Opinie o apteka internetowa Gemini w Gdańsk

apteka internetowa Gemini
2 109 521 5 1
Aniela Nowy wpis
Nazwa działu: Obsluga klienta

NIE POLECAM - zmieniają system i cierpi klient . 5 dni od chwili zamówienia i zapłaty towaru brak - kontakt to kpina z klienta - nikt nawet maile nie napisze do klienta o problemach . Najpierw 25 minut oczekiwania na połączenie z infolinią po czym pracownik apteki proponują rezygnację z brakującego towaru żart , trzymajcie się z daleka !!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak3Nie
Albin
Nazwa działu: Dystrybucja

Po wprowadzeniu nowych rządów grubego i spółki w aptece jest totalny (usunięte przez administratora) i wszelkie pomysły jakie oni mają są wprowadzane w najgorszym momencie.Odsuneli ludzi ktorzy budowali marke tej apteki i myślą ze to wypali .Nie wypali nie za te pieniądze .Bedzie coraz gorzej i nie jest to przypadek że ludzie odchodzą albo tylko czekaja żeby odejść po wprowadzeniu systemu obowiazku pracy w soboty i niedziele

Tak16Nie
ok
@Albin

czy te 7 dni jest już poparte ? jeśli tak to niech GÓRA się jeszcze raz zastanowi

pracownik magazynu
@ok

Nad czym się zastanawiać idealny plan :) praca 7 dni w tygodniu i nie potrzebne będą nadgodziny :P

Tak1Nie7
Beata Nowy wpis
@pracownik magazynu

Niedawno dowiedziałam się, że apteka internetowa Gemini prowadzi rekrutację, co mnie zainteresowało. Zastanawiam się jednak, jak tam wygląda kwestia, jeśli chodzi i umowy. Podpowiedzcie, czy pierwsza umowa jest umową zleceniem czy już umową o pracę?

:) Nowy wpis

1 jest umową o prace na 3 miesiące

Nick Nowy wpis
@Beata

A tam ktoś chce jeszcze pracować? Daj sobie spokój.

Tak8Nie
qpa

wms fajnie jest

Tak2Nie4
qpa2
@qpa

osoba która wpadła na pomysł by wprowadzić ten system na magazyn na 3 lipy chyba nigdy tam nie była, nie da się przejść, tam nie ma na to miejsca....wózki za duże alejki za małe...idzie wolniej niż jak się latało z kartką i długopisem....:/

Tak16Nie
Stan
Nazwa działu: Obsluga klienta

Nie polecam korzystanie z usług tej apteki. Terminy dostaw nie zgodne z oferowanymi, np. dostawa do miasta położonego 60 km od Gdańska trwa 4 dni, konsultanci telefoniczni niekompetentni, np nie mają zielonego pojęcia czy zamówiony produkt posiada instrukcje obsługi, czy urządzenie kalibruje się samoczynnie, czy też za każdym użyciem trzeba samemu kalibrować itd. , itd. Gdybym wiedział, że to taka niewiarygodna firma, to nie korzystał bym ich usług. Ostrzegam innych nie korzystajcie.

Tak3Nie1
Bebilon 3
@Stan

Polecam zamieścić opinię na google, o wiele więcej osób ją zobaczy. To strona poświęcona bardziej warunkom w pracy :)

nauczsieczytac
@Stan

Ta strona nazywa się gowork a nie opineo...Nikogo tu takie opinie nie interesują.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Anonim ka

Dużo opinii pochodzi od pakowaczy z apteki internetowej a to nie odzwierciedla realiów co do reszty. Od kiedy jest nowy prezes "od dywanów" i ruskiego zarządzania:) - równia pochyła, brak zrozumienia innowacyjnego i strategicznego myślenia oraz konieczności bycia na maksa zorganizowanym oraz zachodniej kultury korporacyjnej. Na razie firma ma coraz więcej zmówień, nie radzi sobie z rozwojem i unowocześnianiem systemów na podstawowym poziomie dobrego ERP. Bierze do tego firmy kompletnie nieprzystosowane i osoby do zarządzania projektami wyrzucane z innych firm. Dużo przewałów, które dotychczas ukrywał nieudolny system ręczny. Teraz niby robią coś nowego, a(usunięte przez administratora) Szkoda ludzi. Kilka działów jest naprawdę fajnych - ze względu na ludzi, reszta sili się na pracę projektową, ale w żenującym, pozbawionym kompetencji systemie "oby szybko, oby było", postawie przemocowej (usunięte przez administratora) Stres bez powodu, w totalnym bałaganie - (usunięte przez administratora) niestety tez się zdarza. Oczywiście nie ma standardów, aby to zbadać, bo to Twoja wina. Chęci są do zmiany, wiedzy brak, ludzie z wiedzą czy standardami - zniechęcani, tłamszeni, wykańczani. Odradzam baaardzo

