Opinie o LPP S.A. w Machnacz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LPP S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie LPP S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S.A. w Machnacz

Moze ktos z kadry kierowniczej sie zainteresuje brygadzista na przyjeciu ktory ciagle bawi sie telefonem, nie fajnie sie dzwiga caly dzien kartony i patrzy jak sie ktos obija i jeszcze sie cieszy dodatkowo przeszkadza w pracy, malo ludzi juz przez niego uciekla? mowa o chomiku oczywiscie

Fifa
@Monika

@Monika @Roksana na tą chwilę nocek w styczniu nie ma i nie będzie. Ale od kwietnia prawdopodobnie bo to też nie jest pewne na 100% jeśli będzie dużo pracy cały magazyn będzie pracował w systemie 3zmianowym

Witam , czy czy ktos w koncu zauwazy ze bry.Sylwia to 1 wielka pomyłka?

Zgadzam się z tą opinią o Sylwi ma męża a szuka miłości wśród mężczyzn pracujących a nawet jednego ma i się z nim sootyka zdradzającą męża

Pracownik SRT

Czy będą przejścia na LPP? Słyszeliśmy ze nie . Co z dobrymi pracownikami , większość szuka już nowej pracy ..

@Pracownik SRT

Powiem to tak, są przejęcia. Tylko te 18 miesięcy musisz wyrobić.

Talkins

Jestem mile zaskoczona atmosferą panującą na dziale w którym pracuje. Wszyscy są pomocni i bardzo mili. Roksana wydaje się mega sympatyczna i dba o to aby nowy pracownik wiedział czego się od niego oczekuje i czuł się mile widziany.

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 godzin.

Kiedy planują otworzyć nowy zakład..? Kiedy będzie nabór nowych ludzi? Też będzie tam system 3 zmianowy?

Pracownik Nowy wpis

Sylwia pracują na sorterze zamiast zająć się pracą szuka miłości pośród pracujących mężczyzn nawet z jednym flurtuje na całego a ma męża

Witam , czy czy ktos w koncu zauwazy ze bry.Sylwia to 1 wielka pomyłka?

Sorter

Najlepiej ja ignorować, nie ma sensu wchodzic z nia w dyskusje bo i tak nic nie rozumie

jakby sie nadawała bardziej to ona by tam pracowala a nie po 5 dni po kazdym dziale i wynocha,nikt z nia niechce pracowac

ProfesorWilczur
@Marta

A może gdybyś Ty się nadawała na stanowisko Brygadzisty, nie wypychała byś do dnia dzisiejszego kartonów, ale Twoje kompetencję są odpowiednie do Twojego stanowiska :)

Bartos

No tak,z tej to akurat zwala jest

@ProfesorWilczur

a czy ja pisalam ze sie nadaje na brygadziste,nie kazdy sie nadaje to zarzadzania ludzmi w szczególnie Sylwia

Z tego co rozumiem, skoro wyżej wymieniona Pani zaczynała jako pakowaczka a na chwilę obecną jest brygadzistką, jest możliwy awans w tej firmie? Jakie trzeba spełniać warunki żeby go dostać?

Pracownik lpp

Dziewczyna chociaż ma coś w głowie i jest zabawna nie tak jak inni brygadzisci z sortera. Oby więcej takich brygadzistów ????????

Pracownik sortera
@Monika

Na awans możesz liczyć po dwóch latach, ale prędzej i tak cię zwolnią bo nie mogą dawać więcej umów na 3 miesiące ????

@Pracownik sortera

Teraz nowym pracownikom dają umowę tylko na miesiąc

Pracownik Nowy wpis

Bo szuka miłości zamiast pracować szuka faceta w miejscu pracy

Pracownik sortera

Ktoś tu chyba za dużo czaruje . Z tego co wiem i widzę to Monika jak najbardziej się nadaje na Liderkę. Pracuje równo z ludźmi i nawet chodzi na wypych pracować. Jest bardzo pracowitą osobą. A jeśli chodzi o to że pyta się ciągle Brygadzisty to moim zdaniem lepiej się zapytać 100 razy niż zrobić jakiś blad. Każdy brygadzista ma inną technikę pracy a ona od niedawna z nim pracuje..Nikomu nie zaszkodziła i jest miłą osobą. Nie to co Paulina. Owinęła sobie specjalnie Marcinka wokół palca i tylko siedzi przy nim lub stoją i się śmieją głośno. Żenada wielka. Do kierownictwa zwraca się jak do kolegów , zero wychowania . Powinni ją zdegradować na wypych..

@

Przestań pisać bzdury nikt nagonki nie musi robić bo wszyscy widzą co się dzieje .

