Fru.Pl Sp. z o.o.

Opinie o Fru.Pl Sp. z o.o.

zniesmaczona

Również nie polecam pracy w księgowości - pani główna księgowa to niezrównoważona psychicznie histeryczka. Obraża wszystkich dookoła, klnie jak szewc i utrzymuje stresującą atmosferę w pracy. Przez tę osobę firma traci rzetelnych pracowników. Strasznie to przykre, że przez jedną osobę inne osoby nie mają normalnych warunków w pracy i muszą rezygnować ze względu na swoje dobro psychiczne. Szkoda, że szefostwo nie widzi rotacji i złego zarządzania działem księgowości.

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@IT guyco według Ciebie wpływa na taką atmosferę w firmie? Rozumiem, że masz na myśli dział IT. W jaki sposób odczuwasz, że kadra zarządzająca nie ma, jak twierdzisz, odpowiedniego poziomu wiedzy?

IT guy

Jedyne co dobre w tej firmię to ładny widok z siedziby. Beznadziejna atmosfera i żenujący poziom wiedzy kadry zarządzającej.

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@Racjonalnyobserwator chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w Fru.Pl Sp. z o.o. z Twojej perspektywy. Jak długo pracujesz już w firmie?

Hart

Gówniana firma, burdel w papierach, burdel w zarządzaniu. Fałszywe uśmieszki szefów i wieczne pretensje. Najlepsza premia to wspomniana wyżej pizza.

niemamniedlanikogo

Juz nie pracuje w tej firmie ale z tego co wiem niewiele sie zmienilo.

niemamniedlanikogo

Praca na infolinii ciezka i bardzo odpowiedzialna. Czlowiek po roku czasu nie ma sily odbierac telefonow ktore non stop dzwonia i bardzo szybko sie wypala. Pensje naprawde bardzo kiepskie i wcale sie nie dziwie ze jest taka rotacja i ciagle poszukauja nowych osob bo malo kto wytrzymuje tam.dluzej.

Racjonalnyobserwator
@niemamniedlanikogo 06.01.2017, 15:51

Niemamniedlanikogo - zgadzam się w pełni że praca bardzo odpowiedzialna i czasami ciężka, ale nie zgodzę się że "non stop" i "bardzo kiepskie". System premiowy daje możliwość podniesienia sobie trochę zarobków. Może to nie praca dla Ciebie - to też ok. Ciągła praca z klientem może wypalać, ale dobrze o tym pogadać z przełożonym i jasno określić co chcesz osiągnąć w miejscu gdzie pracujesz. "rotacja" - jest wtedy kiedy non stop szukają na to samo miejsce - kiedy dział się rozszerza i powiększa się ilość osób pracujących z Tobą to się nazywa rozwijająca się firma;) Powodzenia w następnej firmie, bo jak rozumiem piszesz jako pożegnanie opinię tak?

3erfg
użytkownik zarejestrowany

@migdał no tak tak ejst teraz u nich rekrutacja widze ze poszukuja na przyklad kierownika projektu IT w Krakowie taka osoba bedzie sie zajmowac miedzy innymi udżetowaniem oraz zbieraniem wymagań, sporządzaniem specyfikacji technicznych i wdrożeniowych

Bezimienna

Nie radzę zatrudniać się do działu księgowości - przełożona to chora psychicznie i fałszywa osoba, która ma problemy ze sobą. Takiego czegoś jak tam to jeszcze nie widziałam. Wykorzystywanie i jeszcze raz wykorzystywanie za marne pieniądze!!

Opinia
@Bezimienna 29.06.2016, 15:34

Zgadzam się w stu procentach. Firma ogólnie w porządku, poza działem księgowości - ten polecam omijać z daleka. Duża rotacja pracowników, pensje głodowe, brak szacunku do pracowników...

Hejo
@Opinia 16.11.2016, 14:56

Haha co za bzdury wypisujecie ???? Jakaś niedoceniona albo zbyt leniwa byłaś na pracę w księgo!!!

kotek

już nie pracuję, ale mogę polecić - startowałem u nich i zdobyłem doświadczenie, jakiego nikt inny by mi nie zaoferował. jeżeli szukacie miejsca, gdzie wierzy się w ludzkie talenty i nie odsyła ludzi do robienia szitów, to zdecydowanie dobry wyór

t.

Mają siedziby w wietnamie i rumunii, więc jeżeli będziesz miał inne stanowisko niż konsultatnt to podróże na 100%

i

Dziwne umawialam sie na rozmowe telefoniczna z rekruterka, nikt nie zadzonil. Brazo nie profesionalana firma.

ciekawy

Dzień dobry, czy w firmie jest szansa na zagraniczne podróże służbowe?

krr

polecam, świetny pracodawca,przede wszystkim daje duże możliwości rozwoju. chyba każdy o tym pisze, ale tak serio jest:)

adamn

Bardzo dobra firma, polecam. Daje ogromne możliwości rozwoju, jeżeli oczywiście tylko się chcę. Pracy jest dużo, ale to jak wszędzie. Wynagrodzenie jak najbardziej satysfakcjonujące

Dn.

Firma rozwijająca się mega. Można się dużo nauczyć i ciągle rozwijać. Branża bardzo ciekawa. Zarobki bardzo dobre, luźna atmosfera i fajny socjał. Super lokalizacja i organizacja biur w W-wie.

B.D.

Atmosfera jest super, ludzie czują odpowiedzialność za swoje zadania dzięki czemu większość osób pracuje bardzo samodzielnie, a struktura pozostaje dosyć płaska - nie ma typowego 'korpo-szefowania'. Ogólnie bardzo fajnie się pracuje, w porównaniu do kilku innych e-commerców o których słyszałam i w których pracowałam. Mimo, że firma jest już dosyć duża (100 os w polsce?), nadal czuć rodzinną atmosferę! pozdrawiam!

mp

W żadnej innej firmie nie ma takiej atmosfery :-) Firma daje ogromne możliwości rozwoju i docenia cieżką pracę… ;-) Nie znam drugiej firmy w której można się tak szybko rozwijąć i która nie tylko o tym mówi ale faktycznie to umożliwia. Niesamowitym przykładem są historie sukcesu osób które przyszły do pracy jako tester a w ciągu dwóch lat dostały awans na szefa działu czy project managera. Mało?;-) Pokażcie mi drugą taką gdzie jeździ się razem na narty do Włoch, na rowery do Hiszpanii,a na trampoliny czy na ściankę wspinaczkową chodzi się z szefem;-)

Pracowałam we FRU.pl i aż zdębiałam jak czytam jakie paszkwile tu wypisują niektórzy. Nie wiem jak jest w innych działach, ale ja czułam się bardzo dobrze w Centrum Rezerwacji. Jest tu kilku doświadczonych pracowników, którzy pomagają - zarówno to w technikaliach (oj tego jest trochę do nauczenia), czy to ze zdenerwowanym klientem. Jest sporo pracy (czasami aby sie wyrobic musisz troche zostać dłużej), ale też dużo satysfakcji. Poza tym kwestia premii - ile pracujesz tyle dostajesz (odnosze się do osoby, która napisała powyżej na ten temat). Minusy też są jak w każdej firmie - np. niektórych nauczyłabym zmywać po sobie;). Szkoda, że musiałam zrezygnować z FRU z przyczyn osobistych.

Xxxx

Pracowałem tam, wiem jak wygląda sytuacja nagradzanie pracowników. Możesz się starać a i tak dostaniesz po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pracujesz 8-16:30, lecz najlepiej by było gdybyś siedział do 20 jeśli tego nie robisz nie dostajesz premi. Nie polecam

ceo and test

jak dla mnie, pracownika z dość sporym stażem, jak widzę zachowanie na rozmowie na zasadzie - Pan zrobi takie a takie zadanie, a z zadania wynika, że ktoś uciekł z firmy i je zostawił- to od razu zapala się czujka- no go- ważne by do Cie też to dotarło bo głupoty piszesz

casio

firma okazuje się żałosna już na etapie rekrutacji - bezczelne wykorzystywanie czasu kandydatów na wykonanie "pracy domowej" rzekomo będącej częścią rekrutacji, a faktycznie to praca,którą ktoś w firmie musiałby zrobić (przynajmniej część); wygodniej zlecić "rekrutacyjną" pracę za darmo nie wiadomo ilu osobom, do których następnie nikt się nie odezwie

yeweiyweihiu

Jeżeli chcesz pracować od rana do nocy + weekendy za najniższą krajową to proszę bardzo.

Karol

Czy ma ktoś informacje dotyczaca zarobkow w tej firmie ?

kto

Tragedia, wyzysk i nic w zamian.

pysiek

Miałem, miałam przyjemność pracować w tej firmie. Ogólnie większość to fałszywe gnidy. Choć nie wszyscy. Księgowość zzawdzięczam depresję z której nie mogę wyjść do teraz. Zamiast nagrody za wyniki kierownicy zamówić dla wszystkich pizzę. Szkoda gadać. Przerost treści nad formą. Szczerze odradzam prace we Fru.

Zostaw opinię o Fru.Pl Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fru.Pl Sp. z o.o.