Zaklad Inzynierii Drogowej

Opinie o Zaklad Inzynierii Drogowej

operator

niepolecam totalny (usunięte przez moderatora) i zmuszanie do roboty poprzes grozenie w ruzny sposub nieplacenie w terminie wynagrodzenia byle by szef i jego synus rozbijali sie nowymi furami a ludzie dla nih to debile dauny itd wogule dziwie sie ze ktos im jeszcze zleca robote (usunięte przez moderatora)

Zostaw opinię o Zaklad Inzynierii Drogowej - Ruda Śląska

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zaklad Inzynierii Drogowej