Opinie o cinemacity.pl - Cinema City Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kino Cinema City Arkadia. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kino Cinema City Arkadia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kino Cinema City Arkadia w Warszawa Aleja Jana Pawła II 82

Karol Nowy wpis

Witam mam pytanie kupiłem bilety na sobotę Avatar 4Dx . Czy jest możliwość przebudowania na wtorek ? Kupione 11.01 na 17.01.23

Byly pracownik firmy challenge Nowy wpis

Chciałbym się podzielić swoją opinię Kina Cinema City moją zatrudnioną firmę sprzątającą challenger. Firma challenger przyjmuje ludzi na zanirzonych umowach jak i na czarno beż umów. Ciekawe ile Cinema City placi tej firmie challenger bo oni pracowników traktują jak (usunięte przez administratora) za godziny nocne płacą grosze. Sprawa jest zgłoszona do urzędu skarbowego i do PIP.

Urszula Nowy wpis
@Byly pracownik firmy challenge

No popatrz jakie powiązania mogą się porobić. :/ Piszesz, że za nocne grosze czyli ile? Może jednak zgodnie z KP?

... Nowy wpis
@Urszula

15 zł za godzinę jak za godziny nocne to jest za mało na umowie zlecenie, a już nie mówiąc już tym że każde swieta i czerwone w kalendarzu nie należą się dodatki.

Byly pracownik firmy challenge

Chce podzielić się informacja ze kina Cinema City mają wynajętą firmę sprzątająca challenger. Ciekawe czy maja świadomość że ta firma przyjmuje ludzi na zanirzonych umowach jak i na lewo, ta sprawa jest jiuz zgłoszona w urzędzie skarbowym jak i w PIP. Pozdrawiam

Wiecie, czy Kino Cinema City Arkadia udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

???

To jest praca w 100% stacjonarna.

Iza
@???

Ok, a co w sytuacji, gdyby kina znowu zostały zamknięte ze względu na pandemię? Jak było ostatnim razem, pracownicy zostali zwolnieni?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Paula

Bardzo nie polecam tego kina . Managerowie zachowują w sposób naganny do klienta już nie mówiąc o pracownikach :/

@Paula

Zgadzam się w 100%. Kino (usunięte przez administratora) klientów z zaproszeń przez nie wystawionych. Manager do niczego. Zachęcam wszystkich do wspierania uczciwych kin i bojkotu tego.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

x

W CC jest umowa zlecenie.

Aleksander
@x

A jest jakaś szansa, aby przejść na umowę o pracę? Ciekawi mnie, czy po przepracowaniu kilku miesięcy jest taka możliwość? Mam nadzieję, że tak.

@Aleksander

Nie ma takiej możliwości. To typowo praca dla uczniów/studentów do 26r.ż. Jeśli kończysz 26 lat, mimo że nadal studiujesz, to się z Tobą żegnają.

Martyna

Niestety to co grozi firmom w najgorszych snach nikomu nie przyszło do głowy. To jest zupełnie wyjątkowa sytuacja i każdy!! musi coś dać od siebie,

Askier

Prawda to że Cinema jest bliska bankructwa a pracownicy dostali propozycję nie odrzucenia pod tytułem o. 50% niższe pobory?

aaaaaaaaaaaaaab

nie polecam,przyjechałem tam na film ,,Dora i Miasto złota" i po tym jak mineły reklamy okazało się że nie wiadomo z jakich przyczyn seans został odwołany. Nie dostałem żadnej rekompensaty za stracony czas w moje urodziny,zwrócili mi tylko pieniądze. Jeszcze raz stanowczo nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@aaaaaaaaaaaaaab

Na tym portalu ocenia się pracodawców, a nie z perspektywy klienta... Poza tym kino ma w regulaminie, że seans może zostać odwołany. I zawsze wydają vouchery w takich sytuacjach.

Olsoon 97

Ponawiam pytanie czy w tym roku ktos pracuje w kinie pracowal? Chcialabym wyslac cv nie wiem czh warto? Jak atmofera cos sie poprawilo? Jakoe zarobki? :)

@Olsoon 97

Nie warto pracować biuro traktuje pracowników jak bydło nie szanują nie polecam

Czy jako osoba w klasie maturalnej, bez doświadczenia, która chce weekendami dorobić, to tak da radę?

Gonia

Duże kino i świetna ekipa. Oczywiście w weekendy spory ruch, ale dawaliśmy radę. Z filmami byłam za to na bieżąco :)

AniaW

Idealna praca dla studenta, bo zawsze się da jakoś dogadać, dobry dojazd i kasa wcale nie najgorsza jak za taki rodzaj pracy

malika

Pracuję od początku października i jestem zadowolona. W końcu mogę i studiować, i mieć własną pensję. Dzięki pracy w CC oglądam sporo filmów; atmosfera jest ok, praca oczywiście ciężka, ale dzięki temu człowiek się nie nudzi :)

Karka

Pracowałam w CC w Arkadii i mam zupełnie inne doświadczenie. zarabiałam ponad 1 tys zł, wpisywałam sie na grafik jak mi pasowało, pracowali sami młodzi często umawialiśmy sie na piwo, z 4 osobami nadal utrzymuje kontakt, a nie pracuje już 3 lata. Polecam.

kkkk

nie polecam, zarobisz może 500 zł miesięcznie. od strony jednej menadżerki cały czas jakieś uwagi, kobieta niewyżyta jakaś. Ludzie w pracy różni (część naprawdę spoko, ale zdarzają się jakieś zołzy) Jeśli idziesz na obsługę widza tak naprawdę pracujesz jako sprzątaczka. traktowanie człowieka jak śmiecia

epppppp

Ceny ...........ne w kosmos, obsługa niemiła, nie trzymają rezerwacji, brudno, śmierdzi. Ogólnie nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kino Cinema City Arkadia - Warszawa

• Jak się pracuje w Kino Cinema City Arkadia?

Zobacz opinie na temat firmy Kino Cinema City Arkadia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kino Cinema City Arkadia?

Kandydaci do pracy w Kino Cinema City Arkadia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kino Cinema City Arkadia