Flugger sp.zoo

Sopot

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 340 ocen.

Opinie o Flugger sp.zoo

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flugger sp.zoo

pixi

Moze warto zainwestować w wykrywacz kłamstw kto mówi prawdę a kto kłamie.

Otiskaa

W Porcie Łódź często zwalniają praktykantów.

Życzliwa
@anonymous 11.11.2017 21:10
Nie trafiłaś życzliwa "osobo" :D bo akurat parę osób mi to mówiło .

Ja pisałam do Otiskaa. To skąd Ty wiesz czy ona była praktykantką czy też nie?

Marek J.
@Życzliwa 12.11.2017 14:43
Ja pisałam do Otiskaa. To skąd Ty wiesz czy ona była praktykantką czy też nie?

Ty jesteś tym a ty jesteś tamtym , a ty skąd wiesz , kim ona była kim on był, kto kim jest a kto nie jest. wynajmij Rutkowskiego to się dowiesz. Porażka.

Malwina

Płace w firmie Flugger niższe od srdnich rynkowych na podobnych stanowiskach o 30- 40 procent. Wskazane jest posłuszenstwo , a inicjatywy nie sa mile widziane. Nie polecam. Najwaznejsza jest droga sluzbowa i nie zawracanie glowy centrali , bo przeciez oni sa zarobieni.

S.

Zarobki 2200zł do 2800zł na ręke, zależy od miesiąca , srednio 2500zł za prace na sklepie, doradca techniczny max 3500zł na reke. Zarobki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie urywają nawet w Lidlu na kasie płacą więcej.

Amaris

Pracuje w tej firmie juz jakiś czas i to co się stało przez ostatni rok to typowy przykład jak można zniszczyć dobre miejsce pracy. Ludzie nowo przyjmowani dostaja wieksze wynagrodzenie na start niż ci co pracują od lat . Przykładem traktowania pracowników jest fakt że podwyżki w tym roku dostały osoby, które chodza na "lewe" chorobowe niema ich po 1,5 do 2 miesiecy w roku, a osoby które robią obroty i pracuja za innych nie dostały nic, taka polityka. We wrocławiu odzeszły 4 osoby to 1/3 załogi całego regionu. Wiekszość pracowników szuka pracy i to jest kwestia czasu kiedy niewiele już osób zostanie. Osoby szukające pracy niech zastanowia sie dwa razy zanim wyślą CV, nie ma tu żadnych możliwości rozwoju, żadnych szkoleń itp. Osoby szukajace dobrych świetnie wyszkolonych pracowników zachęcam do wstąpienia do sklepu Flugger i złożenie oferty pracownikom, wiele osób bez wahania sie zdecyduje na zmiane.

olo

"Klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów." Richard Branson - Virgin Group Proponuję firmie przemyśleć sobie te słowa.

Maja

@P@wel3k - dobrze to słyszeć. A czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Flugger sp.zoo? Piszesz, że pracodawca regularnie wypłaca wynagrodzenie, i że możliwe jest zatrudnienie w ramach umowy o pracę - to bardzo istotne informacje. Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia pracodawca zapewnia dodatkowe benefity? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

P@wel3k

Tak czytam i zastanawiam się co tak narzekacie. Jakos zle nie jest moim zdaniem. Pracuje się ok, warunki normalne, pensja na czas. Znam ludzi którzy czekają na wypłate już kilka miesięcy, są firmy które zusów nie płacą. Tu jest normalnie i całkiem dobrze. Mi osobiście praca daje satysfakcje. Doradzanie klientom, rozmowa z nim, kontakt bezpośredni to jest coś co lubię. Oczywiście bywają różni klienci ale to jak w każdym sklepie.

Szablewski

M@req jak masz znajomości w branży i nie boisz się rozmawiać i negocjować z klientem to masz spore szanse na fajne zarobki. Praca na pewno będzie „intensywna” ale i satysfakcja murowana (albo malowana :) ). A co do sum, to chyba nikt oficjalnie nie napisze kwoty.

little_pony
@M@req 24.07.2017 13:19
....nie chodzi mi o konkretną sumę....zdaję sobie z tego sprawę ,że ludzie się nie pochwalą .....liczyłem na odpowiedź typu pod...

