Opinie o Apteka Gemini w Bydgoszcz Marii Skłodowskiej-Curie 32

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Apteka Gemini, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Apteka Gemini o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apteka Gemini w Bydgoszcz Marii Skłodowskiej-Curie 32

Zawiedziona
Kandydat

Pani, która przeprowadzała ze mna rozmowę kwalifikacyjna OBIECYWAŁA, ŻE NA PEWNO ODDZWONI Z INFORMACJA czy przyjęto mnie do pracy czy tez nie. No i oczywiście NIE ODDZWONIŁA. Czy Polska w końcu się nauczy, ze fajnie jest zadzwonić niezależnie od tego jaka jest decyzja?

Misia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

A ja napiszę od serca. Nie polecam pracy w Gemini. Jako były pracownik, który po ponad 2 latach odszedł sam , mogę powiedzieć wprost że szkoda czasu na pracę w tej firmie. Zero poszanowania dla pracownika niestety nie ma mowy o premiach- a dlaczego? Bo bardzo trudno jest wyrobić ich widzi mi się. Co miesiąc jest wyższy próg. Kwestia kierownictwa również pozostawia wiele do życzenia. Nie wspominając o marnych podwyżkach. Z miesiąca na miesiąc robi się coraz gorzej.

Mmmm Nowy wpis

Firma , która wystawia ogłoszenia, nie reaguje nastepnie na CV i co najciekawsze : w aptekach gdzie szukają pracownika kadry wmawiają że nie dostali CV. Czyli podają informacje niezgodne z prawdą.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy firma Apteka Gemini udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Czy pracodawca Apteka Gemini organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ahoj

Nie

Mysza
 Problem
@Pytanie

Nie ma co liczyć na dobre szkolenia.

Technik Nowy wpis

Tak, online

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Apteka Gemini?

Zawiedziona

Ola
@Zawiedziona

Do mnie też nie zadzwonili mimo obietnic po rozmowie. W taki sposób Pani koordynator wystawia opinię o firmie.

Zainteresowany
Kandydat

Czy ktoś w końcu jest w stanie powiedzieć ile zarabia się na godzine czy to tak ciężko

Mysza
@Zainteresowany

Ciężko odpowiedzieć na niesprecyzowane pytanie...

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Apteka Gemini?

Odpowiedź

Słaby

D

Jak mieli mniej aptek to była nawet fajna atmosfera. Obecnie to najzwyklejsze bezdusze korpo nastawione na wyciśnięcie człowieka jak cytrynę a Pani dyrektor ds rozwoju aptek chyba zatrzymała się w poprzednim ustroju, uskuteczniając ubeckie metody zastraszania i zwalniania ludzi. Odradzam

Dyrektor?
@D

A kto to ta dyrektor? Nie znam

Maria

Równia pochyła. Coraz gorzej. Gdy jeszcze właścicielami byli farmaceuci było ok. Teraz to maszynka do robienia kasy amerykańskiemu funduszowi. Nie placówka zdrowia tylko market :( Kto lubi pracę na kafir w biedronce polecam

Pracowita mrowka
@Maria

Ot i cała prawda o tej sieci aptek Gemini. My Polacy jestem dla nich tanią siłą roboczą. Traktują nas jak roboty. Jak przejmą większość rynku farmaceutycznego w Polsce, a mało już brakuje, bo mają 100 aptek, dopiero pokażą jakie ceny leków mają. I nie wiem czy będzie nas stać na realizację recept. Cała kasa idzie poza granice naszego państwa. Róbmy tak dalej. Niszczy nasz kraj. W taki świetle sprawy, to wstyd się przyznać, że w Polsce jest źle. Stać nas przecież na to by odrabiać inne kraje. Wstydzić się należy. Apteka ma być dla farmaceuty, którym jest osobą po studiach farmacji, a nie technik po 2 letnim kursie. Sama nazwa technik mówi , pracownik techniczny,który może wspierać farmaceute a nie jego zastępować za pierwszym stołem. Mimo wolnego rynku jaki my w prawie polskim powinien on być zamknięty dla aptek sieciowych. I wszystkie Gemini, Apteki Hebe i inne sieci do zamknięcia. To nam wszystkim wyjdzie na zdrowie. Więcej kasy zostanie w Polsce i w naszych kieszeniach, bo nie wydamy na niepotrzebne lekki, które nam w sieciowych przy okazji wjechaja. My płacimy, a później wyrzucamy do utylizacji.