Tak28Nie4
@Anonim ka

czyli nie się nie zmieniło od początku istnienia zakładu w GPNT :) Ludzie mogący się wypowiedzieć są olewani bo nie należą do "systemu"

Tak9Nie
Nicki
@Anonim ka

Co zabawne, trwają domysły kto to napisał i przypisuje się ww. opinię, osobie, która tego nie zrobiła. Czy o to tu chodzi?

@Nicki

A co za różnica kto napisał?

o.O

Duża.AbyWinnyDostałZaSwoje.BoTakNieMOżnaPublicznieOskarżać(mówić prawdy)

@o.O

Ano można. I nawet powinno. Jeśli jest to prawda i nie ma personalnych podjazdów to powinno być wyróżnione.

Tak5Nie
O.q
@Nick

widać , że nie czujesz sarkazmu w tym patosie

@O.q

możliwe >:( moja wina !

Fanklub
@Nick

Nie przejmuj się hejterami, Laska! Dzisiaj wygrałaś! Bądź zawsze taka jaka jesteś!

Didi
@Fanklub

Buhahahaha, sarkazm? Fan klub jakiejś osoby, która sama jest hejetrem i lubi oczerniać, bo tak lubi. Hihi

Che

Witam, jaka jest atmosfera pracy na magazynie w Kokoszkach? Czy również odwołują tam zmiany, tak jak niektóre osoby pisały tutaj w komentarzach?

@Che

Tam jest więcej konfidentów :) chodzą z telefonami i robią zdjęcia i później do kierownika donieść :) tak karierę robią :) poszukaj innej firmy na koko :) tą sobie odpuść :)

Beata
@Nick

Takie zachowania wśród pracowników nie wpływają pozytywnie na atmosferę w miejscu pracy. Jednak to co opisujesz chyba nie dotyczy osób, które rzetelnie wykonują swoją pracę. Na jakie sytuacje inni pracownicy donoszą do pracodawcy? I jak reaguje kierownictwo?

@Beata

Nie oszukując się każdy na chwilę stanie. Zatrzyma się wymieni 2 zdania i pójdzie dalej. Na wszelakie donoszą. Bo inaczej nie potrafią żyć.

Tak3Nie
Foch
@Nick

To 100% prawda. Gdy zobaczą cię w miejscu na chwilę wręcz mówią, że zrobią ci zdjęcie. To samo na 3 lipach.

A

Jakie są stawki na stanowisku pomocy aptecznej?

ziomek

Teraz to już przesadzi, wymyślili wolne w piątek do odpracowania, albo urlop. skoro pracodawca nie ma pracy dla pracowników to płaci przestojowe.

Tak1Nie2
@ziomek

Tu się akurat mylisz. Niestety pracodawca może wysłać cały zakład na przymusowy urlop.

@Nick

Pracodawca nie może rozporządzadzac twoim urlopem wypoczynkowym na potrzeby przestoju firmy z winy pracodawcy kodeks pracy mu tego zabrania oraz regulamin wewnetrzny firmy ktory wszedl w zycie 28 -08-19 roz.2&4 oraz&6

@ziomek

Nie jest to zgodne z nowym regulaminem firmy .,który obowiazuje od paru dni oraz z kodeksem pracy

gda
@Geminiątko

Niestety nie. Wiele miesięcy temu, całkowicie bez sprzeciwu kogokolwiek, pracodawca wprowadził równoważny system czasu pracy, co oznacza, że może dowolnie organizować pracę w ciągu danego okresu rozliczeniowego, byle ilość dni pracujących łącznie się zgadzała. Teraz mamy za swoje. Mogą do woli wyznaczać dni pracujące w weekendy.

