Opinie o Halina Smolińska Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor w Legionowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Halina Smolińska Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Halina Smolińska Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pielęgniarki i położne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Halina Smolińska Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor w Legionowo

Abrakadabra

Jako były pracownik, mogę podzielić się z przyszłymi kandydatami opinią na temat ośrodka, a raczej przestrzec. Praca w Tym miejscu uwstecznia, jak to jeden z pacjentów podsumował „powinno się to zburzyć i postawić od nowa”. Póki rządziła tym Pani H. to jeszcze jakoś szło, ale kiedy władze przejął syn to już totalnie zmierza ku niczemu. Brak szacunku do wykształconego personelu, traktowanie go jak głupie dzieci, pensja wyliczana na kalkulatorze wydawana do ręki bez żadnej koperty, po odstaniu swojego w kolejce jak za PRL-u, szef ręcznie liczy wynagrodzenie za np. Zwolnienia lekarskie a szefowa liczy inaczej ????cyrk na kółkach. Maksymalne wykorzystanie czasu pracownika co skutkuje zaniedbaniem pacjentów, którzy przyjeżdżają na rehabilitacje a dostają 30 min ćwiczeń. Robienie podczas pracy( która winna być indywidualna) zabiegów fizykalnych! Do których nie ma przeznaczonych pomieszczeń, kabinek, odpowiadanie za sprzęt, który jest użytkowany w nieprawidłowy sposób przez brak dobrej organizacji ośrodka. Jedyne takie miejsce gdzie pacjent do rehabilitacji nie jest na czas umyty przebrany,przygotowany a zdażało się nie rzadko, że z litości nad chorym człowiekiem samemu się go ubierało, wyciągało z buzi zeschnięte przylepione jedzenie, dopajało czy nawet karmiło. Tak wiec większa część pracy to wyciąganie pacjentów z łóżek i odkładanie plus bieganie za lampami laserami i innymi sprzętami po ośrodku. Zatrudnione w większości kobiety ( pan R. Chyba nie wie ile kobieta zgodnie z kodeksem pracy może dźwigać w pracy). Tak wiec większości z nas wysiadł kręgosłup. Nabijanie się przez szefa że nasza praca to nic takiego kiedy się zupełnie nie ma o niej pojęcia też jest nie na miejscu. Ale najważniejsze żeby wszystko odkliknąć na tablecie nic więcej ich nie obchodzi .Współpraca z opiekunkami pochodzenia wschodniego które uważają że jeden pampers na 24 godziny jest okej to walka z wiatrakami okupiona nerwami. Do tego dochodzi pierwsza dama oddziału pani M., której wytrząsanie się nad pracownikami chyba sprawia jakąś przyjemność. Ochrona przed koronawirusem żadna, rok temu na początku pandemi kazano nam myć i dezynfekować rękawiczki aby zużyć dziennie dwie pary max. O maseczki też trzeba walczyć. Praca dobra na początek kariery aby już nic nigdy Cię w życiu nie zaskoczyło ! Nie polecam

Hanna
@Abrakadabra

@Abrakadabra to przykre, że masz takie doświadczenia z pracą w tym miejscu. Tak się zastanawiam, bo zwykle ustala się pewne kwestie przed podpisaniem umowy. Zwykle spory, czy wątpliwe sytuację rozwiązuje się rozmową. Daj znać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, i jakie doświadczenie trzeba posiadać aby pracować w placówce?

@Abrakadabra

Potwierdzam wszystko wyżej napisane! Również jestem byłym pracownikiem- i opisałabym wszystko tak samo jak osoba wyżej! Lepiej iść do żabki pracować za mniejsze pieniądze niż być ciagle poniżanym pracownikiem!

Meduza
@…

Mozna z toba na priv. Dzieki

@Meduza

Również chciałabym porozmawiać z byłym pacjentem ośrodka czy pracownikiem

Małgorzata

Czy któryś z pracowników mógłby się odnieść co do warunków w ośrodku? Z opinii wynika, że warunki tutaj są niezadowalające dla pensjonariuszy... Faktycznie tak trudno o to wszystko zadbać czy jednak nie jest z nimi aż tak źle. Praca wciąż po 12 godzin? Za jakie aktualne wynagrodzenie?

