Opinie o Special Works Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Special Works Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Special Works Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Special Works Sp. z o.o. w Sosnowiec

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Special Works Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Oleg Nowy wpis

Odradzam. Firma beznadziejna. Nie odprowadzają podatków za pracowników. Owszem składki zdrowotne są odprowadzane. Niestety emarytalno-rentowe nie.

anna p. Nowy wpis

Очень понравилось работать на упаковке пластиковых стаканов. Работала от этой фирмы 8 с половиной месяцев. Работа хорошая и подходит даже для маленьких девушек. Хорошая атмосфера в фирме, Оксана и Александр всегда отвечают на вопросы. Хостел в центре города находится, это очень удобно а офис фирмы рядом, так что всегда можно обратится по любому вопросу. Всё выплачивают вовремя. Я очень благодарна за этот опыт. Атмосфера на работе тоже очень хорошая. Обязательно приеду работать ещё

Oksana

Bardzo dziękuję firmie za uwagę i ochronę osób przybyłych z Ukrainy. Szybko i wygodnie rozstawiony, pomógł w papierkowej robocie i zapewnił niezbędne rzeczy: rzeczy, jedzenie. Jestem wdzięczny wszystkim pracownikom

Joanna
@Oksana

Wow to gratulacje dla firmy! Wszyscy pracownicy brali udział w tej pomocy?

@Joanna

Co pani ma na myśli?

Joanna Nowy wpis

Czy dosłownie każdy z wewnątrz firmy się udzielił, bo podziękowanie dla wszystkich osób, które brały udział niekoniecznie na to wskazuje. Znam też niestety przypadki, w których Polacy nie są ku temu przychylni. Tutaj rozumiem, że firma jak i pracownicy mówią jednym głosem?

Анна

Работала почти 2 года от фирмы Special Works на производстве Prosperplast. В офисе Катовиц, очень позитивная Оксана помогает оформлять документы при приёме на работу. Координаторы на заводах разные, у нас был Антон.Все свои проблемы и вопросы решала через него очень быстро.Отношение к людям всегда уважительное, несмотря на то, что некоторые того и не стоили...Документы на карту и воевуду помогли оформить пани Эдита и пани Юстина(офис), всё объяснили, сделали документы и всегда в телефоном режиме можно было проконсультироваться по непонятной тебе ситуации. Работа на заводе была разной, всё зависит от процесса. Доезд на работу бесплатно.Выдают спецодежду и обувь тоже бесплатно. Конечно есть правила и штрафы, но они прописаны сразу в договоре злицения и обсуждаются ещё при приёме на работу.Впрочем, как и в Украине: не пить, не курить на рабочем месте. Это не секрет) Коллектив большой на заводе,некоторые люди работают там годами, уезжают и приезжают назад. Хочешь домой? пожалуйста! Только заранее предупреди, возвращаешься назад- звони, пиши, тебя будут ждать. Сама ездила и девочки не раз без проблем.Сейчас вообще идут на встречу людям, многие едут домой за детьми, родственниками из-за войны.. Зарплату платят ежемесячно, по договорённой ставке за 1 час, это легко самому посчитать.Надчасы тоже есть, хватает сил - работай. У меня остались тёплые воспоминания. Может ещё туда вернусь)

Maryna

Pracuję tu od dwóch lat i już jestem zadowolona zarówno z pracy, jak i postawy pracownika. Kiedy wybuchła wojna, musiałem wywieźć dzieci z Ukrainy do Polski, a firma zapewniła mieszkanie. Moja najstarsza córka studiowała we Lwowie, a kiedy tu przyjechała, została dobrze przyjęta do zespołu roboczego. Do tej pory cieszy się, że może pracować w porządnej, zjednoczonej firmie. Polecam wszystkim, aby dołączyli do naszego zdecydowanie najlepszego zespołu i nie mieli problemów!

Firma ok. Wynagrodzenie wypłacane w terminie, premie. Praca w porządku.

Kazimierz

Super że są premie. Napiszesz ile jest tej kasy? Dają każdemu tyle samo czy procentowo od wypłaty?

Czy Special Works Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Nie

Nordi

Słyszał ktoś czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

Oleg

nie polecam, same sztrafy i rygor. Koordynator nie dba o pracownikow a zaplata nigdy nie zgadza sie z godzinami pracowal ja tam 4 miesionce i jusz wiencej nie wroce

@Oleg

Bardzo dobra firma. Dobrze płacą. Miła atmosfera - poza wyjątkiem, który nie rozumie na czym polega pomoc koleżeńska i szacunek do innych. Szefowie zawsze pomocni i normalni ludzie - można z nimi wszystko załatwić.

