Opinie o Kino Cinema City Arkadia w Warszawa Aleja Jana Pawła II 82

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kino Cinema City Arkadia, jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kino Cinema City Arkadia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kino Cinema City Arkadia w Warszawa Aleja Jana Pawła II 82

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Wiecie, czy Kino Cinema City Arkadia udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

x
@Pytanie

W CC jest umowa zlecenie.

Aleksander
@x

A jest jakaś szansa, aby przejść na umowę o pracę? Ciekawi mnie, czy po przepracowaniu kilku miesięcy jest taka możliwość? Mam nadzieję, że tak.

x Nowy wpis
@Aleksander

Nie ma takiej możliwości. To typowo praca dla uczniów/studentów do 26r.ż. Jeśli kończysz 26 lat, mimo że nadal studiujesz, to się z Tobą żegnają.

Martyna Nowy wpis

Niestety to co grozi firmom w najgorszych snach nikomu nie przyszło do głowy. To jest zupełnie wyjątkowa sytuacja i każdy!! musi coś dać od siebie,

Askier Nowy wpis

Prawda to że Cinema jest bliska bankructwa a pracownicy dostali propozycję nie odrzucenia pod tytułem o. 50% niższe pobory?

Obsługa klienta
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Nic trudnego. Nawet idiota z ważną legitymacją uczniowską/studencką by dostał. Menadzer na spotkaniu miła, w pierwszym dniu pracy już traktuje jak śmiecia

Pytania

dlaczego chcesz pracować w kinie? Nie przeszkadza Ci sprzątanie syfu?

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

aaaaaaaaaaaaaab

nie polecam,przyjechałem tam na film ,,Dora i Miasto złota" i po tym jak mineły reklamy okazało się że nie wiadomo z jakich przyczyn seans został odwołany. Nie dostałem żadnej rekompensaty za stracony czas w moje urodziny,zwrócili mi tylko pieniądze. Jeszcze raz stanowczo nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

x
@aaaaaaaaaaaaaab

Na tym portalu ocenia się pracodawców, a nie z perspektywy klienta... Poza tym kino ma w regulaminie, że seans może zostać odwołany. I zawsze wydają vouchery w takich sytuacjach.

Olsoon 97

Ponawiam pytanie czy w tym roku ktos pracuje w kinie pracowal? Chcialabym wyslac cv nie wiem czh warto? Jak atmofera cos sie poprawilo? Jakoe zarobki? :)

anonymous
@Olsoon 97

Nie warto pracować biuro traktuje pracowników jak bydło nie szanują nie polecam

Paula

Bardzo nie polecam tego kina . Managerowie zachowują w sposób naganny do klienta już nie mówiąc o pracownikach :/

anonymous

Czy jako osoba w klasie maturalnej, bez doświadczenia, która chce weekendami dorobić, to tak da radę?

Podałby ktoś z Was jakieś wskazówki odnośnie rekrutacji w Kino Cinema City Arkadia? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Gonia

Duże kino i świetna ekipa. Oczywiście w weekendy spory ruch, ale dawaliśmy radę. Z filmami byłam za to na bieżąco :)

AniaW

Idealna praca dla studenta, bo zawsze się da jakoś dogadać, dobry dojazd i kasa wcale nie najgorsza jak za taki rodzaj pracy

malika

Pracuję od początku października i jestem zadowolona. W końcu mogę i studiować, i mieć własną pensję. Dzięki pracy w CC oglądam sporo filmów; atmosfera jest ok, praca oczywiście ciężka, ale dzięki temu człowiek się nie nudzi :)

Karka

Pracowałam w CC w Arkadii i mam zupełnie inne doświadczenie. zarabiałam ponad 1 tys zł, wpisywałam sie na grafik jak mi pasowało, pracowali sami młodzi często umawialiśmy sie na piwo, z 4 osobami nadal utrzymuje kontakt, a nie pracuje już 3 lata. Polecam.

kkkk

nie polecam, zarobisz może 500 zł miesięcznie. od strony jednej menadżerki cały czas jakieś uwagi, kobieta niewyżyta jakaś. Ludzie w pracy różni (część naprawdę spoko, ale zdarzają się jakieś zołzy) Jeśli idziesz na obsługę widza tak naprawdę pracujesz jako sprzątaczka. traktowanie człowieka jak śmiecia

epppppp

Ceny ...........ne w kosmos, obsługa niemiła, nie trzymają rezerwacji, brudno, śmierdzi. Ogólnie nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kino Cinema City Arkadia - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kino Cinema City Arkadia