Opinie o reserved.com - LPP S.A. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LPP S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w LPP S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S.A. w Gdańsk

ika

Ja wypowiem się pozytywnie o pracy w LPP. Pracuję w świetnym zespole, mam szansę rozwijać swoje umiejętności. Jestem Asystentem Projektanta i wszystkim osobom, które chcą znależć pracę zwiazaną z modą będę kierować do LPP.

Martyna
@ika

Serio? Skoro jest tam tak świetnie^^ to czemu co chwile są wstawiane ogłoszenia ,że poszukują asystenta albo projektanta? Rotacja nie bierze się z niczego. Jeśli firma zapewnia odpowiednie warunki to ludzie zostają i chcą w niej pracować. W przypadku Lpp wygląda to nieco inaczej. Wystarczy przeczytać poniższe komentarze.

Pracowniczka
@Martyna

Rotacja a raczej kolejne zatrudnienia wynikały z tworzenia nowych stanowisk, a nie w wyniku zwalniania się poprzednich pracowników.

@Pracowniczka

skoro tak to ilu asystentów tak w sumie teraz potrzeba? firma to ma jakiś zastrzyk finansów skądś skoro tak postawiła sprawę na ten rozwój?

Pracowniczka
@Maria

Aktualnie rekrutację są wstrzymane. Natomiast pandemia mocno rozkręciła e-commerce i firma mocno się rozwijała w tym kierunku stąd ilość zatrudnień w tamtym czasie.