@gda

Niestety nie przeczytaj dokładnie regulamin może wprowadzić równoważny system pracy ale musi powiadomić pracowników 7 dni przed tym faktem

gda
@Geminiątko

I dokładnie tak było. Poza tym kartki dotyczące zmiany regulaminu wiszą w kilku miejscach.

@gda

Jeżeli wiszą to je przeczytaj ze zrozumieniem bo narazie pracujemy w systemie zmianowym a nie w równoważnym a jak masz wątpliwości zapraszam do PIP

Nazwa działu: Dystrybucja

kiedy jakaś podwyżka ??? i tak już sporo osób odeszło z umowy

Tak9Nie
Hahaha

Uwielbiam podejście do ludzi w Gemini. Nie tak dawno zwolniono dużą część pracowników agencyjnych, mówiąc im że kończą powoli współpracę z agencjami. Po czym przyjęto nowe osoby z agencji , już w mniejszej ilości oczywiście. Brawo Gemini, szacunek do ludzi na poziomie 2/10 ;]

Tak10Nie

@Tako Hemingway

Pozdro dla ochrony

Dddd
Nazwa działu: Obsluga klienta

Ile dostaje technik farmacji na rękę może ktoś coś wie?

Judy

Nie polecam... W zamówieniu dostałam termin realizacji na następny dzień rano. Oczywiście potwierdzenia nie było a Pani w cool point powiedziała że to " orientacyjny termin" realizacji. Okazuje się że zamówienie było gotowe dopiero po 3 dniach. Apteka nie powinna odstawiać takich numerów skoro wiadomo że chodzi o ludzkie zdrowie! Moje niemowlę przypłaciło to zdrowiem , niestety. Nigdy już nie kupię nic w tej aptece

Tak2Nie7
Krzychu
@Judy

Zrozumiałe ale to chyba zła strona na takie skargi, o wiele więcej osób ją zobaczy jeśli wystawi Pani opinie na google

Tak1Nie1
klientka007
@Judy

A kto robi zakupy "na cito" w aptece internetowej? Jak się czegoś potrzebuje na już, to się idzie do pierwszej lepszej apteki, a nie przez internet "bo taniej".

Tak13Nie
Pracownikk
Nazwa działu: Dystrybucja

Zmiany z Anią są mile bezstresowe i na poziomie.. Fajnie bylo! Ale to juz sie od poniedziałku konczy.

Tak4Nie3
Czas

witajcie, Jestem pracownikiem od X czasu. o co zauważyłem rzeczywiście firma zmienia się, czy na lepsze nie wiem. Ostańmy czasy zatrudnili obcokrajowców (Gruzini,Filipińczycy) żeby ograniczyć koszty utrzymania, bo bardziej opłaca się zatrudnić obcego niż Polaka. Zapewne mają dotacje z UE czy z państwa polskiego. Oczywiście są zatrudnieni przez agencje pracy. Za jakiś czas wprowadzą skanery na dystrybucji, i na magazynie. Wprowadzi to dezorganizacje w Gemini. Będzie to jedno wielkie nieporozumienie ponieważ w Gemini jest spory przemiał ludzi, którzy odchodzą a jedni przychodzą. obecny system działa dobrze. Zarobki w firmie są na takim sobie poziomie. Niby ma się około 2000 tysięcy na pełnym etacie ale i tak uważam że mało Owszem weekendami można podwyższyć pensję podwójną stawką dniową ale czy się opłaca wątpię szkoda zdrowia. Praca na dystrybucji jest trzy zmianowa, a na magazynie dwu zmianowa na etat. Przez agencje każdy pracuje jak chce czy to nocki czy to ranki. Żeby dostać umowę na czas nieokreślony trzeba się napracować ze dwa lata m.in na dystrybucji. Szczególnie jeżeli to obchodzi młode kobiety które planują "cokolwiek". Także praca dla studenta czy na "przeczekanie" praca jak najbardziej dobra. Jeżeli chodzi o atmosferę jest w w miarę ok. Jeżeli chodzi o cały magazyn jest on za mały na tyle ludzi. Jeżeli chodzi o normy to niby one są a tak naprawdę ich nie ma. Przykładowo na zbieraniu żeby dostać premie trzeba zasuwać do upadłego a, i tak nie wiadomo czy się nią dostanie. Także w skrócie mniej więcej tak to wygląda w Gemini przy trzech lipach 3. Ogólnie moja opinia o pracy w Gemini jest mieszana nie przywiązuje dużej wagi do pracy, ponieważ praca jest tymczasowa na określoną ilość miesięcy. Może macie jakieś inne uczucia na sercu czy wątrobie, ale ja odbieram tą pracę na jakiś czas.

