Apteka Gemini (Gemini)

3.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gemini

Pracodawca

 Aktualność
Zapraszamy do aplikowania do Centrum dystrybucyjnego Apteki Internetowej. 

Dołącz do Naszej paczki lub puść tę informację w świat.

#ludzieGemini#rekrutacja#magazyn#paczka
Tetiana Nowy wpis
Kandydat

Добрый день!к сожалению нет СV но есть опыт работы на складе ранее работала на складе LPP

Tetiana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.
Kandydat
 Pytanie

Chcę pracować w mazagan Gemini jak można zrobić zatrudnienia na pracę

KM Nowy wpis
Pracownik

Mimo bardzo pozytywnego podejścia do pracy w Gemini niewiele mogę powiedzieć dobrego . Nie została przedłużona umowa ,o czym zostałam poinformowana dwa tyg przed jej końcem. Wcześniej byłam 3-krotnie zapewniana że będzie umowa przedłużona i można porozmawiać o podwyżce .

Ania Nowy wpis
Były pracownik
@KM

Nie martw się. Nie ta praca to inna. Ciesz się że już tam nie pracujesz. Dużo obiecują bardzo mało robią. A wlascicieli jak nie widać tak nie widać.

Weronika
Kandydat

Pieniądze bardzo przyzwoite, sprawny kontakt w sprawie rekrutacji. Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami dotyczącymi tych kwestii. Ideą firmy jest stawianie dobra pacjenta na pierwszym miejscu.

Vera
Były pracownik
@Weronika

Jeśli dla ludzi 3500 zł na rękę to "bardzo przyzwoite pieniądze" to już nie ma ratunku dla tego kraju ;( Przypominam że minimalna krajowa netto to teraz ok. 3200 zł. Taka kwota jest spoko dla kogoś kto mieszka z rodzicami i jedyną jego ambicją jest spanie i jedzenie. Pensje podobnego pokroju w Gemini to nie rzadkość.

7
Specjalista ds. Kadr i Płac
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Szkoda że obiecywali że dadzą znać nawet jak odpowiedź będzie negatywna. Więcej rekruterów na rozmowach. Było ich dwóch i 2 osoby z szefostwa z działu HR

Pytania

Pytania były ogólne. Podstawowa wiedza, podstawowe pytania odnośnie Ciebie. Często niezrozumiale zadane.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
Pytanie
 Pytanie

Czy istnieje możliwość rozwoju w Gemini?

stary pracownik magazynu
Pracownik
@Pytanie

Tak, gdy zmienisz firmę inaczej będziesz siedział całe życie jako pracownik magazynowy za 200zł więcej niż najnizsza krajowa jeszcze grafik i w weekendy do pracy i w ciągu tygodnia wolne :DDDD

rozwinięty
Były pracownik
@Pytanie

Tak. Codziennie masz przerwę 30 minut podczas której możesz sobie poczytać o rozwoju.

odpowiedź
Inne
@Pytanie

Dla kogoś świeżo po studiach pewnie tak, przez pierwsze 2 lata można coś wyciągnąć i wpisać do CV. Potem duża powtarzalność i regres, wypalenie zawodowe i poczucie beznadziei:)

1
Pytanie
 Pytanie

Czy zdarzają się nadgodziny w Gemini?

2
Nadgodziny
Inne
@Pytanie

Cały czas. Maile wysyłane o 23, "pilne prośby" 10 minut przed końcem pracy, pisanie na prywatne komunikatory w trakcie urlopu. Z 8 h pracy robi się 12h. Oczywiście nadgodziny bezpłatne.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Ania

Były pracownik

16.01.2024 03:01

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało? Napisz, co robiłeś/aś na co dzień w firmie, czym się zajmowałeś/aś?

Aniaikona wywiad

Byłam pracownikiem apteki. Wykonywałam typowe obowiązki dla technika farmacji. Przede wszystkim zajmowałam się obsługą klienta. W wolnej chwili, w zależności od zapotrzebowania osoby zatrudnionej w roli pomocy aptecznej, pomagałam przy wykładaniu towaru czy sprzątaniu.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą? Czy z pracy zrezygnowałeś/-aś sam, czy zwolniono Cię? Czy jakaś konkretna sytuacja wpłynęła na zakończenie Twojej współpracy z firmą?

Aniaikona wywiad

Sama zrezygnowałam z dalszej współpracy. Nie podobał mi się brak zainteresowania sprawami pracowniczymi ze strony kadry zarządzającej oraz brak kontaktu z pracodawcą.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Aniaikona wywiad

Widełki wynagrodzeń na tym stanowisku to 3600 zł netto.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Aniaikona wywiad

Pracowałam w tej firmie ponad rok.

