Remondis Sp. z o.o. Oddział Kraków

Kraków

Remondis Sp. z o.o. Oddział Kraków

Opinie o Remondis Sp. z o.o. Oddział Kraków

Luckcp

Najgorszy (usunięte przez administratora) a Kierownik pan.T.to na całego przesadza wysyła kierowcę z jednym ładowaczem na duży rejon na 18ton śmieci.Za godziny nie płacą tylko DW za godziny a obiecanki na zebraniach były inne, kierownik warsztatu powinien się cofnąć do przeczkola,że śmieciarek się cały (usunięte przez administratora) że śmieći leje.Poprostu żenada

harry

Praca za 1500 na rękę....żenada!!!!

Supcio
@harry 20.05.2014 14:51

W MPO to samo !!!

Co sądzicie o poziomie zarobków w Remondis Sp. z o.o. Oddział Kraków? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

Ja
@Administrator 22.02.2018 13:05

Nic nie uległo zmianie,2100 do ręki jako ładowacz,ciągła rotacja ludzi i co najlepsze to wysyłanie na wolne za wypracowane nadgodziny.

Były kierowca

Firma wywożąca odpady do lasu. Dramat. Nie korzystajcie chyba że chcecie iść siedzieć !

brook

żenada, jak i w większości tego typu miejsc pracy w Polsce. To i tak chociaż trochę lepiej niż najniższa krajowa

Zostaw opinię o Remondis Sp. z o.o. Oddział Kraków - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remondis Sp. z o.o. Oddział Kraków