Stalmed Sp. z o.o.

NIP: 5223033364 REGON: 361985594 KRS: 0000566468

Adres: Aleja Józefa Piłsudskiego 92/DAMM2 lok. 114, 41-303 Dąbrowa Górnicza

Opinie o Stalmed Sp. z o.o.

Co jaki czas w Stalmed Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Pracownik Nowy wpis

Nigdy, to rzadkość

Szczery

Kierownik nie stosuje się zasad BHP oraz higieny. Niejednokrotnie zostawiał po sobie bałagan oraz nie dba o zaplecze sanitarne zakładu. Wobec pracowników zachowuje się w sposób arogancki oraz z wyraźna wyższością, mimo tego, że jest to osoba zatrudniona jako tzw. „Pociotek”. Na miejscu właściciela firmy zweryfikowałbym to w jaki sposób kierownik odnosi się do personelu. Mam wrażenie, ze bywa pod wpływem środków odurzających.

4hdmi
@Szczery

Pociotek na remoncie nie potrafił wody ogarnąć o reszcie nie wspomnę. Gdyby nie tata w zarządzie to pewnie już dawno by tam nie pracował

Przemuś Nowy wpis
@Szczery

Witam, pracowałem tam nie długo,głównie na remontach,z braku pracy po prostu dostałem propozycję czy chce pracować na brygadzie , więc się zgodziłem.Trafiłem na brygadę B do Krystiana o ile się nie mylę tak miał na imię,Krystian był spoko tolerował moje występki gejowskie i to że jestem cieplutki,mimo tego nie ubliżał mi wiedząc o moich zapędach w stronę męską,nic nie mowił.Jeśli chodzi o pracę no to nie było źle praca jak każda inna ,jedyny mankament był taki że każdy się kąpał osobno ,a szkoda.

dbd

dają ogloszenie m.w co 3 miesiące że niby płaca dobra a po tych 3 miesiącach przeważnie nie przedużają umowy i przyjmują na nowo ZERO STABILNEJ PRACY firma drucik@kogucik zastanów sie zaczym sie zatrudnisz

Uklep
@dbd

Ja jako pracownik od ponad przedstawionych 3 miesięcy dalej pracuje w firmie pomimo mojej odporności na ,,wiedzę” dostałem ostrzeżenie o możliwości mojego zwolnienia ale i wyłącznie z mojego zlekceważenia . jeżeli pracuje się 3msc to podstawowa wiedza Obslugi , nazw taśm i ich elementów powinna być a nie jest to ciężkie , po ostrzeżeniu wziąłem się za nadrobienie zaległości , wraz z pomocą brygadzisty i kolegów z pracy ? trochę zainteresowania i podstawa opanowana i dalej pracuje . Jeżeli ma się tok myślenie jak ja na początku żeby odbekac 8h i do domu to nie można się spodziewać ze ,,pustaka” firma będzie trzymać bo praca ta nie jest tylko fizyczna ale i logistyczna na łopatę każdy się nada . Ewidentnie musiałeś być za tępy na ta prace oraz wiedzę . Jeszcze dodam pomimo podkniec bądź czegoś niewiedząc nikt cię nie skreśla ani brygadzista ani kierownik , każdy dostaje szanse nauczenia się oraz pomoc od współpracowników .

Hahaha
@Uklep

Tępy to jest kierownik od remontu, myśli że jest fachowcem a nie umie praktycznie nic, mniemanie o sobie wysokie a ten tępy pajac robi tam bo pociotekiem jest,w każdej innej firmie kariery nie zrobi. I chyba jest ciepły bo widziałem jak patrzy na pracownikow

Wołodia Nowy wpis
@Hahaha

Nie praktycznie nic,tylko NIC

Nie zgodzę się z większością negatywnych komentarzy . Jestem pracownikiem firmy Stalmed i nie mogę powiedzieć złego słowa. Pieniądze są zawsze na czas i tyle ile powinno nigdy nie ma żadnych niedomówień. Co do pracy też nie mam żadnych zastrzeżeń , praca nie jest najcięższa i nikt nad głową z batem nie stoi. Pracujesz swoim tempem i nikt Ci złego nie powie jak przykładasz się do tego co robisz i robisz to z głową. Co do zarządu firmy też nie wiem skąd wy bierzecie te komentarze z prezesami nigdy nie ma żadnego problemu . Potrzebujesz coś załatwić i przeważnie na drugi dzień masz to o co prosiłeś . A kierownik ? Sympatyczny gość który zawsze stawi się za pracownikiem i jak tylko może to zawsze pomoże pracownikami .