@Małgorzata

Również chciałabym poznać opinie pracowników. Tylko czy będą mieli odwagę rozmawiać ?

Małgorzata
@Monika

witam. dlaczego mieliby nie mieć odwagi, czego tu się bać? brak odp mnie zastanawia ale może po prostu na forum nie wchodzą i dlatego? a wie ktoś o tym jakie warunki mogą potencjalnie występować tutaj od kolejnego roku? zapowiadali coś?

@Małgorzata

Proszę odezwać się do mnie na adres email monikarehab@gmail.com

Justyna

Szukam kontaktu z byłymi lub obecnymi pracownikami, którzy mogliby zrelacjonować co dzieje się w tym zakładzie. Głównie chodzi mi o budynek przy Pomorskiej, z którego mój ojciec wyszedł w stanie ciężkim i trzy dni temu zmarł w szpitalu, do którego trafił godzinę po powrocie z "turnusu rehabilitacyjnego" w Wigorze. Wszystkich, którzy mogliby mi pomóc oraz chcieli ukrócić skandaliczne działanie tego przybytku proszę o kontakt na maila loslamusos@wp.pl

@Justyna

Szanowna Pani, proszę o kontakt!!!! Mój adres mpmp@gazeta.pl

Kuba
@Justyna

Kubac06@gmail.com napisz

Aniia

Nie idzcie tam pracowac. Daiom malo pieniędzy. Pracowac musisz caly czasu duzo godzin . 12 godzin co dzien. I caly czas niezadowolone som

@Aniia

Czy mogę prosić o kontakt

Ela
@Aniia

Dzień dobry, czy może Pani więcej opowiedzieć o warunkach pracy? Jestem bardzo zainteresowana,pozdrawiam.

Firma Halina Smolińska Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Wojciech

Moja mama była pensjonariuszką tego zakładu i jestem bardzo zadowolony z opieki jaką tam otrzymywała. Pani Dyrektor Halina Smolińska dała od siebie dużo wsparcia ciepła i pomocy. Ten ośrodek polecam Każdemu.

@Wojciech

To są kłamstwa.

Witam serdecznie. Będę wdzięczna za każdą informację, która przybliży mi rzeczywisty obraz pracy ośrodka Wigor. Głównie opieka, przebieg rehabilitacji. Bardzo proszę o kontakt e-mail monikarehab@gmail.com Z wyrazami szacunku Monika

O.
@Monika

Tam wykańczają ludzi. Proszę się strzec tego miejsca.

@O.

ponieważ jest prawdziwa

@O.

Czy mogę prosić o kontakt e-mail ?

Szubo

Witam. Serdecznie chciałam podziękować Pani Halinie Smolińskiej i jej profesjonalnemu personelowi medycznemu i nie medycznemu. Za profesjonalną opiekę nad moją mamą na oddziale " paliatywnym". Dzięki takiemu personelowi moja mama była przede wszystkim najedzona, przepajana, czysta, pampersowana na czas dzięki czemu do końca moja mama nie miała nawet jednej odleżyny, pod stałą opieką lekarza i rehabilitowana. Prawie do samego końca mama była świadomą kobietą dzięki temu mogłam się z nią kontaktować telefonicznie. Bardzo była zadowolona z jaką życzliwością była traktowana przez osoby zajmujący się nią. Personel w ZZOZ - Wigor jest miły, wrażliwy na ból drugiego człowiek, profesjonalny, dążący do celu w pomaganiu potrzebującym pacjentom. To jest nie prawda, że Pani Dyrektor nie dba o pacjentów ponieważ cały swój cenny czas spędza w pracy służąc swą pomocą pensjonariuszom i personelowi. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Zezowata

Kochaj pracodawcę swego.Możesz mieć gorszego. Praca,szefostwo normalni.Wymagania i oczekiwania przedstawione byly na wstępie przy rozmowie kwalifikacyjnej.Umowa .Wynagrodzenie zapłacone bez problemu.

Takjest

Jak się szanuje pracę i zespół w którym się pracuje, to nie trzeba później bóli i żali wylewać w internecie. Praca jak praca, ani wybitna, ani zła. Zarobki adekwatne do stawek rynkowych. Jeśli dla kogoś są za niskie, można próbować sił w swojej działalności albo szukać gdzie indziej tej kury,co znosi złote jajka... nie warto zostawać w pracy, która nie pasuje i puść atmosferę w zespole.

Anka

@Hurgo dobrze rozumiem że wymagane jest robienie dużej ilości nadgodziny ?

A.

Jeśli kochacie swoich bliskich - nie zostawiajcie ich tu. Jeśli chcecie zostawić kogoś z rodziny w miejscu w którym dojenie kasy, cierpienie, poniżanie i nieszanowanie drugiego człowieka jest na porządku dziennym - lepiej nie mogliście trafić! Poniżanie, zaniedbywanie podstawowych potrzeb pacjentów, agresja słowna, przeklinanie- to są działania na których głównie opiera się “profesjonalna opieka” ośrodka Wigor. Nikt nie wyciąga konsekwencji w stosunku do pracownika który przeklina, krzyczy czy szarpie pacjenta. Nie powinno to jednak dziwić ponieważ szefostwo działa w ten sam sposób - poniżanie pracowników, wyśmiewanie ich problemów, “nie podoba się to won”. Jedyne co musi się zgadzać to pieniądze wpłacone na konto właścicieli. Jeśli ktoś myśli, że faktycznie dzięki podwyżkom za pobyt standard tego miejsca wzrasta... niech się nie łudzi. Wartości które się tu szanuje to (usunięte przez administratora) i kombinowanie w jaki sposób najlepiej “wydoić” pacjenta i jego rodzinę tak, żeby nikt się nie zorientował, że coś jest nie w porządku. Co do pracowników - ci, którzy powinni być najbardziej wykwalifikowani najczęściej nie mają podstawowej wiedzy. Jeśli trafi się pracownik z doświadczeniem, umiejętnościami i empatią to nie wytrzyma tu długo. Taka osoba nie jest zresztą dobrze postrzegana przez dyrekcje ponieważ może narobić kłopotu nazywając zjawiska które się dzieją dookoła. Szefostwo nie dba o szkolenia dla pracowników ponieważ na tym nie zarabia. Szefostwo najchętniej “wydoiłoby” nawet własnych pracowników z zarabianych przez nich pieniędzy - co zresztą częściowo robi płacąc wypłaty pod stołem. Lepiej też nie dbać o swój interes, kiedy należą się dodatkowe pieniądze np za pracę podczas COVID - pani dyrektor nie ma czasu i ochoty zajmować się stosem dokumentów których wypełnienie nie spowoduje przelania pieniędzy prosto do jej kieszeni. Właściwie wszystkie działania które tego nie powodują mogą wprowadzić panią dyrektor w szał i agresje. Pracownicy postrzegani są przez szefostwo jako intruzi którzy mają wymagania i oczekiwania. Pracownik powinien być wdzięczny za niesamowitą łaskę jaką dostał w postaci pracy w tym prestiżowym miejscu, wypełniać wszystkie polecenia bezrefleksyjnie i bez sprzeciwu, a jeśli po drodze uda mu się wyciągnąć pieniądze od jakiegoś nieświadomego niczego pacjenta - wspaniale. Wtedy jest dobrym pracownikiem. W tym miejscu nie ma współpracy, jest obgadywanie, szeptanie po kątach. Nikt z nikim nie załatwia spraw bezpośrednio. Pacjenci są zostawiani sami sobie, często w nocy nie otrzymują żadnej pomocy ponieważ pielęgniarki śpią na nocnych dyżurach. Gdyby ktoś udokumentował to co naprawdę dzieje się tam na co dzień, kiedy w pobliżu nie ma rodzin, miałby solidny materiał do zgłoszenia na prokuraturę. Z całego serca nie polecam. Solidne 0/10.

Tamara

Największy problem jak brakuje chęci do pracy. Normalna praca, niezłe zarobki więc po co wypisywać takie bzdury?

Hurgo
@Tamara

Checi do pracy? To jakis zart? Albo wpis na zamowienie. Tam najlepiej robic 2 etaty na jednym i najchetniej za darmoszke bo jak przychodzi dzien wyplaty, do reki, bronboze nie na konto,to bez kija nie podchodz do dyrekcji. Potem odstoj w kolejce po te swoje miliony. Ale najpierw sprawdz jaki ma dyrekcja humor i czy w ogole danego dnia bedzie placic, bo moze nie miec humoru na wyplate. I tak zostaneisz na weekend bez tych swoich milionow a dzieci glodne np.(usunięte przez administratora)Atmosfera fatalna, kamery, inni donosza, szeptanie po katach wystraszonego personelu.Do tego pacjenci, na szarym koncu tego wszystkiego, tutaj wszelkie kontrole wiele moglby wykazac gdyby tylko znaly prawde....Najwazniejsze zeby kasa sie zgadzala. Opinie mozna sobie szybko wyrobic po kontakcie z wlascicielami, szacunek do drugiego czlowieka, pracownika czy klienta zerowy, no chyba ze ma kase. Ale uwazanie sie za lepszych kiedys ciezko sie konczy.

Pracownik miesiąca.

Miałem przyjemność spróbować swoich sił na stanowisku: kierownik gospodarczy i szczerze rozumiem, dlaczego nikt tam na dłużej nie chce zakotwiczyć. Miłej lektury. Z funkcją kierownika niestety ma ono mało wspólnego - większość czasu spędza się szukając w internecie najtańszych możliwych produktów lub biegając z kartonami jak kurier, bo przecież to, na co jakiś pracownik zgłosił zapotrzebowanie, musi zostać dostarczone pod sam nos. Na resztę obowiązków niewiele czasu pozostaje (a lista jest dosyć długa), ale to świetny argument, żeby nie wypłacić w pełni obiecywanego wynagrodzenia. Biegając tak z budynku do budynku (a są 3) po ostrych kamieniach, którymi wysypana jest dziurawa droga (polecam buty trekkingowe i auto terenowe) zbieramy od wszystkich dookoła (zarówno personel jak i pacjenci) skargi, zażalenia i czasami wręcz zabawne usterki, które można naprawić śrubokrętem. Dodatkowo podczas nieobecności jedynego konserwatora spadają jeszcze na nasze barki jego obowiązki - bez dyskusji. Pacjenci chcą dawać po 10-20zł "w łapę" żeby im tylko ktoś w końcu coś naprawił lub załatwił. Często cuchnie moczem, a widok schorowanych ludzi i tego w jakich warunkach żyją skłania do smutnych refleksji. Pracownicy - jak wszędzie - niektórzy nieszczęśliwi, fałszywi, ale jest też kilka miłych i pozytywnych osób - pozdrowienia dla Pani Anity, Małgosi i Luby z 9'ki. W sumie to olałbym ten komentarz, gdyby nie fakt, że już po 3 tygodniach pracy Pan R. zaczął zachowywać się wobec mnie arogancko. Pan Ł. natomiast zasłużył na ogromny szacunek za swoje opanowanie i kulturę osobistą. Za sumienną i uczciwą pracę do ostatniego dnia (i nie jest to tylko moja opinia) wypłacono mi 80% obiecywanego wynagrodzenia (stawka pomocnika na budowie), a za używanie prywatnego auta do zakupów oddano mi tylko ustawowe 0,8358 zł/km. Z przykrością: nie polecam.

Pracownik miesiąca.

Szanowna Pani, proszę łaskawie nie przekręcać. Nigdy nie nazwałem Ukraińców dziczą w porównaniu do wielu pracowników tej firmy - wręcz ich broniłem. Powiedziałem jasno i wyraźnie, że Polaków za granicą też często traktuje się jak dzicz w reakcji na dywagacje z jakiego to zacofanego kraju przyjeżdżają i jak to nie mogą się odnaleźć w super-nowoczesnej Polsce. Polecam serdecznie spróbować swoich sił w powyższej firmie i zweryfikować pozytywne komentarze pisane przez właścicieli i rodzinę :-) Z mojej strony wszystko. Pozdrawiam.

Hurgo
@Pracownik miesiąca.

Domyślam sie ze uzbieraloby sie duuuuuzo wiecej historyjek z pracy w firmie wigor, prawda pracowniku miesiaca?To takie miejsce ze ksiazke moznaby napisac. Fama o wigorze jest odpowiednia, nikt normalny z okolicy nie chce tam pracowac.

Adrian

Szukam informacji o firmie NZ ZOZ "WIGOR". Czy są poszukiwani pracownicy na stanowisko pielęgniarki, rehabilitanta lub opiekuna osób starszych? Może jakiś obecny pracownik firmy mógłby dodać solidną opinię o tym pracodawcy? Informacje od kogoś kto tam pracuje byłyby bezcenne dla osób, które rozważają aplikację do firmy. Zainteresowani odwiedzający ten wątek potrzebują jakichś konkretów dotyczących zatrudnienia.

Johnwick
@Adrian

Nie polecam, kasa nie wpływa na konto tylko idziesz jak żebrak pod drzwi i czekasz na kase do ręki. Inaczej w umowie a inaczej dostajesz. Ogólnie żadnych profesjonalnych ciuchów roboczych, byle jaki fartuch który ma Ci starczyć na 2 lata w dodatku jeden :/ przy takiej ilosci pacjentów i zarazków, bakterii masakra. Wszyscy chodza jak na szpilkach, nikt z nikim nie może swobodnie się pośmiać czy pogadać bo od razu afera. Pielegniarki podchodzą do pacjentów bez rekawiczek, brudno, opiekunki nie zawsze są na zawołanie pacjenta, czesto pacjenci zasikani itd. Jak zepsuje sie jakiś sprzet, cos się stłucze to wielki problem i najlepiej to Ciebie by oskarżyli u kazali jeszcze za to zapłacić, sprzęty nie są ubezpieczane. Dyrektorka jak ma dobry dzień to super, jak ma zły dzień to nie podchodz bez kija, straszna kobieta, tylko hajs jej w głowie... nie polecam tam pracować

@Johnwick

To się zwolnij???? będzie lepsza atmosfera w zespole!

Irena

Pensja 2 tys zl brutto. Wiecej placa w biedronce. Smiech na sali

Johnwick
@Irena

Dokładnie, żadnych podwyżek tylko obietnice wieczne, żadnych dodatków, bonów... nic. Katastrofa

Bolo

Chce poinformować że opieka jest bardzo dobra i płace Tak samo.(usunięte przez administratora)

Byłam na rehabilitacji ogólnoustrojowej przez 6 tygodni po operacji biodra. Całkowicie zależna od innych,leżąca i z dużym bólem...Dzięki wspaniałej opiece i doskonale zaplanowanej rehabilitacji przez zespół lekarzy specjalistów odzyskałam samodzielność. Cały sztab rehabilitantek nie ma sobie równych...pełen profesjonalizm i ogromne doświadczenie personelu doprowadziło do mojego powrotu do sprawności,czego nie spodziewałam się w tak szybkim czasie. Chylę czoło i dziękuję dziękuję i jeszcze raz dziękuję...

Adrian
@Ewa

Ewa, to miłe, że dobrze piszesz o firmie, ale jesteś pacjentem przychodni Wigor. Na forum Gowork.pl powinni wypowiadać się pracownicy firmy. Na razie od dawna nikt tego nie zrobił. Znalazłem ogłoszenie o pracę na stanowisko terapeuta zajęciowy. Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę po ośmiotygodniowym okresie próbnym. Czy Ktoś będzie aplikował? Proszę obecnych pracowników o kilka słów na temat warunków pracy i wynagrodzenia w przychodni Wigor.

Janusz

Panie z Rehabilitacji pełen profesjonalizm Szczerze polecam domowa atmosfera

internautaanonim

Czytam tutaj bardzo dużo niesprawiedliwych opinii na temat ośrodka. Bardzo dobra opieka, w zasadzie 24 godziny na dobę. Przyjazna i rodzinna atmosfera. To co też jest bardzo ważne to, to że zapewniają kwestie takie jak rehabilitacja i profesjonalnie przygotowana dieta dla pensjonariuszy. osoby przebywające tam mają wszystko na miejscu i nie trzeba się martwić o załatwianie różnych kwestii na zewnątrz.

Doriwona

Jestem pod wielkim wrażeniem pomocy jakt uzyskałam od pana rachabilitanta Michała, wspaniały , empatyczny i profesjonalista w każdym calu,dziękuję mu serdecznie za masaże,aby więcej takich ludzi...

Zostaw merytoryczną opinię o Halina Smolińska Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor - Legionowo

• Jak się pracuje w Halina Smolińska Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor?

Zobacz opinie na temat firmy Halina Smolińska Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Halina Smolińska Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Halina Smolińska Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor
2.5/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Jana Kozietulskiego 9
    05-120 Legionowo