Opinie o reserved.com - LPP S.A. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LPP S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w LPP S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S.A. w Gdańsk

Am

(usunięte przez administratora)Ilość rzeczy do zrobienia w kilka osób, to niewykonalne, a potem pretensje. (usunięte przez administratora) Grafik? Nie masz co planować, bo tak go zmieniają co chwilę, bo ty nie możesz mieć życia prywatnego tylko pracować ciągle, najlepiej tam nocować. Pokój socjalny jest magazynem, (usunięte przez administratora). Pracowałam w różnych miejscach, również spożywczy i gastro, ale nigdzie nie było tak tragicznie jak w Sinsay. Nie róbcie tego sobie. Szkoda zdrowia

Fotograf

Jak wygląda praca pd strony fotografa? Jaka atmosfera, jakie widełki? Czego się mogę spodziewać

pracowniczek
@Fotograf

Podobno na początku luźniej, potem coraz więcej roboty aż w końcu się nie wyrabiasz. Hajs na stark około 4k

kot
@pracowniczek

4 (usunięte przez administratora) k dla fotografa? za 1 ślub można zarobić więcej a umietnosci trzeba mieć większe dla tego typu zdjęć

Kierownik

Pracowałam w firmie prawie 9 lat z czego 7 jako kierownik. Żałuję bardzo żałuję że tak późno się zwolniłam. Szkoda nerwow I czasu. Zarabia się maranie , HR pluje w twarz pracownikom i wmawia że deszcz pada - czy Wy wiecie jak szydza z Was pracownicy podczas tych wszystkich Waszych wynurzeń? Wiecie że Wasza pracą , prezentacje które mają kolorować szara rzeczywistość są dosłownie wysmiewane ? Jako kierownik robisz wszystko - i nie nie mówcie że to zależy od zespołu. Jak jesteś na zmianie sama z jedną osobą to musisz robić dosłownie wszystko czyli obowiązki sprzedawcy i swoje. Jednoosobowe otwarcia i zamknięcia na salonie ponad 500 m kwadratowych - taaak to są ich rady na oszczędności xD tyle lat w firmie tyle nerwow lez poświęcenia przerzuconych kartonów, trzymania zespołu w kupię A na koniec od RKS - No pa trzymaj się xD nic więcej, w tej firmie nie potrzebują dobrych stałych pracowników, bo Ci chcą za dużo A nowym można rzucić ochłapy... zero motywacji zero chęci do pracy . Prezes ladnie mówi na forum ile dostaniemy wszyscy podwyżek i uwaga to bull (usunięte przez administratora) xD widać jak bardzo jest odrwany od rzeczywistości, to co mowi to jedno A to co się dzieje w firmie to drugie..... aa Dział bezpieczeństwa- w tej firmie zawsze jest domniemanie winnosci xD ciągle Cie obserwują A jak Już RKS mówi że będzie Was ciągle obserwował to juz trochę (usunięte przez administratora), i te opierdole jak przyjezdza zrobić kontrolę bezpieczeństwa i ogląda nagranie i za płytko zanurkowałas w śmieciach żeby sprawdzić czy nikt nic nie kradnie ehhh można y by mnożyć opowieści ale szkoda czasu. Nie polecam ,zarobki słabe podwyzki rok do roku dla kierownika jakieś 100- 150 zł BRUTTO xD zero premii dodatków nic....

Naprawdę?
@Kierownik

A w jakim salonie pracowałaś? W jakiej sieci?

@Naprawdę?

Ale co naprawdę? W co nie wierzysz ?

Naprawdę!!
@Kierownik

Nie odpowiadaj pytaniem na pytanie. To, że Ty tak miałaś , to nie znaczy, że każdy tak ma, jeżeli było Ci tak źle to trzeba było zwolnić się szybciej a nie „marnować” czas 9 lat. To w której sieci byłaś? Mohito? Sinsay? Cropp?

@Naprawdę!!

