Apteka Gemini (Gemini)

Opinie o Gemini

Brak informacji zwrotnej po rozmowie rekrutacyjnej, lekceważące podejście do potencjalnego pracownika.

@Kandydat

Dzień dobry, prosimy o indywidualny kontakt z działem hr – hr@aptekagemini.pl. Na co dzień dokładamy wszelkiej staranności, aby wszyscy kandydaci czuli się zaopiekowani. Zależy nam na rozmowie, tak abyśmy mogli zrozumieć z czego wynika Pani opinia. Pozdrawiamy, zespół HR

felix

Rozdano nagrody dla Pracodawców przyjaznych pracownikom. Dlaczego Gemini po raz kolejny nie znalazło się w gronie finalistów ? :P

Aktualność
Zapraszamy do aplikowania do Centrum dystrybucyjnego Apteki Internetowej.

Dołącz do Naszej paczki lub puść tę informację w świat.

#ludzieGemini#rekrutacja#magazyn#paczka
Maciek

Hej, zastanawiam się nad pracą w magazynie Gemini, ale mam pytanie. Czy pracownicy mają zniżki na np leki w aptece?

@Maciek

Nie mamy.

chętna
@5221

a jakie sa widełki płacowe w firmie Gemini tzn. np. kierowniczka w BOK- statnie ogłoszenie Gdańsk albo pracownik działu księgowosci prosze napisać czego mozna sie spodziewać.

hehe
@chętna

kokosy płacimy, zapraszamy

chętna
@hehe

od 5000 brutto czy mniej? specjalista ds. nieruchomości ile dostanie na starcie z doświadczeniem?

Magda
@Maciek

Nie ma zniżek, bo niestety prawo farmaceutyczne tego zabrania.

@Magda

To prawda.

Marzena
@Anna

A to słabo akurat no ale prawo to prawo. To co w zamian magazynierom może tu przysługiwać?

Mery

Proces rekrutacyjny przebiegł bardzo szybko i w sympatycznej atmosferze. Pracuję tu dopiero kilka miesięcy, ale wiem, że dobrze trafiłam. Ludzie są pomocni i mili. Nikt nie stoi nad Tobą z batem. Każdy wie co ma robić. U poprzedniego pracodawcy ciągle dostawałam zlecenia, które nie wchodziły w zakres moich obowiązków. Tutaj tego nie ma. Pensja też jest w porządku.

Pomyłka
@Mery

Ktoś tu chyba pisze o (usunięte przez administratora), albo się (usunięte przez administratora)

Maria
@Mery

Możesz powiedzieć kilka słów o rozmowie kwalifikacyjnej? Pytali o coś szczególnego ?

Cześć :) Chciałabym dowiedzieć się od ludzi pracujących w sieci Gemini bądź byłych pracowników czy są zadowoleni z wyboru pracy ?? Czy warunki pracy są korzystne ?

Ricky

Ciekawe jaką paczkę dostaniemy ma święta. (usunięte przez administratora)

Irena
@Ricky

A były dotychczas w ogóle jakieś? Właśnie miałam pytać, jak wygląda kwestia nie tylko podstawy, ale różnych dodatków i benefitów. Także jakbyś chciał rozwinąć i coś mi opowiedzieć, to naprawdę byłoby super.

@Irena

Dzień dobry, prosimy o indywidualny kontakt z działem hr – hr@aptekagemini.pl. Pozdrawiamy, zespół HR

Lubią wstawiać ogłoszenia, że szukają do miast do których w rzeczywistości nie potrzebują pracownika, a w rzeczywistości chcą tylko zwabić kogoś żeby zatrudnić w innej miejscowości do której ciężko kogoś znaleźć. (usunięte przez administratora)

Śliwkarobaczywka

Czy po rekrutacji do firmy dostaje się odpowiedź zwrotną niezależnie od wyniku?

@Śliwkarobaczywka

Przekazujemy feedback każdemu, po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z działem HR - hr@aptekagemini.pl.

3 Lipy

Nie chcemy kolejnego (usunięte przez administratora) Już jeden był i nic dobrego z tego nie wyszło…

Matt

Pracował, albo pracuje ktoś w aptece Gemini na stanowisku pomoc apteczna i mógłby się wypowiedzieć na ten temat? Ogólnie warto aplikować na to stanowisko?

Lili
@Matt

Ja pracuję ,najnizsza krajowa,pracy dużo,apteka kartonowa,duże wymagania za tak niską płacę. Jak chcesz się narobić i otrzymywać najniższe wynagrodzenie to aplikuj.

@Lili

To nawet nie można wynegocjować podwyzki?

Mała

Nie warto aplikować na pomoc apteczną dużo pracy (usunięte przez administratora)a i tak cię mają (usunięte przez administratora) choć się starasz (usunięte przez administratora)

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Gemini?

kornik

Pracownik magazynowy, na kompletacji, pakowaniu itp. - ok. 2500 netto.

@kornik

A czy oprócz podstawy macie jakieś premie?

Xxx

A jak tam liderzy są ok

Sherman

Żenujący "proces rekrutacji" na stanowisko techniczne, HR nawet nie potwierdza czy podane widełki płacowe są akceptowane, brak jakichkolwiek informacji zwrotnej po rekrutacji (mimo zapewnień że strony HR), ale widząc opinie tutaj to i może lepiej. Nie polecam, strata czasu.

Sherman

Iryna

Duża rotacja na Bysewskiej oraz częste zmiany godzin pracy, co chwile jakieś wydłużenia, odwołania ,skracania, bo nie ma pracy. Nie raz zdarzyło się odwołanie pracy 2h przed rozpoczęciem...

Zieleniak

Kto pracował tam to wie że nie ma tam szacunku dla pracownika. Zawsze jest powód dla którego nie ma podwyżek. Jakieś dziwne liczenie norm , nigdy nie wiesz czy naprawdę wyrobiłeś normy.(usunięte przez administratora)

@Zieleniak

Jak to? To nie ma jakichś jawnych wyników że nie wiadomo?

Espen

Czy ktoś wie, ile zarabia się na stanowisku młodszego specjalisty w Gemini. Jest wakat na stanowisku w biurze Olivii w Gdańsku i chciałbym mniej więcej mieć rozeznanie, jak to wygląda

Balbina2022

Dzień dobry czy ktoś pracuje w biurze i mógłby powiedzieć coś na temat działu zatowarowania apteki internetowej? Chciałabym aplikować na ogłoszenie ale nie do końca mam pewność

Emotikon
@Balbina2022

Jesli chcesz uniknąć rozczarowania a zależy ci na pracy w firmie to skup się lepiej na innym stanowisku albo dziale

Zostaw merytoryczną opinię o Gemini - Gdańsk

• Jak się pracuje w Gemini?

Zobacz opinie na temat firmy Gemini tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 856.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gemini?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 801, z czego 222 to opinie pozytywne, 223 to opinie negatywne, a 356 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gemini?

Kandydaci do pracy w Gemini napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gemini