Apteka Gemini

Opinie o Apteka Gemini

Julita

@Technik, czy jesteś pracownikiem Apteki Gemini? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? Co możesz powiedzieć na temat relacji pracowniczych? Może wiadomo Ci coś na temat dostępnych dla pracowników benefitów pozapłacowych? Czekamy na Twoją odpowiedź.

Julita

@AleBeka, niestety bardzo często zamiast merytorycznych opinii pojawiają się nieobiektywne komentarze. Na forum panuje swoboda wypowiedzi a administrator usuwa wyłącznie komentarze, które łamią regulamin serwisu lub polskie prawo. Niewymierną korzyścią dla wszystkich użytkowników forum byłoby wypowiadanie się wyłącznie w sposób rzetelny i merytoryczny, ponieważ tylko takie wypowiedzi mogą być pomocne. Być może w najbliższym czasie pojawią się takie wypowiedzi. Czy chciałbyś powiedzieć nam coś na temat pracy w Aptece Gemini? @Fg, czy jesteś obecnie pracownikiem Apteki Gemini?

Brigitt

Halo czy ktoś tu pracował jako pomoc apteczna i może się wypowiedzieć ;) ? Warto po studiach (biotechnologia) ???

Fg
@Brigitt

Jak chcesz sprzątać i układać leki oraz dźwigać kartony, to warto

Ulka

Idealnych firm nie ma nigdzie. Może praca w dobrej firmie przerasta niektórych!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Apteka Gemini? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Ulka

Czasami może być nieco gorszy czas w firmie ale generalnie nie narzekajcie bo jest ok.

Julita

@klient, Twój nick świadczy o tym, że wypowiedziałeś się z pozycji konsumenckiej. Jednak mimo wszystko, chcę Ci przypomnieć, że to forum powinno być zapełniane tylko opiniami pochodzącymi od pracowników apteka gemini lub osób zainteresowanych współpracą z tą firmą. Każda informacja o niej jako pracodawcy będzie cenna dla innych użytkowników.

klient
@Julita

A może mam się jeszcze podpisać imieniem i nazwiskiem i w której aptece pracuję:)

klient

wszystko się zmienia, Gemini też, niestety na gorsze jak cała reszta sieci

Julita

@nika, rozumiem, że przed decyzją o aplikowaniu do apteka gemini chciałabyś zasięgnąć informacji o wynagrodzeniu od innych pracowników tej firmy. Niemniej najaktualniejsze informacje dotyczące warunków finansowych zdobędziesz bezpośrednio na rozmowie kwalifikacyjnej u tego pracodawcy.

nika

ile zarabia technik w Bydgoszczy? Jakieś opinie ?

Czy tak dobrze się pracuje, że nikt nie zagląda na ten wątek?

NN

Czy ktoś może konkretnie odpowiedzieć ile zarabia technik w aptece Gemini?

XYZ
@NN

Normalnie jak w innych aptekach w mieście. Chyba, że robisz po 14-16h dziennie przez siedem dni w tygodniu to masz kasę ładną tylko nawet czasu ani życia swojego.

Nik
@XYZ

14-16h??? Apteki XYZ pomyliłeś na pewno!

Abc
@NN

NN 7000zl... Konkretnie... chcesz wiedzieć- wyślij CV- pewnie KONKRETNIEJ się dowiesz ;)

Qwerty
@XYZ

Nie wiesz o czym piszesz! :)

123Z
@XYZ

ZDECYDOWANIE NIE MASZ POJĘCIA O PRACY W TYCH APTEKACH! opinia "z księżyca" :) widać że XYZ sam zmarnowałałeś swoje życie tak pracując- smutne.. :)

123Z
@NN

NN- "KONKRETNIE" to najlepiej wyślij CV i wiadomości z pewnego źródła dostaniesz ;) - a jak widać XYZ "życzliwie" odpowiedział z zawiści za nieudane, zmarnowane własne życie ;) pozdrawiam

Aniga
@XYZ

No jasne. Najlepiej spędzić 8 godzin nad książką a kasa niech leci. I to nie mniej niż trójka!

