Opinie o GTX Service Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie GTX Service Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GTX Service Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GTX Service Sp. z o.o. w Warszawa

baner wywiady
Administrator Nowy wpis

Podobno pracując w firmie GTX Service Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 4100 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Barbara

Czy GTX Service oczekuje od swoich potencjalnych pracowników wcześniejszego doświadczenia w podobnej branży? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź!

M Nowy wpis
Były pracownik
@Barbara

Do zbierania zamówień i innych spraw nie oczekują żadnego doświadczenia wiedzy itd

Wanda Nowy wpis
@M

Czyli w takim razie każdy zainteresowany może dostać pracę w GTX Service? Czy jednak są jakieś minimalne wymagania względem kandydatów na pracowników firmy?

Była pracownica Nowy wpis
Były pracownik
@M

Nie oferują też normalnej umowy o pracę tylko jakieś szemrane umowy zlecenia albo agencyjne umowy o pracę. Panuje (usunięte przez administratora) tuszowanie prób samobójczych pracowników oraz zastępowanie pracowników po studiach pracownikami z Ukrainy, bo są tańsi

Stanisław

Odesłali mi młot udarowy nie naprawiony. Do tego podmienili kabel 230 v na nie sprawny. Odpisali że nic na ten tema im nie wiadomo. Maja pecha bo zawsze wykonuje dokumentacje przed sodową w formie audio, videio, korespondencja smsi mail. Pozew już leży w sadzie.

Mrozu

Mam z nimi podobny problem reklamacja nie uwzględniona wiertarka 2 lata gwarancji. Odpisali że naprawa płatna tylko. Odesłali mi wiertarkę nie naprawioną i ukradli komplet wierteł ! Odpisali że wierteł nie było co jest kłamstwem z ich strony

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. Administracji i Obsługi Klienta z jęz. czeskim oferowane przez firmę GTX Service Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Aplikant Adwokacki do Kancelarii Adwokackiej
Warszawa
Kancelaria Prawna Pasternak Legal
Wyślij CV
logo firmy Aplikant adwokacki / radcowski (1-2 rok)
Warszawa
Jabłoński Koźmiński Kancelaria Adwokata i Radcy Prawnego Spółka Partnerska
Wyślij CV
logo firmy Lekarze Specjaliści
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(159 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Jurek

Mnie osobiście GTX Service okradła z dobrych części w urządzeniu podmieniając na niesprawne . Takie jest moje doświadczenie z tymi (usunięte przez administratora). Oczywiście sprzęt wrócił nie naprawiony w stanie pogorszonym.

Brąz

Wynagrodzenie uwarunkowane od ilości napraw, premia uznaniowa nieokreślona zależna od ogólnego wyniku, który sprawia iż żyjesz w wyścigu szczurów. Walki o lepsze naprawy z racji punktacji urządzeń i twojej normy do zrobienia,brak dofinansowania do wczasów, nie ma 13, za to masz dodatek do Multisport i bilety do kina. Kupić bardziej się opłaca w leroyu niż jako pracownik bo tam kupisz taniej. Umowę na stałe bardzo ciężko dostać. Kilka osób na dziale taką ma. Zero szkoleń i rozwijania umiejętności pracownika. Nawet po 10 latach niektórzy nie zarobią 4 tys, przykre bo nie widać perspektywy na dłuższą współpracę

Administrator

Uważasz, że w firmie GTX Service Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa potrzebne są jakieś zmiany? A może wszystko działa w niej idealnie i nie trzeba wprowadzać żadnych zmian? Dodaj komentarz i pomóż temu pracodawcy stać się lepszym.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o GTX Service Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

GTX Service Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pograniczna 2/4
    02-285 Warszawa
  • NIP: 5222854277 REGON: 141007429 KRS: 0000283517
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
GTX Service Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii