Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o.

Opinie o Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o.

maros

Przyjmują tez tylko z wykształceniem gimnazjalnym?

@maros

Cześć, dziękujemy za pytanie :) Proszę o telefon w sprawie omówienia warunków ewentualnego zatrudnienia - tel 32 202 89 51

@Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o.

Czy są przyjęcia na Zofiówka?

@Waldi

Tak, są przyjęcia na Zofiówkę. Zapraszamy do kontaktu tel. 32 202 89 51

Ile zarobi pomoc dołowa?

Ile zarobi pomoc dołowa?

Kolo
@Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o.

Ile zarabia pomoc dołowa?

Weronika
@maros

A o jakie stanowisko pytasz tak konkretnie? Myślę, że to ma duże znaczenie.

Witam do kiedy jest rekrutacja na Knurów?

@Marek

Rekrutacja trwa cały czas, proszę o telefon pod nr telefonu 32 202 89 51

Mark

Dzień dobry. Czy jest szansa zatrudnienia w firmie dla osoby bez doświadczenia? Interesowała by mnie praca na KWK Knurów

Polok

Witam warto iść do gorbud na oddział na Zofiówke?

@Polok

Cześć, dobrze, że pytasz, oczywiście, że warto. :) Proszę o telefon w sprawie ewentualnego zamówienia - tel 32 202 89 51

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Oman z Sudanu

Chopy jakie zarobki na początku bez doświadczenia szychta i w jakiej wysokości kartki.

Ewelina
@Oman z Sudanu

A czemu pytasz, rak do pracy szukają znowu?

Oman z Sudanu
@Ewelina

No szukają białych (usunięte przez administratora) dlatego pytam

Marek W
@Oman z Sudanu

bez czerwonych z karta bez premi bez nocki masz 150 za dniowke,nocka z premia 200 za czerwnone 300

mirek
@Oman z Sudanu

a ja nie narzekam wypłaty ok - powyżej średniej weekendy mozna fajnie dorobić jedynie z dozorem czasami sa trudne rozmwy

mirek

jak sie migasz od roboty tzn n L4 - to nie zarobisz

Olek
@mirek

Na jakiej kopalni robisz?

Szmar

Tak I (usunięte przez administratora) podwozke samolotem na kopalnie

Eminem

Jak wygląda sprawa z badaniami do pracy czy za te badania się płaci z własnej kasy czy oni mają podpisane z ośrodkiem?

@Eminem

Za badania nie płacimy w przychodniach w których firma ma podpisaną umowę. Pracownik rozlicza się bezgotówkowo na podstawie skierowania wystawionego przez pracodawcę.

Witam czy firma planuje jakieś podwyżki lub dodatek dla osób co dojeżdżają do pracy więcej niż 15km w jedna stronę ? Wiadomo ceny paliw idą w górę za niedługo nie będzie się opłacać jezdzic do pracy.

Lobo

Bedzie dodatek w postaci 3l paliwa z maszyny do kazdej szychty zjazdowej a z podwyzek to tylko podwyżka cisnienia

@Lobo

To kiedy były ostatnie podwyżki tutaj? I ile wynosiły?

Zbychu

Ile kosztuje multisport i na ktorych oddzialach jest

Czy w Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Odpowiedź

Problemy to mała pensja, a na zgłaszanie tego reakcji brak. Po za tym jest ok.

@Odpowiedź

Okej, a ile ta pensja wynosi dokładnie?

Fiołek
@Karolina

Różnie bywa jak jesteś nastawiony na l4 krew bumelowanie to nie zarobisz jak robisz normalnie to 3,5 do łapy w górę plus weekendy pytanie jakie kawlifikacje Do tego kartki 25 zł. Plusy: stała robota umowa o prace pelne skladki wyplata zawsze na czas minusy dozor , ja nie narzekam

Obar

Zwalaniaja za nic , ziomka policja zatrzymała po 2 dniach nie obecności oraz brak ok informacji z KMP porzucenie pracy, co najgorsze okazało się że nie o niego chodziło.