Zarobki są uzależnione od tego: jaki region Polski, od tego jak mocno jesteś przydupasem RM (im bardziej to mediana większa), czy dużo donosisz na kolegów i koleżanki ( im więcej tym większa podstawa), czy dajesz się poniżać w obecności innych pracowników przez RM (jeśli milczysz jesteś super).... Średnio to od 3500 zł do ok 5000 zł brutto. Premia miesięczna 1100 zł brutto za wykonanie budżetu na klientach profesjonalnych 110%. Jeśli zrobisz mniej nie dostajesz nic. To tak w przybliżeniu.....

Nick
@little_pony 01.08.2017 18:10
Zarobki są uzależnione od tego: jaki region Polski, od tego jak mocno jesteś przydupasem RM (im bardziej to mediana większa), c...

od maja system się zmienił.. więc proszę nie wprowadzaj innych w błąd.

M@req

Witam.... firma szuka doradcy handlowego na kujawsko-pomorskie....co sądzicie ??warto się pokłonić??

Rzetelny
@M@req 03.07.2017 09:11
Witam.... firma szuka doradcy handlowego na kujawsko-pomorskie....co sądzicie ??warto się pokłonić??

Jeżeli masz doświadczenie we wspołpracy z klientami B2B w rynku materiałów budowlanych a zwłaszcza wykończeniowych będziesz zadowolony z tej pracy. Sklepy, z którymi będziesz współpracował mają już sporą ilość wykonawców robiących stale zakupy. Trzeba skutecznie z Nimi pracować na codzień ale również poszukiwać nowych inwestycji i wykonawców w całym kujawsko-pomorskim. Polecam.

M@req
@Rzetelny 03.07.2017 10:22
Jeżeli masz doświadczenie we wspołpracy z klientami B2B w rynku materiałów budowlanych a zwłaszcza wykończeniowych będziesz zad...

..dzięki...widzę , że jesteś zorientowany w temacie...wiec tradycyjne pytanie z mojej strony ....na jakie pieniądze można liczyć ?.....chodzi mi o podstawę..

Bojanowski

Praca jest całkiem dobra i u nas całkiem miła atmosfera panuje. Nie mogę narzekać. Czasami klientów w sklepie jest naprawdę dużo ale ja lubię jak coś się dzieje. Jakbym miał całymi dniami siedzieć i nic nie robić to bym nie wytrzymał. Płacą zawsze na czas, wypłata jak w zegarku. Urlopy, chorobowe, zwolnienia wszystko działa na normalnych zasadach.

Maja

@Miki nie jestem związana z firmą Flugger. Jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i staram się poznać jak wygląda praca w firmie. Odnoszę się po prostu do komentarze innych użytkowników wiedząc też, że osoby obserwujące ten wątek mają możliwość przekazania swojej perspektywy jeśli chodzi o to, co w firmie się dzieje. Rozumiem, że Ty nie zgadzasz się z obrazem firmy przedstawionym przez @Spychała. Chętnie dowiemy się również więcej o tym jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę oraz Twoich doświadczeniach z pracy w niej.

Miki
@Maja 27.06.2017 09:22
@Miki nie jestem związana z firmą Flugger. Jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i staram się poznać jak wygląda praca w firmi...

Maju, Fantastycznie, proszę o Twojego maila w firmie gowork.pl i zamkniesz wszystkim usta. No chyba że i pracy w tym serwisie się wstydzisz?

Maja

@Spychała wspominasz o benefitach, które Flugger zapewniał pracownikom. Mógłbyś powiedzieć co wchodziło w ich skład? Piszesz też o prezentach. Za co można je dostać?

Miki
@Maja 26.06.2017 10:13
@Spychała wspominasz o benefitach, które Flugger zapewniał pracownikom. Mógłbyś powiedzieć co wchodziło w ich skład? Piszesz te...

