Opinie o Halina Smolińska Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor w Legionowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Halina Smolińska Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Halina Smolińska Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pielęgniarki i położne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Halina Smolińska Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor w Legionowo

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Mewa

Nie zgadzam się z powyższymi negatywnymi opiniami na temat ośrodka Wigor, jak również na temat Pani dyrektor Haliny Smolińskiej. Wszyscy pracownicy są zatrudnieni na umowę o pracę na tyle ile zarabiają, pieniądze są przelewane na konto i nie mają miejsca sytuacje, że pieniądze płacone są pod stołem. Pracownicy dostają co miesięczne premie. Na święta wszyscy pracownicy dostali paczki i dodatkową premię w wysokości po 500 zł. Pani Halina jest wspaniałą i dobrą kobietą, dla której na pierwszym miejscu liczy się dobro pacjenta. Kiedy brakuje rąk do pracy Pani Halina osobiście zmienia pieluchy podopiecznym, sprząta i gotuje. Nie zgadzam się również z tym, że Pan Rafał jest arogancki. Niejednokrotnie widziałam jak Pan Rafał odrywał się od swoich obowiązków aby zająć się podopiecznymi nie szczędząc trudu, aby ich przewijać, kąpać i karmić. Wszyscy pracownicy są dobrze traktowani, zarobki są wysokie, atmosfera w pracy jest bardzo dobra, a opieka nad pacjentami doskonała. Dlatego też wszystkim polecam pracę w ośrodku Wigor, ponieważ to co napisałam powyżej jest prawdą.

Pacjent
@Mewa

To bzdura. Komentarz ten z całą pewnością napisał wlasciciel ( ka ) . Dobro pacjenta tu się w ogóle nie liczy. Za to LICZY SIĘ KASA . Wigor to maszynka do robienia pieniędzy.

Edward
Inne

Cześć. Pisano tu, że często szukają pracowników. Niestety jedyna oferta jaka trafiła mi w ręce ma już sporo lat. Szukali fizjoterapeuty na umowę o pracę na okres próbny. Czy więc nadal zatrudniają na okres próbny i ile teraz płacą pensji zasadniczej i premii, jeśli są premie? Pisano tu różnie na ten temat. Tak samo chcę wiedzieć, czy kasa na czas i jak z szacunkiem do pracownika?

Jadźka
@Prawda

Część Twojej wypowiedzi została wykropkowana. Napisz, proszę jeszcze raz, ale w delikatniejszy sposób za co właściciele mają swoich pracowników, bo ciężko mi się domyślić. Czy niektóre obowiązki wychodzą poza zakres danego stanowiska? Nie ma nikogo wśród pracowników z kim można się zakolegować?

Pielęgniarka

Pracuje już jakiś czas w Wigorze jako pielęgniarka i muszę przyznać, że bardzo dobrze mi się tu pracuje. Praca jest spokojna, nie ma tu zbędnego pośpiechu, ani nadmiernego nacisku na pracowników. Standardowo wydaje się tylko leki i pobiera krew. Ja osobiście poleciłam tę pracę koleżankom ze swojego fachu.

Ania
@Pielęgniarka

Potwierdzam, przepracowałam tam 5 lat, byłam prosto po szkole. Wspaniałe koleżanki wprowadziły mnie w zawód. Gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania pewnie nadal bym tam pracowała, naprawdę było mi tam dobrze.

Agnieszka
Kandydat

Czy poleca ktoś prace na stanowisku rejestratorki / recepcjonistki medycznej ?

Recepcjonistka Nowy wpis
@Agnieszka

Jestem po okresie próbnym, mam umowę o pracę. Obowiązki są jasno przekazywane, atmosfera jest koleżeńska. Osobiście jestem zadowolona, ponieważ w poprzedniej pracy miałam bardzo stresujące szefostwo. Tu na szczęście tego nie mam, więc jak najbardziej polecam.

Pielęgniarka Nowy wpis

CT Nowy wpis
@Pielęgniarka

A jeszcze w ubiegłym roku tu ktoś napisał, że właśnie pracy za dużo jest. Czyli pozmieniało się? Więcej pracowników zatrudniono od tego czasu? Piszesz, że nie ma pośpiechu ani nacisku, czyli nadgodziny bardzo rzadko są? Jak w takim razie płacą jak za taką spokojną pracę? Mi by się taka przydała, ale rachunki nadal trzeba opłacić :)

Ania Nowy wpis

FV
Inne

A coś o stanowisku specjalista ds. rozrachunków i controllingu?? Zastanawiam się, na jakich programach pracuje sie w tej pracy? Bo chcą od kandydatów biegłej znajomość programu Excel oraz Word. Ale nie ma wymogów co do fachowych program. Wiecie, czy korzystają np. z Płatnika lub z czegoś podobnego?

