Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o.

Opinie o Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o.

Mechanik

Ta firma to lipa rypią na wypłatach z 4 sobotami 3400 na zofiówce a teraz jesze jakieś limity firma blokuje pracę w weekendy nie polecam

nekst
@Mechanik

dziwne.. bez wekendow mozna bez problemu 3 wyciagnoc. Z czerwonymi 4 bez problemu. jak nie podpadles albo nie bumelowales to zadzwon i se wyjasnij.. pomylki z tego cco wiem sa. Ja jestem zadowolony. przeszedlem juz killka firm i tu jest chyba najlepiej.ostatnio nawet kartki dzwigneli .

Nieznajomy

Witam mam takie pytanie pracował ktoś lub pracuje na obsłudze przenośników taśmowych w K.W.K BUDRYK ew. na innej na kopalni i też jakie jest podejśćie do pracowników ? I jeszcze z innej beczki oni też wysyłają ludzi na słowacje czy może tam też ktoś pracował lub pracuje i ile można zarobić z początku jak sie jest niewykfalikowanym pracownikiem ? Z góry bardzo dziękuje za odpowiedz Pozdrawiam

ralf
@Nieznajomy

chyba kolego co sie firmy pomylily, gorbud mikolow nie robi odstaw na budryku ,z tego co wiem to odstawy na budryku obslugiwal gorbud z czestochowy ale firma jakis czas temu padla, oni chyba tez robili za granica. ja pracowalem w gorbudzie mikolowskim na budryku, przeszedlem na kopalnie generalnie firma ok, place na tle innych firm ok, regularne, mozna porobic kursy, jak przechodzilem na kwk nie robili szczegolnych rpoblemow.

Ćwikła

(usunięte przez administratora) JESZCE RAZ (usunięte przez administratora) KIEROWNICTWO TAK DAREMNE... NIKT NIC NIE WIE CO SIĘ WOKÓŁ NICH DZIEJE I W NICZYM NIE SA W STANIE POMÓC.. ŻAŁOSNA FIRMA :)

@Ćwikła

A na jakiej kopalni pracujesz kolega?

@Ćwikła

Witam. Poza dozorem to jak w tej firmie wygląda praca? Ile można tam zarobić?

Czy dyżury międzyświąteczne w Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

Zależy do jakiej roboty, ale generalnie nie ma z tym problemu..

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Stary wyjadacz

Nie wiem dziwne komentarze ale jak robić się nie chce to wszystko się wymyśli dosc długo tu pracuje i nie narzekam kasa nie najgorsza klimat wporzodku kasa zawsze na czas ogólnie w moich oczach jedna z lepszych firm dołowych mogę godnie polecić

Przemo
@Stary wyjadacz

A na jakiej kopalni pracujesz? Na jaką kasę można liczyć w tej firmie?

NigdyWięcej

Witam. Miałem przyjemność w tej firmie pracować i nie przedłużyłem z nimi umowy co zaraz wytłumaczę. Firma jest nawet OK a pracowałem na Pniówku. Nie przedłużyłem z nimi umowy ponieważ dozór firmy nie reaguje na zgłaszania przez pracowników takich rzeczy jak obrażanie, grożenia itp. przez dozór kopalniany (tylko twierdzą że jesteśmy firmą i mamy spuścić głowę oraz wysłuchać jak po nas jadą). Traktują tam ludzi jak popychadła i jakby się temu dokładnie przyjrzeć to jest mobbing. Pozdro

A. Piatek
@NigdyWięcej

Znaczy to ze spierdolina

Witam, czy są przyjęcia?

uber

A ja nie narzekam.. Oczywiście dozór ma swoje za uszami. Generalnie można wyciągnąć pow 3,5 k na rękę plus wekendy. praca w gkt. kartki 15 zl. reguralnie płącą

pniówek
@uber

z 3 czerwonymi czwórka z przodu

Dozór

Jaki prezes , taki dozór !!!! Pracując w oddziale szybowym na Makoszowach , chodził z kajecikiem i udawał że pracuje a konkretne roboty wykonywali inni . Swój zawsze znajdzie swego .

Gucio

nie polecam tam rządzą emeryci jak już przyjdzie jakiś młody pracownik to ma przerąbane kasa tez (usunięte przez administratora)szkoda zdrowia do tej firmy nie polecam Moje sugestie dla Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o.: wiecej przyjmować młodych ludzi a nie (usunięte przez administratora) emerytów i szczygarowie tez poraszka Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie przyjmować emerytów tylko młode zespoły i normalnych szczygarów bo ci ludzie nic niewiedzą

Zostaw merytoryczną opinię o Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o.