Maju, Jesteś amatorem. Benefity, prezenty. Już Ci mówię, w skład prezentów wchodzi mobbing, podsłuchiwanie, głupota zatrudnionych nowych "szefuf". Takich tryglodytów świat nie widział. Jak możesz się im wysługiwać? Ja rozumiem że bierzesz kasę, ale są granice, prawda? Ludzie, dobra rada, nie miejcie nic wspólnego z tą "firmą". No i jeszcze jedno, marny prezent dostaniesz za donosicielstwo:)

Spychała

Pracowałem w róznych firmach handlowych i sytuacja wszędzie jest podobna. Praca zależy od ludzi i zespołu do którego trafisz. Jak Twój kierownik jest normalny to i z chęcią dla niego pracujesz. We Fluggerze pracowało mi się całkiem dobrze, były benefity, okazjonalne prezenty. Nie ma na co narzekać.

Maja

@in the eyes nie jestem związana z firmą Flugger. Nie mam możliwości edycji, czy też archiwizowania komentarzy. Jeśli jakieś komentarze zniknęły oznacza to, że zostały zarchiwizowane przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego przed zamieszczeniem wpisu należy zapoznać się z jego treścią.

in the eyes
@Maja 08.06.2017 11:36
@in the eyes nie jestem związana z firmą Flugger. Nie mam możliwości edycji, czy też archiwizowania komentarzy. Jeśli jakieś ko...

@Maja to, że nie jesteś pracownikiem Flugger nie zmienia faktu, że komentarz został usunięty. Był nieprzychylny firmie, ale czy naruszał regulamin? Jeżeli chodzi o Twoją aktywność w temacie Flugger to wiadomo, że cytat z Wikipedii "Moderator – osoba oceniająca komentarze, oraz inne treści wprowadzane na stronie WWW, kanale IRC, liście dyskusyjnej, serwisie społecznościowym lub na forum, zazwyczaj posiadająca dostęp do narzędzi technicznych, zarządzania treścią oraz kontami uczestników na poziomie wyższym niż zwykli uczestnicy (jak np. edytowanie lub trwałe usuwanie komentarzy/postów, blokowanie kont). Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy, zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni i rozstrzyganie sporów między użytkownikami". Wniosek z tego taki, że moderator orientuje komentarze w konkretnym kierunku zgodnym z kierunkiem... No właśnie kogo? Komentujących, czy tych o których pisze się komentarze. Bez względu na to co odpiszesz, bo zapewne odpiszesz, każdy kto umie czytać pomiędzy wierszami z nieusuniętych przez gowork komentarzy wyciągnie odpowiednie wnioski dla siebie.

Kali

Usuwanie niewygodnych i prawdziwych komentarzy o rom z południa świadczy tylko o potwierdzeniu prawdy na jej temat i tego co się tam dzieje. I tak po fluggerze szybko się wieści rozeszły i każdy przeczytał.

Maja

Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń z pracy w firmie, jednak nie jest to miejsce na ocenę pracy poszczególnych pracowników firmy. Jeśli jeden z pracowników firmy nie wypełnia należycie swoich obowiązków warto zgłosić to bezpośrednio do firmy i sprawę rozwiązać wewnętrznie.

in the eyes
@Maja 07.06.2017 13:18
Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń z pracy w firmie, jednak nie jest to miejsce na ocenę pracy poszczególn...

Maja Chyba jednak jesteś związana z firmą Flugger i to dosyć mocno, skoro komentarz na temat ROM z Południa Polski został usunięty. Czy był nieprawdziwy? Chyba jednak nie. Był niewygodny dla firmy Flugger.

Maja

@Paszteciki winny nie jestem związana z Flugger sp.z o.o. Jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie między innymi dzięki Waszym komentarzom. A jakie są Twoje doświadczenia z pracy w Flugger? @była pracownicapiszesz, że była to fajna firma. Mogłabyś powiedzieć w jakim okresie w niej pracowałaś? Jak wtedy wyglądała praca Twojego działu?

była pracownica

kiedyś to była naprawdę fajna firma, rany co się stało szkoda.