Wnuczka
Inne

ZERO opieki w nocy, pampers zmieniany maksymalnie 2 -3 razy dziennie, ostatni raz o 18.00.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Halina Smolińska Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Magister Farmacji
Aplikuj na wiele ofert
Edward

Prawda
@Edward

Nie polecam tam pracy. Właściciele maja pracowników za (usunięte przez administratora) Pracujesz za kilka osób a pensja jedna i masz się cieszyć że masz pracę. Towarzystwo pracowników też pozostawia wiele do życzenia, zbieracze wiadomości i plotek o innych pracownikach i o swoim pracodawcy. . Gniazdo os. Trzeba się zastanowić czy chce się pracować w takim miejscu

Monia
@Prawda

Hej, no ale mają jakieś teraz aktualne oferty w ogóle? Sama muszę zdecydować, czy się podejmę pracy, ale najpierw chciałabym wiedzieć, czy w ogóle jest. I co to znaczy, że za kilka osób? Jakie są obowiązki?

US
@Prawda

Wszystkie obowiązki, które się wykonuje są zapisane w umowie albo chociaż w jakimś regulaminie? Co w przypadku jak ktoś nie chce dzielić się informacjami o sobie i jest wycofany, idzie to jakoś odczuć od innych? Trochę się przeraziłam tymi obowiązkami i ich ilością, a powiedz mi jeszcze czy idzie się zawsze wyrobić z całą pracą?

Jadźka

Roxi
Inne

Opowie ktoś o tym, jak pracuje się na posadzie Specjalista ds. obsługi klienta oraz administracji?? Oferują pracę na umowie o prace lub umowie b2b. I ciekawa jestem, jaka jest pensja na obu tych umowach? Jaka jest różnią netto albo czy jest różnica w benefitach pracowniczych?

RO
Inne

Szukam aktualnych informacji na temat zatrudnienia fizjoterapeutów. W sieci jest jedno ogłoszenie ale z 2016 r. Stawka od 1900 zł, raczej już nie będę się wzorować :). Ile teraz wynoszą zarobki na tym stanowisku? Jakieś dodatki dla pracowników też się znajdą? Szukam jakiś atutów pracy w tym miejscu, po opiniach widzę, że parę osób pisało o niskich stawkach, chciałbym wiedzieć jednak konkretnie czego się spodziewać.

wioletka
Inne

Nie polecam rehabilitacji Wigor Zapisują na termin z potwierdzeniem na e-mail a później odwołują . Człowiek myśli ,że ma zapisany termin nie szuka nigdzie więcej bo myśli że będzie u nich się leczył A ONI ODWOŁUJĄ!!!!!

@wioletka

Nie ma Pani czym się martwić, nic Pani nie traci a nawet zyska Rehabilitacja w tym miejscu to tylko utrata zdrowia

aaa
Inne

Witam serdecznie, czy zdarzają się jeszcze przyjęcia na salową? Szukam właśnie takiej pracy przy pomocy chorym, jak w 2016 tutaj wystawili ogłoszenie. Jak jest praca to nadal obowiązuje umowa zlecenie? Z szansą na przejście na UoP czy bez? Pozdrawiam.

Robert
Inne

MASAKRA !!! (usunięte przez administratora)bez empatii dla drugiego człowieka, mama po miesiącu miała odleżynę 4 stopnia. Chirurg w warunkach szpitalnych, zajął się raną. Jak rozebrali mamę do zabiegu to kobieta leżąca z nią na sali zwymiotowała - taki był smród. Mama przebywając w tym ZOL płakała i błagała abym ją stamtąd odebrał , dzwoniła prosiła lecz po około tygodniu przestała. Dziwnym trafem telefon był non-stop rozładowany.W czasie odwiedzin miałem wrażenie ,że jest po prostu czymś (usunięte przez administratora)! Udało mi się ją z tamtąd odebrać. OMIJAĆ szerokim łukiem !!!