Heheszki

Witam współpracowanikow. 11.04 przed 15 a kartek na karcie brak . Czy tylko ja nie dostałem czy może była jakaś zmiana firmy

@Heheszki

Proszę odebrać nową kartę z biura na kopalni.

Szymon

Witam są może przyjecią na Zofiówke u was ?

@Szymon

Tak, mamy przyjęcia na Ruchu Zofiówka. Zachęcam do kontaktu telefonicznego w celu omówienia szczegółów ofert pracy. Pozdrawiam

Heheh

Witam szanownych współpracowników czy przelali wam na kartę kartki bo mnie po 16 11.01pusto

@Heheh

Proszę o cierpliwość. EdenRed miał wolne podczas długiego weekendu. Doładowanie kart jest w trakcie realizacji.

Aktualność
Dzień Górnika – ‘Barbórka” to jedno z najważniejszych śląskich świąt, które zajmuje w naszej tradycji bardzo szczególne miejsce. Zawód górnika ma nieoceniony charakter, wymaga zarówno szerokiej wiedzy jak i odwagi. Warsztat pracy górnika nieustannie wystawia na próbę ich umiejętności i doświadczenie.

Praca w warunkach ciągłego zagrożenia wymaga zaufania i rozwija świadomość poczucia wzajemnej zależności i solidarności zawodowej.

Z okazji Dnia Świętej Barbary pragniemy przekazać wyrazy szacunku
i uznania wszystkim Górnikom i ich rodzinom.

Barbórka jest okazją do złożenia podziękowań za trudną i ofiarną pracę, kultywowanie tradycji i obyczajów górniczego stanu. Z okazji Waszego święta życzymy Wam, aby barbórkowe spotkania upłynęły w miłej, przyjaznej atmosferze
i były okazją do wzmocnienia wzajemnych więzi. Życzymy Wam satysfakcji, dobrego zdrowia oraz bezpiecznej pracy.

Z wyrazami szacunku i górniczym pozdrowieniem na 2022 rok

Szczęść Boże”.

Życzy

Zarząd Mikołowskiego Przedsiębiorstwa Robót Górniczych i Budowlanych

Górbud” Sp. z o.o.

Ferrit. Masziniok

Jesli tak zle jest w gorbudzie, to zapraszam do JSW.. Tu chociaż dostaniecie 14 wungel i barburke

Czy w Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Mike

Niestety tylko śmieszna barbórka w wysokości 480zl... Żadnych bonów świątecznych czy pączek nie ma.

Azotek
@Mike

Czy firma odprowadza składki emerytalne z pełnej kwoty czy z najniższej krajowej? Jest to kluczowe przy wyliczeniu wysokości przyszłej emerytury.

Azotek

Jest jakiś sposób, aby to sprawdzić?

lolo
@Azotek

Od całego zarobku. Widać na pasku

Marek łowca szparek

Cześć, czy orientuje się ktoś czy są przyjęcia na budryk? Z tego co mi wiadomo kiedyś gorbud tam pracował, jak tam teraz wygląda sytuacja?

Czy opłaca się robić w sobotę i niedzielę? O ile jest większa dniówka za te dni?

Witam jak wyglada praca w tej firmie? Ile można tam zarobić? Czy są kartki i ile ?

Ziq
@Nowy

Poczytaj opinię i sam sobie odpowiedź na to pytanie, kartki po 20zl zjazd.

Alter Bergmann
@Nowy

nie polecam, na przebudowie szychta- 1.5( a nie 1.8), do tego slaba kasa

Ruby
@Alter Bergmann

Ja na przebudowie zarabiam 4000-4800 + kartka 20zl.

Alter
@Ruby

Chyba jestes cukierkiem kierownika

Zostaw merytoryczną opinię o Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o.