Opinie o Iqos (Philip Morris) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Philip Morris. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Philip Morris o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philip Morris w Warszawa

Weronika

Nie polecam heetsów. Dno totalne. Paliłam 3 lata, od x czasu w paczce heets, połowa jest dp wyrzucenia! Albo się łamią albo nie idzie uciągnąć. Są tak mocno zbite! Nie polecam i przerzucam się na coś innego. Brak słów. Na 5 pączek heetsów prawie 3 leżą bo nic się nie da z tym zrobić. To nie wina urządzenia. Czyszczę iqosa po 5 heetsach.

Cześć, widziałam oferte pracy jako iqos coach. Jakie są widełki zarobkowe na tym stanowisku?

Chciałbym zaznaczyć to, że większość opisują prace na stanowiskach w galerii, a dopiero to co dzieje sie na festiwalach gdzie partnerem jest IQOS, to czysty cyrk. Praca na terytorium festiwalu po ok. 14h dziennie, stawka taka sama jak wszędzie, brak żadnej premii!!. Praca codziennie w ogromnym upału, w ciuchach nieoddychających, pełno pyłu. Namiot na backstage jest tak gorący, że ciężko jest nawet odpocząć podczas 2 przerw po 20 minut. Plusem jest to, że zostaje zwracane za paliwo/przejazd i fundowany hotel. Teraz najlepsze, team zarządu IQOSa, czuje sie jakby przyjechał na wakacje, siedzą i nic nie robią kiedy ty musisz chodzić i próbować nie dostać udaru słonecznego. Faktem to jest, że są tam same prawie dziewczyny, które niektóre są faworyzowane i podrywane przez SPV, a niektórzy traktowani jak powietrze. Pomijając to, że większość ludzi wyżej postawionych mają żone/dziewczyne to byly sytuacje DWUZNACZNE i sprośne kiedy była przekraczana granica, jakis dotyk, proponowanie spotkania w pokoju itp. ŻAŁOSNE!!!!! a one muszą grzecznie odmówić, bo jak wyrazisz jakiekolwiek swoje niezadowolenie wywalaja Cię tak jak moją dziewczyne. Polecam przyjrzenie się tematu + zrobienie niektórych testów nie tylko alkomatem dla SPV :) NIE POLECAM NIKOMU WYBIERAĆ SIĘ NA FESTIWALE

Trusia

Czytając większość tych bzdur aż nie mogę uwierzyć w to co widzę. Widocznie osoby źle wypowiadając się o firmie prawdopodobnie nie nadają się nawet do łopaty Praca wymagająca dająca olbrzymią satysfakcję i profity finansowe 2500 to zarabia osoba która w danym Mc nic nie zrobi po czym dziwi się że ja wyrzucili :) Przy realizacji zadań zarobki wachaja się od 5000 do 10000 W razie potrzeby piszcie pytajcie Pozdrawiam

Bartek
@Trusia

Hej czy ciężko dostać się na stanowisko specjalista ds. Sprzedaży? Jak wyglada rekrutacja? Dzięki i pozdrawiam

Viola
@Trusia

hej wlasnie jestem po drugiej r oo zozmowie kwalifilacyjnej i m a mam kilka pytan. pozdrawiam

@Viola

Podbija pytanie, jestem zainteresowany pracą na stanowisku specjalisty ds sprzedaży, ktoś może napisać coś więcej? Ciężko się dostać? Na co zwrócić uwagę, jak wygląda sama praca?

Witam. Czy mogę prosić o kontakt mailowy? sobotka030@gmail.com

Barbara
@Michał

@Michał Pracujesz, czy dopiero się ubiegasz? O pracę w Philip Morris można się starać od razu po szkole, bez doświadczenia?

XXXX
@Trusia

Jak wygląda praca przedstawiciela papierosów?

@Trusia

Oj adam adam propaganda sukcesu

Kkk
@Trusia

Jakie są targety.Czy nie wygląda to trochę komiwojager.

Barbara
@Kkk

@Kkk Dużo tu wpisów, ale mało w nich merytorycznych informacji odnośnie pracy w Philip Morris. Czy firma przyjmuje na staż? Mam nadzieję na informację zwrotną, dzięki.

@Trusia

Nadal piszemy o Ambasadorze marki czy o koordynatorze?

@Barbara

Nie przyjmuje

@Kkk

Czasami nieosiągalne dla całego regionu. A za brak sprzedaży są feedbacki I zwolnienie

Uli
@Trusia

W jaki sposób można złożyć CV na stanowisko?

Ona ph
@Trusia

Jaka podstawa brutto wynagrodzenia?

Waldi
@Trusia

To co piszesz to jeden wielki stek bzdur. Ty pisząc to chyba wydaje mi się pracujesz jednak w innej firmie a nie w PM , albo jesteś dobrze podstawiona tutaj by zachwalać firmę. Zejdź na ziemię i przestań bujać w obłokach i nikomu blachy na oczy nie zakładaj.

Oli123
@Trusia

Hej gdzie mozna złożyć cv?

Andy
@Trusia

Nie napisałes tylko że przez firmę zewn. zatrudnicie za ułamek tej kwoty ....... cwaniaczki

xXXx
@Trusia

Tylko nic nie piszesz o zatrudnianiu przez pośredników itp. praktukach stosowanych przez firmę. A tak jest od lat , młodych robicie jak chcecie obiecując złote góry , a tak naprawdę to nic ciekawego nie oferujecie

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Ambasador robot

Dzień w którym podjęłam decyzje o zwolnieniu, zostanie w moim sercu na długo jako bardzo udany dzień ???? Nie patrzcie na pryzmat tego ze jesteście studentami i ze jest fajna stawka godzinowa bo pod tym kryje się stres, mobbing, brak własnej opinii (musisz rozmawiać z klientami wg skryptu), najważniejsze są wyniki, nie to jaka jesteś osobą, nie interesuje ich ze np był pożar mogłeś stracić życie, tylko to dlaczego nie było zrobionego wyniku, jeśli masz gorączkę 39 stopni i nikt nie może przyjść za Ciebie na zastępstwo w (usunięte przez administratora) to maja musisz być nie interesuje ich twoje samopoczucie, twoje zdanie.. Dla nich jesteś robotem i jeśli nie dasz się zmanipulować i zaprogramować jak oni chcą to żegnają się z toba w sekundę. Uwierzcie mi oni potrafią zrobić Ci z psycha do tego stopnia ze zrobisz dla nich wszystko i przyjdziesz do pracy ledwo żywy…bez względu na to jak ty się czujesz , nagle zaczynasz się bać i przytakiwać bez własnego zdania i żyjesz tylko iqosem bo praca się nie kończy wychodząc z pracy. Właśnie na takich ludziach im zależy, bez własnego zdania porostu masz robić tak jak tobą dyrygują, i zawsze musisz sie zgadzać z ich zdaniem to priorytet.

Pracownik popychadło

Pracuje na stanowisku IQOS COACH (na szczęście już niedługo) i powiem tak: jeśli szukacie chaosu w firmie to projekt iqos jest dla was idealnym miejscem! Niekompetencja przełożonych jest na imponująco wysokim poziomie, ASM J.M. to osoba która o sprzedaży i zarządzaniu ludźmi wie tyle co małe dziecko, porażka. Targety nie są podparte żadnymi statystykami, czemu nagle takie wysokie? Bo tak (czyt. chcemy mieć dobry powod żeby za dwa miesiące dać ci plan naprawczy po czym pożegnać). Target dla osoby której terytorium to małe zapyziałe wioski jest taki sam jak target osoby z Warszawy. A kasa? No kasa przecież w stolicy musi być wyższa bo inny standard życia, czego nie rozumiesz? A najgorszy jest kompletny brak pomysłu firmy na to stanowisko. Miotamy sie, wystajemy na tych punktach, ludzie i detaliści maja nas dość, dostajemy pierdyliard ulotek od rks po czym okazuje sie przedstawiciel pmi uprzedził nas z zostawianiem ich na sklepach. W grudniu o targecie dowiedzieliśmy sie w połowie miesiąca, tydzień przed świetami ;) Moznaby tak wymieniać bez końca, przekłamane raporty, niedziałające systemy. Nie polecam tego stanowiska chyba ze w ramach eksperymentu społecznego, można sobie Jasia poobserwować i robić notatki jak NIE szefować :)