Joanna Marchwicka
@Robert

Wierze w kazde slowo,ktore pan napisal.Bardzo wspolczuje, Do tego,zeby cos sie zmienilo w Vigorze jest potrzebna mafia.Organizacje panstwowe typu rzecznik praw pacjenta czy narodowy fundusz zdrowia Nie dzialaja,nie chca byc skuteczne. Bylam ze skarga u ksiedza w tamtejszej parafi i u prezydenta miasta.Nie sa zainteresowani.Pokrzywdzeni ludzie i ich rodziny sa bezradni.

Mewa

Sprostowanie
@Mewa

Autor komentarza zapomniał dodać, że Pani Dyrektor obsypuje codziennie rano na wejściu swoich pracowników płatkami róż i częstuje ich przygotowanymi przez siebie posiłkami. Panie z recepcji ustawiają szwedzki stół i dopóki się nie poczęstujesz to nie masz prawa zacząć pracy. Pan Rafał sporadycznie wita pracowników ale nie ma się co dziwić skoro jest taki zajęty zmienianiem pieluch i karmieniem.

Asaso

Bo to sami wlasciciele chyba zasiadli i napisali opinie. Pytanie tylko - tacy glupi czy tacy bezczelni? A moze jedno i drugie :) Na opinie pracuje sie latami, jeden do cna nieprawdziwy wpis na go work tego nie zmieni. Dobra opina w internecie to szacunek do ludzi, pracownikow, przede wszystkim, dobre zarobki maja mniejsze znaczenie, bo jesli szanuje sie czlowieka i jego prace, to nigdy zlego slowa nie powie na pracodawce. A w wigorze ani szacunku, ani pieniedzy ( no chyba ze te stolem) :) 500zl premii? Kto w to uwierzy, wigorze? 5zl podwyzki czlowiek latami nie dostanie, no chyba ze na umowie jak wzrasta minimalna :) Ehhhhh ze sie komus tak chcialo nabajerzyc.... Niedowierzajacych zapraszam, tam zawsze sxukja pracownikow. To takze swiadczy o tym, jaki to pracodawca. Mozna samemu przekonac sie o tym miodzie :) A niestety to tak, ze jak sie wdepnie to....wrazenia zostaja na dlugo ;)

PTASZEK
@Mewa

Mewa. W wigorze zarobki są minimalne i nie ma premii. Pracownicy nie dostali paczek ani premii na święta. Na umowie są inne zarobki a na rękę inne. Nikt z właścicieli tam nie pracuje fizycznie przy tych podopiecznych. To wszystko wiedzą pracownicy tego ośrodka ,więc ty na pewno nie jesteś pracownikiem. Przedstawiasz fałszywe informacje wprowadzające w błąd osoby czytające tu opinie.

Marta
@PTASZEK

W swoim komentarzu na temat firmy Wigor napisałeś między innymi, że firma płaci pracownikom odmienne wynagrodzenie od tego, co jest zawarte w umowie o pracę. Możesz napisać, jakie są to różnice i od czego jest to Twoim zdaniem zależne? Czy takie są Twoje osobiste doświadczenia z tym pracodawcą?

Piotr
@PTASZEK

Ludzie, ironią aż kipi z komentarza Mewy :) Osoba kryjąca się pod tymże nickiem zna doskonale realia pracy w Wigorze i właśnie dlatego zdecydowała się na takowy komentarz, w komediowej formie. Otwieram popcorn i czekam na dalszą dyskusję ????

Krystyna z Gazowni
@Mewa

Boże co za banialuki hahaha... Po pierwsze po wypłatę czeka się pod drzwiami dyrekcji jak po jałmużnę... I nigdy nie ma się pewności czy dostanie się całość haha... Premia no może kiedyś tam była... Ale to już prehistoria... Inaczej się dostaje do ręki niż na umowie to jest podstawowe zagadnienie. Pani dyrektor zmienia pampersy, pracuje w kuchni czy jedzie na mopie no to to juz rozwaliło system. Jedyne co było zauważone przeze mnie to stanie przy recepcji i bawienie się telefonem... Na zwykłe dziendobry nigdy się nie doczekasz. Na temat Pana Rafała to szkoda pisać. Kompletnie się nie nadaje do zarządzania...(usunięte przez administratora) A jeśli chcecie pracować w miejscu gdzie kamery i podsłuchy są wszędzie to Wigor jest otwarty na propozycje.

