Opinie o reserved.com - LPP S.A. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LPP S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w LPP S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S.A. w Gdańsk

Witam, chciałabym dowiedzieć się coś więcej o stanowisku dekoratora. Ile się zarabia, jakie obowiązki

xyz
@..

ok. 3k na rękę

Deko
@..

Nie polecam, zależy od salonu i miejscowości w dużych masz pomoc a w małych (usunięte przez administratora)sam ze wszystkim od rozpakowania pudel do składania na magazynie

@xyz

A czy do tych 3 k sa jakieś premie / dodatki? I czy na tym stanowisku jest normalna umowa o prace?

Czy ktoś mógłby się podzielić informacją, ile można zarobić na stanowisku specjalisty ds obsługi klienta w centrali? I czy jest mozliwosc wyłącznie pracy zdalnej? Z góry dziękuję.

Centrala

okazuje się, ze zarówno w centrali w Krakowie i w Gdańsku wyrzucano ludzi z pracy w ciągu 1 dnia, musisz się spakować i podpisać dokument ze nie pójdziesz z nimi do sadu Powody zakonczenia umowy są blache Nie polecam !!!!!!!!

Teresa
@Centrala

Skąd takie informacje? Raczej nigdy się nic nie podpisuje, że nie pójdziesz do sądu, wręcz przeciwnie, w umowie powinien być zapis który sąd jest właściwy do rozstrzygania. I w jakim trybie to rozwiązanie umowy, to jest w ogóle zleceniówka? Bo przy umowie o pracę to raczej średnio możliwe. No i jaki przykładowo może być powód?

Cześć, a jak wygląda praca na stanowisku projektanta, na jakie zarobki mozna liczyć? Zmiana pracy wiązałaby się z przeprowadzką, dlatego bardzo zależy mi na kwestii finansowej

Jan
@Karolina

A idziesz już z jakimś doświadczeniem czy chcesz od zera zaczynać?

@Jan

Mam doświadczenie roczne jako projektant, plus 2,5 letnie jako asystent projektanta

Ktoś
@Karolina

3500 jako młodszy projektant

@Ktoś

brutto czy netto?

Maria
@Ktoś

I w tym przypadku nie liczy się jakoś specjalnie doświadczenie? Ta stawka to na start i potem można coś więcej?

Rekrutacja 3 etapowa. Telefon z zaproszeniem i wymianą podstawowych informacji. Zadanie rekrutacyjne. Rozmowa z szefem działu i pracownikiem HR w formie online. Sporo uwagi zostało poświęcone przedstawieniu firmy i działu. Zostały omówione zadania i umiejętności oczekiwane od kandydata. Bardzo długi czas oczekiwania na informację zwrotną.

Pojawiały się mutacje standardowych pytań (Gdzie widzisz siebie za 5 lat? / Pytania o teamwork / pytania o doświadczenie w branży (poprzedni pracodawcy)). W panelu otwartym na cześć pytań szef działu nie znał odpowiedzi - nastąpiło przekierowanie z prośbą o wystosowanie wiadomości do pracownika działu. Mail został wysłany -mimo zachęceń ze strony szefa i HR jego los pozostaje nieznany (brak odpowiedzi).

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.

Praca w LPP to jakaś żenada. Firma traktuje ludzi jak złodziei. Przy wyjściu każdorazowo musisz się okazywać czy czegoś nie ukradłeś, kasy nawet nie możesz samemu otworzyć, bo przecież każdy sprzedawca tylko czycha żeby coś ukraść ;) zarządzanie po polsku, czyli (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. 0 odpowiedzialności, niekompetentni ludzie na wysokich stanowiskach. Wisienką na torcie są wspaniałe benefity, czyli uwaga: całe 100 zł do wydania w LPP jako bonus na święta, płatna opieka medyczna, płatny multisport. Jednym słowem ŻENADA. Nie polecam nikomu

X

Ile wynosi wynagrodzenie na stanowisku specjalisty ds. analiz?

Misia

Witam chciałam zapytać czy aktualnie Ktoś pracuje na magazynie w Jasionce

Sylwia
@Misia

W której Jasionce? Tej koło Zgierza co prywatne schronisko dla zwierząt jest? Nie wiedziałam, że tam mają taki magazyn. Ale może chodzi o inne miejsce?

Lala

Witam chciałabym się dowiedzieć o na stanowisko Transport and Forwarding Manager. Jakie są zarobki. Czy osoba około 30 lat ma szansę. Jakie są wymagania na to stanowisko. Czy są jakieś ukryte niespodzianki. Znam perfekcyjnie język Angielski, Francuski. Czy doświadczenie w innej Firmie brane jest pod uwagę. Jak to wygląda z perspektywy innych osób.