Były z Centrali w Gdańsku

Pracowałem w LPP kilka miesięcy, a bardziej specyficznie dla (usunięte przez administratora) na pozycji Performance Marketing Specialist - czyli robiliśmy reklamy dla Google, Yandexa, Facebooka, marketing automation, newslettery i kilka innych rzeczy o których również nie powiem bo nie mogę (ale nic zaawansowanego, firma jest cielakiem w sprawach e-commercowych i jeszcze będzie przez wiele lat) (usunięte przez administratora) W związku z wojną na Ukrainie, Rosyjskie i Ukraińskie rynki zostały zamknięte (drugi i trzeci największy rynek poza Polską) aczkolwiek nasze cele nadal się nie zmieniły - mieliśmy dobić targu ponad kilku miliarda zł w ciągu półrocza za co byliśmy wynagradzani premią której nie będę podawał jak działała bo mój adwokat nie pozwolił :) ale to będzie niemożliwe w tym półroczu. + szybki proces rekrutacyjny - trzy tygodnie i byłem w Gdańsku. + super sprzęt, co chciałeś to miałeś - komputery, software, telefony, urządzenia typu 27 cale monitory. + praca zdalna po okresie próbnym jak bardzo chciałeś, ale to strasznie ciężko było dostać bo jest przepotężny micromanagement. + słuchawki w uszy i mogłeś sobie popracować. I tak naprawdę tutaj kończą się pozytywy. Chyba że lubicie owocowe Czwartki to dostaniecie jabłko. Zacznijmy od tego że firma bardzo stara i chcę działać jak Amerykański Fejsbook lub Google - możemy mówić na siebie They/Them (xd) i ubierać ciuszki normalne, aczkolwiek styl zarządzania nadal jest Polski i zacofany (usunięte przez administratora)jedyne co go obchodziło to ROAS (return on advertising spend) a inne zespoły miał gdzieś bo nie przynosiły potężnej kasy takiej jak Google czy Fejs. I te KPI, o mój boże, człowiek nie był traktowany jako pracownik tylko numerem - praca w korpo w końcu. Spotkania - 90% wszystkiego można było załatwić przez e-maila albo Teamsa ale oni ciągle nalegali na te spotkanka - mój przeciętny tydzień pracy od Pon do Piątku to 70% z tego to były spotkania gdzie było gadanie o niczym. Z czego 15% było odpisywanie na e-maile, a 10% to rzeczywiście była praca, a reszta to pogaduchy i luncz. Te benefity co oferują na swojej stronie to ściema - za wszystko musisz płacić; multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne potrącają Ci z wypłaty. Łącznie za multisporta i pakiet medyczny była potrącana ~stówka z pensji. Studia dofinansowują do 50%, ale to muszą być zaakceptowane przez Dyrektora i masz złote kajdanki - musisz podpisać umowę lojalnościową na chyba trzy albo cztery lata. Jedzenie w kafeterii też musisz bulić - nawet kawa czy herbata nie jest za darmo :D Przepaść pomiędzy zespołami - współpracowałem głównie z IT (Silky Coders), analitykami i grafikami, ale nikt nie wiedział co się dzieję, jeden zespół mówił A drugi zespół mówił B - nasza tablica zadań była na Trello bo chcieli zaoszczędzić kasę i nie korzystać ze Slacka czy Jiry. A jak współpracowałem z IT bo robiliśmy duży projekt to nie chcieli mi dać dostępu do Jiry i nie wiedziałem na jakim etapie stoją. Wspominałem o micro-management i PL styl zarządzania - nie możesz podjąć decyzji bez zgody menedżera; czyli jak coś się pali i trzeba ogarnąć to nie ma tak że używasz intuicji i doświadczenia tylko czekasz na zgodę tego łebka który "może" Ci odpiszę na wiadomość po kilku dniach. A tak to go nie złapiesz, bo albo nie ma czasu albo ma meeting albo XYZ. Na zdalne też nie pójdziesz bo cytuję 'z ich badań wynika że wyniki spadają' ale (usunięte przez administratora) nie wzięli pod uwagę tego że rok w rok firma dublowała swoje dochody podczas pandemii. Chcą ciebie mieć pod kciukiem. Każdy mówi o LPP że to jest taki pit-stop zanim znajdzie coś lepszego i rzeczywiście taka prawda - nie znałem nikogo z dolnych szczebelków (gdzie żuczki były jak ja) kto by pracował tam dłużej niż rok - nie oczekujcie że dostaniecie awans na menedżera czy team-leadera bo wszystko już zaklepane. Może na senior-specialist. Może. Ludzie pracują, i uciekają gdzieś lepiej bo jest ciężko. Wiem że odkąd ja odszedłem to z naszego piętra odeszło 10 innych osób. Wspomniałem również że adwokat mi zabronił zdradzać szczegóły ponieważ musiałem wszcząć postępowania sądowe - ale to wiąże się z kasą oczywiście i tym że mój były menedżer dyskryminował ludzi (również i mnie). Od kilku miesięcy pracuję w innej firmie i jestem bardzo zadowolony, również w Gdańsku - (usunięte przez administratora) rzecz taka jak herbata za darmo już poprawia samopoczucie.

hehe
@Były z Centrali w Gdańsku

Ale Ci ocenzurowali tą opinię. Cenzura w reakcji na bezkompromisową i szczerą opinię, zamiatanie problemów pod dywan - oto polskie korpo :) A tymczasem pod tym dywanem ta górka brudu coraz bardziej się uwydatnia...No nic, pewnie wtedy kupia nowy dywan

Bożena
@Były z Centrali w Gdańsku

To powiedz mi co takiego trzeba było zrobić żeby faktycznie otrzymać tę możliwość pracy zdalnej? ;)

stukot kopyt
@Były z Centrali w Gdańsku

Wywalili go? Ten narcystyczno-toksyczny pozer doigrał się wreszcie? Prawda to co wszyscy widzą na linkedinie?

