Apteka Gemini (Gemini)

Opinie o Gemini

Aktualność
Zapraszamy do aplikowania do Centrum dystrybucyjnego Apteki Internetowej.

Dołącz do Naszej paczki lub puść tę informację w świat.

#ludzieGemini#rekrutacja#magazyn#paczka
KM Nowy wpis

Mimo bardzo pozytywnego podejścia do pracy w Gemini niewiele mogę powiedzieć dobrego . Nie została przedłużona umowa ,o czym zostałam poinformowana dwa tyg przed jej końcem. Wcześniej byłam 3-krotnie zapewniana że będzie umowa przedłużona i można porozmawiać o podwyżce .

Ania Nowy wpis
@KM

Nie martw się. Nie ta praca to inna. Ciesz się że już tam nie pracujesz. Dużo obiecują bardzo mało robią. A wlascicieli jak nie widać tak nie widać.

Weronika

Pieniądze bardzo przyzwoite, sprawny kontakt w sprawie rekrutacji. Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami dotyczącymi tych kwestii. Ideą firmy jest stawianie dobra pacjenta na pierwszym miejscu.

Vera Nowy wpis
@Weronika

Jeśli dla ludzi 3500 zł na rękę to "bardzo przyzwoite pieniądze" to już nie ma ratunku dla tego kraju ;( Przypominam że minimalna krajowa netto to teraz ok. 3200 zł. Taka kwota jest spoko dla kogoś kto mieszka z rodzicami i jedyną jego ambicją jest spanie i jedzenie. Pensje podobnego pokroju w Gemini to nie rzadkość.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Gemini?

stary pracownik magazynu

Tak, gdy zmienisz firmę inaczej będziesz siedział całe życie jako pracownik magazynowy za 200zł więcej niż najnizsza krajowa jeszcze grafik i w weekendy do pracy i w ciągu tygodnia wolne :DDDD

rozwinięty

Tak. Codziennie masz przerwę 30 minut podczas której możesz sobie poczytać o rozwoju.

odpowiedź Nowy wpis

Dla kogoś świeżo po studiach pewnie tak, przez pierwsze 2 lata można coś wyciągnąć i wpisać do CV. Potem duża powtarzalność i regres, wypalenie zawodowe i poczucie beznadziei:)

Czy zdarzają się nadgodziny w Gemini?

Nadgodziny

Cały czas. Maile wysyłane o 23, "pilne prośby" 10 minut przed końcem pracy, pisanie na prywatne komunikatory w trakcie urlopu. Z 8 h pracy robi się 12h. Oczywiście nadgodziny bezpłatne.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Ania

16.01.2024 03:01

Aniaikona wywiad

Byłam pracownikiem apteki. Wykonywałam typowe obowiązki dla technika farmacji. Przede wszystkim zajmowałam się obsługą klienta. W wolnej chwili, w zależności od zapotrzebowania osoby zatrudnionej w roli pomocy aptecznej, pomagałam przy wykładaniu towaru czy sprzątaniu.

Aniaikona wywiad

Sama zrezygnowałam z dalszej współpracy. Nie podobał mi się brak zainteresowania sprawami pracowniczymi ze strony kadry zarządzającej oraz brak kontaktu z pracodawcą.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Aniaikona wywiad

Widełki wynagrodzeń na tym stanowisku to 3600 zł netto.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Aniaikona wywiad

Pracowałam w tej firmie ponad rok.

Aniaikona wywiad

Jedyny pozytywny aspekt pracy w tej firmie to moi współpracownicy, z którymi dobrze się dogadywałam.

Aniaikona wywiad

Negatywne aspekty pracy w tej firmie to częsta krytyka ze strony koordynatorów i ich brak zainteresowania bieżącymi problemami pracowników oraz kiepski przepływ informacji między pracownikami niższego szczebla a kadrą zarządzającą i pracodawcą. Poza tym od momentu zatrudnienia nie miałam żadnego kontaktu z pracodawcą, nawet wtedy, kiedy próbowałam skontaktować się z nim i porozmawiać o powodach mojej rezygnacji z dalszej współpracy.

