Opinie o GTX Service Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie GTX Service Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GTX Service Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GTX Service Sp. z o.o. w Warszawa

Zygi Nowy wpis
Inne

O atmosferze by sie ktoś wypowiedział może? jest dla mnie bardzo ważna a tutaj komentarzy od lat nie widać. Nie ma jakiegoś specjalnego wyścigu szczurów i pracuje sie spokojnie?

Barbara
Inne

Czy GTX Service oczekuje od swoich potencjalnych pracowników wcześniejszego doświadczenia w podobnej branży? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź!

M Nowy wpis
Były pracownik
@Barbara

Do zbierania zamówień i innych spraw nie oczekują żadnego doświadczenia wiedzy itd

Wanda Nowy wpis
Inne
@M

Czyli w takim razie każdy zainteresowany może dostać pracę w GTX Service? Czy jednak są jakieś minimalne wymagania względem kandydatów na pracowników firmy?

Była pracownica Nowy wpis
Były pracownik
@M

Nie oferują też normalnej umowy o pracę tylko jakieś szemrane umowy zlecenia albo agencyjne umowy o pracę. Panuje (usunięte przez administratora) tuszowanie prób samobójczych pracowników oraz zastępowanie pracowników po studiach pracownikami z Ukrainy, bo są tańsi

Stanisław

Odesłali mi młot udarowy nie naprawiony. Do tego podmienili kabel 230 v na nie sprawny. Odpisali że nic na ten tema im nie wiadomo. Maja pecha bo zawsze wykonuje dokumentacje przed sodową w formie audio, videio, korespondencja smsi mail. Pozew już leży w sadzie.

Mrozu

Mam z nimi podobny problem reklamacja nie uwzględniona wiertarka 2 lata gwarancji. Odpisali że naprawa płatna tylko. Odesłali mi wiertarkę nie naprawioną i ukradli komplet wierteł ! Odpisali że wierteł nie było co jest kłamstwem z ich strony

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. Administracji i Obsługi Klienta oferowane przez firmę GTX Service Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Łódź
SUM Poland Sp. z o.o.
(29 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
(273 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
(31 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Jurek

Mnie osobiście GTX Service okradła z dobrych części w urządzeniu podmieniając na niesprawne . Takie jest moje doświadczenie z tymi (usunięte przez administratora). Oczywiście sprzęt wrócił nie naprawiony w stanie pogorszonym.

Brąz

Wynagrodzenie uwarunkowane od ilości napraw, premia uznaniowa nieokreślona zależna od ogólnego wyniku, który sprawia iż żyjesz w wyścigu szczurów. Walki o lepsze naprawy z racji punktacji urządzeń i twojej normy do zrobienia,brak dofinansowania do wczasów, nie ma 13, za to masz dodatek do Multisport i bilety do kina. Kupić bardziej się opłaca w leroyu niż jako pracownik bo tam kupisz taniej. Umowę na stałe bardzo ciężko dostać. Kilka osób na dziale taką ma. Zero szkoleń i rozwijania umiejętności pracownika. Nawet po 10 latach niektórzy nie zarobią 4 tys, przykre bo nie widać perspektywy na dłuższą współpracę

Zostaw merytoryczną opinię o GTX Service Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
GTX Service Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Pograniczna 2/4
    02-285 Warszawa
  • NIP: 5222854277 REGON: 141007429 KRS: 0000283517
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
GTX Service Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii