Radisson

Gdańsk

Opinie o Radisson

hyj

hejj wszystkim jakie warunki pracy, atmosfere oferuje hotel Radisson? Widze wiele dosc ciekawych ofert jak pokojowa, kelner czy recepcjonistka. nie wiem czy warto sie u nich zatrudnić na któreś z nich?

wiarygodnyAnonim

Chcę wypowiedzieć się o pracy w restauracji, to jakaś paranoja. Praca wśród małolatów, którzy są strasznie zadufani i zarozumiali. Ich samoocena jest zdecydowane wygórowana i odbiega od poziomu, który sami sobą reprezentują. Koordynatorki restauracji mają takie wyrazy twarzy, że zaczynając tam dniówkę człowiek ma ochotę od razu strzelić sobie w łeb. Z obserwacji wynika, że tylko 'dusze towarzystwa' mają przebicie, skromne i pracowite dziewczyny (w tym przypadku była to dziewczyna) są mieszane z błotem, zwłaszcza na zapleczu, gdzie odbywa się wieczny zlot plotkar.

antyanonim

"Praca wsrod profesjonalistow, mozliwosc rozwoju, mila i przyjazna atmosfera. Polecam goraco tym, ktorzy sa gotowi na ciagle poszerzanie wiedzy i umiejetnosci." - ktoś tu się chyba pomylił bo to praca wśród dinozaurów które nie mają pojęcia o zarządzaniu ludźmi, nie wiedzą jak sie deleguje zadania i nie wspominając już o jakiejkolwiek motywacji. Mówię o takich działach jak recepcja, housekeeping oraz restauracja bo to z nimi miałem styczność. Wynagrodzenie to 12 zł brutto. Nie polecam a moja decyzja by stamtąd uciekać i zrewać z hotelarstwem raz na zawsze była najlepsza w moim życiu.

Zostaw opinię o Radisson - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radisson