Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o.

Opinie o Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o.

Witam. Czy na świeta Wielkanocne, Bożego Narodzenia są jakieś bony premie bądź coś takiego czy mają wy wywalone?

Nie ma nic jedynie śmieszna Barbórka (400zl) a na święta zapomnij nawet wczasów pod grusza nie ma

Ruby

Pisz dokladnie. Jest 480zl. 40zl za przepracowany miesiąc

Gdzie jest ich biuro na Pniówku?

Ja osobiście nie narzekam bo na co tu narzekać. Jak sie ma chęci do pracy to nikt się nie czepia. Zarobki nie są aż takie złe są gorsze firmy A do kopalnioków nie ma co się z tym porównywać. Najbardziej narzekają właśnie Ci którzy chcą brać hajs za nic. Odwalić tylko szychte i tyle. Jedyna rzecz która mi się nie podoba to że przeważnie każdy jest liczony jedna miara. Lewusy powinni najmniej zarobić A ci co robią mieć wynagrodzone swoje staranie.l wtedy by było To sprawiedliwe i selekcja wśród lebrów by się zrobiła. Pozdro z Pniowka

Seba

Co jak co ale akurat się tutaj zgodzę z Mike, dostaniesz 3tys z czego 400-500idzie ci na samo Paliwo, z tego co słyszałem bo już tam nie pracuje osoby knurowa jeżdżą busem firmowym gdzie dostają na paliwo, a gdzie inni? Wiem że jedni jeździli z Tychów, belku i chyba Mikołowa, Rybnika i cholera jeszcze wie skad, jak firma ich traktuje? Z tego co mi wiadomo nie dostawali żadnych dodatkowych funduszy na paliwo tylko usłyszeli że mogą sobie dorobić na paliwo chodząc na weekendy, a teraz ponoć im zabrali, także kolego @nick zastanów się co piszesz, bo być może ty nie masz na utrzymaniu rodziny i masz blisko do pracy, ale niestety inni mają...

@Seba

Jakie są możliwości rozwoju w Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud i czy firma zatrudnia też osoby bez doświadczenia? Zastanawiam się czy warto złożyć tu CV, mam nadzieję że jako osoba znająca firmę niedługo mi odpowiesz.

Twój j stary
@Seba

Ponieważ zostaliśmy oddelegowani z Knurowa na inną kopalnie dlatego mamy darmowy transport. Wiec zastanów się co piszesz. Nikt was ni zmusza do pracowania daleko od domu jeśli wam na benzynę szkoda. Jeśli coś nie pasuje to idźcie pracować do żabki lub biedronki

A gdzie jest ich biuro na Pniówku?

Panowie opłaca się w tym roku po szkole iść w górnictwo jeszcze?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Bartek

Witam Panowie, chciałbym dowiedzieć się jak wygląda praca w tej firmie, czym dokładnie się zajmuje. Czy jest tak jak niektórzy piszą, że nie ma się stałego miejsca pracy, tylko jest się co chwilę gdzieś rzucany? Proszę o szczere odpowiedzi.

@Bartek

Zależy na jaką kopalnie idziesz, jeżeli pniowek to niestety takie są realia, codziennie gdzie indziej do roboty, no chyba że jesteś dogadany z kierownictwem i liżesz im 4litery to może nie będą cię rzucać jak szma**a co do kasy bez weekendów 3k (czasami nawet nie całe, Bk za coś upierdziela) a nie tak jak w ogłoszeniu na olx od 4 do 6k... Śmiech na sali.

Bartek
@Dejw

To że realia są sprzeczne z ogłoszeniem to wiem, ale jeżeli bez weekendów idzie zarobić te 3k to myślę że spoko opcja. A co do kopalni chciałbym iść na Knurów (z powodu dojazdu). Dzięki za odpowiedz :)

Matematyka
@Dejw

W ogłoszeniach wyraźnie pisze ze 4000 do 6000 zł brutto. 4000 zł brutto to 2850 zł netto...