prawds
@Mewa

pracowałam tam ta opinia to wszystko jest nieprawda pieniądze zawsze są do ręki nigdy na konto Pani Halina sieje wielki niepokój wśród pracowników do tej pory czuje lęk do szefostwa po tej pracy NIE POLECAM PRACOAC TAM ANI BYC PACJENTRM PODWYZKA NA ROK - 50ZŁ szok

AMAM
@Mewa

Proszę następnym razem się postarać i pisząc w imieniu pracowników uprawdopodobnić wersję. Bez Bajek proszę. A pan o którym tu Pani wspomina to typowy objaw przeinwestowanego mamisynka, którego mam nadzieję sumienie kiedyś ruszy, choć pewności nie mam.

Pacjent

Marta
Inne

Czy praca w weekendy jest tam obowiązkowa? Chciałam o to spytać, ponieważ w jednym komentarzu przeczytałam informacje, że odwiedziny są przez cały tydzień, to chciałabym wiedzieć, jak to z perspektywy zatrudnionych wygląda po prostu?

daw
Inne

Skandalem są godziny odwiedzin. Nie można odwiedzić bliskiej osoby w sobotę ani niedzielę, tylko w tygodniu między godz. 10 a godz. 15. Jest to wymyślone celowo, żeby jak najmniej osób mogło odwiedzić swoich bliskich i widocznie żeby jak najmniej zobaczyć złych rzeczy

Anna
@daw

Odwiedziny w ośrodku Wigor są każdego dnia tj. od poniedziałku do niedzieli. Mój tata tu przebywa. Każdego dnia jest możliwość odwiedzin.

Joanna
Inne

Ja mam pytanie.Proszę o odpowiedz. Jest taka pozycja koordynator, to ktoś kto jest między szpitalem, pacjentem a domem opieki. Proszę o kontakt z koordynatorem, który nagania pacjentów do domu opieki Wigor.Wiem, ze to wymaga odwagi, ale może już czas być odważnym. Halina Smolinska nie jest merytoryczna osoba wiec opinia nie może być merytoryczna. Polecam wszystkim trzymać się z daleka od takich miejsc.

Anna
@Joanna

Niestety w szpitalu, w którym przebywał mój tata tzw. "koordynator" proponował prywatny ośrodek rehabilitacyjny. Cena za miesiąc 3800 zł. Wykonałam 1 telefon rano do Caritasu Archidiecezji Warszawskiej i otrzymałam numer telefonu do właścicielki NZ ZOZ Wigor w Legionowie. To był cud! Pani Halina Smolińska powiedziała jakie dokumenty należy przywieźć ze szpitala. Tata został przyjęty. Ze szpitala warszawskiego tata wyjechał leżący, choć wcześniej chodził. Po 6 tyg. pobycie w Oddziale Rehabilitacji Ogólnoustrojowej ośrodka Wigor, nastąpiła pionizacja. Tata był leżący a wstał. Dziękuję z całego serca za okazaną pomoc mojemu tacie.

Maks

Zastanawiałem się od jakiegoś czasu, czy chce napisać tę opinię. Ale jeżeli mogę pomóc, to chętnie. Miałem styczność z tym miejscem kilka miesięcy temu. Uczciwie mogę powiedzieć, za nie polecam tego miejsca ludziom, którzy mają odrobinę empatii w sobie. Ludzie pracujący tu, w większości są okrutnikami. Obgadują się wzajemnie, donoszą , są wulgarni. A prezes zaciera ręce. Pensjonariusze traktowani są jak bankomaty. Wszystko robione pod publikę. Najgorzej wspominam recepcjonistkę Ewę, starsza wulgarna, krzykliwą kobieta, która jest dla prezesa osobą od brudnej roboty. Ten goguś, który nazywa się doktorem, robi wszystkich w kulki, a ona jest jego tarczą. Nikt przy zdrowych zmysłach nie skusi się na pracę tutaj. Osoby wrażliwe nigdy nie znajdę tu miejsca.

Wiktoria
@Maks

Szkoda, dla mnie dobra atmosfera jest kluczowa w pracy :( No ale cóż, może znajdziesz jakieś plusy firmy? Jak kwestia wynagrodzenia? Twoim zdaniem płacili spoko?