Tak23Nie
A kto to przyszedł?
@Czas

A ja akurat z niecierpliwością czekam na skanery i nowy system. Widać, że coś się rusza i że firma się rozwija, więc co w tym złego?

Była

Nie polecam pracy w gemini.

Tak4Nie
Jsjsisksnjjs

Gdzie jest ruda???!

Tak1Nie4
Netflix
@Jsjsisksnjjs

Ruda na prezydenta ;p

Zażenowana

Zero szacunku do pracowników agencji. Kobiety z umowy chodzą z głową do góry jak by nie wiadomo kim tam były. Ostatnio nie było pracy a więc osoby z umowy na kawkę ploteczki a my z agencji rozkładać towar na półki którego nawet nie było. O wszystkim dowiadujemy się od kogoś o zmianach nie od kierowników. Zatrudnili teraz osoby z Filipin a agencje odwołują bo nie ma pracy a dla nich jest. W lato gorączka że nie idzie wytrzymać. Niekiedy brak wody w dystrybutorzy.

Tak15Nie
Urlopowicz
@Zażenowana

Pewnie mają dotację za filipińczykow..a że, chaos w pracy to norma, nic sie tamjie zmienia i pewnie nie zmieni, bo każdy dużo gada o zmianach a nic nie robią.

Tak8Nie
TomekMig
@Zażenowana

Oooo...z Filipin? :) A można prosić o kontakt do tych osób? :)

lola
Nazwa działu: Obsluga klienta

tragedia! połowa zamówienia się nie zgadza, sami sobie anulują jakieś produkty, na zwrot czeka się tygodniami. Produkty niezgodne oczywiście trzeba odsyłać na własny koszt. nigdy więcej

Dax
@lola

Pozornie prosta praca

Prawdawoczykole

Przyszli pracownicy uważajcie na składaną Wam ofertę pracy i oferowane Wam warunki pracy w aptece Gemini, mianowice Koordynator proponuje przyszłym pracownikom warunki finansowe za pracę w nadgodzinach w postaci stawki 200% za extra wypracowane godziny(9h) w soboty a podstawę za 40h pracy w tygodniu na żałośnie niskim poziomie.

Tak10Nie
Dariusz
@Prawdawoczykole

Koordynator informował może, czy często zdarzają się sytuację, że pracownik zobowiązany jest do tego, aby zostać dłużej w pracy? Dla osób, które mają inne obowiązki po pracy, jest to ważna informacja. Mógłbyś dodać, jak to wygląda?

brawowa

Tytuł Pracodawcy Roku za płatny parking dla pracowników. Także jeśli zastanawiasz się, przyszły być może pracowniku z samochodem, czy się zatrudnić, weź pod uwagę, że z każdej przepracowanej przez Ciebie godziny 3 zł oddasz na parking. Chyba więcej nie trzeba dodawać.

Tak11Nie1
qqq
@brawowa

To akurat cwaniactwo parku technologicznego

Tak2Nie4
Koko
Nazwa działu: Dystrybucja

Pracuję tu od roku i uważam że firma ciagle zmienia się na lepsze, co prawda powoli ale widać zmiany. Polecam choćby nawet za czas pracy.

Tak1Nie17
kokiiJ
Nazwa działu: Obsluga klienta

dziwne jest to, ze kierowniczki maja znacznie mniej wiedzy od zwykłych pracowników

Tak7Nie3

Tak10Nie4

Taki slabszy, ale wyszczekany pracownik i skarżypyta jak mało który. Kierownik nie chciał pozbyć się obydwu pracowników, a jesteśmy dorosłymi ludźmi i powinnismy wiedzieć, ze jeżeli wyskakuje jakiś konflikt to powinno się go rozwiązać również jak dorośli. :)

Tak9Nie3
Hm
@:)

Czyli jednym słowem kolega potwierdza że na magazynie problemy rozwiązuje się Przemocą? Siła?

