Opinie o apteka internetowa Gemini w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie apteka internetowa Gemini, oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w apteka internetowa Gemini na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o apteka internetowa Gemini w Gdańsk

pińćzłoty

Kto był mądrzejszy to odszedł już dawno z tej firmy , jak tylko zaczynali wprowadzać te cudowne zmiany. Teraz sobie możemy poczytać opinie o kolczykach , pitbulach, rudych, justysiach , liderkach i liderach ,a także o kolejnych wewnetrznych romansach i dramatach. Co jak widać nadal trwa , wieczna telenowela w tym zakładzie pracy, oraz ciągłe zmiany na gorsze. Jak nałożyć więcej na pracowników i jak im za to mniej zapłacić , to główne zajecie pseudo zarządu. Liderzy i kierownicy biegający w klapkach , a czepiajacy się innych o buty z noskiem i kaski. Podwójny standard to norma , była i będzie. Być na jakimś stanowisku w tym zakładzie , to jak strzelić sobie w stope. Są tacy którzy nie odejdą , bo to ich żywioł. Dostali komputer przed , którym siedzą. Można przeglądać internety, poudawać mądrego. Ploty cały dzień, popłakać jak ktoś coś o tobie powie. Bardzo negatywne miejsce pracy , zarówno jeśli chodzi o podejście zarządu do pracownika , jak i o atmosferę pomiędzy współpracownikami. Mobing, brudne toalety, tłok na stołówkach . Do tego dochodzi bardzo zła lokalizacja oraz głodowe pensje. Jeśli ktoś myśli o pracy w tym miejscu ,a ma propozycję z innego zakładu , to Gemini jest raczej tym gorszym wyborem.

Paczki

BANDA NIEUDACZNIOW. CIAGLE PRZEJMUJECIE SIE PRACA ZA 2280 ZL NA 3 ZMIANY . A LIDERZY ZA 2500 na rękę. NIEKTÓRZY LIDERZY TO ZYJA GEMINI 24/H I NIE MAJA INNEGO ZYCIA PO ZA PRACA BO TAK SA PRZEJĘCI STANOWISKIEM SWOIM LIDERA ZA DURNE 2500

HR - Apteka Internetowa Gemini

Dzień Dobry, Bardzo zależy nam na tym żeby Gemini było miejscem, w którym każdy czuje się dobrze i jest szanowany. Rozwijamy się bardzo dynamicznie, co sprawia, że nieustannie szukamy nowych Pracowników do różnych działów Apteki Internetowej. Jesteśmy świadomi, że ciągle wiele rzeczy możemy robić jeszcze lepiej i dlatego staramy się usprawniać warunki pracy. Jak wiadomo miejsce i atmosferę pracy tworzymy wspólnie, dlatego jesteśmy otwarci na Wasze opinie oraz pytania i zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Osoby zainteresowane warunkami pracy dla nowych Pracowników, zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem rekrutacja@aptekagemini.pl lub telefonicznie 798-272-612. Naszych Pracowników, którzy chcieliby podzielić się z nami swoimi obserwacjami dotyczącymi możliwych usprawnień w sposobie pracy, zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem hr_ai@aptekagemini.pl lub telefonicznie 662-082-730. Z poważaniem, Remigiusz Chrzanowski – Dyrektor Apteki Internetowej Gemini

sanepid

KIEROWNICTWO LIDERZY I PRACOWNICY NIE PRZESTRZEGAJA REZIMU SAINTARNEGO NIE NOSZA WOGOLE MASEK. WLECIAL IMIENNY DONOS NA FIRME . Plus zdjęcia kierowników obszaru magazynu liderów i pracowników. Brawo Gemini POZDRAWIAM

Tania siła robocza Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 godziny.

Czy ktos może cos w koncu zrobic z tymi dwiema dziewuchami z magazynu?? W pracy sie pracuje, a nie ciagle na telefonie siedzi albo spacerki wspólne urzadza. Do jednej kabiny w łazience tez razem wchodzicie? Nikt nie reaguje, ani kierownicy, ani liderzy. Choć wygląda że tunelarz nie ma nic przeciwko, szczegolnie jak jedna z nich go obskakuje. W sumie nie muszą bo tania siła zapierdziela na ich premie.. Robia wszystkich w konia, a góra albo tego nie widzi, albo nie chce widzieć. Jak się nie chce pracować to wypad, a nie chodzić po magazynie z głową wysoko jak królowe..

Cpuny

Skończyło się. Będą sprawdzać. Tzn co? Sikanie na test?

kilo Nowy wpis
@Cpuny

Wszyscy będą sikać publicznie ..

Ta młoda

Ta młoda Ukrainka dobrze robi .. i to z połykiem :))

. Nowy wpis
@Ta młoda

obrzydliwcze

tomasz Nowy wpis
@Ta młoda

Która, daj namiar.

Różowy leser

Przychodzi facet na różowa. Zgłasza zaraz że nie może chodzić bo ma kolano chore. Pijany lekarz zakładowy wystawił papier, że byk zdrowy. Stawiają go na skanie. Dalej biudulkowi ciężko. Przedluzaja mu umowę. Dają na kropki by h.. j posiedziałem. I tak sobie siedzi od roku i pierdzi w stołek. A inni w tym czasie musieli cofnąć orzeczenia. Pani gGocha z biedry mówi pracownikom, że niestety jak nie cofnie orzeczenia to nie mają dla człowieka stanowiska. Noo tak to jest w pandemii. Nie można mieszać się z innymi zmianami

Bonzo
@Różowy leser

Różowa to zawsze były fusy. :D

Straponkiller
@Różowy leser

A co za geniusz w kalesonach nie umie czytać i pomylił pojemniki w ekspresie ? Sama elita w jednym miejscu xD

Pepe

Pytania

Kiedy Pan może zacząć

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

X

Zmiana różowa to jakiś absurd, przy braku kierownika obszaru,to wolna amerykanka, każdy robi co chce, kierownik zmiany ma wszystko w nosie,nic go nie interesuje, dziewczyny z weryfikacji premia gwarantowana to nie muszą nic robić , lider pozwala na wszystko zabawa trwa w najlepsze, ciekawe kiedy wreszcie ktoś się tym zainteresuje . Bo przychodzi się do pracy i słucha że to najgorsza zmiana leserów, powinno się zlikwidować tą zmianę i powrócić do dwóch, i solidnych kierasow dać co będą odpowiednio dzielić pracę , a nie wysyłać tylko na dystre , bo po co swoje linie robić . Po co te kamery jak i tak najważniejsze sprawy zamiatane są pod dywan żeby tylko jakoś się kręciło. Może czas otworzyć oczy ana to co ważne ,a nie ciągle pierdolami się zajmować , które wypisują oszołomy które sprawdzają jak zarząd do wpisów się odnosi

Banjo

Nie ! My Was tu na swoich zmianach nie chcemy ! :D

Intruz
@X

Zmiana różowa jest ok. a oszołomem jesteś ty. Skoro tak ci źle na tej zmianie, to sam się zlikwiduj , szerokiej drogi.

Mnich
@Banjo

Spokojnie. Nikt dobrowolnie nie chce do Was iść! Każdy ceni swoją zmianę, może ktoś to w końcu zrozumie.

Niu
@X

Zawsze możesz poprosić o przejście na inną zmianę, skoro tak ci tu źle. Nie będzie z tym problemu. Tymczasem zajmij się pracą i ciesz się życiem .

Leser
@X

Co do dziewczyn, które przychodzą wspomóc dystre masz rację. Ciągle siedzą na tyłkach i niewiele robią. Jeżeli chcą pomóc, bo nie mają nic innego do roboty, to niech zbierają, a nie w nagrodę na skan, zabierając dziewczynom możliwość wyrobienia normy. One nie muszą się spinać, bo za nic mają premię. Co do reszty to przesadziłeś.

Jonny Clayton
@Leser

Same raczej się nie postawiły na skanie jak to mówisz w nagrodę jeszcze. Liderka bądź kierownik deleguje pracowników. Ciągły ból i żal na temat danej wykonywanej czynności na magazynie bo komuś rzekomo ciężej a innym lżej tylko nie rozumiem dlaczego osoby siedzące przy kompach w waszym mniemaniu nic nie robią kierownicy również siedzą przy kompach oznaczało to by że nie również nic nie robią a na ich temat nie ma wpisu. Zastanawiające jest to czy moi przedmówcy gdyby byli na weryfikacji zamieszczali by takie posty z oburzeniem że się tam rzekomo nie pracuje : )

Hombre

Strapony

KOMUNA

Ja trochę w innym temacie :P Czy w naszej firmie ćpają i chleją ? ze w kuchni na stołach są plakaty z inromacją "stop narkotykom" i "stop alkoholowi" No ja wiem, że tej pracy na trzeźwo nie da sie przeżyć ale ąz tak??? mamy takie kłopoty? plakaty jak za PRL, czekam na plakat o regularnym stolcu który jest podstawą dobrego samopoczucia!!! żenada roku! hahahahaha faktycznie kto by to trzeźwy ogarnął ?