Te dwa wykrzykniki zachowaj dla siebie i dla swoich współpracowników . Nie mówię, że każdy tak ma ,tylko opisuje swoją sytuację , i sytuację osob z którymi mialam kontakt, czytaj że zrozumieniem zanim coś napiszesz. " trzeba było zwolnić się szybciej " - ja wiem ze taka jest taktyka firmy ,żeby byli nowi którymi można dać ochłapy, i tak jak napisałam wcześniej- tu znów czytnie ze zrozumieniem- do pewnego czasu było spoko. Czegoś jeszcze " naprawdę!!" nie rozumiesz ? Coś jeszcze Ci wyjaśnić? Coraz bardziej nerwowych ludzi zatrudniają w tym HRze ale chyba bez matury XD

Sylwia
@Naprawdę!!

A ty masz inaczej? Chętnie posłucham w takim wypadku, czy jesteś zadowolony z pracy tam. Są jakieś plusy, jak z normami do wyrobienia? Realistyczne cele są?

@Kierownik

Zero premii? Chyba kpisz? Nie wyrabiasz planu premii nie masz. Co miał powiedzieć RKS jak odchodzisz? Płakać czy błagać byś nie rezygnowała ? Tak, firma otwarcie mówi, że jeśli nie chcesz już pracować to rozwijaj się gdzie indziej, ale tak jest w każdej firmie. Są duże możliwości rozwoju, jak nie w jednym Brandzie to w 4 innych, w centrali itp. Łatwo jest mówić, że jest źle, bo np. Każą Ci pracować w soboty czy do 21, ale podejmując zatrudnienie chyba każdy był świadomy takich warunków. Mi w czasie wolnym nikt nie przeszkadza, kwestia zależna od wyrobienia współpracy z RKS i pracownikami. Powodzenia gdzie indziej

@123

Czy Ty umiesz czytać? Tak było zero premii od 2017 roku do 2021 , tylko parę salonów miało w tym czasie FTE ,wiec nie kpie xD plaka błagać nie , może złożyć jakąś ofertę jak jest w każdej normalnej firmie ,ale tak jak już powtarzałam tu lubią mieć nowych. Czy ja coś napisałam że mi źle było bo pracowałam w soboty Czy do 21 ? Nigdzie . Ja pracowałam i w niedziele bo nie było zakazu i na nocki bo trzeba było pracowac dość często w nocy. Więc albo merytorycznie odnos się do wpisu albo wgl się nie odzywaj, bo widać że chwilę pracujesz i nie masz zielonego pojęcia o tym co się działo

@123

Przykładowy plan porównywalny w zeszłym roku na moim salonie wynosił 10 tysięcy. W tym wynosi 24. No to o czym ty mówisz. Jaka premia? Premię dostają nowo otwarte salony na zachętę, żeby pracownicy stamtąd momentalnie nie uciekli

KO
@Kierownik

Zgadzam się w 100%. Szkoda nerwów na tą pracę. Co do działu bezpieczeństwa, jeśli twój salon miał Plan Naprawczy to dopiero wtedy zaczyna się zabawa. Ogólnie jeśli ktoś nie pracuje w centrali, to praca (usunięte przez administratora), szkoda nerwów.

Obecny kierownik
@Kierownik

Bo nadal tam pracuje i jest to prawa!!! Smutna prawda (usunięte przez administratora), brak poszanowania pracownika, zarabiamy w tej chwili tyle ile sprzedawcy na zleceniu

Joanna

Widzę już długi czas ogłoszenie dla BHP ,jaka jest stawka i w czym problem ze znalezieniem pracownika.

Rekrutacja 3 etapowa. Telefon z zaproszeniem i wymianą podstawowych informacji. Zadanie rekrutacyjne. Rozmowa z szefem działu i pracownikiem HR w formie online. Sporo uwagi zostało poświęcone przedstawieniu firmy i działu. Zostały omówione zadania i umiejętności oczekiwane od kandydata. Bardzo długi czas oczekiwania na informację zwrotną.

Pojawiały się mutacje standardowych pytań (Gdzie widzisz siebie za 5 lat? / Pytania o teamwork / pytania o doświadczenie w branży (poprzedni pracodawcy)). W panelu otwartym na cześć pytań szef działu nie znał odpowiedzi - nastąpiło przekierowanie z prośbą o wystosowanie wiadomości do pracownika działu. Mail został wysłany -mimo zachęceń ze strony szefa i HR jego los pozostaje nieznany (brak odpowiedzi).

