Opinie o TOPEX, Sp. Z.O.O w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TOPEX, Sp. Z.O.O. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TOPEX, Sp. Z.O.O o rekrutacji.


Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOPEX, Sp. Z.O.O w Warszawa

baner wywiady
CARTO
Pracownik
 Pytanie

Czy Grupa Topex ma zamiar zainteresować się fabryką Wierteł i tym co wyprawiają tam ich ludzie ? Za chwilę tylko oni wam tam do pracy zostaną.

@CARTO
Pracownik
@CARTO

Na Śląsku też się kiepsko dzieje. Państwowa Inspekcja pracy już tam jedzie.

TopNeoTopex
 Rekomendacja

Fala nowości , fala zwolnień , opadanie nisko wiszących owoców , zapuszczanie brody i robienie się na mocza, smród z paszczy głównego handlowca, stagnacja, wyrzucanie ludzi na bruk dwa dni przed uzyskaniem ochrony w okresie przedemerytalnym, mobing, stalking - codzienność gtx

3
Koniec Topeksu
Pracownik
@TopNeoTopex

Pogarda dla prawa.

Damian

Zaaplikowałem na jedno ogłoszenie. Z dużą rezerwą podchodzę do opinii na tym portalu, bo przeważnie wylewane są tu żale, ale może ktoś napisze coś pozytywnego o tej firmie??

@Profesjonalista
Pracownik
@Profesjonalistka

Awansuw pionowych trochę było, ale zazwyczaj awanse w magazynie dostają ludzie po znajomości. Żony kierowników, kochanki, żadko kiedy ktoś z magazynu przechodzi do biura, chyba, że ma także dyrektora, albo brygadzistę. Jak nie ma, to wkłada te kiepskiej jakości narzędzia do kartonu przez wiele lat. I kamera mu patrzy na ręce, żeby kierownik mógł przyciąć na pensji i kupić sobie nowy samochód.

Kierownik Działu IT
Pracownik

Ponad 15 lat temu przyjęliśmy do działu IT pierwszego pracownika z Magazynu. Aktualnie ponad połowa kolegów z zespołu, rozpoczynała pracę właśnie tam. Z Magazynu przeszli obecni: administrator sieci, administrator systemów bezpieczeństwa, wysokiej klasy programiści, pracownicy 1 i 2 linii HD. Wszyscy zaczynali od Help Desku. W miarę zgromadzonego doświadczenia i wiedzy zmieniali stanowisko. Firma zapewniła im szkolenia, ale swoje osiągnięcia zawdzięczają przede wszystkim swojej, ciężkiej pracy. Część z nich rozwija się już w innych firmach - szukają innych wyzwań, bazując na zdobytym u nas doświadczeniu. W procesach rekrutacji szukałem ludzi z pasją, ze znajomością naszego ERP'a, rozumiejących działający w nim obieg dokumentów, z wysoką kulturą osobistą, komunikatywnych i (na pewno) odważnych - aby podjąć wyzwanie. Takich mam i takich nadal będę szukał. Firma umożliwia mi prowadzenie mojej polityki zatrudnienia i jestem Jej za to wdzięczny. Niedługo uruchomimy kolejny proces rekrutacji - zapraszam do udziału wszystkich, którzy spełniają powyższe kryteria.

@kierownik działu IT
Pracownik
 Pytanie
@Kierownik Działu IT

Ile zarabia wysokiej klasy programista w Topexie xd? Lol programista w Topexie....

Pracownik Nowy wpis
Pracownik

Pani Zosiu Grupa Topex jest to fajna hurtownia z narzędziami. Jeżeli na samym starcie podkreśla pani że nie może dźwigać to niestety pracy na magazynie dla pani nie będzie bo nie ma takiej....???? Zostaję tylko biuro może tam pani coś dla siebie znajdzie.

Justyna Nowy wpis
@Pracownik

Wiadomo czy trwają jakieś rekrutacje do tego biura? Dużo tam osób pracuje? Jaja jest atmosfera? Możesz napisać?

Zainteresowany pracą Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry Jestem zainteresowany pracą na magazynie, Można się dowiedzieć ile w tej firmie, Można zarobić, i czy można się dogadać w sprawię wypłacania wynagrodzenie?

