłem puszkę jak co tydzień z popiołem z pieca tylko w tym tygodniu była pełna bo tydzień temu nie zdążyłem (trudno się połapać w których godzinach jeżdżą )Ja od pieca mam 15m i o kuli przywiozłem do bramy a panom 2m ciężko było , a i owszem mały woreczek stojący przy puszce zabrali. Mieszkam na GAZDY 44 i NIE BYŁO PROBLEMU Z WYWÓZKĄ. Sądzę ,że ci pracownicy nie chcieli się przemęczać przed świętami a może zostali ZESŁANI ZA KARĘ DO TEJ PRACYA I TYLKO PYTANIE DO DYREKCJI REMONDIS ....za jakie grzechy mam cierpieć JA ???????????. A ŚWIĘTA JUTRO . Kontakt do mnie..609030886.Czekam na kontakt.....

Komentarz nie do tej firmy
@minor55

@minor55 ale to nie ta firma... ta zajmuje się odbieraniem tylko starej elektroniki a nie innych (usunięte przez administratora) Jest kilka firm REMONDIS w Łodzi.

Kiero

Praca spoko, fajne premie jak się nie obijasz, porządek i wszystko na czas. Od razu umowa o pracę a nie jak w niektórych innych takich pracach pod stołem. Może na rękę nieco mniej ale przynajmniej masz ubezpieczenie i kasę na czas. No i szukają cały czas pracowników do demontażu, wystarczy zostawić cv na ochronie.

Justyna
@Kiero

Na ochronie? ;) A tak z ciekawości to kto tu za rekrutację w takim razie jest odpowiedzialny? Do tego odnośnie tych premii, bo widziałam że są tu ich aż trzy rodzaje, mają one takie uśrednione, orientacyjne wysokości?

Czy pracownicy Remondis Electrorecycling Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Tak, jest taka możliwość

BullyPL

witam mam pytanie jak sie nazywa stanowisko , na którym Ludzie jezdzą z Autem remodis-a i ładują ze smietników do Tego auta ^^ ? :D

songo
@BullyPL

ładowacz

@BullyPL

Kierowca-ładowacz pewnie ale to nie w tym Remondisie. Oni tu elektronikę wożą a nie zwykłe śmieci.

Patryk

Witam ja też długo szukam pracy w łodzi i nie mogę znaleźć to jak się dostać do tej firmy Remondis Electrorecycling Sp. z o.o. Proszę o podpowiedź:)

songo
@Patryk

wystarczy pujsc do firmy z cv i robotra od zaraz teraz beda potzrebowac od lipca duzo osob

JACEK
@Patryk

Idź kolwgo najlepiejbdo nich, zostaw CV, pogadaj z kierownikiem.

Jak się pracuje z ludźmi z Remondis Electrorecycling Sp. z o.o.?

Pracuję tu

Fajna ekipa. Atmosfera jest naprawdę ok. Jak zawsze z ludźmi jakieś spinki są ale idzie wytrzymać. Ja tam nie narzekam.

Dzban

Czy istnieje możliwość tygodniówek bądź zaliczek ?

@Dzban

Raczej nie, tubod razu masz umowę o pracę, pełen legal.

Pedro

Jeśli dobrze się pracuje to z reguły mało informacji trafia na forum. Czy tak jest i u was?

@Pedro

Dokładnie tak, jak ktoś zadowolony to rzadko coś dobrego napusze. Ale jak już wkurzony to od razu(usunięte przez administratora) Pracuję tu od lat i naprawdę nie jest źle. Tylko musisz chcieć pracować, jak się obijasz to długo nie popracujesz. Ale jak dobrze robisz to i dobra stabilna robota jest.

Dan

W lodzi w remondisie pracuje jeden łysy gruby pracownik starszy który nie ma za grosz kultury a matka go nie potrafiła wychować.

Tomy
@Dan

Na pewno w tym remondisie? Tam raczej nie ma takiego... może w innym?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Remondis Electrorecycling Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nadgodziny dodatkowo płatne.

Bronek Aronek

Kochani ja mogę powiedzieć tyle że Ja w tej firmie pracuję już za długo i nie stety jest w niej coraz gorzej,ogólnie jak na pracownika z takim starzem zarobki ok ale jeśli chodzi o urlopy to nie tylko ja ale również moi koledzy dobijamy do setki tzn 100 dni urlopu tyle mamy nie wykorzystanego urlopu i tu jest nie stety wielki problem nie można niczego załatwić,swoich prywatnych spraw ponieważ Pan kierownik zna tylko parę słów jak się idzie do niego po wolne "Nie ma ludzi" "Nie ma takiej opcji".Więc jak chcecie przyjść Tu pracować to zapraszam ale tak jak napisałem pracować a nie urlopować.Pozdrawiam

dan
@Bronek Aronek

Bronek Aronek witaj,czy wiesz może czy poszukują teraz ładowaczy? bo chciałbym się tam zatrudnić jako ładowacz.

@dan

Szukają ale demonterów. Oni tam rozbierają pralki telewizory i inną elektronikę. To nie ta sama firma co od zwykłych śmieci. Ale z tego co wiem szukają cały czas do pracy.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Remondis Electrorecycling Sp. z o.o.?

Pracuję tu

Zależy od stanowiska i stażu pracy. Od kilku lat co roku są jakieś podwyżki bo kiedyś za poprzedniego prezesa to i kilja lat było zero. A teraz bony na święta, podwyżki i jak dobrze pracujesz to niezła premia.

Dorota

@Andriego69, o jakich szkodliwych czynnikach piszesz w swojej opinii? Warto, żebyś je opisał. Twoja wypowiedź zainteresuje te osoby, które rozwżają ubieganie się o zatrudnienie w Remondis Electrorecycling.

Avatoc
@Dorota

Praca w firmie Remondis Łódź przy pryncypalnej to dno. Szkodliwości jest tam od cholery. Gaz amoniakalny , cadmy, ołów , hybrydy wodorowo metaliczne , spaliny z wózków na hali. Wszystko wywołują raka choroby dolnych i górnych dróg oddechowych. Jeśli z tym sobie poradzicie to przyjdzie jeszcze wam się zmierzyć z pracą niewolnika i wykorzystywania. Jak ty robisz inni stoją i patrzą na Ciebie (mowa o Polakach ) Ukraina która tam jest zarabia więcej niż Polak. Ale jeszcze ci pomoże i nawet nie musisz go o to prosić. Odradzam ten zakład niewolników .

@Avatoc

Cieawie piszesz, co to są te hybrydy? I skąd jeśli mógłbyś wyjaśnić te informacje, jakieś badania robiłeś?

dawnyŁADOWACZ

Praca ładowacza w firmie Remondis..jedyne co mogę powiedzieć to dno...żadnej szansy rozwoju,czujesz się jak biały murzyn,rejony ciężkie do ogarnięcia,jeździsz nie raz od 6 rano do 18..nawet żadnego dziękuję z tego nie ma!Za nadgodziny nie myśl że Tobie zapłacą Odradzam wszystkim.. Teraz przejeli Baluty..ludzi potrzebują ale odradzam każdemu..mobbing mobbing i jeszcze raz (usunięte przez administratora) nie których z biura przerasta..a panu kierownikowi pomyliło się coś i myśli że to jego prywatny folwark.. Firma niemiecka to powinna chociaż traktować pracownika po niemiecku nie schnel schnel tylko langsam langsam.. Już nawet UKRAINA nie chce robić w tym(usunięte przez administratora) zakładzie tzn (usunięte przez administratora)

@dawnyŁADOWACZ

Chyba Ci się firmy pomyliły kolego. Electrorecycling to nie komunalka to ta sama grupa ale firmy oddzielne.

Zostaw merytoryczną opinię o Remondis Electrorecycling Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Remondis Electrorecycling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Remondis Electrorecycling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remondis Electrorecycling Sp. z o.o.?

Remondis Electrorecycling Sp. z o.o.