Tak3Nie5
Twoj 'kolega' z pracy :)

Ty sie ciesz, ze tak późno ktos zareagował na twoje zachowanie. Chodzisz po hali, zamiast zająć sie tym, po co zostałeś zatrudniony, robisz foty i pod........sz "kolegow". Tą opinie tez pisales w czasie pracy...... do roboty!! Praca jest ok, tylko przez takich jak ty atmosfera w pracy jest do bani

Tak12Nie2

Oczywiście, ze nie. Problemy można rozwiązać słownie. Nikt nikogo nie bije bez powodu. Pracuje tu długo i dużo można było tu zauważyć i dużo się Działo. Nikt nikogo tu nie bił nigdy. I nie pisz kłamstw, ze tutaj tolerowana jest przemoc!!! Ale do TWOICH PROBLEMÓW kolego nie wplątuj niczego niewinnych kierownikow, czy innych współpracowników, bo co oni winni temu!! Jesteśmy dorosłymi ludźmi i to jest aż śmieszne, żeby dostać liścia (mężczyzna) i lecieć do kierownika (już po pracy i wcale nie na jej terenie) poskarżyć się jak do mamy! No ludzie.

Tak9Nie2
Bezstronny

Kolego mam takie pytanie do Ciebie. ..Rozumiesz znaczenie słów których uzywasz?Piszesz że nie polecasz pracy innym osobom na magazynie na Kokoszkach.....A TY CIAGLE TU PRACUJESZ..... Przestań z tym hejtem ....daj pracować wszystkim w spokoju .... Nie rób z siebie ofiary losu..... Hejt !!!!!!!!!!!jest dla osob slabych i zakompleksionych....

Tak7Nie2
Xyz

Człowieku ty masz jakieś problemy ze sobą. .......Czytaj i pisz ze zrozumieniem! !!!!!!!

Tak4Nie2
Weronika Obarzanek

Cześć cześć ! Pracowałam w gemini na zlecenie agencji 17 miesięcy. Na początku atmosfera taka sobie. Ponieważ większość pracowników zatrudnionych na umowę o pracę nie ma zaufania do czarnych . Nie dziwie się wcale bo dużo osób przychodzących do tej pracy nie są pracą zainteresowani. Nie wiem pewnie dlatego, ze w domku mama pod nos podstawi. Myśle, że jeśli ktoś pracuje sumiennie to i normy wygórowane są do wyrobienia i „ zły humor” kierownictwa do zniesienia:) (a propos norm jeszcze - są noce ze się nie chce i tyle nic nie zrobisz :P)chociaż ja tam szczególnie nie odczuwałam takowego. Kierownicy - wszyscy bardzo fajni chętnie bym się z nimi stuknęła kielichem na przykład :P Ludzie na umowie faktycznie( co niektórzy) mogliby zluzować portki a najlepiej to takowych olać. Płaca -lipa straszna, ale co zrobić. Na przeczekanie może być. Klima nie działa jak należy ( i to nie wina mojej wiecznej menopauzy ) tam jest duszno a już w ogóle w lato wiec sorry ale tu trzeba pocisnąć tzw. górę , żeby się tym zajęli. Ogólnie jesteście super! Poznałam wielu wspaniałych ludzi . Pozdrawiam serdecznie wszystkich już z innego świata :) czy wróciłabym? Tak . Tylko musieliby dac wyższą stawkę. Aha i jak zamawiacie pizzę to wypadałoby mówić i zapraszać do zjedzenia jej również agencje( to tez ludzie :))

Tak9Nie1
Co
Nazwa działu: Dystrybucja

Hej, jakie jest wynagrodzenie na dystrybucji. Jaka jest podstawa?!

hjklp
@Co

2000 netto.

Zażenowana
@Co

12.50 ????

Pracownik agencji

Nie polecam pracy w Gemini .