Kate
@Pracowita mrowka

Nie gadaj głupot Najlepsze apteki w Polsce Mega tanie leki Super fachowcy farmaceuci

Marcin
@Maria

Nie mam nic wspólnego z Gemini, ale chamski wpis osoby traktującej ludzi z innym wykształceniem niż magister jako jakichś tępaków, wart jest skomentowania i wyśmiania. Jest wielu techników, którzy są o wiele bardziej ogarnięci niż nie jeden magister. Przez takie osoby jak sfrustrowana @Maria (19.08.2017 13:43) w aptekach potrafi być zła atmosfera. Nie ma to jak uważać się za lepszą... Sama sobie kupuj w drogich aptekach jak cię na to stać, ale nie każdy Polak ma tyle pieniędzy co ty. P.S. @Maria to wyraźny wpis osoby, której eldorado marż i sprzedaży leków skończyło się od kiedy apteka sieciowa pojawiła się w sąsiedztwie jej apteki.

Technik
@Marcin

BRAWO!

czytelnik
@Pracowita mrowka

ta wypowiedźswiadczy o prostactwie i braku realiów

Zainteresowana pracą
@Maria

A czy to prawda, że zagraniczny fundusz sprzedał swoje udziały drowi Maxowi? Takie słuchy krążą i ponoć to pewne...

Klient
@Pracowita mrowka

No boki zrywać znalazła się mgr myślał by kto a kim ty jesteś żeby obrażać innych którzy są technikami napewno są lepszymi pracownikami jak ty jest takie przysłowie"wyżej sra jak (usunięte przez administratora) ma"

A gdzie logika ?
@Klient

Uwaga do Administratora. Przysłowie takie jest jakie jest !!!. Albo usuwa się je w całości, albo w całości pozostawia. Jeśli z jakichś powodów poza merytorycznych ..... administrator wykropkowuje słowo " (usunięte przez administratora) to tym bardziej powinien wykropkować słowo "sra ". Administrator mało merytoryczny, niestety. Administratorze - ucz się ucz, bo nauka to klucz !. Nazbierasz durzo kluczy i będziesz " Woźnym". Pozdrawiam serdecznie.

@A gdzie logika ?

Administrator wie, co robi. Warto byłoby zająć się już nieco innymi kwestiami - mnie osobiście interesują warunki pracy w Aptece Gemini. Pracujesz tam może, czy dopiero zastanawiasz się nad zatrudnieniem się?

Andrzej
@Klient

Magister farmacji kończy studia trwające 6 lat na Uniwersytecie Medycznym(ten sam uniwersytet co lekarze) , technik farmaceutyczny konczy 2 letni kurs w szkole prywatnej (nawet matury nie musi mieć zdalnej), który zdaje dosłownie każdy bo takie jest odgórne założenie tych "szkół" (usunięte przez administratora) wiem bo znajomi dorabiali w ten sposób ucząc techników, jak nie widzi Pan różnicy to nie mam pytań

Andrzej
@Zainteresowana pracą

Prawda ale podobno nie całość

@Andrzej

Ale wydaje mi się, że praca technika farmacji różni się od pracy magistra, przynajmniej na początku. Nie jestem pewna, czy egzamin technika zdaje dosłownie każdy. A jakie wykształcenie trzeba mieć, żeby zacząć pracę w Gemini?

Technik
@Andrzej

Jest wielu techników którzy skończyli 2 letnie Medyczne Studium Zawodowe, a nie kurs. Mają maturę i wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie. Sama do nich należę. A swoją wiedzą często przewyższają młodych magistrów. Pozdrawiam serdecznie

As
@Maria

Prawda, zamienniki często nawet są suplementami, młode i krótko pracujące o.k. starsze i dłużej w obsłudze są beznadziejne zaraz tylko barachło zastępcze proponują albo nic nie warty suplement. Ceny też są wysokie. Apteka powinna sprzedawać to co lekarz zalecił a nie wciskać swoje nie wiadomego pochodzenia

mig
@Andrzej

Przepraszam bardzo, ja chodziłam do normalnej szkoły 2letniej dla techników a nie do jakiejś prywatnej, z egzaminami z chemii itd.

Maria

Nie lubię jak wmuszają, ceny wysokie, leki zastępcze i suplementy diety

Prawdawoczykole

Przyszli pracownicy uważajcie na składaną Wam ofertę pracy i oferowane Wam warunki pracy w aptece Gemini, mianowice Koordynator proponuje przyszłym pracownikom warunki finansowe za pracę w nadgodzinach w postaci stawki 200% za extra wypracowane godziny(9h) w soboty a podstawę za 40h pracy w tygodniu na żałośnie niskim poziomie.

@Prawdawoczykole

Dodatkowe 200% za nadgodziny brzmi zachęcająco. A jak dokładnie wygląda praca w Apteka Gemini? Napisz coś więcej, jeśli możesz.