Zofia Nowy wpis
@Zainteresowany pracą

Cześć, a może wiesz, czy tam na magazynie jest jedno stanowisko czy różne działy i obowiązki? Ja szukam takiej pracy, żeby nie dźwigać, bo nie mogę. Wysyłka i przenoszenie paczek odpada. Jest coś przy pakowaniu np.?

zubr
Pracownik
 Pytanie

Dochodzą słuchy, że szykują się jakieś większe zwolnienia na magazynie ? Ktoś coś wie ?

Jerzy
@zubr

Skoro pracujesz w tej firmie, to dlaczego pytasz na forum internetowym, zamiast w pracy popytać? Czy relacje są na tyle poprawne między ludźmi w firmie, że nie byłoby problemem uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie? A tak na marginesie, to jakie są podstawy do pytania o zwolnienia, zamiast pytania, dajmy na to, o podwyżki wynagrodzeń?

partryk
Pracownik
 Pytanie
@Jerzy

Jakie podwyżki ?? chyba był jasny komunikat nt. płac w 2023. Niestety żadnych podwyżek nie przewidziano

Teresa
@partryk

A generalnie ostatnio, w tym lub poprzednim roku, była jakaś znacząca reakcja firmy na inflacje? Jak nie premie, to bony czy inne świadczenia pomocowe dla pracowników?

Magazyn
Pracownik
 Pytanie

Witam. Chciałbym poruszyć taki temat: koledzy z działu zaladunki pracują w uciazliwych warunkach i należą się im posiłki regeneracyjne. Ale niektórzy pracownicy np na skanerach pracują 7 metrów od otwartych ramp i też odczuwają zimno, czy w tym przypadku oni także pracują w uciążliwych warunkach i im także należą się takowe posiłki?

Katarzyna
@Magazyn

hejo, czy ty tam pracujesz? zastanawiałam się nad pracą u was ale te komentarze mnie lekko zaniepokoiły. zgłaszałeś to komuś? Jak podchodzą do takich spraw?

Przerabianie
Pracownik
@Katarzyna

Ogólnie pracownicy załadunków są najedzeni, biuro też, a automatyka oraz pakownia w chłodzie, podczas najgorszych mrozów - co sobie zamówisz to masz...

wyjadacz obiadów
Pracownik
 Pytanie
@Przerabianie

ale to dobrze czy źle Ci, bo nie rozumiem?

Danuta
@wyjadacz obiadów

Pewnie zależy dla kogo ale pytanie czy serio jest tak jak napisał? Nikt jeszcze się tymi mrozami wspomnianymi nie zainteresował czy i tak nie da się niczego wobec tego zdziałać?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TOPEX, Sp. Z.O.O? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Nauczyciel rytmiki od 09.2023
Warszawa
GoWork.pl
(501 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Agent Celny (przyszły Kierownik Agencji Celnej)
Warszawa
VALIANS INTERNATIONAL Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Przedstawiciel/ka Onkofundacji - Fundraiser/ka
Warszawa
Alivia Fundacja Onkologiczna
(24 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Lekarz Neurolog
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(160 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Jakie są mocne strony pracodawcy TOPEX, Sp. Z.O.O?

pH
Pracownik
 Pytanie

Witam, jakie warunki na stanowisku PH ? Podstawa premie ? Jakie auta ? CZy można jeździć prywatnie ? Gps ?

HR
Pracownik
@pH

Wynagrodzenie naszych PH składa się z części stałej oraz premii zależnej od wyników. Samochód służbowy jest narzędziem pracy handlowca, ale może być również używany do celów prywatnych na zasadach zgodnych z obowiązującymi przepisami i polityką flotową firmy.

Jarosław
@HR

Tak z ciekawości. Na jaki samochód może liczyć PH (chodzi mi o model)?

anonim
Pracownik
@Jarosław

Lanos na LPG

Mike
Były pracownik
@anonim

Anonim skąd Ty masz takie informacje i w dodatku nie prawdziwe..

Danuta
@Mike

Serio nie? To jakie byłyby prawdziwe?