Jakie dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie mógłbyś/mogłabyś wskazać?

Aniaikona wywiad

Jedyny pozytywny aspekt pracy w tej firmie to moi współpracownicy, z którymi dobrze się dogadywałam.

Jakie dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie mógłbyś/mogłabyś wskazać?

Aniaikona wywiad

Negatywne aspekty pracy w tej firmie to częsta krytyka ze strony koordynatorów i ich brak zainteresowania bieżącymi problemami pracowników oraz kiepski przepływ informacji między pracownikami niższego szczebla a kadrą zarządzającą i pracodawcą. Poza tym od momentu zatrudnienia nie miałam żadnego kontaktu z pracodawcą, nawet wtedy, kiedy próbowałam skontaktować się z nim i porozmawiać o powodach mojej rezygnacji z dalszej współpracy.

Jakie były możliwości rozwoju na Twoim stanowisku / w Twoim dziale? Z czego to wynikało?

Aniaikona wywiad

Nie miałam żadnych możliwości rozwoju.

Czy firma planowała szkolenia i jak często się odbywały? Napisz jakich obszarów/ tematyki dotyczyły.

Aniaikona wywiad

Szkolenia były przewidziane tylko dla koordynatorów.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Aniaikona wywiad

Atmosferę pomiędzy pracownikami firmy uważam za miłą i pozytywną. Dobrze się dogadywaliśmy, wspieraliśmy się i pomagaliśmy sobie wzajemnie.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Aniaikona wywiad

Według mnie atmosfera pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą była fatalna.

Co najbardziej wpływało, według Ciebie, na atmosferę w firmie. Wskaż przykłady sytuacji i zachowań.

Aniaikona wywiad

W moim odczuciu na negatywną atmosferę w firmie wpływał brak kontaktu z pracodawcą, częsta krytyka ze strony koordynatorów bez jakiejkolwiek pozytywnej informacji zwrotnej oraz brak zainteresowania sprawami pracowniczymi ze strony kadry zarządzającej.

Czy pracodawca wywiązywał się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie było zgodne z ustaleniami?

Aniaikona wywiad

Podczas rozmowy o pracę była mowa o pierwszeństwie pracowników danej apteki do nadgodzin, w przypadku nieobecności któregoś członka zespołu. W rzeczywistości firma najpierw szukała innych osób na zastępstwa i dopiero w ostateczności prosiła o pomoc pracowników danej apteki. Po moim złożeniu wypowiedzenia nikt nie zainteresował się powodem mojego odejścia i nie porozmawiał ze mną o tym.

Dzięki GoWork masz właśnie możliwość zasugerowania swojemu byłemu CEO/ Właścicielowi istotnych zmian. Co byś mu powiedział/a o organizacji i doradził/a co poprawić w firmie?

Aniaikona wywiad

Sugerowałabym byłemu pracodawcy bardziej zainteresować się sprawami pracowniczymi i zadbać o dobro pracowników.Nick
Były pracownik
 Pytanie

Zmarnowany czas i nadwyrężone zdrowie psychiczne. Szukają kogos z doświadczeniem, zatrudniają stażystę i podkreslają że to przede wszystkim nauka. Kiedy umowa dobiega konca nagle budzą się że stazysty nie potrzebują, tylko kogos z doświadczeniem kto moze zostawac sam. Akurat w momencie, kiedy się wdrożyłes i idzie ci dobrze. Na ten moment najważniejszy jest argument, że jak zaczynalas to ci nie szlo najsprawniej (bo to twoja pierwsza powazna praca na takim stanowisku, o czym doskonale wiedzieli). Żart, brak szacunku, smiech na sali. I pracownik pokrzywdzony i zespół, który od początku chciał kogoś z doświadczeniem, bo koordynator działa nielogicznie przy rekrutacji. ,,Myśleliśmy że mamy warunki na stażyste ale jednak nie mamy." Tak własnie sie znacie na swojej pracy. Niby takie wazne dla nich jest przeciwdzialanie (usunięte przez administratora)a na teksty typu ,,jestes praktycznie sama" do pracownicy na zmianie ze stazystą i ,,idzie na urlop? Nawet dobrze, będzie spokoj" ,,nie poradzisz sobie" nikt nie reagował. Nie wspomne już o tym, że musisz sprzedawac po kilka razy dziennie tej samej osobie lek bez recepty, ktory uzaleznia i nikt nie wpadnie na to, żeby odmówić, bo zysk.

Dno
Pracownik

3200 na ręke soboty niedziele 3 zmiany. Rozliczanie za wszystko. Człowiek nie ma jak opłacić mieszkania bo zostanie mu 700 złotych na życie.