ewela

Flugger to całkowicie nieprzyjazna pracownikom firma. Liczy się TYLKO klient, pracownicy są gdzieś daleko w tyle. Trzeba być na każde skinienie szefostwa, wysyłają pracowników na przymusowe wyjazdy do różnych miast, z niczym się nie licząc. Trzeba również wykonywać prace wykraczające poza zakres obowiązków. Pomiatanie pracownikiem najniższego szczebla i brak szacunku są na porządku dziennym. W sklepach pracuje się nierzadko po kilka dni w tygodniu pod rząd po 10h, przy czym nie jest to łatwa praca, a ciągłe noszenie ciężarów, obsługa klienta, sprzątanie, robienie kawy klientom, etc. Mobbing, podsłuchiwanie, ciągłe kontrole - tak to wszystko wygląda i to w stosunku do zwykłych sprzedawców, którzy obrywają za nic, bo trzeba się na kimś wyżyć.

Piotr
@ewela 24.05.2017 20:28
Flugger to całkowicie nieprzyjazna pracownikom firma. Liczy się TYLKO klient, pracownicy są gdzieś daleko w tyle. Trzeba być na...

Większych bzdur dawno nie czytałem. Mobbing i podsłuchiwanie. Kto i jak Cię podsłuchuje. Znasz prawo, że podsłuchiwać nie wolno bez zgody pracownika. Poza tym, jeśli Ci się nie podoba, to możesz oddać do sądu lub odejść, a nie pisać bzdury. Pracuje tutaj już 8 lat i jestem zadowolony. Nikt mnie nie mobbinguje ani nie podsłuchuje.

Macocha
@Piotr 25.05.2017 16:48
Większych bzdur dawno nie czytałem. Mobbing i podsłuchiwanie. Kto i jak Cię podsłuchuje. Znasz prawo, że podsłuchiwać nie wolno...

Marcin bo ci żyłka pęknie;)

Maja

@Paszteciki wilny mógłbyś napisać coś więcej na temat tego co dzieje się obecnie w tym rejonie? Chętnie usłyszymy więcej o Twoich doświadczeniach z pracy w Flugger.

Paszteciki winny
@Maja 19.05.2017 08:54
@Paszteciki wilny mógłbyś napisać coś więcej na temat tego co dzieje się obecnie w tym rejonie? Chętnie usłyszymy więcej o Twoi...

Usłyszymy czyli wy fluggera ha ha

Maja

@Handlowiec udało Ci się dostać pracę w firmie Flugger? Jakie masz wrażenia odnośnie procesu rekrutacji? Jakieś pytania podczas rozmowy, które Cię zaskoczyło?

Handlowiec

Witam, czy posiadacie jakieś doświadczenie/opinie w pracy na rejonie Wielkopolskim, Poznań, Zielona Góra itp. Jest oferta pracy, polecił mi znajomy wykonawca, jest zadowolony ze współpracy ale to nie on będzie za mnie pracował w tej firmie :)

Paszteciki wilny
@Handlowiec 02.02.2017 10:17
Witam, czy posiadacie jakieś doświadczenie/opinie w pracy na rejonie Wielkopolskim, Poznań, Zielona Góra itp. Jest oferta pr...

Od kiedy w regionie jest nowy Romek; zmiany ...zmiany ... Proponuję poczytać opinie o regionalnym w jego poprzedniej pracy tzn. Jula i decat ......

LOKI

Są wolne 2 miejsca na dt w Warszawie. Zarobki bardzo dobre, wkład pracy niewielki zgodnie z tym co pisał przedmówca. Zapraszamy otwartych na wyzwania i inteligentnych ludzi.

ERDO

Witam. Tyle negatywnych opinii, czy może ktoś wie, co dzieje się tam aktualnie teraz? Widzę, że poszukują PH na mazowieckie. Jak wygląda praca w tym regionie? Można uczciwe zarobić?

Odre
@ERDO 09.11.2016 18:10
Witam. Tyle negatywnych opinii, czy może ktoś wie, co dzieje się tam aktualnie teraz? Widzę, że poszukują PH na mazowieckie. Ja...