Tak5Nie
Ciekawa

Jakie są wymagania na odbiory osobiste ?

a

ja

i dużo wazeliny :)

Mozos
@Ciekawa

W stosunku do kobiet to głównym wymogiem jest spora nadwaga. Jeśli chodzi o mężczyzn to ekstrawagancki dobór partnerów życiowych ;)

K.C
@Mozos

Czyjaś waga czy preferencje seksualne nie powinny być Twoim zmartwieniem, a jeżeli tak Ciebie to boli to zapraszam, powiedz to tym ludziom prosto w twarz. Jeśli nie potrafisz to drobna rada- poluzuj gumkę w majtkach, żyj i daj żyć innym.

Tak23Nie3
@Mozos

Zapraszam dziś na odbiory to zobaczymy czy będziesz taki cwany jak tu ???? Dobrze, że na odbiorach są w ogóle jakieś wymogi, bo na dystre biorą każdego i byle kogo, nawet takiego desperata jak Ty ???? Nie pozdrawiam ☺️

Tak3Nie8
@Baśka :)

zaraz byle kogo. Baśka wyluzuj się. Walnij kielicha i wio!

@Nick

No Ty na pewno jesteś byle kim, więc radzę spojrzeć na siebie :) oczywiście, że walne i to nie jednego.

Tak2Nie2
@Baśka :)

Nie spinaj się dzieciaku. Powiesz mi to w twarz? Kozak w necie(usunięte przez administratora) w świecie. Pozdro żenujący czlowieczku.

Tak1Nie2
@Nick

HAHAHAHA!!! Nie potrafimy czytać? Przecież zapraszałam na odbiory, więc dalej na Ciebie czekamy :) Piszesz o sobie, że kozak w necie,(usunięte przez administratora) w świecie? To dobrze bo to właśnie jak narazie Ty się ukrywasz, więc nie pogrążaj się dalej CZŁOWIECZKU :)

@Baśka :)

oj Baśka. małe ego :) pozdrowionka ś...u :)

pracownik :)

Szumnie zapowiadana klimatyzacja wisi na ścianach i wciąż nie działa! Dlaczego ? może ktoś wyjaśni

Tak4Nie
Qwerty
@pracownik :)

Dwie osoby trafiły do szpitala, przypadek? Nie sadze

@Qwerty

A co się stało? Plotki, ploteczki

Marek
@Qwerty

Na wskutek?

Kuba
Nazwa działu: Dystrybucja

Byłem na zleceniu przez 3,5 miesiąca. Idealna praca dla desperatów, jako źródło utrzymania się nie nadaje ponieważ zmiany 7 godzinne plus odwołują na parę godzin przed rozpoczęciem. Dla studentów dobrze że grafik się deklaruje tydzień przed ale odwołują weekendy często i nie dorobisz a agencja upomina że minimalnej ilości godzin z umowy nie wyrabiasz. Kierowniczka zwraca uwagę że nie powinno być 2minutowej przerwy na szybkie zjedzenie batona, ponieważ od tego jest przerwa obiadowa i sugeruje, żeby odrobić aby być solidarnym bo reszta w tym czasie pracuje. Jakaś norma niby do wyrobienia jest i sprawdzają wydajność ale nie szkodziło to robienia sobie przerw w socjalu godzinnych. Ludzie boją się pierwsi w kolejce ustawić do wyjścia i ochroniarze przeszukują na sztukę gdzie można wynieść pół magazynu. Na zmianach niektórych kierowników często brakowało koszyków a przejście przy skanach to przeciskanie. Ogólnie praca 2/10 na szybkie odbicie się od dna

Tak14Nie1
kuba2
@Kuba

Prawda! A najlepsza jest ta mała kierowniczka, ta najmniejsza ....lata na fajkę 5 razy w ciągu 8h pracy, czuć fajki....inni też by chcieli tak wychodzić chociażby zaczerpnąć świeżego powietrza!! To można tylko raz!! może niech tez bedzie solidarna z innymi!!!

Tak12Nie1
Uomo
@kuba2

Każdy palący kierownik lata co chwila na papierosa, oprócz I.

Tak5Nie1
Adonis
@Uomo

Ja nawet trafiłem jak jedna z kierowniczek spała w nocy w biurze na górze Najpierw nie mogłem jej znaleść a potem wyszła zaspana po 2 godzinach.

Tak5Nie3

Zostaw opinię o apteka internetowa Gemini - Gdańsk