Stażysta
Kandydat
 Pytanie
@Dno

3200 technikowi stażyście, czy po stażu?

Były pracownik
Były pracownik
@Dno

Płaca jest najmniejszym problemem w tym zakładzie. Atmosfera to jest prawdziwy problem

Kasia
Pracownik
@Były pracownik

dokładnie, płaca to osobna kwestia- atmosfera TRAGEDIA

Nowa
Kandydat
 Pytanie

Hejka. Kierownicy i liderzy w gemini na kokoszkach są w porządku? Da się z nimi pracować? Atmosfera przyjazna? (usunięte przez administratora)

Nie
Były pracownik
@Nowa

W tej firmie zostały same omegi, normalnych ludzi już tam nie ma odeszli.

Ania
Inne
@Nie

Zgadzam się. Nikt normalny i szanujący się pracownik w tej firmie nie będzie pracował.

Kasia
Były pracownik
@Ania

potwierdzam, poziom niekompetencji i brak wiedzy u niektórych kierowników jest porażający

Ania
Były pracownik

Byłam pracownikiem tej cudownej Firmy. Co innego na rozmowie rekrutacyjnej całkiem inna rzeczywistość. (usunięte przez administratora) Na podwyżkę nie ma co liczyć,bo weryfikacja musi się zgadzać . Mydlenie oczu i przeciąganie spraw. Szkoda ich paliwa na jedzenie po aptekach i gadanie takich głupot.

1
Karrramba
Kandydat
 Pytanie

Cześć. Jaki jest standard zatrudnienia w aptekach Gemini tzn ilu magistrów jest zazwyczaj - słyszałam o trzech plus kierownik. Ktoś może potwierdzić?

M
Pracownik
@Karrramba

Zależy od wielkości apteki, ale nigdy nie jest się jedynym magistrem poza kiero

Pytanie
 Pytanie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Gemini?

5
ciekawy
Pracownik
 Pytanie

witam mam pytanie odnośnie pracy na magazynie (usunięte przez administratora) czy ktoś mi o niej opowie podejscie do pracy, pracownika czy jakieś dziwne wymysły? pozdrawiam :)

pp
Pracownik
@ciekawy

Akurat magazyn jest w miarę spoko. Idź na wózki oni mają najlepiej.

1
Kandydatka, była na szczęście
Kandydat

Bardzo nieprofesjonalnie przeprowadzony proces rekrutacyjny, polecam omijać z daleka, niby znana firma, a przebieg rekrutacji na bardzo niskim poziomie. Jak się szanujecie, to nie polecam aplikować.

Pracodawca

@Kandydatka, była na szczęście

Dzień dobry, prosimy o indywidualny kontakt z działem hr – hr@aptekagemini.pl. Na co dzień dokładamy wszelkiej staranności, aby wszyscy kandydaci czuli się zaopiekowani. Zależy nam na rozmowie, tak abyśmy mogli zrozumieć z czego wynika Pani opinia. Pozdrawiamy, zespół HR

kandydat
Kandydat
 Pytanie
@Kandydatka, była na szczęście

Hej, możesz napisać coś więcej? Zastanawiam się nad aplikowaniem tam. Co masz na myśli przez nieprofesjonalną rekrutację?

Pracodawca

@kandydat

Dzień dobry, prosimy o indywidualny kontakt z działem hr – hr@aptekagemini.pl. Na co dzień dokładamy wszelkiej staranności, aby wszyscy kandydaci czuli się zaopiekowani. Zależy nam na rozmowie, tak abyśmy mogli zrozumieć z czego wynika Pani opinia. Pozdrawiamy, zespół HR

Byłam na rozmowie
Kandydat
@kandydat

Hej, ja byłam na rozmowie chyba w październiku, spotkanie prowadził przyszły ewentualny szef zakupów,(usunięte przez administratora)Potwierdzam jak ktoś już tu pisał nie było nikogo z działu HR na rozmowie

Marzena
Inne
@Byłam na rozmowie

Z czego może to wynikać? Braki kadrowe? Ciekawa teraz jestem ile w sumie osób rekrutujących tutaj pracuje i na jakich warunkach. Pewnie mają jeszcze jakieś inne obowiązki, wiadomo jakie? A może rekrutuje firma zewnętrzna?