A nie ?
@KOMUNA

W kokobusie codziennie czuć alkohol . Chłopaki palą trawke na przerwach

Szaman
@A nie ?

Obowiązkiem kierowcy kokobusa jest jego odkażanie..

Machorka

Ale cię poniosło.

Guwnobus
@A nie ?

Nie zapach fuzlu wszystkich wkurza tylko ci dwaj pajace. Tłusty łysy i mały chudy. Ich opowieści z życia to żale przegrywów.

K

Ta firma to (usunięte przez administratora) Warunki pracy, atmosfera, kierownictwo, wypłata. Niedługo stąd odchodzę, kierownik i liderka mogą sobie pogratulować nawzajem za zniszczenie mi psychy. Ciągłe docinki, głupie żarty i traktowanie jak psa. Czy to nie (usunięte przez administratora) Kiedyś to była serio fajna praca, na Lipach było o wiele lepiej, kierownicy traktowali ludzi z szacunkiem, aż się chciało pracować. Jedyne za czym będę tęsknić to niektórzy ludzie, którzy są naprawdę spoko, ale pewnie też pójdą po rozum do głowy i stąd znikną. Wtedy zostanie sama "elita" nierobów i narzekaczy, którzy boją się zmienić robotę na lepszą.

Ja
@K

Też trzeba uważać, bo teraz na 3 Lipach mamy kierasa z Bysowa. Szanowną Patryciuszke. Kierownicy może i sa fajni. ale to nie wykładnia. Bo Pani dyrektorce lub dyrektorowi cos nie ten teges i lecisz. A jak szybko wyleciał kierownik magazynu z Lip. Poszedł na urlop i juz nie wrócił.

Fatima
@Ja

Nieprawda, wrócił z urlopu i dostał aż dwie godziny czasu na wyniesienie się z tego przybytku rozkoszy i błazenady.

Potencjalny pracownik
Kandydat

Przez prawie 4 lata pracowałem w handlu, w końcu zmęczony psychicznie bezczelnymi klientami i obrotem gotówką postawiłem na zmianę branży, i zacząłem szukać pracy w magazynie. Miałem się właśnie umawiać na badania do Medicover, ale postanowiłem odwiedzić tę stronę i aż mnie zmroziło. Tyle negatywnych opinii. Wynika z nich brak szacunku do drugiego człowieka, homofobia, alkohol czy narkotyki w miejscu pracy, liderzy, którzy są ponoć nieprzyjemni. Dobrze, że tu wszedłem. Poszukam pracy gdzie indziej i będę ostrzegać innych.

LGBT++
Kandydat

Kochamy naszego LGBTowca, a on kocha się z mężczyznami, w puuupę...

Cringe
@LGBT++

Aż ciężko komentować takie wpisy, ale znakomicie pokazują poziom intelektualny osób tu pracujących. Podstawówka się przypomina, i osobie piszącej ten wpis polecam do niej wrócić :)

$$###%%%
@Cringe

Nie wolno tak do kogoś mówić jeśli jest LGBT. To może obrażać uczucia tej osoby. Każdy ma prawo kochać kogo chce i w jaki sposób chce. To bardzo bolesne pisać komuś, że ma wrócić do podstawówki bo lubi inaczej. Jesteś straszną osobą.

Karol

Wchodzisz na forum po pół roku, dawno nie pracując już w tej firmie, a tutaj zawsze to samo :D Michę ryżu i do roboty

Wózkowy
@Karol

dokładnie zgadzam się z tobą , ja nie pracuje już ponad pół roku ale na poranny kibelek wchodzę tu żeby sobie poprawić humor z rana ;) pozdrowienia dla Zmiany Niebieskiej :D

Patryk Jaki

W tej firmie to tylko Ochrona jest na wysokim poziomie a reszta to jest totalna amatorszczyzna.

Cigaretes

Liderzy jak są potrzebni, to palą fajeczki z kierownikami. A jak nie są potrzebni to kręcą się po magazynie, i szukają dziury w całym.. kto za tym by też byli rozliczani za papieroski:)))

Na jakiej zmianie?

#FREE LOVE

KAŻDY MA PRAWO BYĆ SZCZEŚLIWY #LGBT # FREE LOVE DAVID #FREE TUNELE

Emilia
@#FREE LOVE

Dawid trzymaj się chłopie. Nie poddawaj się . Walcz o LGBT i bądź sobą .

lgbt

slyszalem ze w firmie jest brak poszanowania dla osob lgbt mysliscie ze Dawid Tunello nie ma prawa do szczescia jak inni normalni? owszem ma prawo do milosci i szczescia

Asia
@lgbt

Totalnie się z tym zgadzam . Chłopak nie może być wytykany palcami przez innych za swoją orientację

Różowa

kropki do roboty.. wstyd my pracujemy sumiennie na swoją pensje natomiast lumpy Netfliksa ogladaja

LUMP
@Różowa

Bądźmy precyzyjni na netflixa mało kogo stać :D

Martin

W firmie jest kibel ale olać to najważniejsza że ochrona niezmiennie trzyma wysoki poziom hihi

Szaman
@Martin

A cóż znowu zawiniła ochrona ?

Róża

To, w jaki sposób kierownicy informują wytypowane osoby do przejścia na zmianę żółtą, to czyste kpiny. Zero szacunku i lekceważenie człowieka. Mają z tego niezły ubaw. Dla większości z nas jest to poniżające, ale cóż, ich to nie dotyczy, więc czemu tego nie przeciągać. Żenada.

tulipan
@Róża

CAŁA ta firma to jeden wielki bajzel....gdzie by nie spojrzał....od kropek zaczynając i od tych dziewuch

MałaMi
@tulipan

A co z kropkowymi jest nie tak?

@MałaMi

Kropkowi.. Np taki Mateusz! Niech się do roboty weźmie, a nie wiecznie siedzi w tym kącie i myśli, że mu płacą za oglądanie męczy i you tuba, muza na pół hali.. Jak to się ma do innych pracowników. Może by ruszył tylek i jak nie ma co robić to niech pomaga dziewczynom towar rozkładać! Bo patrzeć na niego nie idzie. Ze wstydu nie ma za grosz!? A nocki to już w ogóle!! Gdzie są kierownicy??????? Chyba trzeba wyżej z tym iść..

Anonim.
Klient
@Były pracownik

Nie ma to jak złote myśli w niedzielę przed obiadem ????

kolorowanka
@Róża

Z różwej nie wiedzieć dlaczego,pozbyto się 2 fajnych dziewczyn i dali na żółtą, bardzo koleżeńskie bez konfliktowe! pozostawiono krzykare, i te co wiecznie na chorobowym siedzą...i o co kaman ?

Leo
@kolorowanka

O to , że jedna robiła za mało, a druga za dużo. Nigdy nie wiadomo, jak dogodzić kierownikom. To tzw. "równowaga".

...
@Róża

Izabela, przestań głupoty pisać i weź się za robotę a nie na l4 po mieście latasz.

Kamera
@...

Mamy szpiega i donosiciela. Nie każdy dostaje chorobowe leżące. Kapuś.

XD
@...

I po co ta zazdrości aż w oczy kłuje. Jaka praca tacy pracownicy.

Koko
@Były pracownik

on zawsze był leserem , kiedys jak robił na magazynie to przesiadywał prawie cały czas w kiblu , lub oglądał mecze na telefonie

Koko
@Były pracownik

Mateusz z kropek to on zawsze był leserem , kiedyś jak robił na magazynie to przesiadywał prawie cały czas w kiblu , lub oglądał mecze na telefonie

Ali

Skoro taki ubytek na żółtej, to chyba pora na zmianę kierowników. Nie nadają się i tyle w temacie.

Krolik
@Ali

To nie kierownicy tylko młode które wydzierają się w niebogłosy nie da się tak pracować, słychać je przez 8 godz non stop

Nick
@Ali

Marcin zmiana zolta nie potrafi odnaleźć sie w roli kierownika panuje nieład

Uber

Filipiny i UK codziennie uberami odjeżdżają. Zazdro. Nic dziwnego jak zarabiają dużo lepiej niż polscy robole. Dla nich codziennie są 4 nadgodziny. A Polaków tak korpo kroi, że nawet święta za fjuta przychodzą. Brawo. Rynek pracownika. Chyba ukraińskiego. Do tego tak nas szanują, że na śmietniku napisali polska. A ja im odpiszę paszol won

Hmm
@Uber

Jak to jest, że mniej wydajni pracownicy mają większy luz ??

Lol
@Hmm

Bo są faworyzowani przez kierowników i liderów.

Zostaw merytoryczną opinię o apteka internetowa Gemini - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

apteka internetowa Gemini
3.1/5 Na podstawie 532 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Harcerska 10