Praownik
@Pracownik sortera

Popieram. Pracuje tu już jakiś czas miałam okazje pracować zarówno u Moniki i Pauliny .Paulina to jakaś poraszka dosyć że nic tam nie kuma to potrafi ubliżać współpracowniką .Z poprzednej zmiany mają z niej polewke z tego co ona wyprawia zachowuje się jakby była jakąś kierowniczką , a jeśli chodzi o Monikę to żal mi tej dziewczyny bo jest pracowitą i bardzo inteligętną dziewczyną szkoda że nikt tego nie zauważa tylko potrafią jej (usunięte przez administratora) obrabiać bo co nie wywyższa się i zarówno nie da sobie na głowe wejść . A tą Pauline ''LIDERKĘ' powinni zdegradować na wypych może tam nauczyła by się szacunku do innych ,Czarna kamizelka nie robi z niej nikogo wyższego przecież ma to samo w umowie co inni PAKOWACZ .Podobno miała się zwolnić plany się zmieniły ciekawe dlaczego ?

Wozkowy

No te kobity z sortera to tragedia jakaś całe dnie tylko obgadują ludzi i szukają atrakcji zamiast się zabrać za robotę . Ogólnie praca sama w sobie nie jest zła tylko ludzie psuja atmosferę w zakładzie, Tyle co moge napisać po tygodniu pracy na sorterze

...

praca na paletyzacji wygląda tak jednego dnia robisz nic bo nie ma co robić a drugiego dnia 600kartonów z czego większość jest +15kg jeśli chcesz mieć problemy z kręgosłupem i z nogami to tu jest możliwość żeby się dorobić na pewno nie pieniędzy, lepiej rwać pieczarki albo paprykę w Holandii, przemiał ludzi jest ogromny jak tak dalej pójdzie to firmę przeniosą do Indii do Bombaju.

Marcinek

Rozmawiałem dziś z kierownikiem i Dyrektorem ze jak ruszy druga ha la na 100%będzie system pracy 4brygadowy to zaczynam szukać czegoś innego

Zainteresowana
@Marcinek

Ale czy to pewne już że będzie system 4 brygadowy

Talkins

Tutaj się kłania brak doświadczenia w zarządzaniu ludźmi co było widać wczoraj, zero pomocy ze strony kierownika a jak pan napompowany chciał jej pomóc to marudzenie przy wszystkich do niego katastrofa organizacyjna jednym słowem

Jestem pracownikiem od dwoch lat i mam pytanie do osób komentujących kto to jest lider bo nie spotkałam się z takim stanowiskiem w firmie LPP . Może wam się firmy pomyliły nie na tym profilu piszecie. Polecam pracę w LPP

Kandydata

Jak wygląda praca w lpp naczym polega .

@pracownik.lppp

Pracuje chwike i szczerze powiem ze praca nie jest zła, zrezta jak ktos chce pracowac to sie odnajdzie.. Podejście z tego co słyszę to się zmieniło.??? kierownik na plus. Brygadziści uważam mało wymagający robić swoje i tyle. Problem jest w ludziach/pracowniach i tylko w nich. Na jednym dziale widzę że troszeczkę przesadzaja z obijaniem się od roboty. Przesiadywanie z łazienkach po pół godziny dwa czy trzy razy w ciągu zmiany to trochę za dużo chyba??? A wysmiewanie się z innych jest na porządku dziennym. (usunięte przez administratora) jak najmniej jak najmniejszym wysiłkiem i ..... chwalenie się ile to się nie zrobiło. .... Obgadywanie ileż to energii zmarnowane, można byłoby spożytkować na coś innego ale cóż !! -80% pracownikow nie umie beż tego żyć /kazdy tak jest obserwowany ze mozna sie zdziwic_ nie wazne czy facet czy kobieta widza wzyzstko z kim wchodzisz do pracy z kim wychodzisz kto z kim przyjezdza jakkm autem czy autobusem ktorym o ktorej gdziw wsiadasz itd itd.. Można na poziomie pogadać o filmach podróżach samochodach czy nawet książkach ale nie plotki ważniejsze.

@@pracownik.lppp

A jak dostałeś/aś się do Lpp?Bo ja złożyłam CV na początku lutego i cisza.

Rekrutacja

No tak a ja nie mogę się dostać od lutego a poszukuję pracy bo ciężką sytuację i nie łatwo wogóle gdzieś się dostać do pracy.

Rekrutacja

Dostarczyłam CV w biurze Randstad na początku lutego i cisza a już podobno kobiety przyjmują , dodzwonić się nie idzie bo mogę dzwonić do skutku i nikt nie odbiera.Masakra i weź tu szukaj pracy w Polsce jak każdy ma w (usunięte przez administratora) chętnych do pracy!!!

