Opinie o Flügger Farby (Flügger Sp. Z O.O.) w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Flügger Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Flügger Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flügger Sp. z o.o. w Gdańsk

Dekso 1

A skąd te osoby były że uciekły? W Lodzi jedna osoba odeszła ale sama złożyła wypowiedzenie .

Elbonko
@Dekso 1

Katowice licząc to chyba z 10 odeszło

Nożyczki

Premia ucięta o 600 pln a próg jeszcze wyższy, jak czytam ogłoszenia „solidna podstawa” to śmiech mnie bierze. Karta multisport ? Gdzie ona jest sie pytam ?(usunięte przez administratora) Na południu na Śląsku ludzi zatrudniają na zapas bo co miesiąc ktoś odchodzi. Przewiną się dosłownie tuzin ludzi w przeciągu paru miesięcy ????

Tower
@Nożyczki

W wawie zarobki jak marzenie, premia świetna i zdecydowanie przekracza podstawę. Z min. 7 tys netto nie schodzimy. ROM zgarnia 2 x tyle. Handlowcy ok 10 tys. Tak dobrze jak we Flugerze nie ma nigdzie.

Rocon
@Tower

W Warszawie nie macie nawet takich obrotów jak na południu wiec o czym Ty bredzisz ?

Dekso 1
@Nożyczki

Karta będzie a do niej 20 zł.dofinansowania przez pierwsze 3 miesiące:))

Złoty
@Nożyczki

U nas nie narzekamy. Była podwyżka podstawy. Roboty dużo i kasy też. Zarabiam w sklepie jak niejeden lekarz.

haha
@Złoty

@Złoty chyba taki na emeryturze

Candyman
@Złoty

Podwyżka podstawy o 100zl brutto jak u wszystkich, super ekstra. Normalnie szoook tak mi jest cudownie. To teraz ciekawe jak od nowego roku podniosą o 200zl brutto minimalne wynagrodzenie. Ciekawe co zrobi Flugger bo póki co idziemy w kierunku, że zrównamy się z najniższą krajową w podstawie. Kto by pomyślał jeszcze parę lat temu... I na pewno będziemy entuzjastycznie i z radością pracować z myślą że ktoś nas (usunięte przez administratora)

Złoty
@Candyman

Widocznie nie należysz to tej grupy, która dostała więcej. Nie martw się bo zawsze ktoś z Twojego otoczenia, regionu dostaje więcej. Bo lubi ją/jego(usunięte przez administratora)lub ktoś inny. Fluggerowska prawda od wielu, wielu lat. Sporo osób ma podstawy o jakich tylko pomarzysz...(usunięte przez administratora)

Antek

Niestety to wszystko prawda, firma jest nastawiona na branie a nie na dawanie. Koszta życia rosną a my zamiast zarabiać więcej to nam się zabiera ????‍♂️(usunięte przez administratora) multi-sport, co za problem by firma dopłaciła tyle byś płacił te 40zł. Żal pl

Great place to work hahaha

To jest jakaś kpina ? Wydaje mi się żeby najpierw wystawić taka rekomendacje powinno być to skonsultowane z pracownikami na sklepach, raczej worst place to work

Red
@Great place to work hahaha

Było konsultowane. Z SM i zarządem w Gdańsku. Sam lepszy sort z zarobkami powyżej 7 000 zł netto.

z doswiadczeniem w branzy, jezykami, obyciem i swietnie przygotowany do rozmowy... okazalem sie za slaby... ciekawe ilu znajomych pani hr specialist tam pracuje...

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Flutex nie pro

Pracuję sie coraz gorzej, wymagania rosną, nowe naliczanie premii obnizy zarabki, jakość produktów wcale nie jest taka super, jest wiele wad, kazdy kto pracuje dłużej wie o tym.

Obi
@Flutex nie pro

Jak teraz naliczają premię? Ile od cywili a ile od prof?

Ann
@Flutex nie pro

W jakiej miejscowości pracujesz/ pracowałeś?

Danio

W Katowicach brakuje ludzi na sklepach, dyrektor regionalny ma wszystkich gdzieś. Z tego co się orientowałem to premie zostały bardzo mocno ucięte, brak zrozumienia z działem HR. Pieniądze bardzo nie adekwatne do pracy która trzeba wykonać Nie Polecam tego pracodawcy.

