Opinie o GTX POLAND Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy GTX POLAND Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GTX POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GTX POLAND Sp. z o.o. w Warszawa

Ciekawe jak długo ten wpis będzie widoczny. Lada moment będą pozytywne wpisy przyjaciół żeby zatuszować sprawę. Mam nadzieję że GoWork tego nie skasuje. Niech ludzie widzą jak tutaj załatwia się pracowników.

Może i prawda tylko szkoda że każdy mocny anonimowo i takim wpisem robi koło (usunięte przez administratora) innym pracownika

Wolny słuchacz

Kto Cie trzyma? Skoro masz tak źle to się zwolnij... I Ty bedzisz zadowolony i firma bo nie będzie cichego buntownika

Jimmy Fitzsimmons

Trzeba umieć rozróżnić upominanie się o swoje od zwyczajnej roszczeniowości. Skoro chore dziecko, czemu nie art. 188 KP, tylko UŻ? Zasady przyznawania bonusu były jasne, zakomunikowane przez zarząd przy okazji ostatniego "przelewu niespodzianki". Każdy wiedział jakie są zasady przyznawania premii za dyspozycyjność - dyspozycyjność :-) Zero niespodzianek. Prosty deal. Simple science. Jeszcze ten ton "Gdzie moje 500 brutto???!!!". Przypominam autorowi, to nie program 500+, to się nie należy, to jest przyznawane za systematykę i włożoną pracę w tym trudnym okresie. Życzę powodzenia w utrzymaniu frekwencji w czerwcu - również jest szansa na bonus. A znając wilki z handlowego, pewnie znowu będą mieli podejście typu: potrzymaj mi piwo i patrz jak sprzedaję narzędzia :-)

Zwolnij się
@Wolny słuchacz

Gdy ktoś wyraża chęć zmiany działu słyszy: zwolnij się

Fakt brygadziści i kierownictwo magazynu to żenada i ludzie opowiadający bajki jak to nie będzie super.

Kierownicy po technikach i zaw

Brak wykształconych ludzi jako brygadziści i kierownicy zmian. Osoby po studiach pracują na taśmie/ wydają towar a siedzą sobie wygodnie kierownicy zmian po zawodówkach.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w TOPEX, Sp. Z.O.O?

HR

Wszystkie umowy zawierane są u nas zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy. Zaczynamy umową na okres próbny (3 miesiące), następnie przeważnie roczna umowa na czas określony, potem umowa na czas nieokreślony. Mogą się również zdarzyć odstępstwa od tej reguły.

Załadunki
@HR

Nie jest to prawda. Umowę o pracę na czas nieokreślony dostają osoby tuszujące (usunięte przez administratora) w Magazynie, oraz rodziny - szwagry, ciocie i synkowie Kierowników magazynu. Pracownicy niespokrewnieni z kierownictwem są po roku i 3 miesiącach są zwalniani.

Po 3 latach umowa na czas okre
@HR

Z pracownikami Grupy Topex są zawierane umowy śmieciowe, a dopiero po wielu latach umów zlecenia jest umowa o pracę na 3 lata.

Firma po znajomości.

Wszystkie dobre stanowiska pracy są po znajomości. Osoba spoza układu rodzinno-finansowego może co najwyżej pracować na magazynie w 30 C w lato i -5 w zimie. Kumoterstwo, kolesiostwo i nepotyzm.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TOPEX, Sp. Z.O.O? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
M.B.

Witam, Czy jest jakiś wakat na magazynie? W jaki sposób można się dostać do Państwa firmy? Pozdrawiam

@M.B.

Obecnie nie poszukujemy pracowników do Magazynu. Nasze aktualne ogłoszenia rekrutacyjne znajdzie Pan na pracuj.pl lub naszej stronie internetowej. Zapraszamy do śledzenia ogłoszeń i aplikowania.

Anton
@HR

Firma nie poszukuje pracowników do magazynu, bo w zamian za łapówki przyjmuje pracowników z Ukrainy na czarno oraz z agencji pracy, zmuszając ludzi do pracy na umowy śmieciowe.

Praca po znajomości
@M.B.

