Automa Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Automa Sp. z o.o.

AA

Proponują dość niskie zarobki, nie skorzystałem

szef

Standard w internecie. Wpis "anonim", bo nigdy w tej firmie nie pracował. Od 13 lat nie zdążyło się, aby ktoś nie otrzymał wynagrodzenia na czas. A co do wysokości zarobków to zawsze rzecz względna - najwięcej mają z tym problemów " świeżo upieczenii absolwenci studiów ", którzy najpierw muszą zdobyć doświadczenie, bo są kompletnie zieloni i pracę zazwyczaj traktują, jako przechowalnię i tylko szukają kolejnej lepiej płatnej.

Anonim

Nie polecam pracy w tej firmie. Szef jest typowym cwaniakiem, robi problemy z umową zleceniem ( podpisuje dopiero po każdym przepracowanym miesiącu). Niskie zarobki i w dodatku nigdy nie wypłacane na czas !!!

Zostaw opinię o Automa Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Automa Sp. z o.o.