Były z Centrali w Gdańsku
@stukot kopyt

Haha, rzeczywiście wywali go :D przeczytałem Twój komentarz i aż sprawdziłem LinkedIn'a nie pracuję tam od dłuższego czasu. Ale tak to o tym przyjemniaczku mowa.

stukot kopyt
@Były z Centrali w Gdańsku

He he spoko :) Swoją drogą przydałoby się żeby ten samozwańczy "Didżital Expert" (przepraszam ale kisnę z tego kupnego "tytułu", zwłaszcza w jego przypadku) zmienił w bio datę od kiedy "menedżerował" (w praktyce to szukał frajera na stanowisko koordynatora żeby zwalać na niego wszelką robotę i odpowiedzialność swoją) - bo sobie staż w LPP ten clown i kłamca wydłużył w bio o około 3 miesiące! Zaczął w październiku 2020, przecież w ceidg bez problemu można wyszukać że działalność ma dopiero od sierpnia! Do około połowy października 2020 nikt typa w LPP nawet na oczy nie widział! Tak się zastanawiam czy Twój pozew miał na to jakiś wpływ? Taki koniec tego frajera był do przewidzenia - bardzo dużo osób się domyśla że w poprzednim miejscu to go tatuś który jest w zarządzie krył i narcystyczno-psychopatyczne ego puchło. Wiele osób też podejrzewa że wtedy w 2020 roku on jakby uciekł na drugi koniec Polski do nowej pracy, jak szczur z tonącego okrętu z rajstopami na pokładzie (usunięte przez administratora) A tutaj w końcu nazbierało się dowodów, zresztą jak ludzie odchodzili to pewnie w HR-ach podkreslali jakie z niego ziółko i dowody zbierali (dyktafon jest teraz w każdym smartfonie), no i w końcu nie mogli dłużej tego ignorować.

Bystry

Nie zatrudniajcie się tam jako spedytor, będziecie jeszcze szybciej uciekać niż w podskokach zaczynaliście tą pracę.

Hej, Miałyście sytuacje ze przyszłyscie do pracy a po paru dniach zorientowalyscie sie ze nie wpisano was w grafiku? jak uzupełnić listę obecności bo kierownik mowi mi żebym sie wykreśliła

Rekrutacja 3 etapowa. Telefon z zaproszeniem i wymianą podstawowych informacji. Zadanie rekrutacyjne. Rozmowa z szefem działu i pracownikiem HR w formie online. Sporo uwagi zostało poświęcone przedstawieniu firmy i działu. Zostały omówione zadania i umiejętności oczekiwane od kandydata. Bardzo długi czas oczekiwania na informację zwrotną.

Pojawiały się mutacje standardowych pytań (Gdzie widzisz siebie za 5 lat? / Pytania o teamwork / pytania o doświadczenie w branży (poprzedni pracodawcy)). W panelu otwartym na cześć pytań szef działu nie znał odpowiedzi - nastąpiło przekierowanie z prośbą o wystosowanie wiadomości do pracownika działu. Mail został wysłany -mimo zachęceń ze strony szefa i HR jego los pozostaje nieznany (brak odpowiedzi).

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Majk

Jaka jest stawka dla sprzedawcy? Czy mozna robic nadgodziny bądź zamieniać sie ze współpracownikami jeżeli mi wypadnie cos ważnego na studiach?

oo
@Majk

najniższa krajowa. Nie ma nadgodzin. Odnośnie wymieniania się to wszystko zależy od kierownictwa , ale jak ktoś jest chętny na wymianę to zazwyczaj nie ma problemu.

@oo

czyli nadgodzin brak i sobie nie dorobisz? a prócz najniższej dostaje się od czasu do czasu jakąś premię lub dodatek?

zuz
@Majk

najniższa krajowa. a jeśli o nadgodziny chodzi to wszystko zależy od ilości godzin jakie salon dostaje na miesiąc i utargów. u mnie na spokojnie się dało robić nadgodziny

Masakra
@Majk

oczywiście najniższa, teraz to obcinają godziny i masowo zwalniają wiec XD

Asia

Co sądzicie o pracy w firmie? Czy dla studenta to fajna praca i czy da sie pogodzić z zajęciami na uczelni? Co kiedy bede miec dużo zajęć na uczelni i nie wyrobie godzin? Moge dogadać sie z innymi pracownikami z zamiana godzinami czy jak to wyglada?

