Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o.

Opinie o Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,
serdecznie witamy wszystkich odwiedzających profil naszej spółki w serwisie GoWork.pl. Pragniemy wykorzystywać nową płaszczyznę komunikacji, by udzielać Państwu rzetelnych informacji na temat pracy u nas oraz odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania.

Liczymy, że znajdujące się tu informacje będą pomocne w podjęciu decyzji o współpracy z nami.
Zachęcamy do udziału w naszych rekrutacjach - aktualne są dostępne w zakładce obok - Dołącz do nas :)

Każda opinia, która wskazuje nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy jest dla nas bardzo cenna, pomaga nam się rozwijać i zmieniać się na lepsze. Jednocześnie przypominamy, iż forum nie jest miejscem do propagowania kłamliwych, obraźliwych informacji czy treści łamiących regulamin serwisu. Wszystkie takie wpisy będą usuwane przez administratora.

Pozdrawiamy
Górbud Sp. z o.o.
Daniel

Dzień Dobry, chciałbym się dowiedzieć czy są przyjęcia na kopanie w Knurowie albo pod firmę, chlop bez doświadczenia

Ślusarz Nowy wpis

Witam. Są przyjęcia na Zofiówkę?

Pracodawca Nowy wpis
@Ślusarz

Tak mamy przyjęcia. Zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Darek

Witam czy za każdy zjazd są liczne dniówki 1/8 ?@Pracodawca

Pracownik Nowy wpis
@Darek

Nieeeee

Zeno Nowy wpis

Jakie są zarobki

xyz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Witam, czy są przyjęcia na kwk budryk?

@Pracownik, może nie wprowadzaj w błąd, bo wyraźnie jest w ogłoszeniu na olxie napisane, że szukają pracowników bez doświadczenia, więc @GH nie musiał w Holandii na dole robić. Kursy kwalifikacyjne widzę, że są. Tylko kto mi odpowie: z tych 5 000 - 10 000 zł / mies. brutto czy nowemu i zielonemu tylko 5 tys. brutto zapłacą, bez premii na początek?

Zapomnij o 5 tys brutto to nie realne bez sobót

@Węgielek

A z sobotami 5 k będzie? To ciekawe ile dopłacają za nie. Dla mnie to normalka że w soboty się robi. W każdym zakładzie poprzednim tak miałem. Ile maks dni pod rząd tu siedzicie?

Węgielek

Zrobisz 4 i cały miesiąc dodatkowo czyli te 21/22/23 dni czarne to jest szansa bo się załapiesz na premię, jak walniesz UŻ albo zawalisz dniówkę to całą premię zabierają nawet po przerobieniu 22 z 23 dni czarnych co jest chore

Zjjz
@Węgielek

Gdzie niby? Mój bracik na Zofiówce ma weź weekendów bez problemu 4tys+

@Zjjz

Jak robisz cały miesiąc to zarobisz z 4k bo dostaniesz premię + bony, zaliczysz fail start 1 dzień typu UŻ to nie ma premii... Akcja szczygły

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Wróciłem z Holandii po 10 latach. Zastanawiam się czy można się dostać bez doświadczenia? Biorą na dół takich pracowników? W ogóle dostaje się po lata h wyższe stawki czy jak to wyglada?

Po latach na kopalni może ci dają ale nie po 10 latach w holandii, chyba że tam byłeś pracownikiem kopalni

zbig

znakomity pracodawca bardzo dobre pensje dbaja bardzo o pracownika

@zbig

Podasz więcej szczegółów i stanowisko, jakie obejmujesz w firmie? Ile ta dobra pensja wynosi? Od samego przyjęcia się można liczyć na spoko kasę, czy dopiero gdy się sprawdzisz są jakieś podwyżki? Co do tego dbania, to chodzi o benefity? Co ciekawego oferują? :)

22/h barbórka za cały rok wyjdzie gdzieś połowa najniższej, 14 brak, flapsy po 35 a ogólne premie to i tak od dozoru zależy i ile się chodzi weekendów itd.