Seba
@Bartek

Z tego co się orientuję to ponoć nie ma przyjęć na knurów, jeżeli satysfakcjonuje cię robić 80% roboty za kopalniokow i zarabiać nie całe 3k, pracując w (usunięte przez administratora) zapyleniu i wiatrach no to ta oferta jest właśnie do ciebie :D

@Matematyka

W ogłoszeniu pisze od 4 do 6 tys brutto tak zgadza się, ale przyjdź do tego syfu i pracuj sobie za 2850 :) osobiście wolę bardziej te 6tys brutto i zarabiać za czarne dniowki 4247 niż marne 2850 ale bądź co bądź to tylko marzenia... :) a BTW tak czy siak w ogłoszeniu jest błąd bo ludzie którzy pracują po parę lat i z 4 czerwonymi nawet nie potrafią wyciągnąć takich pieniędzy :) więc kolego matematyka przyjdź zobacz co się z czym je a potem obliczaj wszystko tak jak to wcześniej zrobiłeś :D

Greg
@Dejw

A gdzie obecnie pracujesz?

bez kwalifikacji

Witam, chciałem zapytać czy są aktualnie przyjęcia na KWK Knurów? Zauważyłem że Probud i Carbon przyjmują a jak z GórBud? I czy jeśli przyjmują to jakie mają podejście do niewykwalifikowanych potencjalnych pracowników?

lampard09
@bez kwalifikacji

Powiem tak. Miałem tą samą sytuację co ty w Górbudzie . 1 sza praca na dole zero kwalifikacji i po pełnym miesiącu z dwoma czerwonymi .... to wypłata .... 1700 PLN. Masakra.

pytanie
@lampard09

A kazali robić kurs na górnika, czy pracowałeś bez uprawień i im to nie przeszkadzało?

Mirek
@bez kwalifikacji

Wiesz coś na temat przyjęć , masz może jakieś informacje ?

rrr
@Mirek

brak przyjęć, kopalnie ograniczają roboty, z powodu COVID nie ma nawet możliwości wyrobienia blachy dla nowych pracowników. Na tą chwilę żadna firma nie ma możliwości zatrudnienia nowych pracowników.

R.
@lampard09

Weź skończ pier dolic głupoty bo to nie mozliwe nawet z 2tyg l4

Remik

Pracuje w tej firmie już ładnych parę lat firma ogólnie nie jest zła robiłem w gorszych ale jest parę spraw które (usunięte przez administratora) po pierwsze brak wyszczególnionej stawki za dzień (chodzi mi o stawkę plus ewentualna premie) nie da się wyliczyć mniej więcej wypłaty jest to jak los na loterii raz dostaniesz 4200 raz 3800 za tyle samo dniówek Po drugie stawka za weekendy nie jest taka jak powinna ustawowo być tylko jest mniejsza (czym więcej czerwonych tym mniej za ten dzień dostaniesz) Po trzecie oprócz kartek i śmiesznego dodatku na święta grudniowe który i tak według mnie potrącają ci pozniej z styczniowej wypłaty, żadnych dodatków (wczasy pod gruszą, wyprawka dla dzieci do szkoly i wiele innych które mają nawet biedronki i fabryki) No i jeszcze jedna ważna sprawa aneks do umowy niby co roku dostajesz bo najnizsza krajowa wzrasta ale od 3 lat na wypłacie poprawy nie widzę o ile 3 lata temu np. 3600 za czysty miesiac było fajna stawka tak teraz jest to raczej troche słabo patrząc na koszty życia i na to że na niektórych fabrykach podobnie zarabiają.

No future

Obiecanki- 4000 netto za czorne dniowku i 300 za sob., ale to tyljo obiecanku(he-he). Ludzi odchodza do innych firm.

Witam czy można wyciągnąć miesięcznie 4 tysiące netto lub nawet więcej?

@Anonim

Idzie, ale musisz conajmiej 4/5 czerwonych zrobić żeby zarobić ponad 4 :)

robol
@Anonim

Nie

robol

Nie polecam. Knurow- slaba kasa.