Kropka
Kandydat
@kandydat

U mnie takie same doświadczenie, nie poważne, nie profesjonalne podejście

Kropka
Kandydat
@Byłam na rozmowie

Po pozytywnej rozmowie kwalifikacyjnej otrzymałam prośbę o przesłanie danych do przygotowania umowy o pracę, po czym kolejnego dnia telefon, że jednak firma nie potrzebuje pracownika do tej apteki. Przy czym ogłoszenie do tej apteki wciąż jest aktywne na państwa stronie. (usunięte przez administratora)

Matrioszka
Kandydat
@Kandydatka, była na szczęście

Popieram, podobne doświadczenia. Pozytywna rozmowa, za parę dni telefon, że wypadłam bardzo pozytywnie. Obiecany kontakt ze strony sieci, gdyż chcą mnie przyjąć od razu na kierownika. Brak odzewu do dzisiaj. Nigdy więcej ta sieć, tak się ludzi nie traktuje. I z szacunkiem można podziękować, ale dla Gemini to chyba za dużo :)

Xyz
Kandydat
@Kandydatka, była na szczęście

Niestety potwierdzam. Wypływają informacje, kto był na rozmowie. Brak odpowiedzi pomimo obietnicy, że się odezwą. Brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej. Bardzo nieprofesjonalnie.

mm
Inne
@Byłam na rozmowie

Ej,,, ale jak gadasz z samym szefem to raczej nie ma wymogów żeby było ktoś dodatkowy. Gdyby była większa komisja rekrutacyjna a tylko szef jako jedyny by się nie pojawił to co innego, ale to bardziej dotyczy grubszych i konkretnych stanowisk.

Sfrustrowany
Kandydat

Teraz wszędzie w rekrutacjach olewają. Jak nie masz znajomość to Cię(usunięte przez administratora) przyjmą. Tutaj inteligencja jest olewana. Co za kraj.

Smerfna zmiana
Pracownik

(usunięte przez administratora) Ogólnie firma dobra, może i mało płacą za to nie ma możliwości rozwoju.

Nick
Były pracownik
@Smerfna zmiana

Jakieś rozbieżności są w Twoim poście. Firma dobra ale mało płaci i nie można się rozwijać. Jedno przeczy drugiemu.

Smerfna zmiana
Pracownik
@Nick

Gdyby administrator nie blokował niewygodnych komentarzy to by nie przeczyło drugiemu

Dorota
Inne

Firma szuka właśnie Category Menagera. A jak przebiega rekrutacja? kto ją prowadzi, ile trwa? Macie jakieś info o tym?

Pracodawca

@Dorota

Dzień dobry! Zapraszamy do aplikowania poprzez stronę https://www.geminipolska.com.pl/iera/Category-Manager~o4051. Chętnie opowiemy więcej na temat samej pracy, jak również zespołu. Pozdrawiamy, zespół HR

pracownik
Pracownik
@Gemini

link referencyjny do zgarniecia bonusu za polecenie pracownika...

Bożena
Inne
@pracownik

Zespół HR też zgarnia ten bonus, że dają link? Ile czasu polecony pracownik musi przepracować żeby wypłacili premie za polecenie?

Pracodawca

@Bożena

https://www.geminipolska.com.pl/kariera

Zainteresowana
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś pracuje / pracował na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac? Widzę, że to już któraś rekrutacja na to stanowisko. Czym to może być spowodowane? Szybkim wzrostem i rozwojem, czy raczej rotacją?

Pracodawca

@Zainteresowana

Dzień dobry! Zapraszamy do aplikowania poprzez stronę https://www.geminipolska.com.pl/iera/SpecjalistaSpecjalistka-ds-Kadr-i-Plac~o3408 . Chętnie opowiemy więcej na temat samej pracy, jak również zespołu. Pozdrawiamy, zespół HR

Hrowa
Kandydat
 Pytanie
@Zainteresowana

Jakie wynagrodzenie w dziale kadr i płac? Są jakieś widełki ?

Pracodawca

@Zainteresowana

Dzień dobry! Zapraszamy do aplikowania poprzez stronę https://www.geminipolska.com.pl/iera/SpecjalistaSpecjalistka-ds-Kadr-i-Plac~o3408 . Chętnie opowiemy więcej na temat samej pracy, jak również zespołu. Pozdrawiamy, zespół HR

Pytanie
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy na podstawie B2B w Apteka Gemini (Gemini)?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry, prosimy o indywidualny kontakt z działem hr – hr@aptekagemini.pl. Na co dzień dokładamy wszelkiej staranności, aby wszyscy kandydaci czuli się zaopiekowani . Pozdrawiamy, zespół HR

Zostaw merytoryczną opinię o Gemini - Gdańsk

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Gemini?

  Zobacz opinie na temat firmy Gemini tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 858.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Gemini?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 801, z czego 222 to opinie pozytywne, 223 to opinie negatywne, a 356 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Gemini?

  Kandydaci do pracy w Gemini napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gemini
Przejdź do nowych opinii