Beny
Kandydat
@anonim

Po co się wypowiadasz jak nie masz pojęcia i wprowadzasz ludzi w błąd pajacu

Mag
Pracownik

To Ci co tak chcą te obiady niech się zamienią z chłopakami choćby na tydzień i wtedy się zobaczy jakie smaczne....haha3

Danuta
@Mag

a to serio do teraz ich nie wprowadzili skoro podali taki argument? firma widziała tę prośbę tak w ogóle? ogólnie to wam ogłaszają jakieś plany na kolejny rok? pytam, bo może w nich by te posiłki ujęli czy coś?

Kandydat
Inne
 Pytanie

Do baildona szukają ph, czy zarobki powyżej 7 czy poniżej? I czy tam troche rozwoju ma wejść jeśli chodzi o rozszerzenie asortymentu? Praca spokojna czy korpo po polsku?

Danuta
@Kandydat

To 7 to netto chcesz z podstawy czy o prowizji teraz piszesz?

Eeee.
Pracownik
@Kandydat

1. Poniżej 2. Nie 3. Po polsku

Danuta
@Eeee.

Czyli firma w zasadzie w ogóle się nie ma zamiaru rozwijać czy to tylko o asortyment chodzi? Jak oni obecnie finansowo na rynku wypadają tak właściwie, pracownicy interesują się tego typu sprawami?

PPK
Pracownik

Firma nadal nie wdrożyła PPK. Chociaż obiecywała to pracownikom

PPE
Pracownik
@PPK

z tego co wiem firma wdrożyła program PPE dla pracowników którzy przepracowali 3 lata na umowe o prace z GTX słaba prowokacja

@Pracownik
Były pracownik
@PPE

PPK≠PPE, (usunięte przez administratora) i niechęć do oszczędzania na emeryturę widać w Topexie.

HR
Pracownik
@@Pracownik

PPE jest korzystniejszym programem emerytalnym dla pracowników niż PPK. Pełną składkę w przypadku PPE płaci pracodawca, natomiast składki w ramach PPK w większej części płaci sam pracownik (potrącenie z pensji).

Palacze
Były pracownik

W firmie królują palacze! Wszędzie są palarnie, można palić e-papierosy, ludzie niepalący muszą wdychać dym z e-papierosa przy rechocie brygadzistów i ich zastępców.

Robole
Były pracownik
 Pytanie
@Palacze

A czego się spodziewałeś u roboli?

Twój Stary
Pracownik
 Pytanie
@Palacze

Są aż dwie palarnie o zgrozo. Może zwolnić wszystkich palaczy, e-palaczy bo Ty nie potrafisz się przystosować ? Normalny człowiek by powiedział, że przeszkadza mu dym z e-papierosa (czyli gliceryna i aromat), żeby nie palić w jego obecności. Ludzie zrozumieją. No ale jak się nie potrafi wyartykułować swoich potrzeb tylko się żąda by inni czytali w myślach to jest jak jest. Może zamiast tylko innych krytykować to spójrz na siebie ? Może ludzie palili w Twojej obecności bo chodziłeś w tygodniowej, przepoconej koszulce.

A dla mnie GTX - jest Super
Pracownik
@Palacze

Szanowny były Pracowniku, na przestrzeni ostatnich dni poruszyłeś (w kontekście pracy w Grupie Topex wiele wątków jak choćby: papierosy, detergenty, wysypki, cieśnie nadgarstka i wiele innych. Z Twoimi opiniami nie sposób się zgodzić i przejść nad nimi do "porządku dziennego", są nieprawdziwe a w niektórych przypadkach nawet oszczercze. Pracuję w Grupie Topex już 7 lat i mam zamiar pracować jeszcze drugie tyle, bo to FAJNE MIEJSCE jest. Po lekturze Twoich wpisów cieszę się że już nie jesteś częścią Grupy. To nie było miejsce dla Ciebie. Mam nadzieję że je sobie znajdziesz - a Twój przyszły pracodawca zachwyci się Tobą i zostaniesz, kto wie, nie tylko kierownikiem ale i Dyrektorem. Powodzenia w poszukiwaniu takiego miejsca (może gdzieś jest). Pozdrawiam.

@Twój stary
Pracownik
 Pytanie
@Twój Stary

Może palili, bo są niewychowani? Poziom kultury sięga czasami dna, sądząc po podejściu do pracownika.