Proszę o kontakt monikarehab@gmail.com Tel 571210910

Julia
@Maks

Czytając opinie na forum większość nie zachęca do pracy w firmie, a już traktowanie podpoiecznych to jakiś absurd. Ktoś wspominał, że wypłata jest do ręki i liczona na kalkulatorze. Trochę nie chce mi się w to wierzyć, nie ma tam pasków wypłatowych?

James
@Julia

Polska 21 wiek, a takie cuda,nie? No nie ma pasków. Co innego masz na umowie, czyli najczęściej najniższą, a reszta te kilka stowek więcej pod tak zwanym stołem, czyli w pokoju szefostwa. Wyliczane skrupulatnie, raz, dwa, trzy...Jak chce pani uwierzyć, proszę się zatrudnić, ciągle kogoś szukają...

OlaM
@James

Więc nic się tam nie zmieniło, pracownicy dalej bieduja i (usunięte przez administratora) uja

Jarosław
@OlaM

Czy zarobki to jedyny powód dla którego już tu nie pracujesz? W jaki sposób firma znajduje chętnych do pracy?

Przerażona

Ośrodek koszmar

irena
Kandydat
@Przerażona

Czy mogłaby Pani coś więcej powiedzieć? Chodzi mi o część rehabilitacyjną

@irena

Brak kompetencji, główne zainteresowanie to uzyskanie pieniędzy. Bolesny jest fakt że tak mało ludzi reaguje, Jeżeli ktoś ma złe doświadczenia proszę o kontakt po nr tel. 571210910. Pozdrawiam

rozczarowana
@Monika

niestety dopiero odczytałam, zadzwonię do Pani, chętnie opowiem o swoich negatywnych wrażeniach. W ośrodku to geriatria a nie rehabilitacja. Brudno wszędzie, także w sali rehabilitacji.

@rozczarowana

Czekam na kontakt

James
@irena

Ma pani pieniądze, duzooo pieniędzy, wygląda na bogatą , z której można wycisnąć? To opieka na być w miarę ok. Potem zostanie pani poproszona o napisanie pozytywnej opinii w internecie i wymienienie z nazwisk personelu, jaki jest cudowny. Proszę poczytać opinie w google - przy pełnym koncie ma pani szansę dostać reha jako taka,jeśli na NFZ nie liczylbym na nic ???? Ale dla wszystkich ten sam srod na korytarzu - gratis ????

Joanna
@James

Zapamietalam wszechobecny smrod i odor. Panie przy wejsciach pracujace w niby recepcji to jak te japonskie popularne (usunięte przez administratora) co to nie widza,nie slysza i nie mowia. Zamknac to miejsce.

@Joanna

Bardzo proszę o kontakt E-mail monikarehab@gmail.coś Tel 571210910 Mam złe doświadczenie związane z tym miejscem

Abrakadabra

Jako były pracownik, mogę podzielić się z przyszłymi kandydatami opinią na temat ośrodka, a raczej przestrzec. Praca w Tym miejscu uwstecznia, jak to jeden z pacjentów podsumował „powinno się to zburzyć i postawić od nowa”. Póki rządziła tym Pani H. to jeszcze jakoś szło, ale kiedy władze przejął syn to już totalnie zmierza ku niczemu. Brak szacunku do wykształconego personelu, traktowanie go jak głupie dzieci, pensja wyliczana na kalkulatorze wydawana do ręki bez żadnej koperty, po odstaniu swojego w kolejce jak za PRL-u, szef ręcznie liczy wynagrodzenie za np. Zwolnienia lekarskie a szefowa liczy inaczej ????cyrk na kółkach. Maksymalne wykorzystanie czasu pracownika co skutkuje zaniedbaniem pacjentów, którzy przyjeżdżają na rehabilitacje a dostają 30 min ćwiczeń. Robienie podczas pracy( która winna być indywidualna) zabiegów fizykalnych! Do których nie ma przeznaczonych pomieszczeń, kabinek, odpowiadanie za sprzęt, który jest użytkowany w nieprawidłowy sposób przez brak dobrej organizacji ośrodka. Jedyne takie miejsce gdzie pacjent do rehabilitacji nie jest na czas umyty przebrany,przygotowany a zdażało się nie rzadko, że z litości nad chorym człowiekiem samemu się go ubierało, wyciągało z buzi zeschnięte przylepione jedzenie, dopajało czy nawet karmiło. Tak wiec większa część pracy to wyciąganie pacjentów z łóżek i odkładanie plus bieganie za lampami laserami i innymi sprzętami po ośrodku. Zatrudnione w większości kobiety ( pan R. Chyba nie wie ile kobieta zgodnie z kodeksem pracy może dźwigać w pracy). Tak wiec większości z nas wysiadł kręgosłup. Nabijanie się przez szefa że nasza praca to nic takiego kiedy się zupełnie nie ma o niej pojęcia też jest nie na miejscu. Ale najważniejsze żeby wszystko odkliknąć na tablecie nic więcej ich nie obchodzi .Współpraca z opiekunkami pochodzenia wschodniego które uważają że jeden pampers na 24 godziny jest okej to walka z wiatrakami okupiona nerwami. Do tego dochodzi pierwsza dama oddziału pani M., której wytrząsanie się nad pracownikami chyba sprawia jakąś przyjemność. Ochrona przed koronawirusem żadna, rok temu na początku pandemi kazano nam myć i dezynfekować rękawiczki aby zużyć dziennie dwie pary max. O maseczki też trzeba walczyć. Praca dobra na początek kariery aby już nic nigdy Cię w życiu nie zaskoczyło ! Nie polecam

