Opinie o Adrian Borysenko Adbud Inwestycje w Katowice będzin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Adrian Borysenko Adbud Inwestycje. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Adrian Borysenko Adbud Inwestycje o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adrian Borysenko Adbud Inwestycje w Katowice będzin

Aleks Nowy wpis

Na marginesie wypowiedzi klientów pojawiają się wzmianki o tym, że są tu, lub byli pracownicy. Bo i o niepłaceniu za pracę było w komentarzu. Choć sama firma w KRS figuruje, jako aktywna. Wiecie więc coś więcej, czy i ile płaci? Jestem murarzem z zawodu (7 lat doświadczenia) i zależy mi na solidnym pracodawcy.

Kafela

(usunięte przez administratora) nie dość że pobrał zaliczki na materiał którego do dziś nie ma to jeszcze (usunięte przez administratora)narzędzia typu wiertarki kontowki itd.(usunięte przez administratora)

Aneta
@Kafela

Komu te narzędzia zniknęły? Bo nie bardzo rozumiem. Jacyś pracownicy są przez tego pana zatrudniani czy wszystko robi sam?

Kafela
@Aneta

Nie robi sam przyprowadza niby pracowników którzy nie mają pojęcia co robią.sam zrobił łazienkę i wszystko do poprawki brudas i partacz.bierze zaliczki i się nie rozlicza i oczywiście materiału też brak.mam zdjęcia jak ktoś chce to prześlę jak można spartaczyć wszystko to mój adres mailowy kafela16@wp.pl. Pracę wykonywane przez tego pana w Wojkowicach.

Zuzka
@Kafela

To ciekawe czy płaci tym ludziom, skoro z nim przychodzą? Bo z tej perspektywy to mało widzę wpisów. A nawet jeśli płaci, to czy stawka taka, jak się umawia czy mniej?

;)@.vp

oszusta znajdziecie na ul Asnyka 57 Będzin

Abcd Nowy wpis
@Zuzka

Mojemu mężowi nie wypłacił wszystkich pieniędzy koło 1600 zł ,sprawa została skierowana do prokuratury oraz na policję.Adrian B to (usunięte przez administratora)

Monia Nowy wpis

Firma prowadzi działalność pod kątem wyburzeń i rozbiórki, mimo waszych opinii na temat problemów w firmie, widzę, że dalej funkcjonuje. Jak z pracownikami bo nikt o tym nie wspomniał? Może negatywne opinie to działania konkurencji? Podpowiecie jakie warunki są oferowane na stanowisku pracownika fizycznego? Na h 25 zł tak minimum wyjdzie? Wynagrodzenia w terminie?

Jakie godziny pracy obowiązują w Adrian Borysenko Adbud Inwestycje?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Adrian Borysenko Adbud Inwestycje? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Boguś

Chyba klient jakiś dał tu nieciekawy obraz firmy i pracujących tu osób. Napisał, że nie wiedzą, co robią. To niech wreszcie się wypowie ktoś z drugiej strony barykady, że tak powiem i ujawni, co trzeba umieć, by przyjęto do pracy? Co firma zapewnia pod kątem narzędzi oraz ubrań, a także, jaka stawka?

Aneta

Pisali jakiś czas temu o problemach z zaliczkami. Czy firma jeszcze funkcjonuje? Jak sprawy tych zaległych płatności? Udało się to rozwiązać? Mąż chciał zapytać tu o pracę ale trochę martwią mnie trochę te komentarze. Możecie dać znać?

Zachęcamy obecnych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie! Jak wygląda praca w firmie Adrian Borysenko Adbud Inwestycje w mieście Katowice będzin, mieliście z nią doświadczenie?

Spile

Kant i (usunięte przez administratora) wykożystal nie dość pracowników to jeszcze inwestorów na (usunięte przez administratora) kasy nie polecam uwaga na niego starsza kobieta miała mieć piec ma dług w banku i jeśli to czytasz to pamiętaj wyprowadz się z grodzca i lepiej (usunięte przez administratora) zamieszka na Alasce

Monia

Firma kogucik. Wpłacasz kasę a Adrian uciekł. Biorą zaliczki, odwala tylko część roboty (fuszerki do poprawy) i znikają.

MYS
@Monia

Proszę podać kontakt do siebie może być mail, będę wdzięczna za informacje

Weronika
@Monia

Ale podpisuje się z firmą umowę na wykonanie prac, czy tylko umowa słowna, wtedy to faktycznie pies pogrzebany. Czy jak firma pobiera zaliczkę to wystawia pokwitowanie? Z ciekawości ile osób tam pracuje, orientujesz się?

Klient12

Uwaga (usunięte przez administratora) Zmarnowany czas, pieniądze i zniszczone materiały. Firma zajmuje się głównie wyłudzaniem zaliczek. Wszystkie wykonane przez nich prace trzeba poprawiać lub robić od nowa.

MeX
@Klient12

Witaj, jestem przed zleceniem prac tej firmie, czy mógłbyś się ze mną skontaktować ? altom@vp.pl

Sibul
@MeX

Lepiej nie

Sibul
@MeX

Proszę o priv annabartosz424@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Adrian Borysenko Adbud Inwestycje - Katowice będzin

• Jak się pracuje w Adrian Borysenko Adbud Inwestycje?

Zobacz opinie na temat firmy Adrian Borysenko Adbud Inwestycje tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Adrian Borysenko Adbud Inwestycje