Opinie o Fabryka Sypialni Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Fabryka Sypialni Sp. z o.o. sp.k., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryka Sypialni Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Sypialni Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

grazyna Nowy wpis
Klient

Nie dostarczono zamówionego towaru po 3 miesiącach oczekiwania.

Rozmowa rekrutacyjna Nowy wpis
Kandydat

Podczas rozmowy rekrutacyjnej, kierownik okazał zupełny brak profesjonalizmu. Duże opóźnienie bo około 0,5h czekania na rozmowę. Brak jakichkolwiek pytań, tylko na zasadzie "powiedz coś o sobie". A jak już zaczęłam opowiadać to kierownik siedział w telefonie(!)Poczułam się zignorowana. Już w tamtym momencie zrezygnowałam, bo kto by chciał mieć takiego szefa, który nie szanuje czyjegoś czasu. Na stronach olx i pracuj.pl co chwilę wrzucają ogłoszenie, że kogoś szukają, a to nie świadczy dobrze o firmie.

Ja Nowy wpis
@Rozmowa rekrutacyjna

Nie zgadzam się. Kierownik przez cały czas mnie słuchał, pytał, dopowiadał, cały czas był zainteresowany mną. Gdy ktoś do niego dzwonił przepraszał i odrazu zrzucał połączenie. Był bardzo miły i sympatyczny. Kiedy o czymś mu opowiadałam wyglądał na zainteresowanego. Co do czekania na rozmowę. Przyszłam 4 min wcześniej i czekałam max 3 minuty na rozpoczęcie rozmowy. Rozmawialiśmy 30 min. Co do pytania „powiedz coś o sobie”, takie pytanie usłyszysz na większości rozmów. Jest to podstawowe pytanie żeby rozeznać się czy umiesz opowiedzieć o tym kim jesteś, czym się zajmujesz, czy jesteś otwarta/otwarty. Może wystarczy nauczyć się o sobie opowiadać tak żeby zainteresować drugą osobę. Nikt nie chce pracownika który nie potrafi powiedzieć dwóch słów tylko wszystko trzeba z niego wyciągać, szczególnie do handlu. Skoro masz rozmawiać z klientem to trzeba nastawić się na to że musisz go czymś zainteresować a nie siedzieć i czekać aż zada Ci pytanie :)

Gabriela Nowy wpis
@Ja

jak widać - ile ludzi, tyle różnych opinii - i to nawet o tym samym pracodawcy. @Ja, Ty akurat jesteś zadowolony z rozmowy kwalifikacyjnej w Fabryce Sypialni, co oczywiście cieszy. Słyszałam, że doradcom klientów oferują tam regularne szkolenia produktowe. Czy faktycznie można na to liczyć?

Dawid

Jakie fabryka ma benefity ?

Pracownik jeden z licznych
@Dawid

FABRYKA opiera swój socjal na służbowej kawie, herbacie i raz na jakiś czas (raz do roku) impreza firmowa. Wynagrodzenie to stała pensja + prowizja. Czas 11h pracy standardowo, tak jak otwarte salony. Ja spotkałem się z nie szanowaniem i niedocenianiem pracowników za pracę poza sprzedawaniem, która jest w obowiązkach ale nie na umowie. Szefowie różnie oceniani. Ogólnie szału nie ma, wynagrodzenie jak wszędzie

Co wchodzi w socjal Fabryka Sypialni S.C.?

Zainteresowany
@Pytanie

Witam. Czy w sklepie meblowym Mebloo jest stała pensja na umowę? Czy również jest prowizja od sprzedaży?

Sylwia
@Zainteresowany

Też się chętnie dowiem na jakie wynagrodzenie można liczyć i na jakie premie i dodatki? Czy jest możliwość brania płatnych nadgodzin? Oraz czy obecnie prowadzony jest jakiś nabór na pracownika i na jakie stanowisko?

Znawca
@Zainteresowany

Jest stała pensja plus premia od sprzedaży. Na salonie pracuje się naprawdę bezstresowo i w dobrej atmosferze.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Fabryka Sypialni Sp. z o.o. sp.k.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pozdrooo

Pracowałem tam chwilę, kasa się zgadza, zapierniczasz od godziny 8 do 23, i zarabiasz 3200. Nikt nikogo nie szanuje, obrabija Ci (usunięte przez administratora) A najlepszym pajacykiem jest koleszko w okularach, brat jakiegoś szefa... Masakra. Ogólnie nie polecam, chyba że zarząd zrobi porządek z tymi ludźmi. Na magazynie to samo zero szacunku do niektórych osób

Brat jakiegoś szefa
@Pozdrooo

Pochwal się, dlaczego pracowałeś tylko chwilę? :) To co dasz z siebie dostaniesz w zamian.

Poozdroo
@Brat jakiegoś szefa

Czemu pracowałem chwilę? Bo się zwolnilem jak widzę taki bałagan. Jest wiele konkurencji lepsze zarobki, szacunek i wiesz przynajmniej kilka dni wcześniej jak pracujesz

Italiano

Witam. Również pracowałem w tej firmie, troche na magazynie i jako monter, na magazynie po 10 h, od 10 do 20, jako monter idziesz na 9 i nie wiadomo o której godzinie wrócisz. zero codziennego życia. Na magazynie dwie ekipy podzielone, lepsi i gorsi, lepsi nie szanują gorszych. Brat szefa cwaniaczek, praca z nim to udreka. ZA TAK WYKONYWANA ROBOTĘ MAŁĄ KASA. A i jak ktoś z monter ami jeździ nowymi to napiwkami należy się dzielić

Sądzisz, że masz większą wiedzę niż inni na temat firmy Fabryka Sypialni S.C.? W takim razie dodaj komentarz i pokaż innym jak jest naprawdę.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Sypialni Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fabryka Sypialni Sp. z o.o. sp.k.
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Modlińska 164
    03-170 Warszawa
  • NIP: 5361889368 REGON: 142486573 KRS: 0000699036
Fabryka Sypialni Sp. z o.o. sp.k.