Masakra
@Asia

Aktualnie to chyba nie szukają, obcinają godziny, lecą masowe zwolnienia. Nawet jak masz uczelnie to będziesz i tak musiała lecieć do pracy

Natki

Witam najgorszy salon Reserved to posnani najgorsza ekipa i najgorsi funkcyjni a najbardziej Pani dyrektor brak szacunku do pracowników.

Linka

Witam. Przeszłam do drugiego etapu rekrutacji i jutro mam rozmowę kwalifikacyjną z rks z Pzn. Czego sie spodziewać? Mam mieć zadanie praktyczne, na czym będzie polegało? Wiecie coś?

J.
@Linka

I jak wrażenia po rozmowie? Udało ci się przejść dalej?

Zapytanko

Do pracowników salonów. Czy wasi kierownicy i zastępcy tez nic nie robią i siedzą na D a SP zapierniczają za wszystkich a funkcyjni nawet nie pomogą tylko mówią co robić? No serio? Jeszcze Ci powie jaka ona jest zmęczona

zuz
@Zapytanko

Ewel
@Zapytanko

Myślę, że to zależy wyłącznie od salonu i osób, które tam pracują. Sama jestem osobą funkcyjną, która pracuje zazwyczaj w systemie 12,11,10 godzinnym czyli przysługują mi 2 przerwy, zazwyczaj jestem na jednej i to niepełnej. A to musi o czymś świadczyć... Kiedyś będąc sprzedawcą też tak myślałam, że kierownicy mało co robią, ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Sama jak tylko mam możliwość pracuję na salonie roznosząc ciuchy czy stojąc na kasie. Warto zwrócić uwagę, że będąc sprzadawcą i idąc na przerwę nikt ci nie będzie zawracał głowy przez te kilka minut a jeśli prowadzisz zmianę sama często w połowie drogi widelca z jedzeniem do ust musisz lecieć do kasy, to samo z korzystaniem z toalety, Tobie klient nie powie, że co tak długo musiał czekać, nieważne, że ty dostałaś okresu i musialaś się ogarnąć... Może warto zrewidować kto rzeczywiście ma jakie obowiązki? ;)

LOGISTYKA PRZYCHODZĄCA PRUSZCZ

Mogę wypowiedzieć się na temat pracy w logistyce przychodzącej tzw. spedycji. Praca dla ludzi o silnych nerwach, nie polecam. Nie bez powodu od ponad pół roku nie mogą znaleźć spedytora, bo niestety wieści się niosą jak tam jest, a świat jest mały i każdy kogoś zna. Otóż przełożona psuje cały dział-mobbing-wyśmiewanie na forum, że się czegoś nie wie-brak wsparcie merytorycznego. Ogromna rotacja. Najlepiej bądź detektywem i naucz się wszystkiego sam. Zespół traktuje Cię jak intruza, z którym nie warto o niczym rozmawiać, z góry zakładają, że nie warto bo i tak odejdziesz. Tylko wieloletni, którzy zakorzenili w sobie tą(usunięte przez administratora)atmosferę dryfują tam jak tratwy na (usunięte przez administratora) Nigdy nie wiadomo kiedy wywali. Do tego inne niemorały, o których pisać nie będę. Omijajcie szerokim łukiem. Szkoda nerwów. Nie wszystko złoto, co wydaje się prestiżowe.

Natka

Jaki jest przedział wynagrodzenia fotografów? Jak wygląda praca jako fotograf w LPP. Czy jest to podzielone na fotografów e-commerce, inni robią kampanie. Proszę o kontakt!

Niki
@Natka

Przedziału nie znam, ale definitywnie mają luz jak w majtkach. Co chwilę chodzą na papierosa, myślą że są bogami a tak naprawdę robią badziewne zdjęcia

Natka
@Niki

hah. A producent sesji?

