Fabryka wiertla baildon

Katowice

Opinie o Fabryka wiertla baildon

użytkownik zarejestrowany

To ja :(

Masz racje tutaj na pewno jest więcej kasy ,ale nie dla szarych pracowników ,tylko dla własciciela i zarządu .Reszta robi za "prawie " minimum i tak już długie ,długie lata :( Smutne ale prawdziwe

Edek

mo - 2009-06-04 22:17:20 morze juz czas zmienic Prezesa bo juz niedaje rady sprostac zalodze i tworzy zlą atmosferę w pracy DROGI WŁASCICIELU FIRMY pomyśl otym bo zaloga jest naprawdę dobra i odana ale chyba prezes nieumi znią wspolpracowacFirma przypomina fabryke z filmu Ziemia obiecana, pracujemy tu w warunkach jak w średniowieczu za minimalne pensje, nie wiem czy firma przetrwa jeszcze rok

mo

Zostaw opinię o Fabryka wiertla baildon - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka wiertla baildon