Zostaną Ci przypisane sklepy, które nie zawsze dają możliwość zarobić. Tak naprawdę pracujesz na klientach, których dają Ci sklepy. Prowadzisz negocjacje, szkolenia, jeździsz na reklamacje.Procent klientów jakich nagrasz z rynku warszawskiego jest niewielki, dlatego,że firma ma produkty pseudo typu premium i takie też są ceny, ale na serio. Temat jednego dobrego produktu basic, inwestycyjnego, białego+ delikatne kolory od lat nie przechodzi. I leżakują lub wkurzają inwestorów bo albo są za kremowe albo cienko kryją a są na poziomie 100 zł za 10l.

maciek

Świetnie, że atmosfera teraz u nich dopisuje. TO dobry znak.

M.

Praca jak najbardziej ok, zarobki też. Narazie szukaj tylko wśród znajomych żeby wystrzec się przyjmowania kretynów jak ten koleś co startował na doradce. Nie pasowało mu berlingo bo przecież skoda "to najlepszy samochod dla przedstawiciela" (bitch please), koleś nie chciał jechać na szkolenie produktowe bo on o 15 musi być w domu, oporny na wiedze i mało ambitny człowiek, który żale wylewa w inernecie i sam sobie pisze słowa wsparcia i gratulacje (po 5-10min od swojego "płacz wpisu", nikt normalny nie siedzi po nocach by odpisac na wpis), albo ludzi którzy biora do ręki folie 4x2,5m i pytają czy folia jest cztery metry długa czy szeroka. Produkty flugger są dobre i nie są tanie, trzeba umieć je sprzedawać.

cojapacze
@M. 21.09.2016 10:40
Praca jak najbardziej ok, zarobki też. Narazie szukaj tylko wśród znajomych żeby wystrzec się przyjmowania kretynów jak ten kol...

@M jasne, brawo Ty i dokładnie (ogarnij się), bo Ci ktoś mózg zlasował.

ktoś

A co powiecie o nowym SMOS Marku podobno nic mu się nie podoba ?

anonim

(usunięte przez administratora)

trex

Hej faj ....produkty polecam , sa jedne z lepszych na rynku. Jesteś na stronie dotyczacej opisów pracodawców dla ewentualnie przyszłych aplikantów. , więc Twój komentarz ma się nijak do tego co tu opisują. A praca w firmie - dokładnie tak jak napisałeś - enigmatyczna. Czekamy na zmiany , mam nadzieję że tym razem na lepsze, oczywiście. Pozdrawiam i zapraszam z komentarzami na stronę muratora itp stron.

TREX

Jedyne co mi najbardziej sie rzuciło w oczy to fakt , że Flugger ma prawdopodobnie najwiecej wpisów w opiniach GoWork , w tym sporo negatywnych wpisów. Na pewno nie świadczy to pozytywnie na temat tej firmy. Więc zanim złożycie do tej firmy swoje cv , mocno się zastanowcie. W szczególności dotyczy regionu Warszawy. Osobiście- nie polecam

anonim

(usunięte przez administratora)

Stryjenka

A mi się wydaje @Wujek, że pie..ysz głupoty. ROM-em jesteś, kierownikiem, czy z centrali trollujesz. Jest tak, jeśli chcesz: - nabawić się nerwicy - mało zarobić - oszukiwać wykonawców - robić z siebie idiotę - dostać Iphona aby zatkać Ci gębę jacy jesteśmy super - słuchać się jak piesek i szczekać - otrzymać plany sprzedażowe nie do wyrobienia..... To serdecznie zapraszamy będzie nam miło cię wydymać i na Twoje miejsce potem przyjąć kolejnego frajera, więc się nie przejmuj będziesz jednym z wielu.... hahahahahahaha zapraszamy.....

Nick Flugger

Nie polecam produktów ,których cena nie jest proporcjonalna do ich jakości. A o pracy w tej firmie dalej. Tzw. lepszy sort pracowników czyli od kolegi kierownika sklepu wzwyż to śmietanka towarzyska, która ma gdzieś resztę. Boli szczególnie postawa para kierowników sklepów z którymi pracuje się na codzień. Oni są najlepsi, mają dużo wyższą podstawę od koleżanek i kolegów pracowników, oni dostają dodatki i lepsze premie, oni to są Ci wybrani nawet jeśli nic nie robią byle byli w dobrych relacjach ze swoimi przełożonymi. Jeżeli jednak chcecie pracować tu za 2000-2700 zł to musicie być odporni na fałszywe znajomości, na insynuacje, na szczucie itp. Czy praca ciężka? to zależy od sklepu na który traficie. W słabszych punktach mało sie dzieje więc zarobisz też mniej . W lepszych narobisz się jak na budowie. Tam zarobisz trochę więcej. Najlepiej nie być na świeczniku bo po prostu sie nie opłaca. Podstawa + 2,2% prowizji brutto (-20% prowizji na premie roczną???:0)= 2000-2700 +/- pln netto.