Ciekawa
@Lala

Hej , Gdzie znalazłeś to ogłoszenie?

Lala
@Ciekawa

hej, Słyszałam w jak rozmawiały dziewczyny, były zainteresowane. Dlatego moje zapytanie. A może nie ma takiego stanowiska. Albo dostają wybrane osoby?

Brześć Kuj

Witam, czy w Pruszczu Gdańskim lub w Gdańsku na magazynach pracownicy ochrony czy też specjalista ds. bezpieczeństwa mają urządzenie do „skanowania”(„prześwietlania”) pracowników po zakończonej zmianie, tak jak to jest w Brześciu Kujawskim?

Pracowniczka

Pracuję od niedawna i szczerze nie polecam. Najniższa krajowa, stres, wielkie wymagania i ciągły (usunięte przez administratora) Firma traktuje swoich pracowników jak złodziei- codziennie przy skończonej pracy trzeba pokazywać torby pod kamerami, na co traci się kilka minut swojego życia (salon mogę opuścić dopiero o równej godzinie). Bardzo mnie to bawi, bo to tylko marna sieciówka, a nie sklep jubilerski. Grafik zmienia się jak w kalejdoskopie- w niedzielę wieczorem aktualizacja grafiku, że mam się stawić w poniedziałek na 6:00 w pracy (dostawa)! Poza tym byłam umówiona na 100 godzin w tym miesiącu, a dostałam zaledwie 60. Od października zaczynam studia i stąd spadam.

Beata

A nie można z nią pogadać o tym? Może zmieniłaby trochę swoje podejscie?

Kiki

Witam. Logistyk ile zarabia jak wyglada praca. Dziekuj Pozdrawiam

Martta

Jak wygląda praca w centrali na stanowisku copywriter, specjalistka ds. social media (dziale e-commerce). Czy atmosfera jest ok, czy chętnie przyjmują "nowych", jakie są szanse na rozwój i awans? Potrzebuję opinii osoby, która faktycznie była/jest pracownikiem lub posiada informacje na ten temat :))

czy rzeczywiście centrala zupełnie nie zgadza się na pracę zdalną? Jakie macie z tym doświadczenia?

langwiński

pracowałem jakiś czas temu jak jeszcze osoby z inditexu nie przejeły panowania :D ale widzę że niewiele się zmienia i wciąż LPP - lepiej poszukaj pracy :D

Totalnie odradzam chodzenie na rozmowę o pracę, spędziłam na takiej 50 minut a kierowniczki nie miały pojęcia za jaka stawkę proponują pracę, pytania przygotowane śmiesznie banalne, przyszłe kierowniczki nieprzygotowane do rozmowy czekałam na nie 10 minut jeśli firma tak przygotowuje swoich pracowników do rozmów to współczuję. Mój błąd że nie zapytałam o stawkę na początku bo inaczej bym wyszła ale mam nauczkę.

Tenobcy
@Anna

Z ciekawości na jakie stanowisko rekrutowałas?

Cześć! jak wygląda praca w zespole obsługi klienta z językiem obcym? Konkretnie z językami bałkańskimi - czy zespół jest duży? Jaka atmosfera, zarobki na początek, warunki pracy w biurze/ew. zdalnie?

Nnn

Hej, jak oceniacie stanowisko Asystenta kupca mody w Krakowie? Jak zespół? Na jakie zarobki można liczyć?

@Nnn

Mało… Ciężko potem zostać młodszym kupcem Starsi kupcy siedzą tam po 5 lat+ Nawet i ok 10 i bardzo ciężko przejść na wyższe stanowisko …… w dodatku asystent kupca to praca bardziej sprzątania całego działu niż kupca, nie nauczysz się tam kupiectwa

Martyna

Hej. Ile zarabia się jeżeli chodzi o centralę? Oferty raczej reklamowo/ social media. I jak to wygląda ze zdobywaniem doświadczenia i rozwojem?

Truskawka
@Martyna

Zdobywanie doświadczenia i rozwój - tego nie znajdziesz w LPP. Tu jest rutyna. .