CSSWrocław

Zacznę od tego, że pracowałam przy projekcie prawie 3 lata. Najpierw zaczynałam w swoim mieście rodzinnym jako ambasador marki i po półtora roku, (również za rekomendacją poprzedniej przełożonej) dostałam sie na Wrocław jako css (customer service specialist) - czyli stanowisko, które różni się jedynie nomenklaturą, w praktyce pracujesz za te samą stawkę co ambasador tylko cały czas na stojąco, nie siedząco, obsługujesz więcej klientów i biegasz na magazyn z wózkiem sklepowym po towar, ponieważ format SIS funkcjonuje jak sklep, a wygląda jak barak na środku galerii handlowej bez miejsca na punkcie na magazyn i zaplecze. Miałam okazje do listopada 2022 roku pracować z fajnymi współpracownikami, zawsze poznawałam ciekawe osoby, które też pracowały przy projekcie jak i współpraca z przełożonymi - Ola K, Adama B, Łukasz M. - na długo będzie przeze mnie miło wspominana. Praca sama w sobie jak za te stawkę uważam, że była bardzo w porządku, ale na dłuższą metę uważam że nie rozwijała w żaden sposób, jak i nie dawała praktycznie żadnych szans rozwoju. Rzadko kiedy pojawiały się oferty pracy na stanowiska kierownicze, a jak już to w zupełnie innym regionie. Chciałabym podzielić się niemiłym doświadczeniem jakie mnie spotkało na koniec „kariery”. A zatem po złożeniu wypowiedzenia przez poprzedniego kierownika została nam przydzielona na zastępstwo kierowniczka cornerów, znana jako - Ola C. Pewnego dnia z samego rana wpadła mi bez zapowiedzi na początku listopada, urządzając dzień wspólny. W dość opryskliwy sposób zwracała mi uwagę na 3 kreski na urządzeniu do wypożyczenia, a nie 4, czy podpisywanie paczek na gt z góry opakowania, a nie z dólu (bo to nieestetyczne wg niej). Dodam, że były to rzeczy, których nikt wcześniej ode mnie nie wymagał. Po jednej ze scenek usłyszałam, że nie poinformowałam o pewnym podstawowym rabacie klienta, a powiedziałam to na 100% i ją o tym poinformowałam na co ona, dalej próbowała mi wmówić, że tego nie powiedziałam. Odpowiedziałam, że to nie jest mój problem, że ona czegoś nie usłyszala, a po chwili dalszej rozmowy powiedziałam „przepraszam, ide do toalety” i wyszłam na chwile. Po powrocie miałyśmy rozmowe na boku o tej sytuacji, na ktorej rzekomo wyjaśniłyśmy sobie całe zajście i dokończyłyśmy dzień wspólny miłym akcentem. Muszę nadmienić o jeszcze jednej nieprzyjemnej sytuacji, którą będę zgłaszać dalej, Olka C. układając grafik na grudzień dała mi 30h mniej niż jednemu pracownikowi, jak stwierdziła „przydzielała godziny na podstawie efektywności sprzedaży”. A to JA sprzedałam od tej osoby 20 urządzeń więcej przy mniejszej liczbie godzin w miesiącu. Poza tym przez te 3 miesiące nie miałyśmy praktycznie ze sobą kontaktu, bo nie pracowała ona z nami na co dzień. 2 tygodnie przed początkiem lutego poinformowano nas, że Ola C. zostanie kierownikiem na moim punkcie i jakie było moje zdziwienie jak o godzinie 20.44, 31 stycznia przyjechała na punkt, informując mnie „że nie będzie ze mną budować zespołu po tamtej sytuacji”, zostałam zwolniona 16 minut przed końcem zmiany w ostatni dzień miesiąca, nagle. Dodatkowo zrobiła tak, że uniemożliwiła mi prace przy całym projekcie, bez możliwości przejścia na inny punkt. Pragnę poinformować, że miałam zaplanowany grafik na luty PRZEZ NIĄ. Na wypowiedzeniu nie było nawet powodu (myślę że był zbyt irracjonalny żeby wpisać go oficjalnie na papier) Zostałam po prostu potraktowana jak śmieć, po prawie 3 latach pracy przy tym projekcie, niejednokrotnie wspieraniu przełożonych zastępstwem w kryzysowych sytuacjach, zostawaniem po godzinach i dawaniem od siebie naprawdę sporo. Jakie było moje zdziwienie, jak moja SPV Alicja W, która podczas wizyt emanowała uśmiechem, wypytywaniem mnie o życie prywatne czy nawet raczeniem swoją „dobrą radą” pozwoliła na taką decyzje, nawet nie mogłam liczyć na jej komentarz w tej sprawie. Dodam, że chłopak, który sprzedał ode mniej a dostal wiecej godzin w grudniu to syn SPV w innym regionie, z którą to zna sie Alicja. I uważam, że przez obie te panie był faworyzowany w pracy i piszę o tym pomimo tego, że go lubie i jest super pracownikiem to nie pozwolę na takie traktowanie mnie..

A
@CSSWrocław

Takie traktowanie dobrych pracowników jest nie do przyjęcia .

Zygi
@CSSWrocław

Taka niekompetentna przełożona sama powinna zostać zwolniona, bo przez swoje subiektywne podejście do pracownika naraża firmę na straty!