Pracownik
Pracownik

Pracuję 15 lat w tej firmie 100%polecam. To wszystko to oczernianie dobrego imienia Grupy Topex

@Pracownik
Pracownik
@Pracownik

Nie wszystko, przecież był mobbing, był problem z wypłacaniem zaległości, zwalnianiem ciężarnych oraz jedynych żywicieli rodziny. Był problem z postojowym i odsyłaniem do domu, bo nie ma pracy. Nie wszystko jest dobrze, zdejmijcie różowe okulary. Jak jest źle, to trzeba poprawiać procesy, procedury, szkolić się z prawa pracy, kończyć studia, kursy a nie zwalniać ludzi :(

Pytanie do HR
Były pracownik
 Pytanie

Pytanie do HR. Co firma robi z ludźmi, którzy mieli urazy kręgosłupa/wypadki przy pracy, czy przechodzą z magazynu do biura?

HR
Pracownik
@Pytanie do HR

Na szczęście wypadki, czy urazy zdarzają się rzadko. Bezpieczeństwo w pracy jest dla nas priorytetem. Prowadzimy regularnie szkolenia BHP a także dodatkowo szkolenia z ergonomii pracy. Firma zapewnia też dodatkową prywatną opiekę medyczną w ramach której możliwa jest rehabilitacja, jeśli są takie wskazania medyczne.

Nepotyzm
Były pracownik
 Pytanie
@HR

@HR Czy w firmie pracują małżeństwa, rodzina kierownika? Jeśli tak, to czy zdają sobie Państwo sprawę, że nepotyzm jest formą korupcji i budzi poczucie niesprawiedliwości.

3
nepotyk
Pracownik
 Pytanie
@Nepotyzm

Firma jest prywatna a nie część skarbu państwa, a kryteria zatrudnienia są oparte na kompetencji, nie na pochodzeniu, relacjach, czy innych kryteriach. Firma startowała jako rodzinna i dlaczego miałaby zerwac z tym, że daje pracę rodzinom? O jakiej korupcji tu mowa? Jaki jest problem w tym, że mąż pracuje w magazynie, a żona w marketingu? Jeżeli mają kompetencje w tym temacie i wykonują swoją prace dobrze to w czym jest problem? Załóż własną firmę i rób co chcesz, zatrudniaj znajomych i rodzinę bo możesz im zaufać albo przeciwnie - zatrudniaj obcych bo nepotyzm to forma korupcji... lol...rób co chcesz. Chyba nie do końca rozumiesz czym jest nepotyzm ale każdy nawet bylejaki agrument przyda się hejterowi, prawda? :)

1
HR
Pracownik
@Nepotyzm

Staramy się tego unikać, ale jak w innych firmach, zdarzają się przypadki spokrewnienia wśród pracowników. Dokładamy starań, aby nie miało to wpływu na decyzje kadrowe, wykonywaną pracę i relacje w zespołach.

Nepotyzm
Pracownik
@nepotyk

Widać problem jest poważny, skoro taka nerwowa reakcja. :)

sprzedażowiec
Pracownik
 Pytanie
@Nepotyzm

Gdzie w tej odpowiedzi widzisz nerwową reakcję? Zajmij się człowieku czymś pożytecznym, a nie wyszukuj afer gdzie ich nie ma.

nepotyk
Pracownik
 Pytanie
@Nepotyzm

lol, nerwowa reakcja? Normalna reakcja ale jak komuś brak argumentów to wymysla reakcje zamiast odnieść się do treści, prawda?

Pracownica pakowni
Pracownik
 Pytanie
@nepotyk

@Nepotyzm @HR dlaczego w takim razie nie ma uchwały/zarządzania/ zapisuj w regulaminie pracy, że rodziny nie mogą pracować na jednej zmianie? Co więcej: Kierownik magazynu pracuje w jednej firmie ze swoim synem i synową oraz z żoną. Nikt nam nie powie, że sytuacja nie jest problematyczna i nie ma wpływu na decyzje odnośnie awanswow, a także relacji w pracy. Poproszę o merytoryczne odniesienie się do sprawy Grupo Topex.

