Adres: Reja 3, 80-404 Gdańsk

NIP: 9570970556 REGON: 220425798 KRS: 0000280668

4 10 21 5 1

Opinie o Scandinavian Electric Gdansk Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Paweł Kantoch

Powiadomiłem o przestępstwie Cały Zarząd Spółki . Odpowiedź jest zastanawiająca czy Zarząd ją przeczytał czy tylko Jarosław K u p ie c ( p r z e s t ę p c a ) Lakoniczna odpowiedź z nieczytelnym podpisem - ciekawe.

PawełKantoch
 Rekomendacja

Jaroslaw K u p i e c , Jaroslaw Ł a p k o w s k i i jego brat Rafał Z a l e w s k i szantażowali mnie że niejaki ich wspólnik tadeusz G a b r y el spali moją córkę jak będę żądał zwrotu nie zapłaconych pieniędzy od firmy Scandinavian Electric Gdansk z ul. Reja 3 To patologoczni przestępcy

obiektywny

To ja teraz może podam garść faktów, a nie opinii: - wszyscy na umowach o pracę, beż żadnej kasy pod stołem, pensje zawsze na czas, - niezły socjal: raz w miesiącu pizza, paczki na święta, dodatek na Boże Narodzenie, prywatna opieka i dodatkowe ubezpieczenie, - od pewnego czasu (roku?) bardziej regularne podwyżki, - miłe widziane nadgodziny, z których można nieźle dorobić, - atmosfera spokojna, bez wyścigu ani bata na plecach, - elastyczny czas przerw, - w samej pracy przydaje się angielski, ale nie jest wymagany, - z urlopami szef idzie na rękę, ze wszystkim można się dogadać, - bogaty zestaw narzędzi do pracy, bez wyliczania co do sztuki bitów czy suwmiarek, - szefostwo interesuje się produkcją, organizuje spotkania, pyta w czym/ jak jeszcze może pomóc itd., - pomysły pracowników są brane pod uwagę i realizowane (np. jakieś usprawnienia produkcyjne itd.), - regularne sprzątanie hali przez wszystkich co daje ład i porządek, - bogaty park maszynowy. Reasumując: niewiele jest Firm o takim podejściu do pracownika. Jak każda Firma są oczywiście jakieś mankamenty związane z samą pracą: opóźnione wysyłki czy czasem brak materiału, utrudniony kontakt z osobami decyzyjnymi (Norwegia), jakieś pojedyncze złośliwości czy komentarze na produkcji itd. ale jaka Firma nie ma problemów? To chleb powszedni i natura samej pracy, gdzie większość pracowników do dojrzali elektromonterzy z ogromną wiedzą.

Ryszard

Firma jest dobrym pracodawcą i nawet w internecie mają dobrą opinię.

części
Nazwa działu: Handlowy

Są nie poważni i nie wypłacalni. Zamawiają towary za które nie płacą. Przeciągają odbiory po czym ich nie realizują i paczki wracają do nadawcy. NIE POLECAM

TakNie1
Mirosław

@asterix, masz na myśli, że to ta sama firma? Z tego co poczytałem, żadna z tych firm nie zbankrutowała i obecnie funkcjonuje. Jesteś pracownikiem Scandinavian Electric? Nikt z poprzedników nie wypowiedział się na temat warunków zatrudnienia i dodatków do wynagrodzenia. Może Ty mógłbyś napisać coś o tym? To bardzo ważne informacje dla przyszłych pracowników, którzy są zainteresowani pracą w tej firmie.

Mirosław

@anonymous, może mógłbyś rozwinąć swoją opinię o firmie, bo Twoja wypowiedź jest trochę niezrozumiała. Jeśli jesteś pracownikiem napisz kilka słów o warunkach pracy u tego pracodawcy. Wiesz może, czy obecnie są poszukiwani pracownicy, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane z pracownikami? Zlecenie, czy na czas określony? Czekam na Twoją opinię.

Tytus
@Mirosław

praca calkiem w porzadku z nadgodzin niezle sobie mozna dorabic, ale wiadomo praca nie dla wszystkich.

asterix
@Mirosław

Poczytajcie sobie o PRJ Automatyka z ul. REja w Gdańsku ten sam adres ci sami ludzie w zarządzie wygląda to na producenta spółek bankrutów

Mirosław

@Tytus, masz dobre zdanie o firmie. Czy mógłbyś napisać kilka informacji o warunkach zatrudnienia? Na jakiego rodzaju umowie jesteś zatrudniony? Możesz liczyć na stabilne zatrudnienie i umowę długoterminową? Pracodawca przewiduje premie lub pakiet socjalny? Piszesz o nadgodzinach. Czy możesz za nie odebrać sobie wolne?

Mirosław

@Nick, przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać i należy wypowiadać się w kulturalnej formie.Nie wolno także podawać danych osobowych innych osób. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli masz do dodania jakąś obiektywną opinię o firmie zrób to. Pomożesz innym osobom, które poszukują pracy. @życzliwy, dzięki za Twoją opinię. Piszesz, że pakiet socjalny jest dobry. Czy w jego skład wchodzi prywatna opieka zdrowotna lub bony na święta? Prócz ekstra płatnych nadgodzin możesz liczyć na premie miesięczne lub kwartalne? Jesteś zadowolony z pracy w tej firmie. Czy poleciłbyś ją innym osobom poszukującym pracy?

anonymous
@Mirosław

Miro ja gdybym działał na niekorzyść spółki przekazywał technologię konkurencji okłamywał i oszukiwał większościowego udziałowca przybrał bym Nick Janusz Biznesu , Kłamca kłamców łukasz B itp a ty Mirosław

Nick

Jarosław K u p i e c to (usunięte przez administratora) oszust i kłamca

Tak4Nie

Nick
@Nick

Ciekawe co na to RR

życzliwy

Praca jak praca - trzeba robić swoje, za to super atmosfera bez sztucznego ciśnienia na wynik, przyzwoity socjal. Dobra kasa z nadgodzin, które są mile widziane. Mi pracuje się tu bardzo dobrze.

TakNie

A jak obecnie wygląda praca i warunki pracy w Scandinavian Electric Gdańsk Sp. z o.o.? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Gosc

Witam. Jak pracuje się w tej firmie, jaka ogólna ocena ,zarobki

TakNie

Nie polecam. Pracuje tu i mam już dosyć. Szukam nowej pracy.

nowy
@Pracownik

A czemu słaba firma? Dużo obowiązków, mała kasa czy jeszcze coś innego?

jelektryk

wygląda na to że jest tak dobrze, że nikt nie chce jej chwalić by nie robić sobie konkurencji:))

elektryk

Witam Moze ktoś coś napisac o tej firmie, jak zarobki i wypłacałnoć?

Zostaw opinię o Scandinavian Electric Gdansk Sp. z o.o. - Gdańsk

Chcę opublikować: