Opinie o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Puls-Med Figura-Kluszczyńska Sylwia w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Puls-Med Figura-Kluszczyńska Sylwia. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Puls-Med Figura-Kluszczyńska Sylwia o rekrutacji.


Branże: Pielęgniarki i położne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Puls-Med Figura-Kluszczyńska Sylwia w Rybnik

baner wywiady
pacjent Nowy wpis
Klient

To był kiedyś chyba najlepszy zakład opieki zdrowotnej w Rybniku ale nie obecnie. Lekarze robią łaskę pacjentowi, są odburkliwi i mało przychylni (pozjadały wszystkie rozumy) nie mówiąc już o niektórych paniusiach w rejestracji. Ze strachem odwiedzam ten zakład jeżeli mi już coś poważnie dokuczy (omijajcie ich z daleka)

Administrator

Czy praca ma jakieś plusy? Dodaj opinię o przedsiębiorstwie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Puls-Med Figura-Kluszczyńska Sylwia w miejscowości Rybnik i napisz jakim naprawdę jest pracodawcą.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Puls-Med Figura-Kluszczyńska Sylwia - Rybnik

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Firma Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Puls-Med Figura-Kluszczyńska Sylwia prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

 • Fizjoterapeuta, Rybnik - Marzec 2022
 • PIELĘGNIARKA, Rybnik - Listopad 2021

Czy pracujesz w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Puls-Med Figura-Kluszczyńska Sylwia lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Puls-Med Figura-Kluszczyńska Sylwia
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Grunwaldzka 66
  44-210 Rybnik
 • NIP: 6471090135 REGON: 240116857
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Puls-Med Figura-Kluszczyńska Sylwia
Przejdź do nowych opinii