@HR @nepotyk
Pracownik
 Pytanie
@nepotyk

A jeśli ojciec pracuje jako kierownik a jego syn jest jego pracownikiem to sytuacja jest zdrowa pod względem etycznym? Mąż na magazynie, żona w marketingu- taka sytuacja jest okej i nie jest nepotyzmem :) Jeśli jednak na jednej zmianie pracuje małżeństwo jest to nepotyzm, a w każdym razie jest niezdrowe z punktu widzenia firmy, relacji w pracy i zwykłej uczciwości międzyludzkiej ;)

Była pracownica
Były pracownik
@@HR @nepotyk

Nepotyzm – faworyzowanie członków rodziny przy obsadzaniu stanowisk i przydzielaniu godności. Nie jest karane, ale jest nieetyczne.

@nepotyk
Pracownik
@@HR @nepotyk

My pracownicy nie chcemy, żeby inaczej byli traktowani ludzie z "ulicy" od rodziny kierownika i dyrektorów. Żeby ktoś po studiach robił czarna robotę, a rodzina się obijała. Za te same pieniądze!!!

Kierownik Działu IT
Pracownik

Ponad 15 lat temu przyjęliśmy do działu IT pierwszego pracownika z Magazynu. Aktualnie ponad połowa kolegów z zespołu, rozpoczynała pracę właśnie tam. Z Magazynu przeszli obecni: administrator sieci, administrator systemów bezpieczeństwa, wysokiej klasy programiści, pracownicy 1 i 2 linii HD. Wszyscy zaczynali od Help Desku. W miarę zgromadzonego doświadczenia i wiedzy zmieniali stanowisko. Firma zapewniła im szkolenia, ale swoje osiągnięcia zawdzięczają przede wszystkim swojej, ciężkiej pracy. Część z nich rozwija się już w innych firmach - szukają innych wyzwań, bazując na zdobytym u nas doświadczeniu. W procesach rekrutacji szukałem ludzi z pasją, ze znajomością naszego ERP'a, rozumiejących działający w nim obieg dokumentów, z wysoką kulturą osobistą, komunikatywnych i (na pewno) odważnych - aby podjąć wyzwanie. Takich mam i takich nadal będę szukał. Firma umożliwia mi prowadzenie mojej polityki zatrudnienia i jestem Jej za to wdzięczny. Niedługo uruchomimy kolejny proces rekrutacji - zapraszam do udziału wszystkich, którzy spełniają powyższe kryteria.

@kierownik działu IT
Pracownik
 Pytanie
@Kierownik Działu IT

Ile zarabia wysokiej klasy programista w Topexie xd? Lol programista w Topexie....

TopNeoTopex
 Rekomendacja

Fala nowości , fala zwolnień , opadanie nisko wiszących owoców , zapuszczanie brody i robienie się na mocza, smród z paszczy głównego handlowca, stagnacja, wyrzucanie ludzi na bruk dwa dni przed uzyskaniem ochrony w okresie przedemerytalnym, mobing, stalking - codzienność gtx

3
Szybki topex
@TopNeoTopex

O stary, czy Ty wiesz co w ogóle znaczą pojęcia o których piszesz? Pracuje tu już kilka lat i to co dała mi firma i czego dzięki niej się nauczyłem nie da się wycenić. Nie rozumiem takich ludzi jak Ty... Jeżeli jest Tobie tak źle to dlaczego porostu się nie zwolnisz!!! Niech Ci ludzie dalej babrają się we własnych wymiocinach a Ty bądź mądrzejszy i szukaj swojej utopii.

1
Szybki topex
@TopNeoTopex

Muszę jeszcze coś dodać bo mnie porostu (usunięte przez administratora). Zła atmosfera w niektórych miejscach w firmie bierze się właśnie przez ludzi takich jak Ty, którym co kolwiek nie dasz, co kolwiek nie zrobisz i tak będzie źle, dla naszego dobra, odejdź.

1
XTG
@Szybki topex

A czego takiego się nauczyłeś? Spychologii czy niekompetencji posuniętej do granicy bólu? Bo to w Grupie Topex jest standardem

GTX
@TopNeoTopex

Frustrat? Wariat? Nikt nikogo na siłę nie trzyma...

anonim
Były pracownik
@Szybki topex

Niczego Ci firma nie dała i niczego nie nauczy. Brak kursów angielskiego, brak podwyżek, (usunięte przez administratora) i stalking. Popieram!

Brak szkoleń
Pracownik
@Szybki topex

Da się wycenić. Firma najchętniej nic by nie płaciła zna rozwój pracowników. Studenci przychodzą, gdy nie znajdą normalnej pracy. Starzy pracownicy nie muszą się rozwijać.

@mobbingTopex
Pracownik
 Pytanie
@Szybki topex

Może lepiej zamknąć firmę, która generuje straty, mobbinguje ludzi, nie jest synonimem jakości tylko bylejakości? Będzie pandemia, jest wojna w Ukrainie, ludzie mają dosyć pracy dla kiepskiej firmy. Z takim asami zarządzania jak Arek i Jarek brygadziści mobbingujący ludzi. Bartek, który się powiesił i Marcin, co podciął sobie żyły na automatyce może coś na temat tej "przyjaznej" atmosfery powiedzieć.

Koniec Topeksu
Pracownik
@TopNeoTopex

Pogarda dla prawa.

Regulaminy, związki zawodowe
Pracownik
 Pytanie

Dlaczego w Grupie Topex nie wiszą w dostępnym dla wszystkich pracowników miejscu regulaminy pracy, procedury np. procedura zgłaszania przypadków (usunięte przez administratora) Czy zakaz zrzeszania się w związkach zawodowych, który podpisują WSZYSCY pracownicy, jest zgodny z Kodeksem Pracy oraz z konstytucją? Czy Topex tak bardzo się boi, że któryś z pracowników czy grupa pracowników chciałaby reprezentować klasę robotnicza Grupy Topex wobec zarządu, kierownictwa, Prezesa albo w sądzie? Skąd ta pogarda dla wszelkich form zrzeszania się wypływa wprost z kapitalistycznej duszy firmy? Czyżby liberalny duch kapitalizmu tak

HR
Pracownik
@Regulaminy, związki zawodowe

Regulaminy i procedury dostępne są w Dziale Kadr, Biurze Magazynu i w naszym intranecie.

@HR
Pracownik
@HR

Są regularnie niszczone i wieszane w niewidocznych miejscach, tak aby ludzie nie dociekali dlaczego im zabierają pieniądze na UŻtce. Albo dlaczego awanse dostaje rodzina i znajomi królika.

Kobiety w Grupie Topex a zarzą
Kandydat
 Pytanie

Na magazynie przełożonymi są ludzie z wykształceniem średnim, tymczasem, ludzie po studiach są podwładnymi. Najbardziej kuje w oczy: i zauważa to każdy kto pracował chociaż chwilkę w Topexie, że nie ma kobiet - brygadzistów. :) Może firma jest tak zmaskulizowana, że kobiety są spychane na boczny tor? Jeśli tak to wstydź się Topexie... Czy kobiety nie chcą brać odpowiedzialności za brudna robotę zamiast mężczyzn? Zarządzanie w ciągłym stresie, trudnymi ludźmi to wyzwanie, które jest słabo wynagradzane finansowo w pracy fizycznej.

@kobiety w Grupie Topex
Pracownik
 Pytanie
@Kobiety w Grupie Topex a zarzą

Może któraś z Pań pracujących w grupie Topex powie, dlaczego Womens' power nie rządzi?

Dobra rada
Pracownik
@Kobiety w Grupie Topex a zarzą

zmień człowieku cel życiowy na bardziej rozwojowy bo ten dotyczący oczerniania Topexu realizujesz całkiem dobrze ale w niczym ci on nie pomoże , powodzenia

Piotr
@Kobiety w Grupie Topex a zarzą

Sam wiesz, że skończenie studiów wcale nie gwarantuje kierowniczego stanowiska. Może tu stawiają na doświadczenie a nie na szkołę? Ty na jakim stanowisku pracujesz?