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
M.

Brałam udział w lipcowej rekrutacji, która składała się z dwóch etapów. Na pierwszym trzeba było stworzyć prezentację odnośnie funkcjonowania ich strony oraz zaproponować rozwiązania i wnioski. Drugi etap to rozmowa online. Niestety mimo zapewnienia o informacji zwrotnej, nie otrzymałam jej. Także bardzo słabo. Wygląda to tak jakby wyłudzali pomysły na reformę strony internetowej. NIE POLECAM!

Lolo

Jakie są stawki na asystenta działu Sinsay?

KK
@Lolo

Zależy ile wydrapiesz i wyprosisz bo każdy ma oczywsicie inna stawkę która jest tajemicą XD Generalnie trochę ponad 3000. Jesteś od brudnej roboty, ogarniasz mnóstwo różnych rzeczy, robisz na cito masę wywieszek, do tego nie możesz brać HO jak inni więc stawka nie powala jak na masę obowiązków jakie masz

Praca dla studentów, nie wiem jak można chcieć być kierownikiem sklepu albo RKS za takie pieniądze to żarty. A musisz być pod telefonem 24 na dobę. Z dnia na dzień przychodzi mail i trdrba szybko zmieniać grsfik albo prosić ludiz, żeby przyszli do prscy bo kazali przeceniać towar. Raz na niższą metkę, a za 2 miesiące jednak na wyższa metkę. Później klienci traktują nas jak g.... Bo oczywiście cena pod spodem jest niższa. RKS człowiek bez sumienia, widać że ktoś kto jest żądny władzy wybierze ta prace i nie ma w sobie empatii albo ma tak niskie wykształcacenie że stać go tylko na to, żeby jeździć po sklepach i opieprzać ludzi. Traktowanie kobiet tragiczne, bo przeważnie kobiety tam pracują, wyzysk, robisz 10 rzeczy na raz. A jak raz Ci się potknie noga to już masz minus u kieorwnika. Dopóki pieniądze będą najważniejsze to nic się nie zmieni

Edyta

Słuchajcie, czytam tutaj, że źle się dzieje, ale patrząc z boku to mam wrażenie, że marka marce w obrębie grupy nie jest równa. Czy sprzedawcy zarabiają tak samo w House, jak w Mohito, czy Reserved? Czy nie powinno być tak, że te bardziej rentowne sklepy powinny lepiej płacić sprzedawcom? A czy w ogóle są możliwe takie transfery między sklepami poszczególnych marek, czyli można się przenieść? Może któraś z Was dziewczyny się wypowie.

@Edyta

Nie wiem jak Reserved, ale Mohito i Sinsay mają te same stawki. Był moment, że salon salonowi nie był równy i w zależności od tego kto gdzie pracował to miał inną stawkę. Przy lipcowej podwyżce minimalnej zrezygnowali z tego

Bianka

Firma okropna , tyralnia i nic więcej plus niezgodne z prawem przeszukania oraz brak możliwości trzymania przy sobie telefonu na czas pracy

Krzysztof
@Bianka

Jakie przeszukania? Chodzi ci o kontrole osobistą przy wyjściu z pracy? Każdy pracownik jest przeszukiwany przez ochronę czy tylko wybiórczo? Można się nie zgodzić na coś takiego bez konsekwencji?

@Krzysztof

Tak, kontrola osobista przy wyjściu z pracy. Każdy pracownik musi się okazać zanim opuści budynek.

Kandydatka

Jakie są opinie o stanowisku Specjalisty ds. analizy produktu (Merchandise controller)? Duża rotacja? Jakie zarobki na start? Jak potem z podwyżkami (po jakim czasie można liczyć na więcej, ile średnio wynosi taka podwyżka?

