apteka gemini

Bydgoszcz

apteka gemini

Opinie o apteka gemini

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Julita

@klient, Twój nick świadczy o tym, że wypowiedziałeś się z pozycji konsumenckiej. Jednak mimo wszystko, chcę Ci przypomnieć, że to forum powinno być zapełniane tylko opiniami pochodzącymi od pracowników apteka gemini lub osób zainteresowanych współpracą z tą firmą. Każda informacja o niej jako pracodawcy będzie cenna dla innych użytkowników.

klient
@Julita 17.05.2018 15:36

A może mam się jeszcze podpisać imieniem i nazwiskiem i w której aptece pracuję:)

klient

wszystko się zmienia, Gemini też, niestety na gorsze jak cała reszta sieci

Julita

@nika, rozumiem, że przed decyzją o aplikowaniu do apteka gemini chciałabyś zasięgnąć informacji o wynagrodzeniu od innych pracowników tej firmy. Niemniej najaktualniejsze informacje dotyczące warunków finansowych zdobędziesz bezpośrednio na rozmowie kwalifikacyjnej u tego pracodawcy.

nika

ile zarabia technik w Bydgoszczy? Jakieś opinie ?

Zainteresowany

Czy tak dobrze się pracuje, że nikt nie zagląda na ten wątek?

NN

Czy ktoś może konkretnie odpowiedzieć ile zarabia technik w aptece Gemini?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w apteka gemini?

Gregor

Macie powód, żeby nie pisać na forum?

Wiola

Sieciówka podzarzadem bananiarzy - niefarmacetow. To nie placówka ochrony zdrowia raczej hipermarket. Liczy się tylko sprzedaż najlepiej w ilościach hurtowych. Ciagle zmiany dyrektorów koordynatorów a praca jak na taśmie produkcyjnej

@Wiola 21.07.2017 14:29

Co ty za głupoty pie..... Najlepsze miejsce do pracy. Roboty jest dużo bo niskie ceny dużo pacjentów i trzeba ogarniać ruchy. Każdy pacjent jest obsłużony indywidualnie bez pośpiechu , brak limitu czasowego na pacjenta . Nie mamy przykasowek i nie musimy na chama wypychac towar. Koordynatorzy najlepsi , bardziej przyjaciele koledzy którzy chcą pomóc niż zjechać od góry do dołu. Dzięki właśnie Gemini wróciła mi nadzieja w Farmacje w tym kraju.

Maria

Równia pochyła. Coraz gorzej. Gdy jeszcze właścicielami byli farmaceuci było ok. Teraz to maszynka do robienia kasy amerykańskiemu funduszowi. Nie placówka zdrowia tylko market :( Kto lubi pracę na kafir w biedronce polecam

Marcin
@Maria 19.08.2017 13:43

Nie mam nic wspólnego z Gemini, ale chamski wpis osoby traktującej ludzi z innym wykształceniem niż magister jako jakichś tępaków, wart jest skomentowania i wyśmiania. Jest wielu techników, którzy są o wiele bardziej ogarnięci niż nie jeden magister. Przez takie osoby jak sfrustrowana @Maria (19.08.2017 13:43) w aptekach potrafi być zła atmosfera. Nie ma to jak uważać się za lepszą... Sama sobie kupuj w drogich aptekach jak cię na to stać, ale nie każdy Polak ma tyle pieniędzy co ty. P.S. @Maria to wyraźny wpis osoby, której eldorado marż i sprzedaży leków skończyło się od kiedy apteka sieciowa pojawiła się w sąsiedztwie jej apteki.

Boo

Bydgoszcz- doskonała apteka, porządne zarobki i warunki pracy. Tu też jest pełen asortyment i dostępność leków. Ceny - mega tanio. Konkurencyjna pseudosieć już się zamknęła i nawet nie próbuje dalej konkurować. Apteki Gemini to najlepsza sieć w Polsce profesjonalnie zarządzana przez fachowców rynku aptecznego. Tyle w temacie.

Alfons

Tak jest.

Marcin

Ile zarabia technik netto po stażu? Niech ktoś wreszcie odpowie...

Olo
@Marcin 10.08.2017 12:37

Najłatwiej złożyć CV jeżeli jesteś zainteresowany, szczegóły na pewno się dowiesz na rozmowie.

Julita

@Xxx czemu nie polecasz pracy w tej firmie?powiedz coś więcej . Czy tylko to przeszkadza Ci, że przerzucają pracowników czy coś więcej? W każdej firmie znajdą się jakieś minusy, może ten nie jest taki zły jeśli np jesteś zadowolona z pensji. Kiedyś to się może też unormować i będzie stałe miejsce pracy.Czasami warto poczekać.

Xxx

Nie polecam. Wg mnie praca ja w Biedronce lub Lidlu. Przerzucają pracowników z apteki do apteki. Masakra

jacekN

Lipa. Ciągle kamery, wyniki, ciśnienie. Szkoda ze Panowie to sprzedali. Teraz to równia pochyla jak dyżurna w Gdyni.

Kasia

Sieciówka zorientowana tylko na kasę. Jeszcze jak prowadzili to właściciele z Polski było znośnie, teraz to masakra. Nerwicy się nabawiłam. Najgorsi to tzw. koordynatorzy którzy albo czują albo nie czują chemii z pracownikiem. Nie polecam.

Dori
@Kasia 20.06.2017 12:15

Kasia- czy piszesz o "rejonie-Bydgoszcz"? Bo u nas akurat "zmiany" na lepsze :) pozdr

Eryk

Ja tez się zastawiam, też mam doświadczenie z inna siecówką (nowa Farmacja) i też mi naobiecywali złotych gór a wyszło troche ponad 2 tys... O szkoleniach nie ma sensu wspominać bo wogole nie ma takiego tematu, od przedstawicieli nawet kawy nie można przyjąć.. Tak,że jestem ciekawy warunków w Gemini

farmaceutka

Zastanawiam się nad pracą tam. Niestety, mam doświadczenia z inną sieciówką (Nowa Farmacja) i również obiecywane były złote góry a wyszło... Jak z zarobkami? Jak wygląda kwestia szkoleń i awansów? Premie i dodatki?

Hal

To technik ile zarabia?

Niki

Czy może ktoś powiedzieć jakie warunki na stanowisku Koordynatora? Dostałam propozycje i zastanawiam się czy przejść. Aktualnie pracuję w firmie farmaceutycznej ( finansowo cudów nie ma ale przynajmniej spokoj) i szukam czegoś innego. Może ktoś pracował na tym stanowisku w tej firmie i skrobnie jakie są warunki.

Muszka

Czy ktos pracuje w tej aptece jako technik ? Jak sie pracuje ? Atmosfera jest ok ? Z góry dziękuję za odpowiedz

Qazmlp

Dramat ,apteka wyglada jak zakład pogrzebowy .Bylem w Gemini w Gdańsku w lipcu i myślałem ze zejdę śmiertelnie - taki zaduch i smród .Ceny moze niskie ale widziałem niższe

pacjent
@Mm 19.10.2016 21:35

A o jakiej aptece mówisz?

KLIENT

JEDNA Z GORSZYCH APTEK TYPOWY MOLOCH TROCHE TANIEJ A CZUJESZ SIE JA W STODOLE PELNO LUDZI A OBSŁUGA ABY WCISNAC BRAK WYCZERPUJACYCH ODPOWIEDZI NA TEMAT LEKU BRAK CZASU POCO ABY NA INNYM ZAROBIC I TAK DALEJ NA ODWAL

Fado

A mają może w planach otwarcie apteki w Warszawie ?

agusia

Ingi, myślisz, że na stanowisku księgowej można u nich dostać na początek 3-4 tys?

elunia

To ile się zarabia w Gemini?! Standardowo? Czy może jednak da się coś więcej wynegocjować?!

wow

A jak tam z zarobkami? Są jakieś widełki?!

jarosław

w Łukowie apteka się rozbujała na dobre, kolejki przez większość dnia dziewczyny milutkie a bracia Borkowscy ... no cóż, ktoś ulice dalej strzelił se niezłego samobója

łukbut

a u nas do Łukowa weszło sobie gemini, zrobili najniższe ceny, łyknęli najlepszych magistrów, kolejki mają coraz większe i wszyscy się cieszą, no może poza konkurencją

Zostaw opinię o apteka gemini - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie apteka gemini