Andich
Pracownik
@Piotr

Ludzie co Wy z tymi studiami, jeżeli najpierw ukończyłeś studia izatrudniles się jako magazynier to chyba Twój świadomy wybór, chyba nie liczyłeś na to że zatrudniając się jak absolwent jakiejś uczelni w magazynie szybko zaczniesz zarządzac tym magazynem ,uwierz że tym magazynem zarządzają ludzie którzy świetnie sobie z tym radzą i mają odpowiednie wykształcenie, chociaż wiem że w magazynie zatrudniali się ludzie z wykształceniem humanistycznym i jako " robol" byli bardzo sfrustrowani że nie awansują a umieją się poprawnie wypowiadać itd....

@Andich
Były pracownik
 Pytanie
@Andich

Zupełnie nie w tym tkwi sedno problemu. Nikt nie kwestionuje tego, że absolwent technikum po kursie może być dobrym brygadzistą, kierownikiem/koordynatorem etc. Problem polega na tym, że w Topexie pracują na magazynie ludzie po trzech kierunkach studiów, a możliwości rozwoju są dla technika po kursie. Czy nie widać pewnego dysonansu? W większości firm człowiek po Uniwersytecie czy Politechnice trafia do programu rozwojowego. W Topexie dźwiga skrzynki a jej/czy jego ambicje są wyśmiewane i lekceważone. Oczywiście jak ktoś idzie do pracy na magazynie po studiach to jest jego wybór, ale jest to wybór negatywny! Bo nie udało się dostać normalnej pracy, bo rynek jest nasycony etc, itd. Ludzie szanujmy się, nie jest problemem dla firmy magazynier po zawodówce, problem jest gdy na magazynie upycha się ludzi z kilkoma fakultetami a pokryjomu oferuje lepszą pracę "swojakom" po rocznej przyzakładówce. To już ma kształt (usunięte przez administratora) wspieranej przez górę.

@studia
Pracownik
@@Andich

Niepotrzebnie Państwo stosujecie wyparcie: nie ma programu rozwojowego, bo HR nie widzi potrzeby dokształcania, wspierania ludzi, liczą się tylko znajomości/kumoterstwo/kolesiostwo.

Andich
Pracownik
@@Andich

Kolego z tym nasyceniem rynku absolwentami Politechniki czy Uniwersytetu Warszawskiego to troszeczkę delikatnie mówiąc nie masz zielonego pojęcia, Ludzie kończący politechnikę jeszcze przed obroną pracy licencjackiej nie mówiąc już o magisterskiej dostają po kilka ofert pracy bez szukania jej.. także traktujmy troszkę poważniej się w tych wpisach GoWork...

Balas
Pracownik
 Pytanie
@Kobiety w Grupie Topex a zarzą

Maniek jeszcze rządzi magazynem ?

HR
Pracownik
@Balas

Na czele naszego magazynu stoi Kierownik Magazynu.

@Piotr
Pracownik
@Piotr

Stawiają tu na znajomości. :) A takie gadanie, ze stawiamy na doświadczenie jest domeną ludzi bez wykształcenia.

Anka
Pracownik
 Pytanie

Pracownik ma prawo wziąć urlop na żądanie w terminie przez siebie wybranym, a pracodawca nie ma prawa go za to karać. Nawet wpisując kary finansowe do regulaminu. Czy tak nie jest? Pytanko do HR...

Maria
@Anka

A czemu poruszasz ten temat? Czyżby były z takim urlopem jakieś problemy?

@Anka
@Anka

Jasne, że tak. Ale jak widać Topex ponad prawem.

CARTO
Pracownik
 Pytanie

Czy Grupa Topex ma zamiar zainteresować się fabryką Wierteł i tym co wyprawiają tam ich ludzie ? Za chwilę tylko oni wam tam do pracy zostaną.

Danuta
@CARTO

A podasz szczegóły co się tam dzieje?

@CARTO
Pracownik
@CARTO

Na Śląsku też się kiepsko dzieje. Państwowa Inspekcja pracy już tam jedzie.

Damian

Zaaplikowałem na jedno ogłoszenie. Z dużą rezerwą podchodzę do opinii na tym portalu, bo przeważnie wylewane są tu żale, ale może ktoś napisze coś pozytywnego o tej firmie??

Handlowiec
@Damian

Ludzie piszą różne rzeczy. Ja pracuję tu kilka lat, nie narzekam - kasa na czas, szkolenia, fajni ludzie, trochę wyzwań jest - ale gdzie ich nie ma.