K

Kiedyś warunki pracy w house były w porządku. To, co teraz dzieje się w temacie oszczędności, to jakiś żart. Tyle mówi się o zysku, wejściach na nowe rynki, a tnie się etaty w salonach, które te pieniądze zarabiają. Teraz jedna osoba biega za trzy na wielkim sklepie. Rozliczają z każdej godziny, śmieszny excel wylicza ile godzin możesz zaplanować na dany dzień (oczywiście o wiele za mało w porównaniu do rok temu), a zadań przybywa. Podwyżki śmieszne, grunt że biuro dostanie typu dział produktywności, który wyliczy ile pracowników potrzebnych jest na zmianie. Bo zza biurka na pewno mają pojęcie. Więcej stołków kontrolujacych niż pracowników salonów. (usunięte przez administratora)

Xxx

Śmieszne ???????????????????? inflacja rośnie dalej, ceny w sklepach rosną. (usunięte przez administratora) Pracownicy w centrum Pruszcz Gdański pracują prawie za (usunięte przez administratora) i jak tu nie wstyd firmie LPP ( wykorzystuje potenciał pracowników ) Mając zyski. Podkreślę są braki w pracownikach a jedna osoba musi pracować i być funkcjonalna wszędzie. Są braki na stanowiskach a firma oszczędza bo jeden pracownik musi wykonywać 3 funkcjonalności bo firma ma za dużo pracowników ???????????? (Za mało i na tym opiera się oszczędność) (usunięte przez administratora) pozytywnych bo to śmieszne. Brak podwyżek, chodź widać jaki firma odnosi zysk. Ludzie sami odchodzą bo nie dają rady za taką kwotę a firma zatrudni Ukraińca. Tak dbają o polaków. Pracownicy lpp żadają podwyżek od początku inflacji bo nie mogą poradzić sobie z cenami w sklepach, opłacić mieszkanie, coś sobie kupić. A o podwyżkach nigdzie nie słychać, może kierownicy dostaną ??? (Siedząc przy biórku????) Wstyd za tą firmę, a paczki świateczne opłacane są z naszej wypłaty ???????????? Gdzie te wasze pozytywne ocena wobec filmy? ? ? Cały czas czekamy na podwyżki, najniższa krajowa wzrasta a my stoimy od roku z wypłatą mimo wzrostu inflacji i naszej ciężkiej pracy bo wykonujemy zadania które do nas nie należą. Lpp słabo dba o pracowników jeśli chodzi o ich wynagrodzenie.(usunięte przez administratora) Te zakłamane komentarze mijają się z prawdą.

Bystry

Interesuje mnie wakat "Specjalista ds.sprzedaży internetowej". Czy wynagrodzenie ok 5 tyś netto jest realne? Będę wdzięczny za info;)

@Bystry

na specjaliście nie dostaniesz raczej 5ki netto, maks 4,5k.

@Bystry

Jak na start dostaniesz 5 tys brutto to będzie cud.

Fajna praca na chwilę, żeby mieć do CV. 2 lata maks, bo rozwoju tutaj nie ma, walka o każde kilka stówek podwyżki, a ciągle dokładane nowe obowiązki i zwiększająca się odpowiedzialność. Na stanowiskach technicznych w ecomie wymagają dyspozycyjności czasem tuż przed wigilią, na l4 albo urlopie. Zarząd ma przedpotopowe podejście do pracy zdalnej i dlatego uciekłem jeszcze szybciej. Znalazłem pracę na tym samym stanowisku u konkurencji, gdzie mam wyższą stawkę i praca zdalna jest normą.

Pytająca

Ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi? Patrzę na ich stronę oficjalną i widzę 21 stron z pracami. Co się dzieje xD? Jakieś masowe zwolnienia czy to ludzie się buntują? Albo ja źle widzę?

Tajemnicza
@Pytająca

Mają tyle sklepów, ze nic dziwnego, ze ciagle szukają pracowników

prawie była pracowniczka
@Pytająca

Brak perspektyw na podwyżki, kiepska polityka wobec pracownika, ciagle zmiany, naginanie zasad. Ludzie są sfrustrowani.

Staże

Jakie wynagrodzenie otrzymują stażyści fashion lab przez 3 miesiące?