Xyskax

Jako była pracowniczka salonu Reserved mogę tylko odradzić pracy w tej firmie. Wykorzystują ludzi jak tylko się da. Kierowniczka jest niekompetentna. Z wyróżnionymi, zaprzyjaźnionymi osobami śmieje się na cały magazyn i przesiaduje, a jak poprosisz o pomoc aby zmieniła cenę, bo Ty jako sprzedawca nie masz uprawnień aby to zrobić, gdy na metce jest inna cena, a w systemie inna, to już wielka obraza i foch, bo musiała przyjść. Kolejna sprawa wciskania aplikacji. Było mówione na początku i wywoływana presja na temat tego, żeby proponować aplikacje dla klientów, bo jest rabat i że będą dobre podwyżki. Przychodzi wypłata, a tam brak premii za proponowaną aplikację. Pytając kierowniczkę z czego to wynika, odpowiada mi, że osoby z umową o pracę tylko dostają. Uważam, że powinna mnie o tym poinformować, a nie robić ze mnie głupią osobę. Jeśli chodzi o dekoratorów, to też miałam nieprzyjemną nie jedną sytuację w salonie. Osoby postawione "wyżej" wywyższają się na każdym kroku i strasznie wykorzystują zwykłych kasjerów/sprzedawców. Będąc w pracy i mając swoje obowiązki jest się wykorzystywanym do robienia rzeczy za nich min. byłam wołana z końca salonu, żeby obsłużyć klientkę, bo wielka Pani stała sobie przy komputerku i robiła coś innego (drukowała), jak dekorator pakuje paczki, woła ciebie i mówi, że masz obsłużyć klientów, ale jak ja już pakowałam i poprosiłam o pomoc, to kazali radzić sobie samemu i samej wszystko obsługiwać. Jeśli chodzi o samą pracę. Jest wyczerpująca, ale plusem jest na umowie zleceniu to, że mogę sobie dostosować grafik tak, aby było mi najwygodniej, bo wiadomo studiuje. Zarobki też dobre 19,70 zł /h przy aktualnych warunkach. Nadgodziny też niczego sobie, jeśli ktoś chce dłużej popracować to dają ci możliwość zostania dłużej. Jedyne jeszcze do czego mogę mieć zastrzeżenia, to do kamer znajdujących się na salonie. Nie możesz się wyprostować, bo od razu zaraz dzwonią na numer służbowy i dają opiernicz. Nie możesz stać w miejscu i nic nie robić, nawet gdy nie ma nic do roboty. Trzeba ciągle chodzić, poprawiać, bo też dzwonią i się przyczepiają. Telefonu nie można przy sobie nosić, ale w większości pracy wydaje mi się, że tak jest. Przerwa przysługuje pracownikowi od 6h pracy i jest to 15 minut. Natomiast przy pracy 12h, przerwy jest 30minut. Czasami jest tak ciężko, że jest to zdecydowanie za mało, aby zjeść i usiąść, odpocząć tym bardziej, że ciągle chodzisz i pracujesz. Podział obowiązków, jest nie równy. Sprzedawca robi wszystko za wszystkich - ogarnia przymierzalnie, obsługuje kasę, robi tzw. replen (wynosi rzeczy z magazynu na salon), pakuje paczki, obsługuje kuriera z dostawami. Czasami jest tak, że są tylko dwie osoby na salonie i jedna na magazynie i ciężko jest się wyrobić. Wiedząc, że idzie weekend i ludzi będzie więcej, to potrafiła być taka sytuacja, że we dwie z koleżanką nie wyrabiałyśmy i było nam ciężko wszystko ogarnąć, a potem pretensje, że źle kasy policzone, albo coś nie zrobione. Ogólnie nie polecam pracy osobom, które nie potrafią pracować pod presją, w szybkim tempie, albo nie potrafią postawić na swoim, bo jest to zaraz wykorzystane przez innych.

@Xyskax

A nikt nie pomyślał o tym żeby dostosowywać grafik do aktualnych potrzeb? Patrzą w ogóle na to, co tam wpisujecie?

xyskax
@Beata

najwidoczniej nikt na to nie patrzył, bynajmniej jak ja jeszcze pracowałam

Sylwia
@xyskax

To może nie był to taki problem dla innych po prostu? W ogóle to dawno temu tam pracowałaś? Trochę ważne, sporo mogło się zmienić, jak piszesz z perspektywy X lat temu.

Sprzedawca
@Sylwia

Wszystko co pisała ta Pani to prawda. Za mało osób na salonie, u mnie zaczęli właśnie wywalać osoby na umowie zleceniu, (usunięte przez administratora). Były takie dni, że było nas 5 na salonie więc funkcyjny musiał wybierać kogo odesłać do domu. Robisz za 3-4 osoby, jeśli prosisz o pomoc - jesteś za wolny, masz robić szybciej, mimo że rama jest zawalona ubraniami a ty styrana przez chodzenie obładowaną wieszakami i arogancję roszczeniowych klientów.(usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w LPP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LPP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 252.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LPP S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 11 to opinie pozytywne, 90 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LPP S.A.?

Kandydaci do pracy w LPP S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LPP S.A.
2.1/5 Na podstawie 128 ocen.

LPP S.A.