Opinie o Radisson w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Radisson, oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Radisson o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radisson w Gdańsk

docenic prace !!!!!! Nowy wpis
Kandydat

hee Nie rozumiem dlaczego pokojówki nie moga sie zgrac i zrobic strajku!Zwolnia to ok~! Zrozumcie ta praca powinna byc liczona jak praca W BUDOWLANCE! ludzie nie powinni podejmowac pracy jako pokojowe za mniej! min.3 tyś na reke wówczas mozna pracowac !!! Coz za wykorzystywanie ludzi (usunięte przez administratora)!

Pytanie Nowy wpis

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Radisson?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Anonimowy Nowy wpis
@Pytanie

Nikomu nie polecam pracy w tym miejscu (Deo Hotel - Radisson Hotel & Suites Gdańsk) Odkąd zmienił się Dyrektor Generalny praca w tym miejscu to jedna wielka patologia. Dużo stałych pracowników odeszło. Kompletny brak organizacji, likwidacja stanowisk ,i całkowity brak szacunku przez Pana Dyrektora MG dla pracownika. Bardzo toksyczny i narcystyczny człowiek. Jeśli ktoś chce pracować na „wyższym” stanowisku za 3000 na rękę i nabawić się przy tym nerwicy to polecam.

Anonim Nowy wpis
@Anonimowy

Ale pisze Pan o drugim hotelu. Nie o tym podanym w opisie :) ale mysle ze taka opinia bardzo moze sie przydac.

hmm

@Ola ciężka bardzo praca?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jakie wartości są cenione w Radisson?

Ola
@Pytanie

HARÓWKA

Ewelina
@Ola

Wystarczy wazelina i porządny (usunięte przez administratora) z STali hahahah a tak maszyny nie wytrzymują pracy 24 h 7 dni w tygodni bez przeglądu :P

Xyz

Czy moze ktos powiedziec jak z warunkami pracy w ksiegowosci? Jakie wymagania, place, obowiazki?

Lucyna

Płacą nieadekwatna do ilości pracy jakie muszą wykonywać pokojowe...Straszny wyzysk, dziennie muszą zrobić około 18 pokoi, przy czym co chwila są cofane, aby coś poprawić, kierowniczki sprawdzające pokoje są Wyrozumiałe jedynie dla tych pokojowych które się z nimi trzymają, szkoda czasu na taki kierat!

Oli
@Lucyna

Czy pracuje tam kasia która jest supervaisorem?

Mon
@Oli

Tak pracuje a co z tą Kasią?

Daria

@Marta Na szczęście to pojedyncza i nie zgodna ze stanem faktycznym opinia. Firma bardzo dobrze oceniana.

Marta

Nie polecam pracy w tym miejscu. Szefowie działów recepcji,rezerwacji,restauracji,sprzedazy to osoby nie majace pojecia o pracy w innych miejscach. Te osoby myślą tylko o sobie,zakochane w pracy w starym hotelu. Beda tam pracowac do emerytury.Zarobki tragedia,troche powyzej 2000zl netto,podwyzki 30zl raz do roku.jeszcze jak zarządzał pierwszy dyrektor byl porządek,po jego odejscu managerowie robili co chcieli,obgadywali pracownikow,przychodzili do pracy jak sie podoba,nie mozna miec zaufania do managerów, uwazajcie. Nie jest tez mile widziane chorowanie w tej firmie.pozniej manager pokaze jak bardzo L4 nie bylo mu na reke. Jesli planujesz pracowac w hotelu nie trac czasu na prace w tym starym juz miejscu,w ktory właściciel juz nie chce inwestowac.

Konrad

Żeby móc pracować w bardzo dobrej firmie to z pewnością trzeba sie starać!!! Warto, polecam!

Agnieszka

Czy ktoś jeszcze ma informacje o atmosferze panującej w tej firmie ?

Litw0ojczyznomoja

Bol glowy, wyzysk w bialy dzien caly czas ochrona patrzy co robisz. Szukaja po szafkach i zagladaja do szatni. Stawka mniej niz zero w tych czasach to jakas kpina. Ludzie co tu pracuja to moim zdaniem nie pracowali nigdzie indziej lub pod taka marka z 5 gwiazdkami. Zakochani i dumni ze maga zarzadzac taka zagoniona kadra. Do tego kazda osoba zadufana i nie mozna nikomu ufac, Sceny rozne od pijanych i pod wplywem niewiadomego pochodzenia srodkow. Obok jest klub z dyskoteka i bardzo czesto jest tak

Bożena

@Alek, a co przysługuje pracownikowi w dodatkowych benefitach, socjalu? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w Radisson w Gdańsku? Do tej pory niewiele pojawiło się opinii na temat pracy w tym miejscu. Jak oceniacie pracodawcę Radisson z Gdańska? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

niedoszły
@Bożena

Praca przysługuje. Kierownik restauracji ma stawkę jak dla hindusa....proponują 2250 netto plus jakieś śmieszne dodatki. Wstyd !