Aleksandra

A długo tu pracujesz? Zastanawiam się skąd w takim razie te negatywne opinie, czy pracownicy nie mają dobrych relacji między sobą i zarządem?

Wołodia
@Aleksandra

Nie będzie przecież taty oczerniał.

@Wołodia

Taty? Czemu takie coś sugerujesz?

Wołodia
@Dominika

Wszystkie pozytywne komentarze na GoWork pisze jeden z synow prezesów

Robercik

Czy to prawda, że ta firma jest przyjazna dla mniejszości seksualnych? Chętnie bym się tam przyjął, ale obawiam się, że nie będę tolerowany

Fabrisso
@Robercik

Tak,Kierownik od remontów należy do mniejszości seksualnych

Demsi

Hej Macie tam przyjęcia bo Szukam pracy!!! Ile tam się da zarobić nam kurs na wózek widłowy tylko nie mam Udt dajcie namiary na firmę

UDT
@Demsi

Nie masz UDT to nie masz papierów

stary

nie zgadzam sie ze firma stalmed to krzak , zgadza sie ze jak odszedl prezes (usunięte przez administratora) to sie zmienilo na nie korzysc ,ale jednak płaca w terminie ( z lekkim opóznieniem ) i to ważne a mogli wziąć kase za kowit n i nas (usunięte przez administratora)

Krzak
@stary

Kapitał zakładowy 5 tyś zł jak podaje KRS. Więc jest to firma krzak.

Gangbang

Chula jeszcze ta firma czy kaszana. Słyszałem że pozwalniali ludzi i nie ma komu robić.

@Gangbang

Poważnie? A z jakiego powodu mieliby ludzi zwalniać?

Paetz
@Dominika

Musieli bo kilka osób dostało 5 letni zakaz wjazdu na teren huty.

Grzegorz

Macie teraz normalnie płacone za nadgodziny? Zdecydowana większość twierdzi, że te nadgodziny nie są dodatkowo płatne, ale może coś się zmieniło w przeciągu ostatnich kilku miesięcy pod tym względem. To jak jest obecnie z tymi nadgodzinami, wie ktoś?

Kompetentny pracownik
@Grzegorz

Tak nadgodziny są płacone więcej niż wychodzi dniowka, tak samo jak wsparcie chłopaków z firmy będących na stalowni . Dniówka grafikowa to coś koło 120/130zl Nadgodziny wychodzą 160zl A pobyt na stalowni czy nadgodziny czy grafikowa dniówka tam spędzona to 200zl

@Kompetentny pracownik

A czemu za stalownie aż tyle więcej płacą? Gorsze warunki?

3D
@Dominika

Więcej pracy i ta praca jest przy czyszczeniu przemysłowym z wapna.

Teresa
@3D

Aaa, rozumiem w takim razie.. a premie za tak trudne warunki są, czy nie ma na co liczyć?

3D
@Teresa

Premia... Kiedy ostatni raz miałem Cię w rękach. Pracując tam zapomniałem co to słowo znaczy.

Czy Stalmed Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Haha

Firmy nie stać na takie frykasy, a przynajmniej oficjalnie.

Czarnoskóry rozbieracz metali.

Witam, czy ja jako czarnoskóry mężczyzna mógłbym liczyć na jakieś benefity w tej firmie? Czy w razie ewentualnego zatrudnienia mogę liczyć na godziwą pensje czy raczej głodówka będzie wpisana w koszta? Pozdrawiam Mokkebe.