Mike

Ogólnie jako pracownik Gorbudu na pniowku odradzam tam przyjścia, zakazy wyjazdu na 6, bez uprawnień już nawet weekendów nie idzie robić, to co się tam dzieje z kierownikiem i nadsztygarem nadaje się tylko i wyłącznie do kabaretu, Kierownik tylko mordę drze po wszystkich (dzień w dzień) nadsztygar przychodząc na podział spuszcza głowę i nic nie potrafi się odezwać, nie nadaje się kompletnie on do jakiej kolwiek pracy a tym bardziej do pełnienia funkcji nadsztygara, prosisz się go o wszystko i z niechęcią ci odpowiada "Nie mam", kompletnie ten człowiek nie nadaje się na to stanowisko, a co do kierownika, niech gorbud zainteresuje się nim i opina pracowników, bo być może może mieć kolejna sprawę o mobbing w pracy :)

Mike
@Mike

A jeżeli chodzi o pracę bo o dozór szkoda strzepic (usunięte przez administratora), również jest (usunięte przez administratora) jesteś ciepany na gkt, gpd,md4, wywroty i itp , nie masz swojego stałego miejsca nigdzie, tam gdzie zapotrzebowanie tam idziesz, kasa nieadekwatna co do roboty, rozumiem że pod kopalnia zarobią więcej, ale to nie może być tak żeby była przepaść po 2-3k no ludzie! Chłopy zapierdzielają bardziej niż kopalnioki i są nagradzani po 4k (z 4 czerwonymi) gdzie przeciętny kowalski(kopalniok) dostanie 6, 5k za ta samo przepracowana ilość godzin oraz pracę! A z dnia jest coraz gorzej, tym bardziej że na weekendy. Mogą chodzić tylko co mają uprawnienia na kolejki podwieszane oraz wywroty :) skandal!

Szymi

Witam mam pare pytan odnosnie pracy w Gór budzie. 1.Czy zarobi sie u was ok 3000 ? 2. czy da sie załatwić w firmie żeby chodzic tylko na jedną zmiane?(rano) 3. i jak wyglada praca nowych pracowników?

Asss
@Szymi

1.tak 2.tak 3.przyjmnij się to zobaczysz ale raczej nic skomplikowanego, nawet małpa by dała radę

Ryl

Witam jak wygląda z przyjęciami teraz i czy jest robota ??

Spoko firma wypłaty na czas za czarne dniowki 3 spokojnie ja tam nie narzekam

Eob
@Paweł

A gdzie robisz na jakiej kopalni?

Moro
@Paweł

A na jakiej kopalni robisz?

Roman
@Moro

Da się za same czarne ponad 3 wyciągnąć na zofiowce

@Roman

Praca w kopalni jest dość wymagająca. Czy dostajesz premie lub inne dodatki benefity, które podwyższają wypłatę? Także pakiet socjalny jest fajnym dodatkiem, więc napisz co zawiera.

Johny

Siema, jak wygląda w firmie z zarobkami? Robią problemy z przejściem pod kopalnie?

Witam bez doświadczenia przyjmują? I jak z kasą na początek

Concordia

Jak wyglada praca na KWK Knurow przy obsludze szybu Foch Zjezdza sie na dol a jak tak to w jakim obrebie sie jest jakie zarobki i czy robia problemy z przejsciem pod sig?

Potwierdzam

firma ok. na tle innych firm jedna z bardziej stabilnych. wyplaty na czas. kartki 20 zl. zawsze sa ludzie ktorzy narzekaja - bumelanci. mozna sie z nimi dogadac przy przejsciu na kopalnie. z czerwonymi mozna spokojnie wyciagnac 4.

Olek

Dziwne są niektóre opinie. Firma generalnie z opinią bardzo dobrego pracodawcy ,ale i tak są osoby niezadowolone.

Szmyra na klacie

Witam! Jak wyglada robota na Pniówku? Są przyjęcia? Jak zarobki? Firma wysyła na kursy? Ile jest flapsow?

Zostaw merytoryczną opinię o Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o.