Hydroster

Prabuty

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 50 ocen.

Hydroster
3 50 6 1

Opinie o Hydroster

Natalia

Na ten moment w Hydroster prowadzona jest rekrutacja na stanowisko SZLIFIERZ http://rhs.rh.pl/pl/SZLIFIERZ-w-Zakladzie-Produkcyjnym-w-Prabutach.html. Pensja będzie zależała od doświadczenia, dlatego warto wybrać się na rozmowę i sprawdzić, co firma ma do zaoferowania. Czy są chętni do aplikacji?

yg

Może wiecie czy w najbliższym czasie będzie szansa, żeby znaleźć zatrudnienie jako key account manager? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, bo dają dobre zarobki.

Konti

Wielkie wymagania co do doświadczenia, znajomości języków obcych i wykształcenia nie znajdują odzwierciedlenia w miesięcznej pensji. Strata czasu.

KD

Nowe to one były. 15 lat temu co najmniej.

marc

Z tego co słyszałem to wszystkie sprzety np tokarki zostały wymienione na nowoczesne.

papa

Co to znaczy-Guma dostal kopa...dotyczy to Gumisia

KD

Zmiana tyko kosmetyczna, spowodowana globalną zmianą nazw firm w Remontowa Holding. Dla wszystkich "hurraoptymistów"- kto wie, ten wie, iż jest jeden pracownik w firmie który oprócz zajmowania się finansami, "dba" o dobre (?) imię firmy w necie. BTW- Guma dostał kopa ze stanowiska ;)

galix

jeśli chodzi o hyrdroster w gdańsku to ostatnio nazwa firmy wiem , że zmieniła się na REMONTOWA HYDRAULIC SYSTEMS Sp. z o.o. . Wiecie może czym spowodowany jest ten stan rzeczy ? bo rozumiem , że nie jest to zwykła kosmetyczna zmiana a raczej coś co wiąże się z dalszym funkcjonowaniem firmy prawda ?

KD

Aplikuj, aplikuj. Zobaczysz na własne oczy jak to na prawdę wygląda. :) Spółka jest, gdzie jest bo ma kreatywną księgowość (dlaczego kontrola skarbowa była tam przez prawie rok?). A.G. wypyta Cię o wszystkie sprawy (niekoniecznie związane z pracą, a może jest już na etapie pytań o godziny wypróżnień) a następnie zaproponuje Ci np 9,60 zł na godzinę.

Gu-Miś

Ktoś chyba dostał od Gumisia polecenie napisania pozytywnej opinii, bo opinia vermuta to albo grubymi nićmi szyta ironia, albo ktoś długo nie lał. O czym świadczy, z informacji przeze mnie uzyskanych, że w tym miesiącu zwolniło się 3 specjalistów? A warunki pracy, tj. malowanie natryskowe na hali montażu i to często w trakcie pierwszej zmiany?

andrzej

a co to za bełkot? technologia, maszyny i kadra z lat 60.... góra nie ma żadnej edukacji nt. nowoczesnych metod zarządzania, im wyżej tym gorzej.

kukułeczka

pracowałem kilka lat w tej firmie więc wiem jak tam jest a jest beznadziejnie zadnych podwyzek, to co ugrasz na początku to tak zostaje i chćbyś sobie żyły wypruł to i tak nic nie dostaniesz. Zarząd zlikwidował fundusz socjalny przy aprobacie związków więc nie ma wczasów, paczek na święta itd. organizacja pracy beznadziejna wszystko na hurra. stary park maszynowy, rotacja pracowników młodych i z ambicjami ogromna zostają tylko starzy którzy nie mogą już niestety zmienic jej na lepszą można by pisać jeszcze długo więc powiem tak: jeśli nic nie potrafisz, nie jesteś ambitny nie zależy tobie na dobrze płatnej pracy to staraj się o pracę w tej firmie ja po kilku latach stwierdziłem że ten dom wariatów nie jest dla mnie

KD

Akurat ogłoszenia o pracę są nie dlatego, że firma się rozwija. Po prostu ciągle się ktoś z Hydro zwalnia :) O ile mi wiadomo, to jeszcze chwila i nie będzie komu tam pracować na produkcji.

pln

będą podwyszki dla najepszych I inweztycje w nowe marzyny jest dobże i bedzie jeszcze lepiej do roboty panowie

Tralala

Atmosfera jest fajna. Robota spoko, dużo roboty- czas szybko mija. Odbiory z Towarzystwami, pewnie też zwalnianie materiałów na produkcję, pomiary, próby ciśnieniowe i ruchowe cylindrów na pewno.. Spróbuj..

anonim

(usunięte przez administratora)

uczenm

Chodzilem do szkoly do prabut jako operator. Cnc. Praktyki w hydrosterze mialem 2 nauczycieli. Po prostu mistrzowie w nauczaniu szacunek dla nich zaloga firmy leprzej nie znalem nie znam jednak firma jest sto lat za murzynami nie ma zaplecza brak maszym i profesjonalnych narzedzi wiec, do puki(usunięte przez administratora)siedzi to nic nie bedzie

lalka

To znaczy ze przychodzi mlody bez doswiadczenia i wyciaga wiecej niz ludzie pracujacy tam od zawsze . Poprawiajacy papraczy z biur i robiacy z glowa i doswiadczeniem dostaja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a nie wyplate .nie odejda bo w tym wieku ciezko z ptaca na dodatek w prabutach wiec robia za frajer

dupas

starzy pracownicy robia za frajer a nowi co wywalcza

?

praca jest ok zarobisz i dorobisz w inny sposób 3000 brutto plus około 3000 na .......

fff

Kontroler jakości w prabutach zarabia około 4500zł brutto pan(usunięte przez administratora) . i w dodatku wiecznie płacze że mało zarabia

anonim

Skoro jest tak dobrze to dlaczego 2 wytaczarzy złożyło wypowiedzenia?

alojzy

3600 brutto

supermen

jest super, roboty jest dużo i nadgodziny jak chcesz, płacą nieźle, na niezłą furę szybko odłożysz a na wakacje będziesz jeździł nawet do egiptu

siwy

jeśli wnosisz cos wartosciowego, masz doswiadczenie i ci sie chce to to docenia.

anonim

ja zaczynałem tam od praktyk i zostałem. Nie narzekam. duzo zalezy od działu

anonim

a na jakie stanowisko aplikowałeś?? w Gdańsku ??

anonim

Zarobki w Hydrosterze ? Śmiechu warte. Jestem absolwentem Politechniki Warszawskiej. Zaproponowano mi ( usunięte przez administratora )

kwiat

Witam zna ktoś z Was kolegę który pomógł by mi zbudowac Prostą brykieciarkę hydrauliczną proszę o pomoc Pozdrawiam ( usunięte przez administratora )

Kez

I jak z zarobkami ?

nowy

ponoć mam zacząć nie długo , ale nie wie , czy warto , obiecują złote góry , czy praca zmianowa ,nic nie powiedzieli , pewnie na dalszym etapie rozmowy sie dowiem :-)

Zostaw opinię o Hydroster - Prabuty

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydroster