Opinie o Remondis Sp. z o.o. Oddział Kraków w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Remondis Sp. z o.o. Oddział Kraków. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Remondis Sp. z o.o. Oddział Kraków na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remondis Sp. z o.o. Oddział Kraków w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Wiecie może, czy w Remondis Sp. z o.o. Oddział Kraków szukają chętnych na staż?

Piotr RS

Nie narzekam na terminowość odbioru odpadów - natomiast nie mogę pojąć sensu sortowania odpadów skoro wszystko trafia do jednego samochodu (teren: Balice/Rząska) w którym jest zgniatane. Jakie kosmiczne technologie posiada Remondis, że jest w stanie w procesie technologicznym rozdzielić zmiażdzone kawałki szkła z kawałków papieru czy plastiku? W Krakowie szkło jest odbierane oddzielnie co wydaje się sensowne; papier oraz plastik/metal po zgniecieniu można w miarę łatwo rozdzielić...

Paweł Nowy wpis
@Piotr RS

Jeden samochód nie znaczy że wszystko jest mieszane. Do odpadów segregowanych uzywa się śmieciarek dwukomorowych

Anonim Nowy wpis

Dzień dobry . Jaki mają socjal na dzieci ? I

Miro Nowy wpis

Byłem Pracownikiem Remondis jako Ładowacz z różnymi ekipami jeździłem nie było żadnych alkoholików (usunięte przez administratora)ani zlodzeji więc przestańcie pisać głopoty! Byliśmy kontrolowani przez alkomat wiec po pijanemu lub po narkotykach nikt by się nie prześlizgną więc zastanówcie się co piszecie a o terminy odbioru odpadów wszystko kontrolowane

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

Czy Remondis Sp. z o.o. Oddział Kraków ma ściśle ustalone godziny pracy?

Rukos

Ten cały REMONDIS to jest jedna wielka porażka, naprawdę trzeba nie mieć godności żeby tam pracować, większość szeregowych pracowników jest z okolicznych wsi, gdzie nie ma tam perspektywy pracy, więc pracują w REMONDIS dojeżdżając nawet 40 km dziennie. Zatrudniają kogo popadnie, pijaków, narkomanów, złodziei i nieuków. Ludzie jeśli macie do siebie szacunek to się nawet nie zastanawiajcie nad tym żeby się tam zatrudnić, praca w tego typu firmie i innych jej podobnych(SUEZ) to jest totalne poniżenie samego siebie i nie chodzi mi tutaj o to że firmy zajmują się wywożeniem odpadów, praca śmieciarza "szacun" ale o to jak traktują pracowników, jeżeli ktoś sobie na to pozwala to chyba jest z nim coś nie tak.Tak że ludzi nie ambitnych, nie do uczonych ,lubiących być poniżanym i gardzących samym sobą serdecznie zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną jeżeli spełniacie wyżej podane cechy zatrudnimy was na pewno i damy super zarobki około 2,5 tysiąca zł., ku.. a sorry ale nie chce już nikogo dołować "róbta co chceta" zapłacicie za to zdrowiem i szacunkiem do siebie oraz szacunkiem od innych ludzi. Pozdrawiam i życzę więcej rozumu! Aha jeszcze kilka słów na temat kadry rządzącej, idealni ludzie dopasowani do tych stanowisk! mają pracowników fizycznych za nic, wykorzystują ich na max-a, poniżają słownie i lekceważą. Kierownik Tomasz Nachel patrzy tylko komu ujebać premię,co zdarza się każdego miesiąca.Pracownicy mają rejony gdzie bardzo często jeżdżą do 19,20 a potem są czyszczeni z tych nadgodzin dniem wolnym. Kierownictwo patrzy tylko na swoje tyłki a los tych żałosnych ludzi pracujących w nieludzkich warunkach(mróz, deszcz i upał) nic ich nie obchodzi. Jeszcze raz podkreślam i apeluję do Was nie poniżajcie się i przestańcie się zastanawiać nad tym czy podjąć tam pracę na pewno stać was na więcej. Czekam na ripostę ze strony ludzi pracujących w tej firmie, piszcie co chcecie , z mieszajcie mnie z błotem i podsumujcie jako kłamcę pamiętajcie tylko że nie piszę tej opinii ażeby wam zaszkodzić a wręcz przeciwnie chcę wam pomóc w przemyśleniu tematu opinii i ostrzec ludzi przed popełnieniem strasznego błędu, prawdopodobnie jednego z ważniejszych we wszystkich życiowych decyzjach. Cześć! ????