Rekrutacja

Łaskawie pani z Randstad oddzwoniła po kilku dniach bo napisałam SMS i dzwoniłam po raz kolejny to powiedziała że będą końcem marca przyjmować a czy to prawda to też nie wiadomo.

Tak to jest jak się ludzi z zerowym doświadczeniem awansuje, nie ma zielonego pojęcia jak z kimkolwiek rozmawiać jak sie jej coś powie to zaraz krzyki albo płacz, ogólnie to pracownik pokroju Moniki, Kolanka czy chomika co jest z tymi kierownikami że nic z takimi brygadzistami nie robią przecież oni tylko wizerunek firmy niszczą

Jp

Co wy ludzie tu wpisujecie totalne (usunięte przez administratora)to świadczy tylko o was nie ma takiej osoby i wogóle bzdur nie wypisujcie bo tylko firmie wyrabiacie reputację a wcale tak nie jest ogarnięcie się jak nie znacie sytuacji .

DJ
@Jp

Firma sama sobie wyrobiła opinie, kiedy dala stanowisko dyrektora kolesiowi który zalicza wszystko co się rusza

.....

Widzę po wpisach, że ludzie pracujący w Lpp nic nie umieją...np.brugadziści ..czy góra.. dziwne zakład nadal funkcjonuje..co lepsze będzie się rozbudowywał ...rada dla leserów (bo to większość ich wpisy)zajmijcie się pracą ( lub zmieńcie pracę)a nie siania plotów.. domysłów i obrabiania dupy...opinie łatwo zszargać.... jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził

Bhbu

Haha Lpp się rozbudowuje chyba w Pruszczu następna badziewna firma co brygadziści i kierownicy zostalu wybrani z przypadku jak Marcinek Kolanko Napleta jak 5acy są kryształowi to niech pokażą kwity ze w poprzednich zakładach byli brygadzistami minimum 2 lata.Zaskocze Cię nie pokaza bo nie byli pracowali jak zwykli pracownicy na kasie.Lpp myśli że jest gigantem a to zwykły sklep z tania odzieżą jak by nie inwestorzy i akcjonariusze to by nie istnieli.Wladciel dorobił się sprowadzając ciuchy z Turcji w latach 90 na stadion dziesięciolecia. Też startowałem na brygadzistą nie wybrali mnie bo nie miałem puknych ust i dekoltu i nie jeździłem na rowerku.Ale dobrze to wyszło jestem dyrektorem operacyjnym Adidas.com i wykorzystuje wiedzę zasoby praktykę i doświadczenie z lpp.Zaklad jest dobry tylko ludzie na siebie skarżą bo myślą że bd mieli lepiej i ta norma 130 procent musisz robić co mc bo premii nie będzie a ludzie się godzą pracować na akord jeszcze żeby dobrze płacili

Aaa

Drogie koleżanki czy nikt nie widzi zachowania jednej liderki krzyczy na każdego drze się nic jej powiedzieć nie można bo zaraz beczy to jest chore co ona wyprawia czy nikt tego nie widzi

Sebastian

Mimo wtopy (wg firmy alkochol, wg sądu jednak nie) firmę dalej traktuję jak drugi dom. Niestety wstępu już nie mam... Żal do kierowniczki zostaje, wiedziałem, że jej przeszkadzam. Mimo wszystko wróciłbym ;) Info dla nowych: troszkę myślcie, troszkę się starajcie, troszkę nie słuchajcie głupot i będzie ok ;) Info dla obecnych: Zaciskajcie (usunięte przez administratora), będzie git ;) Pozdrawiam cieplutko, "ten w czapce"

Nikt
@Sebastian

Pięknie ziom... Teraz widać czarno na białym, jakich firma zatrudnia niekompetentnych ludzi w dziale HR, BHP i kierowniczym, gdyż znajomość przepisów jest im obca. A doszły mnie słuchy, że zaraz czeka ich wizyta PiPu, bo konsultacja z kancelarią prawną utwierdziła pracowników w przekonaniu, że rudy dał podwyżki w różnej wysokości w zależności od długości trzymania paluszka w pewnym miejscu. A to ponoć żadna podstawa do różnicowania zarobków gdyż przepisy w tej kwestii są jasne. Nagłaśniać wykroczenia @Pracodawca przeciw prawom pracowniczym i jeszcze raz nagłasniac by potencjalni pracownicy zastanowili się kilka razy zanim się wpakują na (usunięte przez administratora).