Przez wiele lat firma nie publikowala ogłoszeń o pracę w internecie czy prasie. Kierownik zapraszał dzieci znajomych i bez umowy i przeszkolenia wprowadzał na magazyn. Po czym się okazywało, że np. pracownik chciał pracować legalnie to dostawał umowę zlecenie. W innym przypadku kwitła praca na czarno, pieniądze pod stołem.

PiotrO.

Dzień dobry. Czy wakat na woj. ślaski na stan.PH jest aktualny?? Wakat pojawił sie na pracuj.pl 09.12.2020. Prosze o odpowiedz.

@PiotrO.

Tak, oferta jest aktualna.

Piotr O.
@HR

Na ten wakat sa poszukiawane tylko i wył osoby z woj.śląskiego??

Piotr O.

W jaki sposób mozna wysłac swoje CV?? Tylko poprzez pracuj.pl?? Pozdrawiam

Kierownik
@Piotr O.

Wystarczy na pracuj pl bez Łomu a sorry złomu a wszyscy będą zadowoleni :)

Była pracownik z Katowic
@PiotrO.

W firmie panuje (usunięte przez administratora) przemoc fizyczna, firma stawia na pracowników z Ukrainy i Gruzji oraz Białorusi dając im umowy o dzieło, albo pracuja bez umów.

Katowice- pracownik ds. admini
@PiotrO.

Nie polecam, na Śląsku firma ścięła wynagrodzenia o 20%, ze względu na przestoje. Wypłacane postojowe.

Czy pracownicy w TOPEX, Sp. Z.O.O dogadują się między sobą?

HR

Jak najbardziej. Naszą mocną stroną są pozytywne relacje między pracownikami i dobra atmosfera pracy.

Była pracownica

Nie, zupełnie. Są sfrustrowani, że przez wiele lat nie ma możliwości awansu wewnętrznego, w firmie panuje (usunięte przez administratora) i nepotyzm, co więcej zwalnia się ludzi po studiach i zastępuje tanią siłą roboczą z Ukrainy. Tuszuje się próby samobójcze. Nie przestrzega się prawa pracy.

Była pracownica pakowni
@HR

Pracownicy wobec siebie stosują mowę nienawiści, krzyczą na siebie i wyzywają się.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

HR

Warunki zatrudnienia dostosowywane są każdorazowo do specyfiki pracy na danym stanowisku. Preferujemy umowy o pracę, z 3 miesięcznym okresem próbnym. Wśród oferowanych przez nas benefitów znajduje się m.in. prywatna opieka medyczna oraz pakiet świadczeń socjalnych.

mixx

Pracował ktoś jako Młodszy Specjalista Kontroli Jakości w Warszawie i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

@mixx

Praca w tym dziale jest stabilna i odbywa się w przyjaznej atmosferze. Kwestia zarobków omawiana jest na spotkaniu rekrutacyjnym i podczas składania oferty zatrudnienia. Zapraszamy do złożenia swojego CV.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie TOPEX, Sp. Z.O.O?

HR

To zależy w jakim dziale. Np. w magazynie jest praca na 2 zmiany. W pozostałych działach różnie, niektórzy mają zadaniowy czas pracy.

j23
@HR

Jakie zmiany godzinowe są na magazynie?

@j23

Zmiany są następujące: 6.00-14.00, 14.00 - 22.00, 22.00 - 6.00

j23

Jakie godziny pracy są na magazynie?

@j23

Obecnie nasz Magazyn pracuje w systemie 3-zmianowym, z polgodzinna przerwa pomiędzy poszczególnymi zmianami.

Jak firma ma sobie radzić skoro Polska to kraj mlekiem i miodem płynąca... Nikt nie chce pracować a pieniądze każdy by chciał liczyć.... Brak Polaków do pracy to chwała ze póki co są Ci koledzy ze Wschodu....

Ktoś

No poniosło cie trochę. Wsi koledzy mają was gdzieś. Robią bo im płacicie więcej

Nie narzekać inni mają gorzej... Firma wyjdzie na prostą to na pewno swoim pracownikom dołoży...