Dudu

Witam jestem byłym pracownikiem firmy , Chciałem zanegować większość negatywnych komentarzy . -Firma zapewnia pełne zaopatrzenie w zakresie BHP , - Wynagrodzenie adekwatne do pracy oraz zawsze na czas . - Nadgodziny są płatne dodatkowo - Kierownik wyrozumiały , pomocny oraz jak trzeba stanowczy przy czym zawsze z pozytywnym nastawieniem i uśmiechem na twarzy . Jako pracownik w potrzebie czegoś załatwienia nie spotkałem się z olaniem , jeżeli była tylko możliwość to co potrzebowałeś załatwiłeś/dogadałes się - Praca fizyczna lecz nie ciężka większości dniówek spokojne prace, sprzątanie taśm itp. W przypadku gorszego dnia nikt nie stoi jak kat każąc pracować zawsze da się dogadać z kolegami z brygady . Nie powiem bywały ciężkie ,,(usunięte przez administratora)” ale ta kwestia jest odświętna i zazwyczaj spowodowana poprzez awarie urządzenia . - Na zmianach zawsze pozytywna atmosfera czy u siebie na brygadzie bądź na gościnych występach na innej. Niestety pewna sytuacja spowodowała ze nie mogę dalej pracować w firmie lecz z czystym sumieniem mogę polecić tam prace .

Dddaaaaa

Znam. Tego pana p to jest. Jakes nie porozumienie ze firma to toleruje

@Dddaaaaa

Niczego z tego raczej nie da się konkretnego wywnioskować. Może napiszesz to jakoś bardziej przystępnie? O co chodzi z tym tolerowaniem?

Gibky

Szkoda czasu ,szkoda wszystkiego , poniżanie,bicie ludzi ,wymuszanie,chcesz wolne które ci się należy ,nie dostaniesz,masakra jakaś i porażka.Nie ma podwyżek ,jesteś w 4 na brygadzie to za nich zapierdalasz,po 2 siedzi,leży i pierdzą w stołek

Sleeping man

Wychodzę z założenia, że niektóre osoby zwolnione dyscyplinarnie z naszej firmy chcą wylać wiadro pomyj na niektórych przełożonych. Pracuję w tej firmie już drugi rok, początki rzeczywiście nie były różowe, jednak od ponad roku firma zdecydowanie działa na plus. Prezesi sprawnie starają się załatwiać wszelkie sprawy pracowników w postaci zaświadczeń i tym podobnych. Kierownik sortowni spieku jest wymagający jednak tylko w taki sposób może osiągnąć zamierzone cele. Dzięki jego poświęceniu pracownicy są zaopatrywani na bieżąco w podstawowe środki ochrony indywidualnej, gdzie na początku mojej pracy było z tym krucho. Praca, fakt jest ciężka, fizyczna, jednak każdy wie na co się pisze i jest z góry informowany o rodzaju pracy, którą będzie wykonywał. Wypłaty na czas i nie są najgorsze. Jeśli ktoś nie przychodzi do pracy, bo zachlał , to wiadomo, że nikt go za takie zachowanie nie będzie głaskał po głowie. A większość negatywnych opinii poniżej, jest właśnie wystawiana przez takie osoby... Informacja do spioha: Nie sądzisz że podszywanie się pod inne osoby jest nieco dziecinne?

P.N.C.
@Sleeping man

Większej bujdy nie czytałem.Skoro wszystko jest tak ładnie to dlaczego nie ma normalnie płatnych nadgodzin, wczasy pod gruszą? "Kierownik" wymagający bo boi się o posadę.Najpierw zwalnianie ludzi bo piją, nie przychodzą do pracy, brak kompetencji a po czasie cud każdy wraca i najlepszy pracownik.A wszystko dlatego że nikt normalny nie będzie tam pracować w takich warunkach. Może i w jakimś stopniu zaplecze sanitarne jest zapewnione ale do normalnej funkcjonalności tej firmie sporo brakuje...

Robert

Czy oni oczekują ukończonej matury od kandydatów ?