Justyna

Może ktoś podpowie jaka jest atmosfera w pracy i można składać cv?

klientka

bardzo było mi dziś przykro jak mnie potraktowano.....jestem w ósmym msc ciąży i poszłam kupić leki na recepte. Pani stwierdziła razem z kierownikiem, że data nie czytelna i leku mi nie sprzedały. Rozumiem ze lekarze bazgrzą, ale dla mnie ta data byla czytelna. Jak by mialy serce dla kobiety w ciąży to by nie robiły problemu. Oczywiście w innej aptece lek otrzymałam......

Una
@klientka

Bo aptekarki z innej pobiegną do lekarza poprawić Twoją receptę. Dla nich to zysk. A w Gemini takich jak klientów jak Ty mają na pęczki więc nikt nie będzie walczył o Twoją receptę.

AleBeka
@klientka

To nie jest forum na takie żale, czy leci z nami admin?

Techik 12
@klientka

Nie masz zielonego pojecia o wydawaniu lekow z recepty. Ja mam. Jak bym ci wydala z nieczytelna data to ty sobie zaplacilas na znizke lek. Ja pi wydaniu tego twojego leku musze zaplacic za niego 100% wartosci za kazde z lekow z recepty razy oczywiscie ilosc opakowan.wielokrotnie my jako wydajacy leki z rp placimy za leki pacjenta z wlasnej kieszeni. Tego lewnie ci nikt nie powiedzial. Apteka ktora cu wydala leki wysyla kogos od susbie do lejarza ktory to navazgrolil i ten poleawia date. Teraz kumasz? Czy jeszcze nie?

@Techik 12

Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Jeżeli macie uwagi dotyczące produktów i usług oferowanych przez aptekę, możecie zgłosić je bezpośrednio do firmy. W bieżącym wątku na forum GoWork.pl dyskutujemy o pracy w Aptece Gemini. Ważne, byśmy skupili się na tematach dotyczących zatrudnienia właśnie w tym miejscu. Czy ktoś z Was może podpowiedzieć, na jaki rodzaj umowy mogą liczyć pracownicy apteki? Czy od razu jest to stabilna umowa o pracę?

Igor
@Julita

Techik 12 - czyli to jakby takie manko. Za źle wydany lek (zniżka), to pracownik apteki odpowiada, tak? Dobrze rozumiem.

Aptekarka
@Una

Czasami taka pani aptekarka pobiegnie poprawić receptę w swoim czasie wolnym .... i nie dla zysku :-)

Julita

@Technik, czy jesteś pracownikiem Apteki Gemini? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? Co możesz powiedzieć na temat relacji pracowniczych? Może wiadomo Ci coś na temat dostępnych dla pracowników benefitów pozapłacowych? Czekamy na Twoją odpowiedź.

Julita

@AleBeka, niestety bardzo często zamiast merytorycznych opinii pojawiają się nieobiektywne komentarze. Na forum panuje swoboda wypowiedzi a administrator usuwa wyłącznie komentarze, które łamią regulamin serwisu lub polskie prawo. Niewymierną korzyścią dla wszystkich użytkowników forum byłoby wypowiadanie się wyłącznie w sposób rzetelny i merytoryczny, ponieważ tylko takie wypowiedzi mogą być pomocne. Być może w najbliższym czasie pojawią się takie wypowiedzi. Czy chciałbyś powiedzieć nam coś na temat pracy w Aptece Gemini? @Fg, czy jesteś obecnie pracownikiem Apteki Gemini?

Brigitt

Halo czy ktoś tu pracował jako pomoc apteczna i może się wypowiedzieć ;) ? Warto po studiach (biotechnologia) ???

Fg
@Brigitt

Jak chcesz sprzątać i układać leki oraz dźwigać kartony, to warto

Ulka

Idealnych firm nie ma nigdzie. Może praca w dobrej firmie przerasta niektórych!!

Ulka

Czasami może być nieco gorszy czas w firmie ale generalnie nie narzekajcie bo jest ok.

Julita

@klient, Twój nick świadczy o tym, że wypowiedziałeś się z pozycji konsumenckiej. Jednak mimo wszystko, chcę Ci przypomnieć, że to forum powinno być zapełniane tylko opiniami pochodzącymi od pracowników apteka gemini lub osób zainteresowanych współpracą z tą firmą. Każda informacja o niej jako pracodawcy będzie cenna dla innych użytkowników.

klient
@Julita

A może mam się jeszcze podpisać imieniem i nazwiskiem i w której aptece pracuję:)

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Gemini - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Apteka Gemini
2.6/5 Na podstawie 47 ocen.
Apteka Gemini