Wózkowy

Brawa dla Pana dyrektora że osoby co niechodzily na nocki muszą się zlozyc na ich 5%premii. Czyli nocka dostaje 15% premii a reszta tylko 10 % i wszyscy muszą się na nią złożyć. Super firma brawo.Kiedy podwyżka miała być decyzja do końca tygodnia i jak zawsze olewka i zero informacji.A bony na święta to jakiś żart a agencja pół czekolady i bon na 100 zł do Lpp.Pozdrawiam

popo
@Wózkowy

wszyscy dostali tyle samo przecie

Igor

Jak w tym roku z bonami na święta znowu tylko Ci z lpp dostaną po 1000zl a ci co z agencji tylko czekolada i bon minus 99% na jedną rzecz do 100zl śmieszna firma.Bhbu trzeba przezimować i uciekać z zakładu co nie ma szacunku dla pracownika.

Ciekawy
@Igor

Od kiedy wprowadzają system pracy 3 zmianowy dla wszystkich?

Szok
@Igor

W imieniu pracowników agencyjnych serdecznie dziękuję szczególnie za tą czekoladę. Jeszcze nigdy żaden pracodawca nie dał mi tak obfitego prezentu... Plujecie ludziom w twarz! :-(((

Rudy z WC
@Szok

Ta firma to porażka czekoladę chyba nie wiedzą że teraz na start z benefirow są dwa razy bony na święta wakacje pod grusza siłownia za 2zl a w lpp benefit czekolada na święta a co ja mam włożyć do garka i powiedzieć rodzinie że to barszcz.i dofinsowanie do posiłków i transport za opłatą gdzie moje świadczenia socjalbe co comiesiac z mojej pensji są odprowadzane aaa zapomniałem na fundację idą jak u grzadziela tylko on daje to we Włocławku a lpp daje to w Gdańsku i okolicach.Niech firma zacznie działać i ogarniać prawdziwe benefity a nie zajmuje się głupotami podwyżki dla brygadzistów a reszta gdzie.Potrzrbne to jak k... majtki krystian kolanko dj zawisza czarny i chomik może by się wzięli do roboty a nie siedzą w biurze robią zdjęcia na komendę komando wojskowego a potem zwalniają ludzi.Niedlugo nikt tam nie będzie pracował ludzi zwalniają bo lepiej z agencji zatrudniać na miesiąc i out brawo.W pruszczu jeszcze lepsze cyrki tam tylko zatrudniają Ukrainczykow bo polak za dużo gada i by chciał podwyżkę super firma tylko chamstwo (usunięte przez administratora) i kolesiostwo krystian ma swoich ulubieńców i kolanko tez dlatego trzeba opuścić zakład

Baton

Agencja ma podpisana umowę z lpp ilu zatrudnić.Jak dyrektor stwierdził to są tylko zwykli pracownicy co w każdej chwili można ich zwolnić nie bd zdziwiony jak zrobią jak w tamtym roku 220 osoba nie przedłużyli umów.To w gestii pracodawcy jest danie bebefitow a nie agencji czym się różni człowiek z pieska przez agecje co dostaje bon minus 99% i czekoladę niż starszy operator wózka widłowego co ma umowę z lpp na czas określony i nie dosyć że dostaje bon czekoladę to 1000 zł bonów na święta plus 200zl na każde dziecko agencja ma tylko ludzi ściągać ich nie interesuje nic więcej

@Baton

Skąd żeście przyspawali ten 1000? Zacznijmy od tego że masz 3 poziomy tych dodatków. Czyli 500, 800 i1000 złotych. Jeśli myślisz że firma ma obowiązek dawania ci tego to nie za bardzo. Tak samo bajki w stylu że jak pracujesz przez agencję to dostaniesz i od firmy i od Agencji, bo przypomnę że Agencja ma takie cuda jak karta Multisport itp. Po więcej proponuję poczytać bądź pogadać z radcą prawnym jak to wygląda w kwestii prawa pracy.

Baton

Bhbuh dobre są te poziomy.A ile kasy dostanie agencja zero tylko czekoladę na święta. Tu nikt nie jest pewny swojej pracy pracownika co są na umowie lpp nie przedłużają umow o pracę to o czym my rozmawiamy.karta multisport to juz przeżytek co miesiąc pracodawca odprowadza od ciebie składki na fundusz socjalny.Taki gigant odzieżowy a mie stać go na wakacje pod grusza karty paliwowe lub jeszcze inne benefity jak w innych firmach typu dino lub coś w tym stylu.Ale jak chcesz być (usunięte przez administratora) Pana dyrektora to bądź.Jak żyje kasjerka z działu mięsnego z Tesco dalej na wysokim stanowisku

xyz
@Baton

LPP przejmuje stopniowo ludzi z agencji pracy. w zeszłym roku przejeli mnóstwo ludzi. jeśli ktoś pracuje to idzie do lpp.

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S.A. - Machnacz

• Jak się pracuje w LPP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LPP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LPP S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 10 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LPP S.A.?

Kandydaci do pracy w LPP S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LPP S.A.