@CSSWrocław

Podpisuję się pod tym w 100%. KO (wyżej wspomniana) potrafi tworzyć problematyczne sytuację i wyciągać je jak z rękawa. Ogromne wymagania, zero jakiegokolwiek ludzkiego podejścia do osób pracujących niżej.

Bolo łacznik

Na wstępie powiem ze nie jestem ani roszczeniowym alni małolatem ani zawiedziony. Opiszę szczerze firmę. Pracuje tam mnustwo ludzi , większość nowych przez pijawki pokroju Ranstad ATOS itp. Zeby pracować w PMI to musisz być krewnym znajomym albo mieć to coś co kolega zwał brązowym noskiem. Dla ludzi z wewnętrznego kręgu to jest piękna firma dobrze płaci , samochodzik do użytku własnego itp. A dla ludzi z outsourcingu to padaczka, jak jest problem to nigdy w PMI zawsze w firmach zewn . jak zwalniać to z zewnętrznych . nie zaznasz żadnej stabilizacji w tym miejscu , jak wiatr zawieje to zatrudnia 30% więcej ludzi jak zmieni się wazeliniarz w szwajcarii to zwolnią 40% w ramach oszczedności . a następnie 45% więcej zatrudnią i tak w koło macieju. Ciągłe zmiany typu zmiana dla samego pokazania że coś się robi , spotkania typu spotkanie bez wniosków decyzji itp. A zapomniałem dodać ze szwajcarii to redukcje nie dotycza tylko w dzikij krajch jak PL , jakiś czas temu dotknęło to i belgii ale to inna sprawa Reasumując jak chcesz zobaczyć na rok czy dwa to może i warto mieć w CV taki epizod , ale na dłuższy romans nie licz. Zwolnią i nawet nie powiedzą dziekuję a ludzie jak to ludzie powiedzą spotajmy się i nigdy to nie następuje . Z resztą kiedyś jeden taki mi powiedział i to prawda "że w pracy nie ma przyjaciół - tam gdzie w grę wchodzą pieniądze to kończą sie przyjaźnie i koleżeństwo" A i jeszcze jedno w tej chwili sa fajniejsze i lepiej płatne miejsca niż PomóżMi(usunięte przez administratora)

ona

Mam pytanie na jakie wynagrodzenie może liczyć specjalista ds. sprzedaży w terenie? Bo pojawiło się kilka ofert i chce aplikować na Radom

Iqos
@ona

Nie rób tego błędu, pracuje tu 3 lata i mam dosc

Ona
@Iqos

Napiszesz coś więcej? Jaka pensja około i jaka premia? I czemu nie polecasz. Będę bardzo wdzięczna

Adrian1212

I co idioci korposzczurki wierzący w każde słowo waszych szefów? W marcu kończy się projekt iqos coach adecco już oficjalnie. Jakie to miało być rozwojowe jeju jeju, a tu się okaże że wszyscy zostaniecie (usunięte przez administratora)na zbity ryj

Joanna
@Adrian1212

Masz jakieś dowody albo oficjalne informacje że tak będzie? Firma żadnego nowego projektu nie planuje?

Adrian1212
@Joanna

Haha, a Ty jak oddany (usunięte przez administratora)nadal wierzysz w cuda. Dowody? Od roku jesteś hostessa, w marcu adecco kończy się umowa i nie zostanie przedłużona bylo oficjalne potwierdzenie. A wiesz co to znaczy?

@Adrian1212

Witaj, skąd takie informacje? Jest to gdzieś napisane w internecie? Szukam i nie mogę znaleźć.

@Adrian1212

A od środka to jak sytuacja w tym projekcie wygląda? Ty to piszesz z ino w sieci czy wiesz, bo bierzesz udział? Czym się zajmowałeś?

Xxx

Czy ktoś wie jaka firma odpowiada za rekrutacje na infolinie iqosa?

iqos

Praca na stanowisku iqos jako sprzedawca,brak jakiejkolwiek tolerancji dla pracowników,Justyna Sz. i Joanna W. dwie dziewczynki które dostały trochę władzy,współczuje każdemu kto będzie pracował z tymi dwoma dziewczynami,każdy punkt w których one "władają" skarży się na ich zachowania,które można podpiąć pod coś czego nie napisze bo zostanę pozwany przez te dwie na pierwszy rzut oka super panienki a na prawdę fałszywe k....

Wulgarna
@iqos

Asia to nadrabia wyglądem niż mózgiem. Konfrontacja ? Dużo gada mało robi… jeździ po punktach i opowiada jaki to ktoś jest za je bi sty bo jest wazeliniarzem piękne słowo a temu co walczy o swoje i ba co najważniejsze ma swoje zdanie rzucają kłody pod nogi. Asia przyjeżdża, uśmiecha się, wchodzi w (usunięte przez administratora)bo jesteś super i wszytko umiesz a później sporządza notatki i wiele niedociągnięć o których nawet nie wspomina Tobie na dniu wspólnym. Moja rada, jak poszło coś nie tak, Asia milknie albo jest przesadnie wspaniała pal wroty bo już szukają kogoś na Twoje miejsce.

Niezły

A co tu pisać poprostu facet lubi kupować:-)

Praca jako koordynator punktów iqos. Na jakie warunki można liczyć? Jaka podstawa? Ile punktów ma się pod sobą? Jakie auto służbowe?

Iza

Nie polecam w firmie pośredniczącej arteria zaczęli ludzi zwalniać bez powodu, ponadto krążą plotki ze do lutego wszyscy remote coachowie będą zwolnieni.

Sysia
@Iza

Wyczuwam zemstę pracownika którego firma powiedziała papa xddd

@Sysia

pytanie tylko czemu firma to zrobiła? raczej bezpodstawnie tak chyba nie robią czy to jednak powszechne? a te plotki to serio chodzą czy tylko ona tak słyszała?

@Julia

Zwolnienia zaczęły się nie tylko w firmach zewnętrzych ale i w Philip Morris. Przez ostatnie 3 miesiące zostało zwolnionych 9 osób z czego większość pracowała w firmie po kilkanaście lat. Dramat to co się tam dzieje

Julia

no po dłuższym stażu jak ktoś chciał dalej siedzieć to przyjemne pewnie nie jest ale pytanie jaki był w zasadzie powód, czy wiadomo jaką argumentację wtedy podano? ciekawa też jestem co dalej.... zapowiadali coś na kolejny rok?

Kk07

Polecam omijać ta firmę szerokim łukiem, niekompetentni przełożeni zmiany po11 h na krzesełku barowym. Kiedy jest się chorym nie ma czegoś takiego jak zastępstwo ponieważ ciagle brakuje ludzi. Zostaje się zmuszonym do przyjścia do pracy nawet w najgorszym stanie. Dni wspólne, które tylko doskonale ukazują brak jakichkolwiek umiejętności zarządzania oraz doświadczenia w handlu. Gdy jest się kumplem rsm można robić co się żywnie podoba ponieważ wtedy skargi wyrzucone są do kosza. Cieszy mnie to ze jeszcze chwila i pożegnam ta firmę najgorsze 3 lata w życiu.

Nie polecam ze względu na niekompetentne osoby, które są zatrudniane na „kierowniczych” stanowiskach. Praca tutaj to dobre miejsce dla wazeliniarzy. Większość ma w sobie ohydę nienawiści, podkarmiają swoje nienasycone żądze opluwaniem innych ludzi. Nie licz na rozsądne wybory ani sprawiedliwe traktowanie. Jedni maja przyzwolenie na ponad miesięczne wycieczki zagraniczne, a drudzy mają się głowić jak obstawić grafik-jeśli będziesz miał czelność to zakwestionować będzie stosowany szantaż w postaci odebrania premii całemu zespołowi ???? Rotacja pracowników jest bardzo duża, można się domyślać co za tym idzie. Kiedyś wyglądało to zupełnie inaczej. Lepiej zastanowić się dwa razy czy warto-żadne pieniądze nie rekompensują niezdrowej atmosfery jaką budują pewne kobiety. Region Rzeszów był kiedyś bardzo przyjemnym miejscem. Teraz-totalne dno. Omijać szerokim łukiem ????

P
@były pracownik

Bo tak

Nickk

Slabo traktujecie podwykonawcow. O partnerskich relacjach chyba nie slyszeliscie. Wszystko z buta, bo jestescie duza korpo. Ale karma wraca, nie ma firm nietykalnych, nie zdziwcie sie jak nikt nie bedzie chcial dla was "robic" za jakis czas...

Pawel

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Retail Supervisor. Jaka jest specyfikacja pracy? Ile punktów średnio? Na jakie warunki można liczyć- jaka podstawa mniej więcej i czy są premie? Jakie auto?

Kat

Hejka! Jak wygląda ogólna atmosfera i wsparcie koordynatorów w zespole z Piaseczna? Myślałam nad ofertą ale widzę dużo rozbieżnych opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Philip Morris - Warszawa

• Jak się pracuje w Philip Morris?

Zobacz opinie na temat firmy Philip Morris tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Philip Morris?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 3 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Philip Morris?

Kandydaci do pracy w Philip Morris napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Philip Morris