Nowa

Pracuję od niedawna. Ale uważam, że to jednak firma, której szukałam. Pieniądze przyzwoite, atmosfera OK. Prezesi normalni ludzie. Kawa, herbata, cukier etc. od firmy. Jest lodówka, mikrofala no i ekspres do kawy:)))

Andry
@Oleg

kordynator to ma cje za reke prowadzac? ja jestem zadowolony. Wszystko tak jak chciał i premie

Rzadko zaglądacie na forum, a ja liczyłem na informacje jak się pracuje z agencją?

@Paweł

Bardzo dobrze. Nie znam lepszej w naszym regionie.

Girados

Работа ужасная!!! На заводе вечно не хватка людей и ставят каждый день каждого на две три и даже на четыре машины сразу... Порой эти машины находятся на приличном расстоянии друг от друга и надо бегать успевать, при этом всем скорость постоянно механики добавляют!!! Если одна машина сломается или будет выдавать браки надо кидать все машины и бежать искать механика , а процесс идет и завал полный! Ставят людей в одиночку на процессы которые созданы для нескольких людей. До приезда многое не говорит Special Works а как приедете вас примут как рабов и скажут что если не отработаете определенный срок большой - то выплатите все штрафы как заводу самому так еще и агенству этому! Перерывы очень мелкие первый 20 минут второй 10 в конце дня почти аж.... 12 часов грубо говоря без перерывов пахать за троих-пятерых людей в одиночку и бегать от одной машины до другой, и бывают дни даже могут сказать иди помогай другому человеку... ведь у тебя мало всего три машины надо еще кому то идти помогать и кидать свой процесс... Проживание в глуши в деревне где магазины более менее находятся в 30-45 минутах ходьбы пешком. График работы вам будут менять каждый раз по своему, могут вообще без выходных оставить и будете работать много дней подряд как в первую так и во вторую смену после... Завод Prosperplast будет зарабатывать на вас много денег из-за нехватки людей и что в одиночку вы работаете на нескольких машинах сразу, еще и агенство будет иметь пол зарплаты вашей каждый раз. По итогу вы работаете на износ и угробите только свое здоровье а прибыль получит завод и агенство! Praca jest okropna !!! W fabryce zawsze brakuje ludzi i każdego dnia zakładają dwa trzy, a nawet cztery samochody na raz ... Czasami maszyny te znajdują się w przyzwoitej odległości od siebie i trzeba biegać na czas, podczas gdy mechanicy stale przyspieszają wszystkich !!! Jeśli samochód się zepsuje lub wyda małżeństwa, musisz rzucić wszystkie samochody i pobiec szukać Mehanna Postaw ludzi w spokoju. Przed przyjazdem specjalna praca nie mówi wiele, ale jak dotrze, zostaniesz przyjęty jako niewolnicy i powiesz, że jeśli nie działa przez pewien czas, zapłać wszystkie grzywny, ponieważ sama fabryka jest również agencją za to! Przerwy są bardzo małe przez pierwsze 20 minut, drugie 10 pod koniec dnia prawie już prawie ... 12 godzin, mniej więcej bez przerw, pług dla trzech lub pięciu osób samotnie i biegać z jednego samochodu do drugiego, a są dni, kiedy mogą powiedzieć, że idź pomóc innej osobie. .. ponieważ masz tylko trzy samochody, potrzebujesz kogoś innego, aby pomóc i rzucić własny proces ... Życie na uboczu w wiosce, w której sklepy są mniej więcej 30-45 minut spacerem. Za każdym razem zmieniają harmonogram pracy na swój sposób, mogą je zostawić przez siedem dni w tygodniu i będą pracować przez wiele dni z rzędu, zarówno na pierwszej, jak i na drugiej zmianie po ... Zakład Prosperplast zarobi dla ciebie dużo pieniędzy z powodu braku ludzi i to samo będziesz miał wszystkie pensje za każdym razem. Chodzi o wydobycie i wydobywanie.

@Girados

Z tego co wiem pracuje tam ok 200 os. Chyba nie jest tak źle. Większość składa na karty pobytu i wiąże z tą firmą plany na przyszłość. Przyjeżdżają do Polski pracować i zarabiać, a nie odpoczywać i szukać problemów.

Czy w Special Works Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Luźna atmosfera to może panować w przedszkolu..

Buba

Firma ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Special Works Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Special Works Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Special Works Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Special Works Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Special Works Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Special Works Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Special Works Sp. z o.o.
  • Kosynierów 44