Klaudka

Hej, mój brat chce się tu zatrudnić i się zastanawiamy, czy po nowym roku szykują się jakieś zmiany w wynagrodzeniu? Mówią coś o podwyżkach? Polecasz w ogole się tu zatrudnić? Jakie mają podejście do pracownika? Przewaga jest tu stałych pracowników, czy trochę rotacja jest?

@Klaudka

Podwyżka w okolice 25/26 za godzinę a reszta bez zmian.

Gabi

To jakich kwestii należy przestrzegać, aby dostać premię? Jeśli chodzi o weekendy, to podczas nich zarabia się więcej, czy tyle samo co od poniedziałku do piątku?

zbig

podam szczegoly zadnych bumelek praca w soboty i niedziele niekoniecznie ale jak jestes mlody potrzebujesz kasy to jak najbardziej mozesz bez pszymusu dozor wymagajacy ale jak sie sprawdzisz to cie beda doceniac o zarobkach dzentelmeni nie rozmawiaja ale naprawde bardzo dobrze placa

JS

Witam jak z zarobkami w tej firmie opłaca się przejść z PBSzu...

Dzień dobry, można. Zachęcam do kontaktu pod nr tel. 322028951. Pozdrawiam

Łukasz

Witam pracowałem 11lat na kopalni interesuje mnie praca na kwk budryk lub kopalni koło Katowic proszę o tel 790544945 chce jak najszybciej pracę podjąć

Lol

Jak tam w gorbudzie z szkoleniami ?Jesli się robi jakieś szkolenie to się podpisuje jakaś lojalnosciowke?

Czy w Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Tom

Witam czy są przyjęcia do pracy w KWK Knurów bądź Szczygłowice dla osób bez doświadczenia ?

@Tom

Wystarczy podejść do biura na kopalni i git

Czyli w biurze są jakieś miejsca pracy bez doświadczenia? Czy tam po prostu dowiem się, czy jest jakaś taka praca? W ogóle dużo osób w biurze pracuje? Atmosfera jest tam ok? Bo właśnie czegoś biurowego szukam

On

Witam czy są może jeszcze przyjęcia na pniówek z góry dziękuję za info i pozdrawiam

Czy tylko i wyłącznie są etaty górnicze? Pytam, bo słyszałam, że kiedyś była oferta pracy w zespole kadr. Zważywszy na liczbę ogłoszeń o pracy dołowej to z pewnością HR potrzebuje czasem wsparcia w rekrutacji :) Są widoki na tego rodzaju karierę u Was?

ELDO

Czy są przyjęcia na kopalnie Knurów/Szczygłowice? Powierzchnia i pod ziemię? @pracodawca

@ELDO

Tak mamy przyjęcia. Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 32 202 89 51.

Iza

Ja też się odniosę do tego ogłoszenia, które cały czas jest w sieci dotyczącego wielu stanowisk pracy. Tak ciężko znaleźć ludzi, że cały czas jest ono aktualne? Widziałam, że dostaje się uop, ale to od pierwszego dnia, bez żadnego okresu próbnego? Jeśli ktoś nie przystąpi do multisportu to ma większą wypłatę?

Szzoś

Witam mam uprawnienia i przepracowane 5 lat na kopalni jaka stawka na początek i po ile kartki i czy Barbórka jest i węgiel

Brajan

Widzę, że jest aktualne ogłoszenie (dodane 21.08), w którym poszukują na wiele stanowisk, w tym osób bez doświadczenia i tutaj moje pytanie, na ile może liczyć osoba bez doświadczenia na start? Mógłbym też prosić o podanie konkretnych godzin pracy i napisanie ile jest zmian, bo widzę, że praca jest też na nocki?

Ślusarz

Witam. Chcialem się dowiedzieć czy są przyjęcia na Szczygłowice bądź Knurow?? Pozdrawiam.

Martysia

Jak często mają tu wakaty na pracowników z uprawnieniami do obsługi pomp wirowych? Warto się do nich odezwać, może akurat potrzeba dodatkowych rąk do roboty? Nie chodzi o mnie :P Mój tata byłby zainteresowany :) Ile wynoszą dodatki nocne i te premie motywacyjne? Piszą o pełnym wymiarze godzin z możliwością „dorobienia” w dni wolne od pracy. Ile tych nadgodzin można sobie dorobić?

Zostaw merytoryczną opinię o Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o.