Marzena

To co wyrabia się teraz w firmie a dokładniej w salonach sprzedaży to idealny przykład za kogo uważa się pracowników sklepów. Pracownik to tylko liczba w exelu, nie człowiek, robot ktory pracuje na dywidendy zarządu. Wymaga się niemożliwego, kierownicy zajmują się jedynie obcinaniem godzin, gaszeniem pożarów. regionalni są bezużyteczni - zamykają oczy i udają że nic nie widzą, chcą tylko mieć kolor zielony w swoich rankingach tak aby mieć spokój od RDS i bombardują wiadomościami na TEAMS. Mam nadzieję, że w końcu ktoś obrotny zrobi co należy i otworzy jakieś związki zawodowe, może pan Prezes zauważy jaki nisko upadła jego firma... To nie jest " rodzinna" firma. Tu nie liczy się człowiek.

Wiki

E-commerce Reserved (usunięte przez administratora), utrudnianie pracy przez przelozonych, chaos i balagan. Metoda kija i marchewki. Obiecywanie nie wiadomo czego a nic nie dawanie w zamian za wylewanie siodmych potów i robienie za przelozonych ich obowiązków. Nigdy nie dostałam wsparcia od przelozonego. Podczas obchodów wyszydzanie ludzi. brak konstruktywnej opinii. Menedzerzy zupelnie nie mający pojęcia i doświadczenia. Brak przekazu jakichkolwiek informacji. Brak podstawowego sprzętu jak biurka czy krzesla. Ciagłe zmiany decyzji i brak spojnego prowadzenia marki. Co 2 dni inne wytyczne. Na okrągło fotografowanie tej samej odziezy. Zero awansów za to ciągłe pranie mózgu i przesłuchiwania w małych pokoikach. Płakanie ludzi po kątach i brak pieniędzy na jedzenie po połowie miesiąca, podczas gdy na sesje zewnętrzne wylewana jest tona budżetu. Wszyscy na lekach psychotropowych lub trafiają do psychiatryka i to prosto z pracy. Jedyny plus to bardzo dobry i wykwalifikowany team z najnizszego szczebla który odwala całą robotę za stanowiska wyzsze ktore są totalnymi zapychaczami i powinny być zlikwidowane. Generalnie zmęczenie i upadek psychiczny i fizyczny po pracy w tych warunkach. Nie polecam nikomu tego (usunięte przez administratora).

Mam bardzo mieszane odczucia po aplikowaniu na stanowisko w centrali. Na samym początku Pani z rekrutacji prosi o przygotowanie rozbudowanego zadania z zakresu analizy danych. I na tym w moim przypadku rekrutacja się zakończyła, minął prawie miesiąc nie dostałam żadnej odpowiedzi ze strony LPP. Rozumiem, że firma chce sprawdzić swoich kandydatów, natomiast wymaganie od kandydatów poświęcenia kilku godzin na przygotowanie zadania rekrutacyjnego, a następnie brak informacji zwrotnej w moich oczach świadczy o braku szacunku do kandydata i jego czasu.

Marcus
@Kandydat

W moim przypadku rekrutacja również pozostawiała wiele do życzenia. Po rozmowie, mimo zapewnień, że informacja zwrotna zostanie mi przekazana w ciągu 2 tygodni zarówno w przypadku pozytywnego jak i negatywnego rozpatrzenia. Żadnej informacji zwrotnej oczywiście nigdy nie było.

Zdecydowanie odradzam pracy w firmie lpp, to w jaki sposób traktują pracowników w centrali jest karygodnie. Nieetyczne zagrywki, mydlenie oczu i ciągła narracja na zasadzie "ciesz się że masz pracę" jest tu na porządku dziennym. Pod otoczką "rodzinnej firmy" przemycają bardzo nieetyczne zagrywki. Na rozwój, podwyżkę lub jakikolwiek awans mimo ciągłych (pozytywnych feedbacków) nie ma co liczyć. Wiele obietnic bez pokrycia, sytuacja jest do zniesienia gdy firma odnosi sukcesy, w momencie kryzysu nie mają żadnych skrupułów. Pracownik nie ma właściwie żadnych przywilejów poza "pracą w dużej rodzinnej firmie".

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w LPP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LPP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 252.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LPP S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 11 to opinie pozytywne, 90 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LPP S.A.?

Kandydaci do pracy w LPP S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LPP S.A.
2.1/5 Na podstawie 128 ocen.

LPP S.A.