Paterson

(usunięte przez administratora). Co lepsi pracownicy już myślą o zmianie pracy, taka obserwuje tendencje. Widać że przykład musi iść z góry od Fluggerowego Trybunału Konstytucyjnego.(usunięte przez administratora) Status quo musi być bo człowiek się nie liczy w dobie rekordowych wyników sprzedaży. Kreuj sprzedaż której nie oczekuję klient bo taki jest target. Szkoda że praca w której ludzie pracowali po kilkanaście lat stała się zwykła zmierzającą do szybkiej rotacji bez relacji z klientem.

Loki

(usunięte przez administratora)iekawe czy trend wzrostu pandemicznego się spłyci czy wyznaczył nowy pułap sprzedaży. Ceny mieszkań i spekulacyjne inwestowanie mogą utrzymać sprzedaż. Dobrze dla duńczykow, dla SA gorzej.

DobraDusza
@Loki

@Loki To prawda. Nawet jak jest jakiś "konkurs"/"projekt" i ktoś ma duże wyniki to odpadnie, a przejdzie ulubieniec/ulubienica ROMa. Cały czas tylko klepanie się po plecach, a tak naprawdę kopanie dołków. Ja nie rozumiem jak dostali Certyfikat Great Place to Work....

Ech...

Budżety wyśrubowane na maksa, dostępność farb na magazynie bardzo słaba, zasady premiowania coraz mniej korzystne dla pracowników, ilość obowiązków wciąż rośnie. Na razie jest średnio ale tendecja jest raczej spadkowa. A trzeba zaznaczyć, że firma się rozwija i z roku na rok zarabia coraz więcej a mimo to, że obniżyć standard życia pracowników i to jest smutne.

Nie Polecam tam składać nawet CV

@Srogi

Hmmm, ale dlaczego? Możesz napisać coś więcej? Odradzasz składać CV do Flüggera, ale fajnie gdybyś napisał jednak dlaczego tak sądzisz i co takiego się stało że nie masz najlepszego zdania o tej firmie... :)

Trib
@Marek

Bo typ ludzi jaki pracuje tam jako kadra kierownicza to fałszywi ludzie do szpiku kości, którzy zgarniają kasę za obgadywanie i zaniżanie wartości pracy swoich koleżanek i kolegów że sklepów. Brak profesjonalizmu zastępowany wazeliniarstwem to może dla części z nich skuteczny przepis na karierę i kasę w tej firmie.

@Marek

Bo oszukają się na rozmowie a po paru miesiącach zacznie łapać ze wszystko to żeby mieć pracownika nie licz na jakieś godne pieniądze. Kłamią kłamią i jeszcze raz kłamią z tej pracy zrobił się (usunięte przez administratora) żeby utrzymać rodzine musisz magicznie wyczarować klientów i wciskać im co się da żeby wyrobić chory plan a wtedy dostaniesz jakis ochłap, kierownictwo olewa i tylko wymaga

Chudy chudini

Na Południu praktykanci uciekają oknami i drzwiami rotacja jest tak duża ze w życiu takiej nie widziałem jak na hucie, 500 zł premii dla nowych na zachętę żeby nie uciekli, regionalni to kpina wypinają się pracowników i tylko każą robić budżet za który dostaje się ochłapy. Wymagano rosną a premia spada, wszystkie dodatki jak karty multi sport możecie zapomnieć to była ściema. Nic nam nie dopłacają.

Zmęczony

To już jest kpina, system płacowy jest tak skonstruowany że zarobisz 25 procent premi, a podstawa nie dużo odbiegającą od najniższej krajowej a wymagania bardzo wysokie. Jest coraz gorzej, najgorzej od lat. Nie da się już zarobić w tej firmie dobrych pieniędzy. Ludzie już zaczynają myśleć o zmianie pracy. Bardzo słabe zarobki.

Zmeczony

coraz więcej wymagają, najniższa pensja dokąd pamiętam.

Paterson

Firma zeszła na psy, organizują pseudo e-szkolenia i pseudo standardy. Kasa tragiczna w stosunku do obowiązków. Do tego nowe systemy premiowe które każdemu obniżają premie. Doradcy nawet nie mieli głosu przed podpisaniem i wprowadzeniem nowych systemów premii. A to wszystko pod przykrywką że dostaliście niskie budżety hehehe. Pracownicy wszystkich sklepów muszą kombinować i konwertować sprzedaże na tzw ecomm aby dostać część premii bo pewien Pan z góry chce się wykazać przed Dania. Regionalni fikcyjnie szczerzy a zaraz za robiem Cię obgadują. Jedyne co dobre to Marketing który robi swoją robotę i dobry PR produktom które straciły na jakości. Kto z pracowników bardziej kumaty to szuka nowej pracy bo tam jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) liczy się tylko wynik. Masz liczbę, masz spokój a jak nie ma to masz prze....e bo napewno Ci nie pomogą a tylko kolejne raporty i plany naprawcze... Ja już szukam nowych wyzwań jak i inni koledzy i koleżanki z firmy. Zdziwią się jak już wyjdzie ile osób chce odejść bo niebawem informacje z wypowiedzeniami wyjdą do kierownictwa. Flugger kiedyś dumą a teraz (usunięte przez administratora)

Blondynka
@Paterson

Potwierdzam, niestety RM są tylko na posyłki góry. W twarz to miło a za godzinę to już nie pamiętają o co się ich prosiło. Pracuje tam z 8 lat i to co teraz robią to tragedia... A wszystko to pod przykrywką Certyfikatu GPTW. Spokojnie za rok już go nie otrzymają po tym co teraz ludzie mysla

100% racji
@Paterson

Nie warto się starać.

Scooggy

Kto pracuje te wie, obowiązków coraz więcej, pensja ta sama, za chwile zrównamy się z najniższą krajową. Wzrost finansowy rok do roku ogromny! Gdzie są nasze pieniądze?! (usunięte przez administratora)zarząd!

Milo
@Scooggy

Może kasa jest na kontach parakierowników?. Uśmiechają się w twarz a za plecami w WC nadają na koleżanki i kolegów by zgarnąć coraz więcej. Ponad 100 000 zł w pit piechota nie chodzi.

@Scooggy

Coraz więcej praktykantów ucieka, z tego słyszałam na południowych rejonach jeden za drugim się zwalnia ????

Czy w Flügger Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Milo

Jak zawsze gorszy sort pracowniczy jest za plecami poniżany przez wszelkiej maści parakierowników. Poniżany pomówieniami, obgadywaniem i nierównościami płacowymi.

TobyKing
@Milo

Tak, na gorsze warunki obiecanki cacanki, obcięta premia, najniższa krajowa, pyszna kawa, brak dofinansowania do karty multisport która niby jest, olewanie kierownictwa i coraz większe wymagania, padaka

Great place to work?

Naprawde? Zwlaszcza po zmianach premiowania?

Wonder Woman

Przychodziłam z uśmiechem do pracy. Z dnia na dzień coraz bardziej go tracę...

onaaa92

hej, jakie potrzebne są badania do pracy na stanowisko sprzedawcy? czy w czynnikach ryzyka wypisują tylko praca przy komputerze czy coś jeszcze? jestem ciekawa czy muszę wykonywać dodatkowe badania...

@onaaa92

Psychiatra żeby wytrzymać z takim szefostwem

Onyx

Firma tragedia, ucinają premie, brak ciuchów dla nowych, hr ma wszytsko gdzieś, kierownictwo ma pracowników głęboko, chore szkolenia za szkoleniem które nic nie dają tylko zabierają czas oraz praca wpływa bardzo na czas prywatny, wiecznie trzeba być pod telefonem lub robić szkolenia online i non stop pytania czy wyrobi budżet, problemy z towarem i systemem i zmartwienia ze jeśli coś będzie nie tak to płaci się z własnej kieszeni.

Julia
@Onyx

Za co w Flüggerze są ucinane premie? Czy często się to zdarza? Ile w ogóle wynosi premia a ile jest z niej zabierane? Czy zdarza się tak, że ktoś w ogóle premii w danym miesiącu nie dostanie?

Onyx
@Julia

Premie ucinała nam góra, chore cięcia.

Czy Flügger Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Po co to komu

Multisport, naprawdę? Wystarczy lepsza pensja i kazdy sobie sam ja kupi

ona92
@Po co to komu

Zostaw merytoryczną opinię o Flügger Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Flügger Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flügger Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flügger Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 6 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flügger Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Flügger Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flügger Sp. z o.o.