Opinie o GTX Service Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie GTX Service Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GTX Service Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GTX Service Sp. z o.o. w Warszawa

Dzień dobry, zastanawiający dla mnie jest ten długoletni brak opinii. widziałem ofertę sprzed kilku miesięcy dla specjalisty ds. certyfikacji. Widniał w niej dopisek, że mile widziany byłby status studenta oraz znajomość angielskiego. Akurat te warunki spełniam. Nie wiecie czy ktoś taki nie będzie jeszcze potrzebny?

Barbara

Czy GTX Service oczekuje od swoich potencjalnych pracowników wcześniejszego doświadczenia w podobnej branży? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź!

M Nowy wpis
@Barbara

Do zbierania zamówień i innych spraw nie oczekują żadnego doświadczenia wiedzy itd

Wanda Nowy wpis
@M

Czyli w takim razie każdy zainteresowany może dostać pracę w GTX Service? Czy jednak są jakieś minimalne wymagania względem kandydatów na pracowników firmy?

Była pracownica Nowy wpis
@M

Nie oferują też normalnej umowy o pracę tylko jakieś szemrane umowy zlecenia albo agencyjne umowy o pracę. Panuje (usunięte przez administratora) tuszowanie prób samobójczych pracowników oraz zastępowanie pracowników po studiach pracownikami z Ukrainy, bo są tańsi

Stanisław

Odesłali mi młot udarowy nie naprawiony. Do tego podmienili kabel 230 v na nie sprawny. Odpisali że nic na ten tema im nie wiadomo. Maja pecha bo zawsze wykonuje dokumentacje przed sodową w formie audio, videio, korespondencja smsi mail. Pozew już leży w sadzie.

Mrozu

Mam z nimi podobny problem reklamacja nie uwzględniona wiertarka 2 lata gwarancji. Odpisali że naprawa płatna tylko. Odesłali mi wiertarkę nie naprawioną i ukradli komplet wierteł ! Odpisali że wierteł nie było co jest kłamstwem z ich strony

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. Administracji i Obsługi Klienta oferowane przez firmę GTX Service Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Jurek

Mnie osobiście GTX Service okradła z dobrych części w urządzeniu podmieniając na niesprawne . Takie jest moje doświadczenie z tymi (usunięte przez administratora). Oczywiście sprzęt wrócił nie naprawiony w stanie pogorszonym.

Brąz

Wynagrodzenie uwarunkowane od ilości napraw, premia uznaniowa nieokreślona zależna od ogólnego wyniku, który sprawia iż żyjesz w wyścigu szczurów. Walki o lepsze naprawy z racji punktacji urządzeń i twojej normy do zrobienia,brak dofinansowania do wczasów, nie ma 13, za to masz dodatek do Multisport i bilety do kina. Kupić bardziej się opłaca w leroyu niż jako pracownik bo tam kupisz taniej. Umowę na stałe bardzo ciężko dostać. Kilka osób na dziale taką ma. Zero szkoleń i rozwijania umiejętności pracownika. Nawet po 10 latach niektórzy nie zarobią 4 tys, przykre bo nie widać perspektywy na dłuższą współpracę

Zostaw merytoryczną opinię o GTX Service Sp. z o.o. - Warszawa

GTX Service Sp. z o.o.