Jo73
@Rukos

Dzięki, właśnie mój chłopak miał iść na Twoje miejsce chyba ma zacząć pracę od jutra - dzięki za ostrzeżenie, już tam nie zacznie zostanie w starej nawet na tej nieszczęsnej umowie zlecenie. Bardzo pomocne słowa w podjęciu decyzji. Mnie też wyrobiła firma, która obiecywała gruszki na wierzbie i zostawiła na lodzie a miałam dwie inne oferty pracy, zaufałam znajomej, która nadal tam pracuje - dzięki jeszcze raz. Powodzenia.

kierowca
@Rukos

w MIKI Recycling Nd Drwina 33 jest tak samo...

Klaudia

Macie tam pracowników z długim stazem?

Ola

Czy ta firma wg jeszcze funkcjonuje? nie mogę się z nimi skontaktować jako przyszły klient. czy ktoś ma jakiś numer komórkowy?

Rafał

Chciałbym zatrudnić się w tej firmie na stanowisko ładowacz, pracowałem do nie dawna na tym stanowisku w innej firmie ale z powodu trudnej sytuacji rodzinnej byłem zmuszony rozwiązać umowę. Proszę o pomoc w podjęciu decyzji,dzięki

Paweł Marki
@Rafał

Chodzi Ci o Remondis w Warszawie ?

Rafał
@Paweł Marki

Witam! Nie, chodzi mi o Kraków.

Yogi

W firmie remondis w zamian za odbiór odpadów medycznych (ludzkie kończyny, ludzkie organy, igły i strzykawki z oddziałów zakaźnych szpitali) płaci sie 2500 netto - przekazano na rozmowie kwalifikacyjnej przez kierownika logistyki z centrali w Dąbrowie Górniczej. Myślę, że trzeba godności nie mieć, żeby swoim nazwiskiem reprezentować taką firmę jak ten pan.

Paulina
@Yogi

Cześć Yogi, co możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w Remondis? Kierownik przekazał Ci, na jaki rodzaj umowy tam zatrudniają na stanowisku, o którym piszesz? Dzięki

mieszkaniec Krakowa

Firma niesłowna nie terminowa , lekceważąca klienta (z którego się utrzymuje) .

Komentarze poniżej są niepokojące.. czy są prawdziwe ?

Co sądzicie o poziomie zarobków w Remondis Sp. z o.o. Oddział Kraków? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

Nic nie uległo zmianie,2100 do ręki jako ładowacz,ciągła rotacja ludzi i co najlepsze to wysyłanie na wolne za wypracowane nadgodziny.

Grzegorz

Siema szukam roboty jako ładowacz ?

Luckcp

Najgorszy (usunięte przez administratora) a Kierownik pan.T.to na całego przesadza wysyła kierowcę z jednym ładowaczem na duży rejon na 18ton śmieci.Za godziny nie płacą tylko DW za godziny a obiecanki na zebraniach były inne, kierownik warsztatu powinien się cofnąć do przeczkola,że śmieciarek się cały (usunięte przez administratora) że śmieći leje.Poprostu żenada

harry

Praca za 1500 na rękę....żenada!!!!

Supcio
@harry

W MPO to samo !!!

Były kierowca

Firma wywożąca odpady do lasu. Dramat. Nie korzystajcie chyba że chcecie iść siedzieć !

brook

żenada, jak i w większości tego typu miejsc pracy w Polsce. To i tak chociaż trochę lepiej niż najniższa krajowa

Zostaw merytoryczną opinię o Remondis Sp. z o.o. Oddział Kraków - Kraków

• Jak się pracuje w Remondis Sp. z o.o. Oddział Kraków?

Zobacz opinie na temat firmy Remondis Sp. z o.o. Oddział Kraków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remondis Sp. z o.o. Oddział Kraków?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Remondis Sp. z o.o. Oddział Kraków?

Kandydaci do pracy w Remondis Sp. z o.o. Oddział Kraków napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Remondis Sp. z o.o. Oddział Kraków