NZ ZOZ "WIGOR"

Opinie o NZ ZOZ "WIGOR"

Irena

Pensja 2 tys zl brutto. Wiecej placa w biedronce. Smiech na sali

Ania

Oj slabo. Rodzinny interes. Wlasciciele nieprzyjemni. Wynagrodzenie mizerne i na raty...

Daro

Słaba pensja, nerwowa atmosfera. Nie polecam

Irek

Pracowałem chwilę i nie polecam. Słaba pensja, wyzysk pracowników. Oszczędności na personelu i pensjonarjuszach. Bardzo duża rotacja pracowników świadczy o warunkach. Dodatkowo dochodzą problemy z prawem właścicieli co robią interesy pół legalnie. Lepiej omijać z daleka.

"Irka"
@Irek 19.06.2016 08:09

Haha jak pracuję tu 5 lat, tak żadnego Irka w zakładzie nie było! "Pracowałeś chwilę" i zdążyłeś przestudiować nielegalne interesy Dyrekcji i problemy z prawem?? Interesujące:D P.S. Może nie Irek, a Wiesio xD

Anna Przybysz

Powyższy wpis dotyczy mojego ojca. Prawdopodobnie napisała to wnuczka, która tak się interesowała dziadkiem, że przez półtora roku była tylko kilka razy, więc nie ma ona pojęcia o warunkach panujących w ośrodku. Wszystko to stek kłamstw i bzdur. ( usunięte przez administratora )

MM

Odwodnili i wyglodzili dziadka Wigor to umieralnia a nie dom opieki i powinni się tym zająć NFZ i prokurator. Moj dziadek był tak niecałe półtora roku i zrobili z niego praktycznie warzywo a trafil tam pełen energii, chodzacy przy lasce lub z niewielka pomocą, dobrze wygladajacy. Dziś leży w szpitalu i walczy o życie bo jest odwodniony, niedozywiony i ma infekcję. Strasznie schudl, nie chodzi i praktycznie nie mowi. Wszystko dzięki "wspaniałej"wspaniałej"opiece w wigorze i "troskliwej"pani dyrektor smolinskiej dla której liczą się tylko pieniadze.Zero zainteresowania pacjentami. PROBA KONTAKTU z nią kończy się na nieodbieraniu telefonu, wyłączaniu go, "ucieczka"pod pretekstem ważnych spraw lub kryciu przez pracowników. Tragedia.

Zostaw opinię o NZ ZOZ "WIGOR" - Legionowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NZ ZOZ "WIGOR"