Opinie o Beata Pawlak-Jordan Psyche-Usługi Psychologiczne w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Beata Pawlak-Jordan Psyche-Usługi Psychologiczne, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Beata Pawlak-Jordan Psyche-Usługi Psychologiczne o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beata Pawlak-Jordan Psyche-Usługi Psychologiczne w Warszawa

Dawid Nowy wpis

Czy zna ktoś ich aktualnego maila?

Madzia Nowy wpis

Ma ktoś może jakiegoś maila do tego gabinetu bo nie mogę znaleźć też w internecie?

Jolka Nowy wpis

Pani psycholog powinna skorzystac z pomocy psychiatry. To szarlatanka. Oddala dzieci of rodziny biologicznej. Na tym pomagac ma ta terapia. Rura

ewamoczydlowska Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Pani Pawlak-Jordan była świadkiem w sprawie rozwodowej, w której w sposób arbitralny osądziła niewinne osoby. Jej błąd miał bardzo szerokie konsekwencje w życiu wielu osób. Ku przestrodze innym i do wiadomości dla Pani Pawlak-Jordan. Dobry psycholog powinien być ostrożny w swoich diagnozach!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

realtads75

Uwazac proszę na psycholog Beate Pawlak -Jordan.od 3 lat walkuje z mojm ukochanym temat, w kółko to somo na który rozwiazanie problemu jest już dawno znane,a ostatnio żeby dalej się odbywaly wizyty i było ciekawiej to snuje hipotezy które na wstepie na logike są absurdalne na mój temat, oczernia mnie, nie zna i nie probowala mnie poznac, rozwala nasz związek, (usunięte przez administratora) strzescie się jej!!!!

katarzynarr

Psycholog jest fatalna, zniszczyła naszą rodzinę. Wszystkich przestrzegam!

Zuzanna936
@katarzynarr

Jezeli Pani posiada, to bardzo bym prosiła podać mail’a do tej psycholog.

Jak wspominasz swoją pracę w firmie Beata Pawlak-Jordan Psyche-Usługi Psychologiczne w mieście Warszawa? Podziel się twoją opinią o tym pracodawcy i pomóż innym zadecydować o karierze.

Zostaw merytoryczną opinię o Beata Pawlak-Jordan Psyche-Usługi Psychologiczne - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Beata Pawlak-Jordan Psyche-Usługi Psychologiczne
1/5 Na podstawie 1 ocen.