Mariusz
@Handlowiec

Skoro kilka lat pracujesz w firmie TOPEX to mógłbyś napisać, jak wyglądają możliwości rozwoju zawodowego u tego pracodawcy? Chciałbym zweryfikować, czy organizowane są kury i szkolenia, które mogłyby przyczynić się do poszerzenia wiedzy zatrudnionych osób. Czy coś takiego występuje?

Handlowiec
@Mariusz

Dla handlowców szkoleń nie brakuje. Nie tylko produktowych ale i ze sprzedaży. Możliwości rozwoju też są, bo można brać udział w rekrutacjach wewnętrznych. Najlepszym przykładem są regionalni którzy kiedyś byli handlowcami.

Ona
@Damian

W dziale IT budżety na szkolenia i konferencje to fikcja, taka polityka HR.

1
anonim
@Mariusz

Po co dyskutujecie z automatem komputerowym podbijającym oglądanie tych wymiocin. Automacie co to jest „kury”?

Handlowiec
@anonim

Po co się czepiasz literówek? Przecież wiadomo, że chodziło o "kursy"

Natalia
@Handlowiec

Literówki faktycznie nie są tu najważniejsze - warto jest skupić się na nieco istotniejszych kwestiach. Dziękuję Ci za te informacje na temat szkoleń w TOPEX, ponieważ ja także ich potrzebowałam. A jak to tam jest z możliwościami awansowania?

Profesjonalistka
@Natalia

Przepracowałam w tej firmie kilka lat. Dużo się nauczyłam, faktycznie zmieniałam stanowiska. To, co mi się szczególnie podobało, no i nadal myślę o tym pozytywnie (mam porównanie z obecną firmą) - kadra kierownicza, menedżerska to ludzie z wewnątrz firmy, którzy awansowali. To naprawdę dobre miejsce pracy, ale potrzeba nowych doświadczeń zawodowych wzięła górę. Pozdrawiam!

Eryk
@Ona

Wiesz o tym z własnego doświadczenia, czy z opinii innych? Ja akurat jestem zainteresowany tą firmą, po latach pracy w dużych korpo. Jak wiadomo różne opinie krążą.

Koko
@Handlowiec

Ludzie jacy wy naiwni jesteście - dyskusje w wątku prowadzą pracownicy portalu, tak żeby wyglądało, z ktoś się interesuje tymi banialukami... A oni o kurach piszą. Gowork zszedł z opiniami na psy - szczególnie od momentu kiedy te ńieprzychylne - za opłata - można usuwać.

Pracownik GTX Łódź
Pracownik
@Damian

Masz rację - tu są najczęściej wylewane żale osób, które nie zawsze nadają się do pracy w firmie, przestrzegającej wysokich standardów zatrudnienia. Pracuję w Grupie TOPEX od ponad 10 lat. Takiej dbałości o załogę nie spotkałam w żadnym z poprzednich miejsc pracy.

@Profesjonalista
Pracownik
@Profesjonalistka

Awansuw pionowych trochę było, ale zazwyczaj awanse w magazynie dostają ludzie po znajomości. Żony kierowników, kochanki, żadko kiedy ktoś z magazynu przechodzi do biura, chyba, że ma także dyrektora, albo brygadzistę. Jak nie ma, to wkłada te kiepskiej jakości narzędzia do kartonu przez wiele lat. I kamera mu patrzy na ręce, żeby kierownik mógł przyciąć na pensji i kupić sobie nowy samochód.

@automatyka
Pracownik

Unikajcie pracy z brygadzista Arkiem z automatyki. Facet jest typowym socjopata, bez wykształcenia, wykazuje brak szacunku dla ludzi. Ma zapędy mobberskie i faworyzuje ludzi ze swojej wsi, oraz dziewczyny, które mu się podobają. Już jeden pracownik podciął sobie żyły w pracy przez niego.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o TOPEX, Sp. Z.O.O - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w TOPEX, Sp. Z.O.O?

    Zobacz opinie na temat firmy TOPEX, Sp. Z.O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w TOPEX, Sp. Z.O.O?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574
  3. linkedin.com 3 495 960
  4. olx.pl - praca 3 386 448
TOPEX, Sp. Z.O.O
Przejdź do nowych opinii