anonim

(usunięte przez administratora)

sure

W każdym micie, legendzie, plotce jest zawsze trochę prawdy. Jak się Duńczykom słupki nie będą zgadzały to będą dopłacać do interesu? Wątpię, zwłaszcza, że "pozamiatać" ten biznes w Polsce to nie problem. Sklepy są przecież wynajmowane.

xyz

Szkoda się zatrudniać, bo niedługo Dunole sprzedadzą Fluggera innemu znanemu koncernowi farbiarskiemu, który własnych sklepów nie posiada. Co będzie dalej? Sklepy zostaną zamknięte, pracownicy zwolnieni, a marka Flugger będzie straszyć w każdym markecie, co wy na to?

bloom

Radzę omijać tę firmę z daleka, chyba, że chcesz mieć zszargane nerwy.

anonim

(usunięte przez administratora)

true

@95 tak oczywiście piszesz samiutką prawdę o braku rekrutacji od lata ubiegłego roku. Ciekawe zatem dlaczego w marcu 2016 rekrutował Michał i podziękował w maju Krzychoo itd. 95 nie ośmieszaj się...

łowca_czereśni

Spadki są i będą ponieważ odeszli najlepsi doradcy techniczni w firmie, którzy robili najlepszą robotę.... Arogancja firmy spotka się z nagrodą w postaci odejścia fundamentu w postaci wykonawców, dlatego Ci co bardziej mądrzy sami odeszli nie czekając na wypowiedzenia wręczane przez "Białe Damy"... ach zapomniałem o "McDario" z krainy wiecznych obietnic....

beside
@łowca_czereśni 13.06.2016 21:12
Spadki są i będą ponieważ odeszli najlepsi doradcy techniczni w firmie, którzy robili najlepszą robotę.... Arogancja firmy spo...

"łowca_czereśni" - bardzo trafna opinia

ekonom

spadki sprzedaży maja tak duże, że centrala w Danii zaczyna juć być mocno nerwowa, bo nie chce wiecznie dokładać do tego biznesu w Polsce, w Polsce zostanie tylko fabryka, bo koszty produkcji są niskie, dział handlowy w Polsce zostanie odstrzelony w całości w góra kilka lat

szczery

nie polecam, od pewnego czasu wreczaja pracownikom wypowiedzenia z dnia na dzien bez zadnych wczesniejszych sygnalow. Nastroje w fabryce w Kokoszkach sa bardzo slabe. Kazdy boi sie ze za chwile straci robote.

Krzychoo

dzięki wszystkim serdeczne - a już byłem blisko aplikowania.

znawca firm
@Krzychoo 16.05.2016 12:13
dzięki wszystkim serdeczne - a już byłem blisko aplikowania.

chłopie ale byś umoczył że heejjj!!!!

ciekawa

Panie i Panowie, co sie dzieje z KAM-ami we Wrocławiu, że co chwila jest nowa rekrutacja? Uciekają sami czy firma ich odstrzeliwuje?