Gratuluje, daliście ludziom bezpłatny urlop bo wam dotacja przepadnie. W zapian za to ściągnęliście sobie obcokrajowców do pracy. Jesteście beznadziejni i nie szanujecie ludzi

Gosc

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Jakie pytania a może zadania..

Małgorzata HR
@Gosc

Podczas spotkania zadajemy pytania dotyczące dotychczasowych doświadczeń zawodowych kandydata, jak i również aspektów dotyczących wiedzy, motywacji, kompetencji.

Pracownik GTX

Firma dobrze płaci, słucha opinii pracowników. To fakt wdraża tylko te rozsądne. :) Jest cała masa przykładów awansów wewnatrz organizacji. Moim zdaniem za długo pracujesz w jednym miejscu. Psujesz atmosferę reszcie. Ja tez mam dosyć już destruktorów. Proszę daj szanse nam i sobie na lepszy humor i zmień robotę ..... a tym co chcą pracować daj spokój!!!! I do czego się czepiasz .... do brody ????? Chłopie .... to już ostatni etap !!!! Psychiatra da ci zwolnienie na rok!!!! Posiedź w domu i daj innym pracować :)

@Pracownik GTX

Fajnie, że pracodawca słucha sugestii pracowników i bierze pod uwagę ich opinię. Także możliwość wewnętrznego awansu jest bardzo na plus. Napisz, czy firma stawia także na rozwój zatrudnionych osób i wspiera ich szkoleniami?

Pracownik GTX
@Piotr

Firma ma plan wdrożenia dla nowego pracownika. Taka osoba dostaje opiekuna który dba o dobre wdrożenie. Szkolenia są dostępne dla wszystkich pracowników, także nowych. Nowa osoba ma odpowiednie wsparcie.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w TOPEX, Sp. Z.O.O?

gtx

Kwestia stanowiska. Znam osoby które przyszły do Firmy nie mając doświadczenia i znakomicie dawały sobie radę. Są szkolenia, pomocni współpracownicy...

Małgorzata_HR

Jak najbardziej. Dajemy szansę zdobycia doświadczenia w różnych obszarach firmy.

Karol
@Małgorzata_HR

Proszę o informację, jakie wymagania trzeba spełniać żeby zostać przyjętym do firmy TOPEX?

gtx
@Karol

Wymagania są podawane przy ogłoszeniu rekrutacji. Na różne stanowiska są różne wymagania...

Małgorzata_HR
@Karol

Karol, trzeba spełnić wymagania, które wpisane są w ogłoszeniu rekrutacyjnym. Zawsze piszemy kogo dokładnie szukamy, z jakim doświadczeniem, kompetencjami etc. Patrzymy, na ile dana osoba dopasowana jest do stanowiska, na które aplikuje.

Normalny

Nie polecam. Nie bierze się pod uwagę opinii doświadczonych pracowników, woli się zatrudniać zewnętrznych konsultantów, którzy mówią to samo co pracownicy. Najgorzej mają działy techniczne. Tam nie można się ślizgać, bardzo dużo pracy a mało ludzi do pracy, ale HRy mają inne zdanie na to.

KrasnalZPyrkatymNosem

I (usunięte przez administratora) się wylało. Kolejna afera obyczajowa.

BrodatySqiurwell
@KrasnalZPyrkatymNosem

afery rozporkowe to znak rozpoznawczy Grupy Topex

Agnieszka
@BrodatySqiurwell

O jakiej aferze piszecie? Pod aferą rozporkową rozumiem zarzuty związane z molestowaniem. Dotyczy to pracowników TOPEX, Sp. Z.O.O?

Józek
@Agnieszka

Promowanie przez łóżko nieudaczników.... dawanie wyższego stanowiska marnemu pracownikowi za to, że się sypia z "Panią Dyrektor" też zresztą marną...

Bartosz

Jeśli nawet coś nie do końca jest idealne to czy ktoś widział taką idealną firmę bo ja nie.

Przem
@Bartosz

Hehe jeden z przedstawicieli tak nie do końca mówi po polsku i pewnie to on to napisał...

Zostaw merytoryczną opinię o GTX POLAND Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w GTX POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GTX POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTX POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GTX POLAND Sp. z o.o.