MM
@NN

Powiem tak, rewelacji nigdy nie było jeśli chodzi o kasę dla technika. Tak jak piszą w ogłoszeniu, że zarobki "adekwatne do posiadanych kompetencji", a raczej powiedziałabym od układów z szefostwem. Są osoby, które pracują tylko w biurze (czyli bardziej uprzywilejowane - lepsza kasa), a nie jest to obsadzane wg kompetencji (ogarnięcia) danej osoby ale od widzimisię kierownika vel szefa. Tak samo przeniesienie do "lżejszych aptek". Ja poszłam do innej apteki praca duużo spokojniejsza, a kasa taka sama bez nadgodzin, które tam musiałam tam wyrobić ;)

NN
@MM

Dziękuję za odpowiedź. Pracuję w jednej z aptek i ciekawa jestem rozbieżności w zarobkach.

Gregor

Macie powód, żeby nie pisać na forum?

Wiola

Sieciówka podzarzadem bananiarzy - niefarmacetow. To nie placówka ochrony zdrowia raczej hipermarket. Liczy się tylko sprzedaż najlepiej w ilościach hurtowych. Ciagle zmiany dyrektorów koordynatorów a praca jak na taśmie produkcyjnej

@Wiola

Co ty za głupoty pie..... Najlepsze miejsce do pracy. Roboty jest dużo bo niskie ceny dużo pacjentów i trzeba ogarniać ruchy. Każdy pacjent jest obsłużony indywidualnie bez pośpiechu , brak limitu czasowego na pacjenta . Nie mamy przykasowek i nie musimy na chama wypychac towar. Koordynatorzy najlepsi , bardziej przyjaciele koledzy którzy chcą pomóc niż zjechać od góry do dołu. Dzięki właśnie Gemini wróciła mi nadzieja w Farmacje w tym kraju.

Boo

Bydgoszcz- doskonała apteka, porządne zarobki i warunki pracy. Tu też jest pełen asortyment i dostępność leków. Ceny - mega tanio. Konkurencyjna pseudosieć już się zamknęła i nawet nie próbuje dalej konkurować. Apteki Gemini to najlepsza sieć w Polsce profesjonalnie zarządzana przez fachowców rynku aptecznego. Tyle w temacie.

Alfons

Tak jest.

Ile zarabia technik netto po stażu? Niech ktoś wreszcie odpowie...

Olo
@Marcin

Najłatwiej złożyć CV jeżeli jesteś zainteresowany, szczegóły na pewno się dowiesz na rozmowie.

Julita

@Xxx czemu nie polecasz pracy w tej firmie?powiedz coś więcej . Czy tylko to przeszkadza Ci, że przerzucają pracowników czy coś więcej? W każdej firmie znajdą się jakieś minusy, może ten nie jest taki zły jeśli np jesteś zadowolona z pensji. Kiedyś to się może też unormować i będzie stałe miejsce pracy.Czasami warto poczekać.

Xxx

Nie polecam. Wg mnie praca ja w Biedronce lub Lidlu. Przerzucają pracowników z apteki do apteki. Masakra

jacekN

Lipa. Ciągle kamery, wyniki, ciśnienie. Szkoda ze Panowie to sprzedali. Teraz to równia pochyla jak dyżurna w Gdyni.

Sieciówka zorientowana tylko na kasę. Jeszcze jak prowadzili to właściciele z Polski było znośnie, teraz to masakra. Nerwicy się nabawiłam. Najgorsi to tzw. koordynatorzy którzy albo czują albo nie czują chemii z pracownikiem. Nie polecam.

Dori
@Kasia

Kasia- czy piszesz o "rejonie-Bydgoszcz"? Bo u nas akurat "zmiany" na lepsze :) pozdr

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Gemini - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Apteka Gemini?

Zobacz opinie na temat firmy Apteka Gemini tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apteka Gemini?

Apteka Gemini