Apteka Gemini

Opinie o Apteka Gemini

Eryk

Ja tez się zastawiam, też mam doświadczenie z inna siecówką (nowa Farmacja) i też mi naobiecywali złotych gór a wyszło troche ponad 2 tys... O szkoleniach nie ma sensu wspominać bo wogole nie ma takiego tematu, od przedstawicieli nawet kawy nie można przyjąć.. Tak,że jestem ciekawy warunków w Gemini

farmaceutka

Zastanawiam się nad pracą tam. Niestety, mam doświadczenia z inną sieciówką (Nowa Farmacja) i również obiecywane były złote góry a wyszło... Jak z zarobkami? Jak wygląda kwestia szkoleń i awansów? Premie i dodatki?

Hal

To technik ile zarabia?

Niki

Czy może ktoś powiedzieć jakie warunki na stanowisku Koordynatora? Dostałam propozycje i zastanawiam się czy przejść. Aktualnie pracuję w firmie farmaceutycznej ( finansowo cudów nie ma ale przynajmniej spokoj) i szukam czegoś innego. Może ktoś pracował na tym stanowisku w tej firmie i skrobnie jakie są warunki.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Apteka Gemini? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Muszka

Czy ktos pracuje w tej aptece jako technik ? Jak sie pracuje ? Atmosfera jest ok ? Z góry dziękuję za odpowiedz

Qazmlp

Dramat ,apteka wyglada jak zakład pogrzebowy .Bylem w Gemini w Gdańsku w lipcu i myślałem ze zejdę śmiertelnie - taki zaduch i smród .Ceny moze niskie ale widziałem niższe

Mm
@Qazmlp

Dokładnie, w miejscowości, której mieszkam też otworzyła się ta apteka, kolejek nie ma nigdy, a jest mało kas . Są inne apteki, gdzie są kolejki bez względu na porę dnia . Apteka nie jest oświetlona, nie zachęca do wejścia, bardzo ponuro. Ceny w internecie są ok.

pacjent
@Mm

A o jakiej aptece mówisz?

KLIENT

JEDNA Z GORSZYCH APTEK TYPOWY MOLOCH TROCHE TANIEJ A CZUJESZ SIE JA W STODOLE PELNO LUDZI A OBSŁUGA ABY WCISNAC BRAK WYCZERPUJACYCH ODPOWIEDZI NA TEMAT LEKU BRAK CZASU POCO ABY NA INNYM ZAROBIC I TAK DALEJ NA ODWAL

Fado

A mają może w planach otwarcie apteki w Warszawie ?

agusia

Ingi, myślisz, że na stanowisku księgowej można u nich dostać na początek 3-4 tys?

elunia

To ile się zarabia w Gemini?! Standardowo? Czy może jednak da się coś więcej wynegocjować?!

wow

A jak tam z zarobkami? Są jakieś widełki?!

jarosław

w Łukowie apteka się rozbujała na dobre, kolejki przez większość dnia dziewczyny milutkie a bracia Borkowscy ... no cóż, ktoś ulice dalej strzelił se niezłego samobója

łukbut

a u nas do Łukowa weszło sobie gemini, zrobili najniższe ceny, łyknęli najlepszych magistrów, kolejki mają coraz większe i wszyscy się cieszą, no może poza konkurencją

mgr

...jakby miały serce to by NFZ i tak miał to gdzieś. To jest dokument. Recepta to nie świstek i wszystko musi być tip top, inaczej farmaceuta wyciąga kasę z własnej kieszeni. A w innej aptece albo ktoś nie zauważył i będzie miał problem, albo ma dobry kontakt z lekarzem i u niego poprawi.

klientka

niektore panie bez uśmiechu, pracują za kare.Słabo u nich z doradzaniem.....

s

Luk to jest forum o Gemini jako pracodawcy a nie jaka jest obsługa

Luk

Super apteka, Panie pomocne i bardzo miłe, apteka trzyma swój poziom i niskie ceny, polecam

MM

A w jakim mieście chciałabyś pracować w Gemini? Ja pracowałam tam przez kilka lat. Ogólnie szefostwo traktuje Cię jak powietrze, jeśli już pojawi się w aptece. Wychodzi z założenia, że jak nie Ty to kto inny. Jeśli chodzi o kierowników to zależy gdzie trafisz. Jeśli chodzi o umowę, to kilka lat temu ja dostałam od razu na czas nieokreślony. Teraz chyba jest tak, że dostajesz na próbny, na pół roku, potem na rok a następnie ewentualnie na czas nieokreślony. Ogólnie nastaw się, że ruch w tych aptekach jest mega duży (naprawdę MEGA), kasa średnia jak za taką harówkę (nieporównywalna do zmęczenia fizycznego i psychicznego)

NN
@MM

Zgadzam się Z tą opinią, pracowałam dosyć długo w tej firmie. Anonimowość w stosunku do pracowników, przeciętne zarobki, wymagania b.wysokie.

NN
@MM

vaga bond

apteka tania na maxa!a jeszcze sie taki nie narodził co by każdemu... tanio i to sie liczy chyba że ktos lubi przepłacać

XYZ

Masakra, płacenie pod stołem, wymaganie obowiązkowych nadgodzin- wszystkich sobót, 12 godzinnej pracy (harówki), do tego FAWORYZOWANIE LIZUSÓW (jak w szkole podstawowej). Poziom podejścia do pracownika poniżej przeciętnej- traktuje się go jak niewolnika. To nie miejsce pracy tylko (usunięte przez administratora)

Tajga
@XYZ

BZDURA, BZDURA I JESZCZE RAZ BZDURA Jestem pracownikiem, o płaceniu pod stołem mowy nie ma, wręcz przeciwnie! Wszystko legalnie i na papierze. Soboty płatne dodatkowo, więcej chętnych niż potrzeba.

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Gemini - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Apteka Gemini?

Zobacz opinie na temat firmy Apteka Gemini tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apteka Gemini?

Apteka Gemini