Monika

Witam, zdecydowanie odradzam pracę w charakterze pokojowej..po powrocie z pracy jedyne co będziesz czuć to ból wszystkich możliwych mięśni.. Minimalna ilość pokoi do zrobienia to 15!!! Czasami nawet więcej, bo zdarza się, że któraś dziewczyna nie przyjdzie do pracy i jej pokoje są rozdzielone na pokojowe które przyszły, Tak więc możesz mieć nawet 18 pokoi i tu UWAGA, musisz je zrobić do godziny 16!!! Standardy a właściwie wymagania kierowniczej są absurdalne.. za każdą najmniejsza smugę czy to na lustrze czy szklance zostaniesz cofnięta do poprawki, każde MIKRO zagniecenie na na pościeli, jeden paproch na wykladzinie,za 3 milimetry kurzu który zostanie na meblach, za mega niewidoczne ślady kropli wody na glazurze w dodatku pod sufitem, za ICH ZADANIEM asymetryczne położony długopis czy notes, za każdą DOSŁOWNIE pierdołę jesteś cofania do poprawki! A gdy już uda Ci się zrobić pokoje to czeka Cię wycieranie kurzu i odkurzania korytarzy przy wszystkich swoich pokojach. Ale to nie wszystko, 2 razy w tygodniu musisz sprzątać magazynki z pościelą i chemią, a poza pokojami może Ci się również trafić zmiana PUBLIC czyli sprzątanie ogólnodostępnych korytarzy i pomieszczeń hotelowych- tu wcale nie jest lepiej!!! Baaaardzo dużo dziewczyn rezygnuje po 3 dniu pracy, dlaczego po 3? Bo dwa dni trwa szkolenie, podczas szkolenia pracujesz z inną dziewczyna, z taką która pracuje już dlugo, z taką którą nie jest cofania za byle główni- tylko dlatego że jest lizusem albo kablarą, bo niezaprzeczalnym faktem jest,że tam nie ma żadnej WONDER WOMAN która daje radę i świeci przykładem, albo wchodzisz w tyłek kierowniczce, albo wchodzisz na pokój aby go poprawić..Dodałam.tak długa opinie, ponieważ chce abys dwa razy się zastanowila/zastanowił zanim stwierdzisz "A.. spróbuję, to pewnie opinia kogos kto chce się zemścić".. uwierz mi! Moim celem nie jest zemsta, daje Ci możliwość NIE powtarzania mojego zaje*istego błędy jakim było podjęcie pracy w tym oto przybytku jakim jest Radisson w Gdańsku. Pozdrawiam

ble
@Monika

ja myślę że Ty pracujesz nadal....

Cezary

Ten poziom hotelu żeby utrzymać trzeba się mocno pilnować bo niestety pracownikom nie zależy na wielu sprawach.

Alek

Socjal dobry, dbają o pracownika.Stawki dla Chińczyków, bardzo niskie.Jak na taką firmę to chyba WSTYD

hyj

hejj wszystkim jakie warunki pracy, atmosfere oferuje hotel Radisson? Widze wiele dosc ciekawych ofert jak pokojowa, kelner czy recepcjonistka. nie wiem czy warto sie u nich zatrudnić na któreś z nich?

wiarygodnyAnonim

Chcę wypowiedzieć się o pracy w restauracji, to jakaś paranoja. Praca wśród małolatów, którzy są strasznie zadufani i zarozumiali. Ich samoocena jest zdecydowane wygórowana i odbiega od poziomu, który sami sobą reprezentują. Koordynatorki restauracji mają takie wyrazy twarzy, że zaczynając tam dniówkę człowiek ma ochotę od razu strzelić sobie w łeb. Z obserwacji wynika, że tylko 'dusze towarzystwa' mają przebicie, skromne i pracowite dziewczyny (w tym przypadku była to dziewczyna) są mieszane z błotem, zwłaszcza na zapleczu, gdzie odbywa się wieczny zlot plotkar.

antyanonim

"Praca wsrod profesjonalistow, mozliwosc rozwoju, mila i przyjazna atmosfera. Polecam goraco tym, ktorzy sa gotowi na ciagle poszerzanie wiedzy i umiejetnosci." - ktoś tu się chyba pomylił bo to praca wśród dinozaurów które nie mają pojęcia o zarządzaniu ludźmi, nie wiedzą jak sie deleguje zadania i nie wspominając już o jakiejkolwiek motywacji. Mówię o takich działach jak recepcja, housekeeping oraz restauracja bo to z nimi miałem styczność. Wynagrodzenie to 12 zł brutto. Nie polecam a moja decyzja by stamtąd uciekać i zrewać z hotelarstwem raz na zawsze była najlepsza w moim życiu.

Zostaw merytoryczną opinię o Radisson - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Radisson