Opinie o GTX Service Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie GTX Service Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GTX Service Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GTX Service Sp. z o.o. w Warszawa

Zygi Nowy wpis
Inne

O atmosferze by sie ktoś wypowiedział może? jest dla mnie bardzo ważna a tutaj komentarzy od lat nie widać. Nie ma jakiegoś specjalnego wyścigu szczurów i pracuje sie spokojnie?

Barbara
Inne

Czy GTX Service oczekuje od swoich potencjalnych pracowników wcześniejszego doświadczenia w podobnej branży? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź!

M Nowy wpis
@Barbara

Do zbierania zamówień i innych spraw nie oczekują żadnego doświadczenia wiedzy itd

Wanda Nowy wpis
@M

Czyli w takim razie każdy zainteresowany może dostać pracę w GTX Service? Czy jednak są jakieś minimalne wymagania względem kandydatów na pracowników firmy?

Była pracownica Nowy wpis
@M

Nie oferują też normalnej umowy o pracę tylko jakieś szemrane umowy zlecenia albo agencyjne umowy o pracę. Panuje (usunięte przez administratora) tuszowanie prób samobójczych pracowników oraz zastępowanie pracowników po studiach pracownikami z Ukrainy, bo są tańsi

Stanisław

Odesłali mi młot udarowy nie naprawiony. Do tego podmienili kabel 230 v na nie sprawny. Odpisali że nic na ten tema im nie wiadomo. Maja pecha bo zawsze wykonuje dokumentacje przed sodową w formie audio, videio, korespondencja smsi mail. Pozew już leży w sadzie.

Mrozu

Mam z nimi podobny problem reklamacja nie uwzględniona wiertarka 2 lata gwarancji. Odpisali że naprawa płatna tylko. Odesłali mi wiertarkę nie naprawioną i ukradli komplet wierteł ! Odpisali że wierteł nie było co jest kłamstwem z ich strony

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. Administracji i Obsługi Klienta oferowane przez firmę GTX Service Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Łódź
SUM Poland Sp. z o.o.
(29 opinii)
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
(273 opinii)
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
(31 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Jurek

Mnie osobiście GTX Service okradła z dobrych części w urządzeniu podmieniając na niesprawne . Takie jest moje doświadczenie z tymi (usunięte przez administratora). Oczywiście sprzęt wrócił nie naprawiony w stanie pogorszonym.

Brąz

Wynagrodzenie uwarunkowane od ilości napraw, premia uznaniowa nieokreślona zależna od ogólnego wyniku, który sprawia iż żyjesz w wyścigu szczurów. Walki o lepsze naprawy z racji punktacji urządzeń i twojej normy do zrobienia,brak dofinansowania do wczasów, nie ma 13, za to masz dodatek do Multisport i bilety do kina. Kupić bardziej się opłaca w leroyu niż jako pracownik bo tam kupisz taniej. Umowę na stałe bardzo ciężko dostać. Kilka osób na dziale taką ma. Zero szkoleń i rozwijania umiejętności pracownika. Nawet po 10 latach niektórzy nie zarobią 4 tys, przykre bo nie widać perspektywy na dłuższą współpracę

Zostaw merytoryczną opinię o GTX Service Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie