Kino Cinema City Arkadia

Opinie o Kino Cinema City Arkadia

Olsoon 97

Ponawiam pytanie czy w tym roku ktos pracuje w kinie pracowal? Chcialabym wyslac cv nie wiem czh warto? Jak atmofera cos sie poprawilo? Jakoe zarobki? :)

Gonia

Duże kino i świetna ekipa. Oczywiście w weekendy spory ruch, ale dawaliśmy radę. Z filmami byłam za to na bieżąco :)

AniaW

Idealna praca dla studenta, bo zawsze się da jakoś dogadać, dobry dojazd i kasa wcale nie najgorsza jak za taki rodzaj pracy

malika

Pracuję od początku października i jestem zadowolona. W końcu mogę i studiować, i mieć własną pensję. Dzięki pracy w CC oglądam sporo filmów; atmosfera jest ok, praca oczywiście ciężka, ale dzięki temu człowiek się nie nudzi :)

Karka

Pracowałam w CC w Arkadii i mam zupełnie inne doświadczenie. zarabiałam ponad 1 tys zł, wpisywałam sie na grafik jak mi pasowało, pracowali sami młodzi często umawialiśmy sie na piwo, z 4 osobami nadal utrzymuje kontakt, a nie pracuje już 3 lata. Polecam.

kkkk

nie polecam, zarobisz może 500 zł miesięcznie. od strony jednej menadżerki cały czas jakieś uwagi, kobieta niewyżyta jakaś. Ludzie w pracy różni (część naprawdę spoko, ale zdarzają się jakieś zołzy) Jeśli idziesz na obsługę widza tak naprawdę pracujesz jako sprzątaczka. traktowanie człowieka jak śmiecia

epppppp

Ceny ...........ne w kosmos, obsługa niemiła, nie trzymają rezerwacji, brudno, śmierdzi. Ogólnie nie polecam.

Zostaw opinię o Kino Cinema City Arkadia - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kino Cinema City Arkadia