@Niki

Dokładnie, już na instagramie dziewczyny mają lepsze zdjęcia

Tici

Co pracownicy sklepów Lpp dostali w tym roku na święta?:) Pamiętam, że w tamtym roku był bon, świeczka oraz balsam do ust.

pracownik mohito
@Tici

W tym roku firma się nie popisała, ŻENADA ... W paczce standardowo był bon świąteczny, czekoladka 5cm ... malutka do rozpuszczenia w kubku i termiczny składany kubek.... za cały rok nie wynagrodzili nas nawet premią świąteczną i ta nędzna paczka... ehh...

Reserved w galerii bałtyckiej nie wypłacił pracownikom wynagrodzenia za październik… jeśli sytuacja powtórzy się w kolejnym miesiącu nie bedziemy mieć co jeść…

@Anonim

czekaj jest zaległa tamta a z listopada już normalne przeszło? to oni tamto uregulują czy co mówili i czemu mają zaległości?

@Maria

A za październik dalej nie ma Za listopad wypłaty maja być do 20 grudnia to za 4 dni boje się bo jeśli znowu wypłaty nie będzie to nie bede miała co jeść

@Maria

Nic nie wiem co mowia, dzwoniłam do lpp głównej siedziby i za pierwszym razem recepcjonistka odbiera i przekierowuje do odpowiedniego działu tam nikt jeszcze ani razu nie odebrał a jak dzwonię ponownie na recepcje to tez już nie odbierają czasami

Na jakie zarobki na start można liczyć jako sales w LPP

X

Którego dnia zazwyczaj wynagrodzenie wpływa na konto? Czy w grudniu wypłata jest przed świętami?

XXX
@X

Ktos może udzielić odpowiedzi?

ALFA
@X

Co roku wynagrodzenie w centrali było na koncie przed świętami

X
@ALFA

A jak w pozostałe miesiące?

@ALFA

Ile dni przed świętami wysyłają wynagrodzenie? Goła pensja, czy są jakieś dodatki świąteczne dla wszystkich pracowników albo 13-stka?

rut

Witam, mam pytanie ile zarabia kasjer? Jakie jest teraz wynagrodzenie?

djdksk
@rut

Nie wiem czy we wszystkich - w Sinsay w wawie w centrum 19,70

rut
@djdksk

Tyle zarabia na umowę o pracę?

Sprzedawca
@rut

Jako sprzedawca na cały etat 3010zł brutto, czyli minimalna

ren

Hej, jakie są zarobki w tych sklepach?

@ren

19,70 netto jeśli jesteś przed 26 rokiem życia (umowa zlecenie, sprzedawca, nie wiem jak na umowie o pracę i na innym stanowisku)

Sprzedawca
@.

Jak sprzedawca, to tylko minimalna, czy to umowa zlecenie, czy umowa o pracę

Cudownie jest dowiedzieć się że Twój przełożony nie przedłuży Ci umowy bo Cię nie lubi. Bardzo nie polecam.

Maria

Ty tak masz teraz i to pewne? A jaka to umowa była, jakie stanowisko i co Ci powiedzieli, bo raczej nie to co wspominasz? wyniki im nie odpowiadają?

Jak nazywa się ta grupa mnie też Lpp oszukało chciałbym dołączyć do tej gropy

Patrycja

Jestem kila dni przed rozmową rekrutacyjną na stanowisko Dyrektora Salonu Sinsay. Napiszcie proszę czego spodziewać się na pierwszej rozmowie (zdalnej). Jakich pytań mogę się spodziewać? Ile zarabia osoba na tym stanowisku?

q
@Patrycja

Standardowo pytania o doświadczenie i inne typowe dla rozmów rekrutacyjnych- nic skomplikowanego czy wymyślnego. Trochę pytań co byś zrobiła w różnych sytuacjach itd. Zarobki w zależności od miejscowości, więc są różne.

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w LPP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LPP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 252.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LPP S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 11 to opinie pozytywne, 90 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LPP S.A.?

Kandydaci do pracy w LPP S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LPP S.A.
2.1/5 Na podstawie 128 ocen.

LPP S.A.