Magosia

Toż na Łódź jest branie. Witamy nowy narybek

Cichy
@Magosia 05.05.2016 23:27
Toż na Łódź jest branie. Witamy nowy narybek

Widać, że "starzy" zmądrzeli :)

anonim

(usunięte przez administratora)

michał

A ty Iphona zamierzasz jeść, czy utrzymać się z niego, zapłacić za mieszkanie itd. Jesteś takim łosiem, czy wazeliniarzem? Wojtek pisze PRAWDĘ na temat tej firmy.

anonim

(usunięte przez administratora)

wojtek

Konkretne i merytoryczne wpisy zostały usunięte.... Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił nikt nikomu nie zabrania, z bardzo długiego doświadczenia już po prostu wiem, że szkoda czasu... Z zewnątrz wszystko wygląda super a jak jest to sam się przekonaj... Wiele już zostało napisane i powiedziane. Ogłoszenie o pracę.... Jeśli chcesz: - nabawić się nerwicy - mało zarobić - oszukiwać wykonawców - robić z siebie idiotę - dostać Iphona aby zatkać Ci gębę jacy jesteśmy super - słuchać się jak piesek i szczekać - otrzymać plany sprzedażowe nie do wyrobienia..... To serdecznie zapraszamy będzie nam miło cię wydymać i na Twoje miejsce potem przyjąć kolejnego frajera, więc się nie przejmuj będziesz jednym z wielu.... hahahahahahaha zapraszamy.....

ja
@wojtek 02.04.2016 23:17
Konkretne i merytoryczne wpisy zostały usunięte.... Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił nikt nikomu nie zabrania, z bardzo dł...

Wszystko sie zgadza .Dodałbym ze pracownik powinien okazywac radosc ze pracuje w takiej firmie i to ze dostaje pensje na czas a nie wychyla sie o jakies premie czy pdwyzki

anonim

(usunięte przez administratora)

Cichy

To zależy na który region idziesz i jakich będziesz miał/a współpracowników. Możesz trafić naprawdę fajne miejsce pracy albo piekło :)

wtf

nie czarna owca tylko jesli juz to czarne owce - liczba mnoga.... a próbować zawsze warto

trex

Jedyne co mi najbardziej sie rzuciło w oczy to fakt , że Flugger ma prawdopodobnie najwiecej wpisów w opiniach GoWork , w tym sporo negatywnych wpisów. Na pewno nie świadczy to pozytywnie na temat tej firmy. Więc zanim złożycie do tej firmy swoje cv , mocno się zastanowcie. W szczególności dotyczy regionu Warszawy. Osobiście- nie polecam ,

anonim

(usunięte przez administratora)

just

Spora i znana marka buahahaha. Tylko to Ci osobiście nic nie daje, więc daruj sobie. Wojtek ma rację każdy o zdrowych zmysłach zastanowi się na d współpracą z nimi.

Cichy

Co się dzieje w tej firmie, że szukają sprzedawców do 8 miast , 2 KAM i 4 FSR ? Taka rotacja czy rozwój?

wojtek
@Cichy 20.03.2016 06:31
Co się dzieje w tej firmie, że szukają sprzedawców do 8 miast , 2 KAM i 4 FSR ? Taka rotacja czy rozwój?...

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem ??? Cyt.FSR" ..... odeszło 6 FSR, KAM itd....." Nie, no rozwój na całego, aplikujcie, podejmujcie i życzę powodzenia... Pomyśl, jeśli nie mają dużych wymagań to są dwie opcje: - albo nikt mądry nie podejmie pracy w takim burdelu... - albo sądzą, że jakaś nieinteligentna osoba da się złapać w ich obietnice pracy w świetnej atmosferze.... Po za tym widzę, że z dnia na dzień jest coraz bardziej kolorowo. Dziękujemy Ci Panie Dario .....

Wojtek

Napisano to sporo na temat tej firmy. Nie będę się powtarzał. Najtrafniejsze to wypowiedzi "xxxx" i "ddd" - do dla tych, którzy nie chcą czytać wszystkich opinii. Michał gratulacje za szybkie zorientowanie się w sytuacji i słuszną decyzję!

trol

To czemu wciaż pracujesz w tej firmie? Zamiast wylewać żale poszukaj innego pracodawcy. Chyba że... nikt Cie nie chce ha ha ha

Cichy
@trol 10.03.2016 10:13
To czemu wciaż pracujesz w tej firmie? Zamiast wylewać żale poszukaj innego pracodawcy. Chyba że... nikt Cie nie chce ha ha...

A jeżeli Tobie tak dobrze w tej firmie to po co czytasz opinie o firmie? Czyżbyś też miał złe odczucia?

Zostaw opinię o Flugger sp.zoo - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flugger sp.zoo