Aniaikona wywiad

Nie miałam żadnych możliwości rozwoju.

Aniaikona wywiad

Szkolenia były przewidziane tylko dla koordynatorów.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Aniaikona wywiad

Atmosferę pomiędzy pracownikami firmy uważam za miłą i pozytywną. Dobrze się dogadywaliśmy, wspieraliśmy się i pomagaliśmy sobie wzajemnie.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Aniaikona wywiad

Według mnie atmosfera pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą była fatalna.

Aniaikona wywiad

W moim odczuciu na negatywną atmosferę w firmie wpływał brak kontaktu z pracodawcą, częsta krytyka ze strony koordynatorów bez jakiejkolwiek pozytywnej informacji zwrotnej oraz brak zainteresowania sprawami pracowniczymi ze strony kadry zarządzającej.

Aniaikona wywiad

Podczas rozmowy o pracę była mowa o pierwszeństwie pracowników danej apteki do nadgodzin, w przypadku nieobecności któregoś członka zespołu. W rzeczywistości firma najpierw szukała innych osób na zastępstwa i dopiero w ostateczności prosiła o pomoc pracowników danej apteki. Po moim złożeniu wypowiedzenia nikt nie zainteresował się powodem mojego odejścia i nie porozmawiał ze mną o tym.

Aniaikona wywiad

Sugerowałabym byłemu pracodawcy bardziej zainteresować się sprawami pracowniczymi i zadbać o dobro pracowników.

Zmarnowany czas i nadwyrężone zdrowie psychiczne. Szukają kogos z doświadczeniem, zatrudniają stażystę i podkreslają że to przede wszystkim nauka. Kiedy umowa dobiega konca nagle budzą się że stazysty nie potrzebują, tylko kogos z doświadczeniem kto moze zostawac sam. Akurat w momencie, kiedy się wdrożyłes i idzie ci dobrze. Na ten moment najważniejszy jest argument, że jak zaczynalas to ci nie szlo najsprawniej (bo to twoja pierwsza powazna praca na takim stanowisku, o czym doskonale wiedzieli). Żart, brak szacunku, smiech na sali. I pracownik pokrzywdzony i zespół, który od początku chciał kogoś z doświadczeniem, bo koordynator działa nielogicznie przy rekrutacji. ,,Myśleliśmy że mamy warunki na stażyste ale jednak nie mamy." Tak własnie sie znacie na swojej pracy. Niby takie wazne dla nich jest przeciwdzialanie (usunięte przez administratora)a na teksty typu ,,jestes praktycznie sama" do pracownicy na zmianie ze stazystą i ,,idzie na urlop? Nawet dobrze, będzie spokoj" ,,nie poradzisz sobie" nikt nie reagował. Nie wspomne już o tym, że musisz sprzedawac po kilka razy dziennie tej samej osobie lek bez recepty, ktory uzaleznia i nikt nie wpadnie na to, żeby odmówić, bo zysk.

Dno

3200 na ręke soboty niedziele 3 zmiany. Rozliczanie za wszystko. Człowiek nie ma jak opłacić mieszkania bo zostanie mu 700 złotych na życie.

Stażysta
@Dno

3200 technikowi stażyście, czy po stażu?

@Dno

Płaca jest najmniejszym problemem w tym zakładzie. Atmosfera to jest prawdziwy problem

dokładnie, płaca to osobna kwestia- atmosfera TRAGEDIA

Nowa

Hejka. Kierownicy i liderzy w gemini na kokoszkach są w porządku? Da się z nimi pracować? Atmosfera przyjazna? (usunięte przez administratora)

Nie
@Nowa

W tej firmie zostały same omegi, normalnych ludzi już tam nie ma odeszli.