XxX
@Robert

Jakiej matury?Jak pseudo kierownik jest po podstawówce.Biorą każdego jak leci byle byś (usunięte przez administratora)i dziękował że tam pracujesz.

Przemysław
@XxX

Pracowałeś w Stalmed skoro masz taką wiedzę na temat wykształcenia pracowników i kierownictwa? Jeśli tak, to co możesz mi powiedzieć na temat wysokości wynagrodzenia w tej firmie? Da się tu dobrze zarobić?

XxX
@Przemysław

Zarobki?2800 i umowa zlecenie(jak się sprawdzisz to może o pracę) także sam sobie odpowiedz.Nadgodziny jakie byś nie robił płatne goła dniówka.Brak dodatku zmianowego i tak dalej i tak dalej

Druh-boruch
@Robert

Kierownik nie ma wykształcenia, jemu wystarczy CHŁOPSKI ROZUM.

Spioh

(usunięte przez administratora)Wyplaty średnie,nadgodziny płatne jak za zwykłą dniówkę (8h swoja dniowka i 8 nastepna) czyli 16h :/ żeby zarobić to byś musiał tam zamieszkac.Brak kartek na stolowke,ubrania po starych pracownikach,brudne dziurawe (w sytuacji pandemii bardzo higieniczne).Wywierana jest presja,rób jak najwięcej a zarobisz,guzik prawda bo i tak znajda powod żeby z wypłaty uciąć i do swojej kieszonki dać.Towarzystwa wzajemnej adoracji firma rodzinna,ściąganie znajomych którzy są nietykalni i bez zarzutów...Umowy porażka zlecenie a jak zasluzysz to o prace.Kierownik niszczy psychicznie i wprowadza swoje zasady.Smieszne kary za NN przekraczające stawkę za dzień pracy,potrącenia za wszystko co się da bo nie możesz zarabiać więcej od niego.Przyjmowanie starych pracowników których zwolniono,śmiech na sali.Nie polecam chyba ze ktoś lubi takie warunki :)

Toronto

2 miesiące roboty i zwalniają na siłe szukając dziury w całym :P nie polecam, nie ma gorszych warunków niż tam.

Nouveo

Witam Warto się tam zatrudnić na czyszczeniu przemysłowym? Pozdrawiam

Napiętnowany

Witam,chciałbym się odnieść do komentarzy poniżej napisanych.Wszystkie wypowiedzi są prawdziwe,mydlenie oczu,czarne dniówki,brak szacunku,zwykły pracownik przyjęty dostaje 2.800.Jesli masz uprawnienia z tego co mi wiadomo to ponad 3i pół tysiąca zarobisz.Brygadzisci mają 3.200 .Jeśli są nadgodziny to tak samo płacone ,jak dniówki.Odziez nie jest nowa dla rekruta ,tylko prana po byłych pracownikach,dziurawa itp.Zapylenie okropne,brak odpylania,o sprzęt pracowniczy trzeba się prosić typu,łopaty,latarki,maski które mało kosztują tak zwane pylowki również.Po zakończeniu pracy wychodzi się generalnie jak górnik z kopalni.Umowa o pracę po 3 miesiącach ,jeśli im spasujesz zostaniesz.Kolejna sprawą jest przyjmowanie byłych pracowników 10krotnie lub lepiej.Nie polecam tej foremki,brak dodatków nocnych,kartek na stołówkę,a o szkodliwym można zapomnieć.Zglaszanie jakichkolwiek problemów do kierownika są takie jak byś gadał do ściany.Oszczednosc na wszystkim.Jeden plus jest ,na 8 godzin pracy 4 można siedzieć w zależności od pracy.Ludzie odchodzą sami,ponieważ zostali (usunięte przez administratora) ,biorą jak powyżej napisałem byłych pracowników.Ci co mają honor jeśli wiedzą co to znaczy,już nie wrócą.TYLE NA TEN TEMAT!

Zostaw merytoryczną opinię o Stalmed Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Stalmed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalmed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalmed Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stalmed Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stalmed Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stalmed Sp. z o.o.