Hanna
@Abrakadabra

@Abrakadabra to przykre, że masz takie doświadczenia z pracą w tym miejscu. Tak się zastanawiam, bo zwykle ustala się pewne kwestie przed podpisaniem umowy. Zwykle spory, czy wątpliwe sytuację rozwiązuje się rozmową. Daj znać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, i jakie doświadczenie trzeba posiadać aby pracować w placówce?

@Abrakadabra

Potwierdzam wszystko wyżej napisane! Również jestem byłym pracownikiem- i opisałabym wszystko tak samo jak osoba wyżej! Lepiej iść do żabki pracować za mniejsze pieniądze niż być ciagle poniżanym pracownikiem!

Meduza
@…

Mozna z toba na priv. Dzieki

@Meduza

Również chciałabym porozmawiać z byłym pacjentem ośrodka czy pracownikiem

Małgorzata
Inne

Czy któryś z pracowników mógłby się odnieść co do warunków w ośrodku? Z opinii wynika, że warunki tutaj są niezadowalające dla pensjonariuszy... Faktycznie tak trudno o to wszystko zadbać czy jednak nie jest z nimi aż tak źle. Praca wciąż po 12 godzin? Za jakie aktualne wynagrodzenie?

@Małgorzata

Również chciałabym poznać opinie pracowników. Tylko czy będą mieli odwagę rozmawiać ?

Małgorzata
@Monika

witam. dlaczego mieliby nie mieć odwagi, czego tu się bać? brak odp mnie zastanawia ale może po prostu na forum nie wchodzą i dlatego? a wie ktoś o tym jakie warunki mogą potencjalnie występować tutaj od kolejnego roku? zapowiadali coś?

@Małgorzata

Proszę odezwać się do mnie na adres email monikarehab@gmail.com

Justyna
Inne

Szukam kontaktu z byłymi lub obecnymi pracownikami, którzy mogliby zrelacjonować co dzieje się w tym zakładzie. Głównie chodzi mi o budynek przy Pomorskiej, z którego mój ojciec wyszedł w stanie ciężkim i trzy dni temu zmarł w szpitalu, do którego trafił godzinę po powrocie z "turnusu rehabilitacyjnego" w Wigorze. Wszystkich, którzy mogliby mi pomóc oraz chcieli ukrócić skandaliczne działanie tego przybytku proszę o kontakt na maila loslamusos@wp.pl

Michał
@Justyna

Szanowna Pani, proszę o kontakt!!!! Mój adres mpmp@gazeta.pl

Kuba
@Justyna

Kubac06@gmail.com napisz

Aniia

Nie idzcie tam pracowac. Daiom malo pieniędzy. Pracowac musisz caly czasu duzo godzin . 12 godzin co dzien. I caly czas niezadowolone som

@Aniia

Czy mogę prosić o kontakt

Ela
@Aniia

Dzień dobry, czy może Pani więcej opowiedzieć o warunkach pracy? Jestem bardzo zainteresowana,pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Halina Smolińska Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor - Legionowo

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Halina Smolińska Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor?

Zobacz opinie na temat firmy Halina Smolińska Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Halina Smolińska Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Halina Smolińska Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor
2.5/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jana Kozietulskiego 9
    05-120 Legionowo
  • NIP: 5361322874 REGON: 012640730

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188