@Nie

Zgadzam się. Nikt normalny i szanujący się pracownik w tej firmie nie będzie pracował.

@Ania

potwierdzam, poziom niekompetencji i brak wiedzy u niektórych kierowników jest porażający

Byłam pracownikiem tej cudownej Firmy. Co innego na rozmowie rekrutacyjnej całkiem inna rzeczywistość. (usunięte przez administratora) Na podwyżkę nie ma co liczyć,bo weryfikacja musi się zgadzać . Mydlenie oczu i przeciąganie spraw. Szkoda ich paliwa na jedzenie po aptekach i gadanie takich głupot.

Karrramba

Cześć. Jaki jest standard zatrudnienia w aptekach Gemini tzn ilu magistrów jest zazwyczaj - słyszałam o trzech plus kierownik. Ktoś może potwierdzić?

M
@Karrramba

Zależy od wielkości apteki, ale nigdy nie jest się jedynym magistrem poza kiero

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Gemini?

ciekawy

witam mam pytanie odnośnie pracy na magazynie (usunięte przez administratora) czy ktoś mi o niej opowie podejscie do pracy, pracownika czy jakieś dziwne wymysły? pozdrawiam :)

pp
@ciekawy

Akurat magazyn jest w miarę spoko. Idź na wózki oni mają najlepiej.

Kandydatka, była na szczęście

Bardzo nieprofesjonalnie przeprowadzony proces rekrutacyjny, polecam omijać z daleka, niby znana firma, a przebieg rekrutacji na bardzo niskim poziomie. Jak się szanujecie, to nie polecam aplikować.

@Kandydatka, była na szczęście

Dzień dobry, prosimy o indywidualny kontakt z działem hr – hr@aptekagemini.pl. Na co dzień dokładamy wszelkiej staranności, aby wszyscy kandydaci czuli się zaopiekowani. Zależy nam na rozmowie, tak abyśmy mogli zrozumieć z czego wynika Pani opinia. Pozdrawiamy, zespół HR

kandydat
@Kandydatka, była na szczęście

Hej, możesz napisać coś więcej? Zastanawiam się nad aplikowaniem tam. Co masz na myśli przez nieprofesjonalną rekrutację?

Byłam na rozmowie
@kandydat

Hej, ja byłam na rozmowie chyba w październiku, spotkanie prowadził przyszły ewentualny szef zakupów,(usunięte przez administratora)Potwierdzam jak ktoś już tu pisał nie było nikogo z działu HR na rozmowie

Marzena
@Byłam na rozmowie

Z czego może to wynikać? Braki kadrowe? Ciekawa teraz jestem ile w sumie osób rekrutujących tutaj pracuje i na jakich warunkach. Pewnie mają jeszcze jakieś inne obowiązki, wiadomo jakie? A może rekrutuje firma zewnętrzna?

Kropka
@kandydat

U mnie takie same doświadczenie, nie poważne, nie profesjonalne podejście

Kropka
@Byłam na rozmowie

Po pozytywnej rozmowie kwalifikacyjnej otrzymałam prośbę o przesłanie danych do przygotowania umowy o pracę, po czym kolejnego dnia telefon, że jednak firma nie potrzebuje pracownika do tej apteki. Przy czym ogłoszenie do tej apteki wciąż jest aktywne na państwa stronie. (usunięte przez administratora)

Matrioszka
@Kandydatka, była na szczęście

Popieram, podobne doświadczenia. Pozytywna rozmowa, za parę dni telefon, że wypadłam bardzo pozytywnie. Obiecany kontakt ze strony sieci, gdyż chcą mnie przyjąć od razu na kierownika. Brak odzewu do dzisiaj. Nigdy więcej ta sieć, tak się ludzi nie traktuje. I z szacunkiem można podziękować, ale dla Gemini to chyba za dużo :)

Xyz
@Kandydatka, była na szczęście

Niestety potwierdzam. Wypływają informacje, kto był na rozmowie. Brak odpowiedzi pomimo obietnicy, że się odezwą. Brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej. Bardzo nieprofesjonalnie.

mm
@Byłam na rozmowie

Ej,,, ale jak gadasz z samym szefem to raczej nie ma wymogów żeby było ktoś dodatkowy. Gdyby była większa komisja rekrutacyjna a tylko szef jako jedyny by się nie pojawił to co innego, ale to bardziej dotyczy grubszych i konkretnych stanowisk.

Sfrustrowany

Teraz wszędzie w rekrutacjach olewają. Jak nie masz znajomość to Cię(usunięte przez administratora) przyjmą. Tutaj inteligencja jest olewana. Co za kraj.

Smerfna zmiana

(usunięte przez administratora) Ogólnie firma dobra, może i mało płacą za to nie ma możliwości rozwoju.

@Smerfna zmiana

Jakieś rozbieżności są w Twoim poście. Firma dobra ale mało płaci i nie można się rozwijać. Jedno przeczy drugiemu.

Smerfna zmiana

Gdyby administrator nie blokował niewygodnych komentarzy to by nie przeczyło drugiemu

Dorota

Firma szuka właśnie Category Menagera. A jak przebiega rekrutacja? kto ją prowadzi, ile trwa? Macie jakieś info o tym?

@Dorota

Dzień dobry! Zapraszamy do aplikowania poprzez stronę https://www.geminipolska.com.pl/iera/Category-Manager~o4051. Chętnie opowiemy więcej na temat samej pracy, jak również zespołu. Pozdrawiamy, zespół HR

@Gemini

link referencyjny do zgarniecia bonusu za polecenie pracownika...

Bożena
@pracownik

Zespół HR też zgarnia ten bonus, że dają link? Ile czasu polecony pracownik musi przepracować żeby wypłacili premie za polecenie?

@Bożena

Zainteresowana

Czy ktoś pracuje / pracował na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac? Widzę, że to już któraś rekrutacja na to stanowisko. Czym to może być spowodowane? Szybkim wzrostem i rozwojem, czy raczej rotacją?

@Zainteresowana

Dzień dobry! Zapraszamy do aplikowania poprzez stronę https://www.geminipolska.com.pl/iera/SpecjalistaSpecjalistka-ds-Kadr-i-Plac~o3408 . Chętnie opowiemy więcej na temat samej pracy, jak również zespołu. Pozdrawiamy, zespół HR

Hrowa
@Zainteresowana

Jakie wynagrodzenie w dziale kadr i płac? Są jakieś widełki ?

@Zainteresowana

Czy jest możliwość pracy na podstawie B2B w Apteka Gemini (Gemini)?

Dzień dobry, prosimy o indywidualny kontakt z działem hr – hr@aptekagemini.pl. Na co dzień dokładamy wszelkiej staranności, aby wszyscy kandydaci czuli się zaopiekowani . Pozdrawiamy, zespół HR

X

Pozdrawiam nowych, świetnych kierowników na PP ????????

Niestety, potwierdzam - brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej - od mojej rozmowy minęły już 2 mce. Obserwując profil na Linkedin jestem mega zdziwiony, że aplikacja po 2 mcach nadal ma status rozpatrywana, a info żadnego. Dodatkowo dziwnie przebiegała rozmowa - brak osoby z HR, jedynie osoba z działu do którego się aplikuje, która na koniec z ironią odpowiada na pytanie o wynagrodzenie, że gdyby to od niej zależało, to dałaby 2 tyś... do profesjonalizmu daleko...

@Kandydat

Zostaw merytoryczną opinię o Gemini - Gdańsk

• Jak się pracuje w Gemini?

Zobacz opinie na temat firmy Gemini tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 856.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gemini?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 801, z czego 222 to opinie pozytywne, 223 to opinie negatywne, a 356 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gemini?

Kandydaci do pracy w Gemini napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gemini